Kanada Uçak Bileti

Kanada Kalkışlı En Çok Uçuş Düzenlenen Ülkeler

Kanada Hakkında Bilgiler

Kanada Kuzey Amerika'da bulunan ve dünyanın gelişmiş ülkelerinden birisidir.

Kanada'ya, İstanbul'un her 2 havalimanından da aktarmasız uçak ile yaklaşık 12 saat 30 dakika sonra ulaşmış olursunuz. Ortalama olarak Kanada'ya İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan 1 haftada 300'den fazla uçak seferi vardır. Kanada Türkiye uçak seferleri düzenleyen firmaların bazıları Aegean Airlines, Air Canada, American Airlines, AtlasGlobal, British Airways, Lufthansa, TAP Portugal, Türk Hava Yolları, United Airlines gibi dünyanın meşhur hava yolu firmalarıdır. Bu uçak seferlerinin neredeyse tamamı Kanada'ya aktarmalı olarak yapılmaktadır.

Kanada'ya Türkiye'den sadece hava yolu ile ulaşım sağlanabilmektedir. Kanada uçak bileti almak için internet üzerinden Biletall.com'da sizin için uygun bileti bulabilirsiniz. İsterseniz Kanada uçak bileti rezervasyon işlemlerini yaparak biletinizi ayırtabilir ve daha sonra alabilirsiniz.

Dünyanın iyi hava yolu şirketlerinden birisine sahip olduğumuz için Kanada'ya gidecek olan yolcular Biletall.com'da Kanada uçak bileti THY şeklinde arama yaparak, biletlerini Türk Hava Yolları'ndan almaktadırlar. Biletall.com'daki Kanada uçak bileti fiyatları listesinden bütün uçak firmalarının fiyatlarını görebilir ve istediğiniz bileti alabilirsiniz.

Kanada Türkiye uçak saatleri günün bütün saatlerine yayılmış durumdadır. Siz de istediğiniz an istediğiniz saatte uçak bileti alarak Kanada'ya gidebilirsiniz. Ancak, Kanada Türkiye uçuş süresi en az 12 saat 30 dakika olduğu için ve Kanada Türkiye saat farkı 7 saat olduğu için yolculuk sonrası saat ve zaman ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.

Kanada'ya gidecek olan yolcular Kanada uçak bileti almadan önce vize işlemlerini halletmeleri gerekmektedir. Turistik, ticari, aile Ziyareti, öğrenim vizesi gibi çeşitli vizelerden uygun olanını aldıktan sonra rahatlıkla uçak biletinizi alabilir ve Kanada'ya gidebilirsiniz.

Kanada'ya gidecek olan yolcular Kanada vizesi için başvuru yaptıktan sonra yaklaşık 10-15 gün içerisinde vizeleri çıkmaktadır. Pasaportunuzun süresi ile paralel olarak verilen vizelerin süresi bazen değişiklikler gösterebilmektedir.

Kanada'da kışlar -25 derece olurken yazları ise gündüzleri hava sıcaklığı 35-40 derece olabilmektedir. 4 mevsim hissedilir bir şekilde yaşanmaktadır.

Kanada özellikle doğa parkları ile ve doğal güzellikleri ile dünyaya adını duyurmuş bir ülkedir ve bu doğal güzellikler için pek çok turist her yıl Kanada'ya gitmektedir.

Kanada'nın Başkenti

Kanada'nın başkenti ülkenin güneybatısında yer alan Ottawa şehridir ve nüfusu yaklaşık olarak 900 bindir.

Kanada'nın Nüfusu - Kanada'nın Resmi Dili

Kanada'nın nüfusu 37 milyona yakındır ve nüfusun çoğu güney sınırına yerleşmiştir. Dili ise ağırlıklı olarak İngilizce olmasına rağmen bazı bölgelerde Fransızca konuşulmaktadır.

Kanada'nın Para Birim

Kanada'nın para birimi Kanada dolarıdır.

Kanada'da Saat Kaç?

Kanada Türkiye saat farkı +7'dir. Amerika ile aynı zaman diliminde olan Kanada ülkemizden 7 saat geridedir.

Kanada'da Ne Ucuz? Kanada'dan Gelirken Ne Getirilir?

Kanada'da pek çok kıyafeti çok ucuza alabilirsiniz. Aynı zamanda elektronik ürünlerin de çok ucuz olduğu Kanada'da turistler yakınları için genellikle kıyafet ve elektronik eşya almaktadır.

