AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!
Anadolu Ulaşım

Anadolu Ulaşım Otobüs Bileti

Kuruluş Tarihi
2003
Firma Merkezi
Uşak
Kurucular
Orhan Erdoğmuş
Çağrı Merkezi
Firma Yorum Sayısı
26
Ortalama Kullanıcı Puanı
4,6/5
Nasıl Oy Verilir? Oy Ver

Anadolu Ulaşım En Popüler Otobüs Seferleri

Kütahya - Eskişehir
Otobüs Bileti
30 Mar 2020
Eskişehir - Kütahya
Otobüs Bileti
30 Mar 2020
Uşak - İzmir
Otobüs Bileti
30 Mar 2020
İzmir - Uşak
Otobüs Bileti
30 Mar 2020
Afyon - Ankara
Otobüs Bileti
30 Mar 2020
İzmir - Afyon
Otobüs Bileti
30 Mar 2020
Kütahya - İzmir
Otobüs Bileti
30 Mar 2020
İstanbul - Kütahya
Otobüs Bileti
30 Mar 2020
30 Mar 2020
Uşak - Ankara
Otobüs Bileti
30 Mar 2020
Kütahya - İstanbul
Otobüs Bileti
30 Mar 2020
Kütahya - Alibeyköy
Otobüs Bileti
30 Mar 2020
İzmir - Kütahya
Otobüs Bileti
30 Mar 2020
Eskişehir - İzmir
Otobüs Bileti
30 Mar 2020
Ankara - Uşak
Otobüs Bileti
30 Mar 2020
İzmir - Eskişehir
Otobüs Bileti
30 Mar 2020
Ankara - İzmir
Otobüs Bileti
30 Mar 2020
İzmir - Ankara
Otobüs Bileti
30 Mar 2020
İstanbul - Uşak
Otobüs Bileti
30 Mar 2020
Uşak - İstanbul
Otobüs Bileti
30 Mar 2020

Kullanıcıların Aradığı Diğer Otobüs Firmaları

Anadolu Ulaşım Hakkında

En ucuz Anadolu Ulaşım otobüs bileti Biletall.com’da! Yüzlerce Anadolu Ulaşım seferlerini listeleyebilir size en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz. 

Uzun süredir sektörü yakından takip eden Orhan Erdoğmuş, gerekli tecrübeyi edinip otobüs sektöründe yeterli birikimi kazandığını düşündüğünde Anadolu Seyahat’i kurma kararı vermiştir. “Gerçek patronlarımız konuklarımızdır.” anlayışı ile her geçen gün hizmet kalitesini arttırmakta olan Anadolu Seyahat’in firma merkezi Uşak’tır.

Anadolu Seyahat Turizm Kuruluşu

Yıllar boyu süregelen detaylı takip ve sektör değerlendirmesinin ardından Anadolu Seyahat’in kurulmasına karar verilmiştir. Kurulum sürecinde detaylı araştırmalar yapılmış ve Anadolu Seyahat’in ayaklarının yere sağlam basması planlanmıştır. Tarih 2003’ü gösterdiğinde ise müşteriler resmen Anadolu Seyahat otobüs bileti alarak seyahat edebilmeye başlamışlardır. 2012 yılında ise sektörün köklü isimlerinden Pamukkale Turizm ile birleşerek büyüme hızlarını ve hizmet kalitelerini daha da arttırmışlardır.

Anadolu Seyahat Bileti Nasıl Alınır?

Anadolu Seyahat bilet almak oldukça kolaydır. Siz de Anadolu Seyahat otobüs bileti almak isterseniz, doğrudan firmanın kendi sitesini kullanarak ya da Biletall.com avantajlarından yararlanarak otobüs biletinizi kolaylıkla satın alabilirsiniz.

En uygun Anadolu Seyahat bileti Biletall.com’da! Biletinizi Biletall.com’dan satın alarak farklı avantajlardan yararlanabilir, Anadolu Seyahat kampanyalı otobüs biletlerine ulaşabilirsiniz.

Anadolu Seyahat Otobüsleri ve Filosu

Uzun yıllardır sektörde yolcu taşımacılığı yapmakta olan Anadolu Seyahat, filosu itibariyle de oldukça dikkat çekmektedir. Her geçen gün hizmet kalitesini ve filosunu geliştirmekte olan Anadolu Seyahat, sürekli modern kalmayı hedeflemekte ve Anadolu Seyahat otobüs bileti ile seyahat etmekte olan yolcularının maksimum memnuniyetle ayrılmalarını hedeflemektedir.

