Çorlu Otobüs Bileti

Çorlu Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

çorluTekirdağ iline bağlı bir ilçedir. Ekonomisi tarım ve hayvancılık üzerinedir. çorlu Türkiye'nin 5.büyük ilçesidir. çorlu da hızlı kentleşme hakimdir. Kalıntılar sebebiyle çorlu tarihi değerler taşıyan bir ilçedir. Bunlardan çok dikkat çekeni çorlu Kalesidir. çorlu Batı Trakya'nın sanayi bölgesi olarak adlandırılır. Ve her geçen seneye göre gelişiminde artış kaydetmektedir. Bir çorlu biletialmakla İstanbul'un yanı başındaki şehri keşfetmek son derece kolaydır. İstanbul'dan çorluya gitmek için sadece 2 saat yeterlidir.

çorlu Otobüs Biletini Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

çorlumodern yaşamın hızlı gelişim kaydettiği bir sanayi bölgesidir. Tekirdağ çorlu için bir otobüs bileti almakla küçük bir şehir keşfetmeye hazır olunmalıdır.

çorlu gezmesi esnasında bir bölüm şehir merkezi havasında diğer bölüm ise bir kasaba havasındadır. çorlu'daki alışveriş alanını ziyaret etmek isteyen Omurtak caddesi istikametini kullanmalıdır.

Ve tabi görünmesi gereken Süleymaniye camiisidir. çorlu da birçok marka mağazanın fabrika satış mağazaları olduğundan uygun fiyata güzel alışverişler yapılabilir.

çorlu Ziyaret Etmek İçin 5 Sebep

  • çorlu da hızlı kentleşme ve sanayi bölgesini takip etmek için ziyaret edebilirsiniz.
  • çorlu da sıcak ve samimi insanlar ile iç içe olmak için.
  • çorlu da sanayi geliştiğinden fabrika satış mağazaları ziyaretleri
  • Gezilecek yerlerini görmek için tercih edebilirsiniz.
  • çorlu da hem kasaba hem şehir hayatını bir yaşamak adına ziyaret edilebilir.

çorlu Gezilecek Yerler

Tekirdağ çorlu otobüs biletialdıktan sonra gezmek için bilmeniz gereken bilgiler;

çorlu da Atatürk Orman Korusu şehirde nefes alınan ve yeşillikli olan alandır. Burada gerek halkı gerekse çorluya gelen misafirler güzel bir gün geçirebilirler.

çorlu Belediye Plajında denize girilerek güzel bir gün geçirilebilir. Süleymaniye Camii mutlaka görülmelidir. çorlunun biraz dışında kalsa da çorlu ya gidildiğinde Thzolus Antik kenti mutlaka görülmelidir.

çorlu Kalesi görülmeye değer tarihi yerlerdendir. Heykel Meydanı çorlunun merkezidir. Olimpus at çiftliği mutlaka görülmelidir.

çorlu da Ne Yenir? Neleri Meşhur?

çorluda belli bir yemek yoktur. Genelde birçok yörenin mutfağından yemekler vardır. Ev yemeklerinden, modern yemeklere kadar her çeşit rahatlıkla bulunabilir.

Tekirdağ denildiğinde vazgeçilmez yiyecek olan köfte elbette ki tadılmalıdır. çorlu da ne meşhur sorusuna verilecek cevap maalesef ki yoktur.

Ancak çorlu da bir kahve içmek çorlu'yu yaşamak için güzel bir an olabilmektedir. Belki de çorlu dan alıp götürebilecek güzel hediye çorlu Türk Kakhvesidir. Hayrabolu tatlısı ve peynir helvası yenilmelidir.

bus
ba-favicon-white