Biletall.com'dan en ucuz Kanada uçak bileti alarak doğası muhteşem olan Kanada'ya seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada'da çok meşhur olan bir pizza çeşididir. Kanada'da Hawaii pizzasını görmek sizleri de şaşırtacaktır ancak pizzalar oldukça lezzetli olmaktadır. Ayrıca pizzada ananas kullanılması pizzayı daha da ilginç kılmaktadır.

Kanada doğal güzellikleri ve doğaya el değmemiş olması ile meşhurdur. Elbette pek çok doğal güzellikler bulunmaktadır ancak burada yaşayan ren geyikleri dünyadaki güzel hayvanlar arasında gösterilmektedir. Yerli halk bunlara at gibi binmelerine rağmen burada bu hayvanlara saygı sonsuzdur.

Kanada ülkesiyle bütünleşmiş olan buz hokeyi 1800'lü yıllarda ortaya çıkan bir spordur. Halkın çok sevdiği spor olan buz hokeyini iyi oynayan ülke ise şüphesiz Kanada'dır.

Kanada'da halkın bir kısmı dünyanın 4 bir yanından gelen insanlardan oluşmaktadır. Ancak bu insanlar burada o kadar düzenli bir şekilde yaşamakta ve o kadar iyi anlaşmaktadır ki gerçekten şaşırmamak mümkün değil. Dünyadaki her türlü dini inanca sahip insanların yaşadığı ülke olan Kanada'da insanlara ve dine saygı sonsuzdur.

Eğitim, sağlık, güvenlik, hayat kalitesi, ekonomi, iş imkanları ve daha pek çok açıdan dünyadaki iyi ülkelerden birisi olan Kanada'daki şehirler her yıl düzenlenen dünyanın yaşanabilir şehirler listesinde başta yer almaktadırlar.

Biletall.com'dan alınan Kanada ucuz uçak bileti ile Kanada'ya gidebilir ve dünyanın huzurlu şehirlerinde gezebilirsiniz. Biletall.com'da ki avantajlı Kanada Türkiye uçak biletleri ile uygun fiyata Kanada'ya seyahat düzenlemeniz mümkün.

Toronto

Kanada'nın önemli şehirlerinden birisi olan Toronto şehrinde eğlence maksimum seviyededir. Siz de eğer öğrenci iseniz bu şehirde dünyanın kaliteli eğitimlerinden birisini alabilir aynı zamanda a bol bol eğlenebilirsiniz. Ayrıca Kanada'nın diğer şehirlerine yakın olması ve New York'a yakın olmasıyla da turistlerin mutlaka görülmesi gereken şehirlerden birisidir.

Montreal

Kanada'da Fransızca da konuşulmaktadır ve Fransızca Montreal şehrinde konuşulmaktadır. Türk öğrencilerden Fransızca eğitim görenlere büyük burslar verilen bu şehirde hem çok kaliteli bir eğitim görebilirsiniz hem de tarihi yerleri gezerek pek çok fotoğraf çekebilirsiniz.

Ottawa

Kanada'nın başkenti olan Ottawa dünyanın güvenli şehirlerinden birisidir. Dünyanın 4 bir yanından insanın yer aldığı bu şehirde oldukça huzurlu ve kültürlü bir ortam vardır. Ayrıca şehirdeki mimari yapıların güzellikleri sizleri büyüleyecektir.

Biletall.com, sizin için uygun Kanada Türkiye uçak bileti seçeneklerini sunmaktadır. Kanada ucuz uçak bileti ile ülkeye gelen turistlerin gezebilecekleri sayısız doğal parklar, müzeler, tarihi mimariler ve gezip eğlenebilecekleri pek çok AVM ve çarşı bulunmaktadır.

Kanada'da Deniz Turizmi için Nerelere Gidilir?

Kanada'nın Vancouver bölgesindeki plaj dünyanın güzel plajları listesinde ilk sıralarda yer almaktadır. Pek çok turistin yaz aylarında akın ettiği Vancouver plajları her yıl dolup taşmaktadır.

Kanada'dan Ne Alınır? Alışveriş Yapılacak Yerler

Kanada'da iyi alışveriş yerleri Toronto'da yer almaktadır. Toronto Eaton Centre, Yonge Caddesi gibi yerlerde hem pek çok ürün bulabilirsiniz hem de bir önceki sezon kıyafetlerini neredeyse bedava denilebilecek fiyatlara alabilirsiniz.