Anadolu Seyahat Otobüs Özellikleri

Anadolu Seyahat otobüs bileti ile seyahat etme fırsatı bulan yolcuları son derece konforlu bir otobüs seyahati beklemekte. Anadolu Seyahat yolculukları daha keyifli hale getirmek için sürekli olarak filosunu ve otobüs donanımlarını geliştirmekte, Anadolu Seyahat otobüs bileti ile seyahat edecek yolculara mahcup olmamak için de donanımların çalışır durumda olmasını düzenli olarak denetlemektedir. 10" boyutundaki ekran, TV, kulaklık, internet desteği, usb desteği, 220 V priz gibi ihtiyaç duyacağınız birçok özellik Anadolu Seyahat otobüslerinde mevcuttur.

Anadolu Seyahat Servisleri

Anadolu Seyahat otobüs bileti alan yolcular, hareket ettikleri ve ulaştıkları şehirlerde de belli noktalar arasında Anadolu Seyahat şehir içi servisleri ile ulaşım sağlayabilirler.

Anadolu Seyahat’i Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

Köklü otobüs bileti firmaları arasında yer alan Anadolu Seyahat’i tercih etmeniz için beş sebep aşağıdadır:

 1. Anadolu Seyahat, otobüs bileti alan yolcularını aileden birisi gibi görmekte ve “Gerçek patronlarımız konuklarımızdır.” ilkesi ile hareket ederek yolcularına oldukça değer verdiğini her aşamada hissettirmektedir.
 1. Anadolu Seyahat otobüs bileti alan yolcuları oldukça konforlu bir seyahat beklemektedir. Koltukların rahat olmasının yanı sıra; multimedya sistemleri, internet ve usb desteği, kişiye özel kulaklık, 220 V priz gibi pek çok ihtiyacınız araçlarda bulunmaktadır.
 1. Güler yüzlü personelleri yolculuğun en başından itibaren size eşlik edecek ve yolculuk esnasında Türk kahvesi dâhil birçok ikram sunarak, yolculuk yorgunluğunuzu en aza indirmeye çalışacaklardır.
 1. Yolculuğunuzun planlanan zaman aralığında tamamlanması kadar güvenli bir şekilde tamamlanması da Anadolu Seyahat için oldukça önem arz etmektedir. Bu sebeple alanında uzman şoför ve hostlar ile çalışılmakta ve sürekli denetlimler yapılmaktadır.
 1. Sürekli olarak yenilenen ve müşterilerinin güncel ihtiyaçlarını takip eden Anadolu Seyahat, kendini sürekli geliştirmekte ve müşteri tavsiyelerine oldukça önem vermektedir.

Anadolu Seyahat Özel Terminalleri

Anadolu Seyahat’in İzmir- Ankara Karayolu üzerinde kendine ait bir dinlenme tesisi de bulunmaktadır. Anadolu Mola Dinlenme Tesisi yolculara daha iyi hizmet verebilmek için 2008 yılında Anadolu Seyahat tarafından açılmıştır.

Anadolu Seyahat İkram Seçenekleri

Anadolu Seyahat ikramları noktasında da yolcularına oldukça önem vermektedir. Anadolu Seyahat otobüs bileti alan yolcuları oldukça fazla ikram çeşitliliği beklemektedir. İkram konusunda oldukça cömert olan Anadolu Seyahat, yolcularına Türk kahvesi de ikram etmektedir.

Anadolu Seyahat İletişim Bilgileri

Anadolu Seyahat bilet rezervasyonu, bilet iptali, bilet iadesi için firma web sitesini ziyaret edebilir veya aşağıdaki iletişim numarası üzerinden yetkililer ile irtibat kurabilirsiniz:

Anadolu Seyahat İletişim: 0 (850) 333 35 64

Anadolu Seyahat Resmi Web Sitesi: anadolu@anadolu.com.tr

Anadolu Seyahat Bilet İptal Prosedürü

Biletall.com üzerinden satın almış olduğunuz Anadolu Seyahat otobüs biletlerini kolaylıkla iptal edebilir, açığa alabilirsiniz. PNR bilginiz ile doğrudan web üzerinden ya da çağrı merkezimiz ile görüşerek bilet iptalinizi sağlayabilirsiniz.

Anadolu Seyahat’ten satın almış olduğunuz biletlerinizde sefer saatinden 24 saat öncesine kadar bilet iptali ve ücret iadesi gerçekleştirebilir, 12 saat öncesine kadar da biletinizi açığa alıp 6 ay içerisinde kullanabilirsiniz.

