Yeşil Muş Ovası Otobüs Bileti

Yeşil Muş Ovası

 • İSTASYON SAYISI
  189 İstasyon
 • KURULUŞ YILI
  2000
 • KURUCU
  Yeşil Muş Ovası

Yeşil Muş Ovası Hakkında

Yeşil Muş Ovası otobüs bileti ve seferleri Biletall.com'da! En ucuz fiyatlarla Yeşil Muş Ovası Turizmbiletlerini listele, Biletall.com'dan güvenle satın al.

Feyzullah özkan tarafından 03.06.2003 tarihinde kurulan Yeşil Muş Ovası son teknoloji 2+1 otobüsler ile yolcuların ihtiyacını karşılamaya çalışmaktadır.

Yılların kazandırmış olduğu tecrübe ve başarı karşılığında güven ve kaliteyi getirmiştir. Firmanın en çok önem verdiği şey; güvenli ve mutlu bir yolculuğun zamanında ulaşması. Siz de sevdiklerinize ulaşırken YeşilMuşOvası'nı tercih edebilirsiniz

Yeşil Muş Ovası şehirlerarası otobüs firmasının sefer düzenlediği şehir hatları oldukça geniştir. Muş merkezli olan Adan İstanbul, Ankara, Kayseri, İzmir, Mersin, Erzurum, Bursa, Gaziantep gibi birçok ile sefer düzenlemektedir. Aynı zamanda yakın ilçelere de seferleri bulunmaktadır.Yolcuların memnuniyeti açısından mola verdiği tesislere dikkat etmekte temiz ve kaliteli tesislerde mola vermektedir.

Firma ile olan şikayetleriniz için (0532) 420 36 66 numaralı şikayet hattını arayabilir şikayetlerinizi yetkililere aktarabilirsiniz.

Yeşil Muş Ovası'nı Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

 1. Huzurlu ve güvenilir yolculuk.
 2. Tecrübeli ve seçkin çalışan kadrosu.
 3. Televizyonlu koltuklar.
 4. Yolculuk esnasında soğuk/sıcak ikram çeşitleri.
 5. Kablosuz internet.

Yeşil Muş Ovası özel Terminalleri

Muş Belediye Otogarı'nda merkezi bulunan Yeşil Muş Ovası'nın güzergahı bulunduğu her şehirde, özel terminalleri ve şehir terminallerindeki özel peronları ile, yolcularına kolaylık ve memnuniyet sağlıyor.

Yeşil Muş Ovası Bilet İptal Prosedürü

Yeşil Muş Ovası otobüs bileti iptal ve değişiklikleri için firmanın yazıhanelerine başvurabilir ya da 444 33 49 numaralı telefonu arayarak çağrı merkezine talebinizi iletebilirsiniz. Opsiyon tarihi geçmemiş biletleriniz için değişiklik ve iptal işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Biletall.com'dan online satın almış olduğunuzYeşil Muş Ovası biletlerinin iptalini yine Biletall.com menüler alanında bulunan İptal/İade linkinden online şekilde sefer saatinize 1 saat kalaya kadar kolaylıkla gerçekleştirebileceğiniz gibi; 0(850) 360 32 58 numaralı Biletall çağrı merkezini arayarak da istediğiniz değişikliği gerçekleştirmeniz mümkündür.

bus
ba-favicon-white