Kanada'nın Doğal Güzellikleri

Ren geyikleri, kutup ayıları, Niagara Şelalesi, Muskoka Gölü, Montmorency Şelalesi ve daha pek çok doğal güzellik ve eşsiz hayvanların bulunduğu Kanada tam bir doğa cenneti. Doğasının el değmemiş olması ile bilinen Kanada'da gezip görebileceğiniz pek çok doğal güzellik bulunmaktadır. Siz de bu doğal güzellikleri gezerek hem doğanın saf halini gözlerinizle görebilirsiniz hem de pek çok fotoğraf çekebilirsiniz.

Kanada'da Gezilecek Tarihi Yerler

Roosevelt Campobello International Park, St. Dunstan's Basilica, Parliement Hill, HMCS Haida National Historic Site Kanada'da bulunan sayısız tarihi yerlerden sadece birkaçıdır. Siz de bu eşsiz ve tarihi yerleri gezerek Kanada'da tarihi hakkında daha çok bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kanada Gezi Rehberi

Biletall.com'da yer alan Kanada ucuz uçak bileti avantajları ile Kanada'ya gidebilirsiniz. Kanada Amerika'nın kuzeyinde bulunan ve dünyanın huzurlu ve bir o kadar da soğuk olarak bilinen bir ülkedir. Ancak bilinenin aksine Kanada o kadar da soğuk değildir hatta ilginçtir ki Kanada'da 4 mevsim hissedilir şekilde yaşanmaktadır ve Kanada dünyanın güzel plajlarından bazılarına sahiptir.

Doğal güzellikleri ile de dünyaya nam salmış olan Kanada'da pek çok doğa parkı bulunmaktadır. ülkede doğaya karşı çok büyük bir saygı duyulmaktadır. Kanada şelaleleri, dağları, nehirleri, geyikleri, kutup ayıları ve daha pek çok doğal güzelliği ile insanları büyülemektedir.

Eğitim seviyesi çok üst düzey olan Kanada'da Fransızca eğitim veren liselerden mezun olan ülkemiz öğrencileri için oldukça cazip burs imkanları sunulmaktadır.

Dünyanın huzurlu şehirlerine sahip olan Kanada'da herkesin hayran kaldığı şehir Toronto'dur. Toronto'da son derece eğlenceli zaman geçirip, gönlünüzde alışveriş yapabilirsiniz. özellikle bazı cadde ve AVM'leri ucuzluk bakımından isim yapmış olan Toronto'da çok ucuz fiyatlara pek çok ürün alabilirsiniz. Aynı zamanda şehrin New York ve Ottawa gibi önemli şehirlere yakın olması ve ulaşım imkanlarının çok iyi olması şehri daha da ayrıcalıklı yapmaktadır.

Yolcular ülkemiz ile Kanada arasındaki saat farkının çok olmasından dolayı uçuşun uzun olmasından korkmakta ve Kanada Türkiye arası uçakla kaç saat sorusunu sormaktadırlar. Kanada Türkiye arası aktarmasız olarak yapılan uçuşlarda 12 buçuk saattir. Biletall.com'dan alacağınız ucuz Kanada uçak bileti ile Kanada'ya gelip buradaki oldukça ilginç lezzetleri tadabilirsiniz.

En özel Soslar, Poutine

Lor peyniri ve Kanadalılara özel sosun patates kızartması üzerine dökülmesiyle elde edilen bu yemek Kanada'da herkes tarafından sıklıkla tüketilmektedir. Sokakta gezerken bile bu lezzeti pek çok yerde bulabilirsiniz.

Kanada'da Tatlısı, Beaver Tails

Bir tatlı olan Beaver Tails Kanada'da halkın sevdiği tatlılardan birisi. Kızarmış hamur üzerine çikolata sosu, karamel, vanilya ve daha pek çok karışım eklenerek elde edilen tatlıyı istediğiniz şekilde hazırlayabilir ve ilginç bir lezzet ortaya çıkarabilirsiniz. Ancak Kanada'da çoğunlukla karamelli ve çikolata soslu olanları ile karşılaşabilirsiniz.

Et Tercih Edenlere, Canada Strata

Et yemeklerinin çok sevildiği Kanada'da etin sevilen ve çok tüketilen çeşidi belki de pastırmadır. Canada Strata'da süt, peynir ve pastırmanın birleşiminden oluşan, yapımı son derece basit ve basit olduğu kadar da lezzetli olan bu yemek halkın sıklıkla tükettiği bir lezzettir.

