Öz Elazığlılar Seyahat Otobüs Bileti

Öz Elazığlılar Seyahat

 • İSTASYON SAYISI
  117 İstasyon
 • KURULUŞ YILI
  2000
 • KURUCU
  Öz Elazığlılar Turizm
 • FİRMA SKORU
  3,9

Öz Elazığlılar Seyahat Hakkında

Elazığ da kurulan öz Elazığlılar Seyahat firması her zaman kurumsal bir kimlik içerisinde müşteri memnuniyeti ilke edinmiş bir firma olmuş bu sayede oldukça başarılı bir hal alıp, sektörde çok tercih edilen bir konuma gelmiştir. Uzman bir ekip ile çalışan firma, yenilikçi bir ruha sahip olmasından dolayı her zaman müşteri memnuniyetini sağlamayı başarmıştır. Verdiği tüm bu kaliteli hizmetin uygun fiyata olması ise, yolcuların öz Elazığlılar otobüs bileti almasında büyük rol oynar.


öz Elazığlılar Seyahati Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

Benimsedikleri vizyon ve misyon anlayışı ile önemli bir konuma sahip olan firma ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. öz Elazığlılar otobüs bileti almak için 5 önemli sebep:

 1. Eğitimli ekip sayesinde güvenli ve konfor dolu bir seyahat süreci
 2. Her seferinde tam temizlik ve bakımı yapılmış teknoloji ile donatılmış araçlar
 3. Lezzetli ve ücretsiz araç içi ikramlar
 4. Kaliteli personel ve yasal çerçevede hizmet standarttı
 5. Güzler yüzlü hizmet ev de kurumsal bir sorun çözüm kolaylığı


öz Elazığlılar Seyahat özel Terminalleri

Terminal olarak şehirlerarası otobüs terminallerini kullanan firma kendilerine ayrılmış olan peronlarda yolcuların biniş iniş işlemleri ve bagaj alma işlemlerini sağlamaktadır. öz Elazığlılar Seyahat otobüs biletinizi dilerseniz bu otobüs terminallerinden ya da şehir içinde ki satış ofislerinden, internetten ve çağrı merkezlerinden edinebilirsiniz.


öz Elazığlılar Seyahat Filosunda Bulunan Otobüsler

Firma kendisini sürekli yenileme anlayışına sahip olduğu için son teknolojiye sahip araçlardan oluşan bir filoya sahiptir. Bu araçlar içerisinde her koltuğa ayrı tahsis edilmiş ekranlar bulunur. Bu ekranlar ile internete girebilir, müzik dinleyebilir film ve tv izleyebilirsiniz. Ayrıca araçlarda bulunan wifi özelliği ile kendi cihazlarınızdan da internete girme imkanına sahip olursunuz. Tüm bu ve daha fazla ayrıcalık için öz Elazığlılar Seyahat otobüs bileti alarak yolculuğa çıkmanız yeterli olacaktır. Peronlarda yolcuların biniş iniş işlemleri ve bagaj alma işlemlerini sağlamaktadır. Otobüs biletinizi dilerseniz bu otobüs terminallerinden ya da şehir içinde ki satış ofislerinden, internetten ve çağrı merkezlerinden edinebilirsiniz.


öz Elazığlılar Seyahat Bilet İptal Prosedürü

öz Elazığlılar Seyahat otobüs biletinizi iptal etme, tarihini değiştirme ya da biletinizi açığa almanız gereken durumlarda: bilet satış ofisi, internet sitesi ya da çağrı merkezi üzerinden bu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

bus
ba-favicon-white