Tarihi geçmiş biletleriniz için ise iptal, açığa alma yahut ücret iadesi gibi durumlar söz konusu değildir. Biletlerin online alındığı durumlarda döküm yapılmadığı sürece bilet iptali yine online olarak gerçekleştirilebilmektedir.

Anadolu Ulaşım Otobüs Bileti İçin Popüler Seferler ve En Ucuz Bilet Fiyatları

30 Mart 2020 Anadolu Ulaşım ve diğer otobüs firmalarının seferlerine ait ortalama sefer süresi, günlük sefer sayısı ve bilet fiyatı.
Güzergah Günlük Sefer Sayısı Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Kütahya - Eskişehir Otobüs Bileti 4 19 TL 45 Dakika
Eskişehir - Kütahya Otobüs Bileti 2 19 TL 1 Saat 15 Dakika
Uşak - İzmir Otobüs Bileti 7 44 TL 2 Saat
İzmir - Uşak Otobüs Bileti 7 44 TL 2 Saat 30 Dakika
Afyon - Ankara Otobüs Bileti 7 47 TL 3 Saat
İzmir - Afyon Otobüs Bileti 8 52 TL 4 Saat 30 Dakika
Kütahya - İzmir Otobüs Bileti 3 69 TL 4 Saat 45 Dakika
İstanbul - Kütahya Otobüs Bileti 4 71 TL 5 Saat
Esenler (Bayrampaşa) - Kütahya Otobüs Bileti 4 71 TL 5 Saat
Uşak - Ankara Otobüs Bileti 5 79 TL 4 Saat
Kütahya - İstanbul Otobüs Bileti 4 81 TL 5 Saat 15 Dakika
Kütahya - Alibeyköy Otobüs Bileti 4 81 TL 5 Saat 15 Dakika
İzmir - Kütahya Otobüs Bileti 3 83 TL 4 Saat 30 Dakika
Eskişehir - İzmir Otobüs Bileti 3 85 TL 6 Saat

Anadolu Ulaşım Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Anadolu Ulaşım otobüs bileti ne kadar?
  Anadolu Ulaşım firmasının popüler seferlerinden en ucuzu Kütahya - Eskişehir otobüs bileti 19 TL'dir.
 • Anadolu Ulaşım kurucusu kimdir?
  Orhan Erdoğmuş.
 • Anadolu Ulaşım kaç yılında kuruldu?
  Yolcu taşımacılığına 2003 yılında başlamıştır.
 • Anadolu Ulaşım merkezi neresidir?
  Firma merkezi Uşak şehrinde bulunmaktadır.
 • Anadolu Ulaşım Çağrı merkezi numarası kaç?
  Çağrı merkezi numarası 0 (850) 333 35 64

Anadolu Ulaşım Firması Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (60)
İyi (42)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%59
%41
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,6
102 Değerlendirme
H*** D***
3 Şubat Pazartesi
Bugüne kadar birçok il ve ilçeye birçok otobüs firmasıyla seyahat ettim. Hep sizin rahatınızı, güveninizi, güler yüzünüzü arıyorum. “Hayat bir yolculuktur.” Sloganınız da ayrıca güzel. Biraz da ekonomik olasınız ne güzel olur. Sevgiler, hürmetler.??
M*** E*** Ü***
18 Ocak Cumartesi
İzmir Eskişehir arası için tek tercihim. Saygılı,işinin ehli, anlayışlı. Teşekkürler.
F*** Y***
9 Ocak Perşembe
İlk kez seyahat ettim bu firmayla ve sürekli (20 günde 1 )seyahat eden birisiyim bi çok firmayla gidiş geliş yaptım Anadolu turizim diğerlerine göre oldukça iyisi hatta en iyisi diyebilirim. Bundan sonra bunu kullanırım. Muavinlerin konuşmaları ve ilgilen
N*** G***
1 Aralık Pazar
Çok memnun kaldım Anadolu turizm den muavinlerine ayrıca teşekkür ederim gerçekten muavinler muhteşem kibar lar
M*** K***
23 Kasım Cumartesi
Taşıyıcı firmanın müşteri destek hattı ile başlayan diyaloğumdan servis şoförü ile ilerleyen ve otobüsün kaptan soförü ve muavin ile nihayete eren seyahatinden oldukça memnun bulunmaktayım... Kesinlikle ilgili alakalı nazik ve nezih insanlar...
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Anadolu Ulaşım Otobus Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 29.03.2020 03:30:03 )

ANKARA
84
Ankara (Aşti)
84
İZMİR
676
İzmir
676

Arayın, Otobüs Biletiniz için Yardımcı Olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=39749
/ True
39749