Kahvenin Yanına, Bannock

Genellikle çay veya kahve içerken yenilen bir lezzet olan bannock hamurdan yapılma bir yiyecektir. Pudra şekeri, çeşitli baharatlar, meyve parçacıklı veya tuzlu olarak tüketilen oldukça lezzetli bir atıştırmalıktır.

Montreal Style Bagels

Görünüş olarak simitlere benzeyen Montreal Style Bagels aslında bu simitlerin 1 türüdür. Aynı simitlerin New York türü de vardır ama Montreal stili oldukça lezzetli ve meşhurdur. çok ince, yumuşak ve çıtır çıtır olan bu simitler çok sevilen bir lezzettir.

Kanada'da Yenecek Güzel Yemekler

Kanada'ya gittiğiniz zaman biftek etinden yapılma olan ve sevilen ana yemeklerden birisi olan Ginger Beef'in halk tarafından ne kadar çok sevildiğini görünce şaşırabilirsiniz. Bunun yanında her köşe başında satılan Halifax Donair bizdeki dönere çok benzemektedir ve oldukça doyurucudur. Kanada'da klasikleşen ve enerji bombası olarak da anılan Butter Tarts halk tarafından çok sevilmektedir. Siz de Biletall.com'da ki Kanada Türkiye uçak bileti fiyatları listesinden biletinizi alarak bu muhteşem lezzetleri tadabilirsiniz.

Kanada Seferi Düzenleyen Uçak Firmaları

Popüler Kanada Havalimanları

Havalimanı Telefon Şehir Merkezine Uzaklık Ulaşım
Charlottetown Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Chilliwack Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Edmonton Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Edmonton City Centre Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Fredericton Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Iqaluit Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Whiting Fld Nas North Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
St Hubert Havalimanı
Montreal Mirabel Havalimanı
Pierre Elliott Trudeau Havalimanı
Ottawa Macdonald Cartier Havalimanı
Regina Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Lester B Pearson Havalimanı
Victoria Regional Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Victoria Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Victoria Inner Harbour Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Whitehorse Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Winnipeg St Andrews Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Winnipeg Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Yellowknife Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Shearwater Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Halifax Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
St Johns Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Quebec Jean Lesage Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Peterborough Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Londra Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Sault Ste Marie Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
St Anthony Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Tofino Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Kugaaruk Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Baie Comeau Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Bagotville Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Baker Lake Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Campbell River Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Brandon Muni Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Cambridge Bay Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Nanaimo Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Nanaimo Harbour Water Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Castlegar Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Miramichi Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Kent Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Charlo Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Kugluktuk Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Coronation Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Clyde River Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Fairmont Hot Springs Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Dawson City Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Burwash Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Deer Lake Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Dease Lake Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Dauphin Barker Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Dawson Creek Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Arviat Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Estevan Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Edson Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Inuvik Mike Zubko Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Flin Flon Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Fort Resolution Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Fort Simpson Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
La Grande Riviere Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Gaspe Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Iles De La Madeleine Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Hudson Bay Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Dryden Rgnl Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Ulukhaktok Holman Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Gjoa Haven Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Hay River Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Atikokan Muni Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Pond Inlet Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
St Jean Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Stephenville Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Kamloops Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Schefferville Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Kindersley Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Chapleau Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Meadow Lake Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Lloydminster Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Alert Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Kelowna Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Mayo Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Moose Jaw Air Vice Marshal C M Mcewen Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Fort Mcmurray Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Moosonee Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Maniwaki Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Natashquan Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Gatineau Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Matagami Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Old Crow Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Cold Lake Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
High Level Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Prince Albert Glass Field Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Peace River Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Southport Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Pickle Lake Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Port Menier Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Prince Rupert Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Fort Chipewyan Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Muskoka Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Red Deer Regional Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Windsor Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Watson Lake Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Kenora Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Lethbridge Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Greater Moncton Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Comox Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Thunder Bay Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Grande Prairie Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Yorkton Muni Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
North Battleford Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Gander Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Quesnel Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Resolute Bay Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Riviere Du Loup Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Roberval Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Rocky Mountain House Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Rankin Inlet Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Sudbury Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Sherbrooke Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Saint John Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Nanisivik Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Summerside Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Sachs Harbour Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Cape Dorset Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Thompson Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Timmins Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Tuktoyaktuk Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Repulse Bay Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Hall Beach Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Rouyn Noranda Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
La Ronge Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Vermilion Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Qikiqtarjuaq Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Val D Or Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Kuujjuaq Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Norman Wells Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Vancouver Havalimanı
Vancouver Coal Harbour Havalimanı
Vancouver Harbour Water Havalimanı
Buffalo Narrows Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Wiarton Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Petawawa Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Wabush Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Williams Lake Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Wrigley Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Canadian Rockies Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Saskatoon J G Diefenbaker Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Medicine Hat Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Fort St John Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Sioux Lookout Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Pangnirtung Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Timiskaming Rgnl Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Prince George Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Terrace Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Abbotsford Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
North Bay Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Calgary Havalimanı
Calgary Springbank Havalimanı
Smithers Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Fort Nelson Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Penticton Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Taloyoak Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Lynn Lake Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Swift Current Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Churchill Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Goose Bay Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Kapuskasing Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Armstrong Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Mont Joli Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Gore Bay Manitoulin Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Slave Lake Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Sandspit Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Chris Hadfield Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Port Hardy Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Whitecourt Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Sept Iles Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Teslin Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Fort Mcpherson Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Ekati Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Aklavik Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Deline Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Tulita Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Fort Good Hope Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Paulatuk Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Wollaston Lake Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Churchill Falls Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Shamattawa Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Sandy Lake Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Round Lake (Weagamow Lake) Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Sachigo Lake Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Masset Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Muskrat Dam Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Kashechewan Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Swan River Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Gods River Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Fond-Du-Lac Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Eastmain River Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Ilford Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
York Landing Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Salluit Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Whale Cove Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Webequie Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Big Trout Lake Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
St. Theresa Point Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Sanikiluaq Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Stony Rapids Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Red Lake Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Rae Lakes Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Nakina Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
The Pas Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Powell River Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Peawanuck Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Pikangikum Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Inukjuak Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Oxford House Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Points North Landing Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Norway House Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Wemindji Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Umiujaq Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Chapais Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Mary's Harbour Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Kangiqsualujjuaq (Georges River) Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Lutselk'e Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Lansdowne House Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Kimmirut Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Aupaluk Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Waskaganish Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Akulivik Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Island Lake Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Ivujivik Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Chevery Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Hopedale Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Nemiscau Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Quaqtaq Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Grise Fiord Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Gillam Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Kuujjuarapik Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Igloolik Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Gods Lake Narrows Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Texada Gillies Bay Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Makkovik Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Fort Hope Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Fort Albany Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Fort Severn Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Nain Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Chesterfield Inlet Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Cartwright Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Lourdes De Blanc Sablon Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Uranium City Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Attawapiskat Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Kangirsuk Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Kasabonika Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Fort Frances Municipal Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Cat Lake Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
La Tabatiere Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Tete-A-la-Baleine Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Chisasibi Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Poplar Hill Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Ogoki Post Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Kingfisher Lake Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Bearskin Lake Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
North Spirit Lake Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Wunnumin Lake Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Wapekeka Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Summer Beaver Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Whati Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Colville Lake Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Rigolet Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Port Hope Simpson Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
St. Lewis (Fox Harbour) Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Williams Harbour Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Anahim Lake Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Whistler/Green Lake Water Aerodrome Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
St Augustin Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Bonaventure Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Bella Coola Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Tasiujaq Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Puvirnituq Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Seal Cove Seaplane Base Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Berens River Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Seaplane Base Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Riviere Rouge - Mont-Tremblant Inc. Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Postville Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Kangiqsujuaq - Wakeham Bay Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Alma Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Havre Saint-Pierre Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Rimouski Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Tadoule Lake Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Lac Brochet Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
South Indian Lake Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Brochet Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Little Grand Rapids Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Cross Lake - Charlie Sinclair Memorial Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Red Sucker Lake Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Rainbow Lake Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Bonnyville Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Fort St. James - Perison Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Boundary Bay Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Bella Bella Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Yarmouth Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Oshawa Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Mackenzie Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Golden Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Revelstoke Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Suffield Heliport Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Cornwall Regional Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Kegaska Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Black Tickle Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Trail Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Arctic Bay Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Keewaywin Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Rene Fontaine Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Hornepayne Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Kirkland Lake Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Manitouwadge Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Wawa Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Manitoulin East Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Brantford Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
South Cariboo Regional Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Gimli Industrial Park Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Bob Quinn Lake Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Trois Rivieres Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Bromont Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Cochrane Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Lake Simcoe Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Markham Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Stanhope Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Lindsay Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Niagara District Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Parry Sound Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Banff Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Bar River Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Brockville Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Harbor Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Coral Harbour Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Creston Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Namao Field Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Elliot Lake Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Gethsemanie Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Hope Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Killineq Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Langley Regional Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Matane Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Merritt Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Natuashish Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Rockcliffe St Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Billy Bishop Regional Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Port Alberni Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Port Hawkesbury Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Qualicum Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Queen Charlotte Island Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Salmon Arm Municipal Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Sechelt Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Edmunston Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
St Pierre Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Pembroke Area Municipal Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Terrace Bay Municipal Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Tofino Sea Plane Base Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
Vernon Municipal Havalimanı 0 km Taksi, Otobüs
flight
ba-favicon-white