1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!
"Flying in the face of ordinary."
Virgin Atlantic

Virgin Atlantic Virgin Atlantic Uçak Bileti

Kuruluş Tarihi
1984
Firma Kısaltması
Virgin
Firma Merkezi
Crawley
IATA Kodu
VS
Çağrı Merkezi
+440 (748) 133 91 84
Uçak Sayısı
48
Firma Yorum Sayısı
1
Ortalama Kullanıcı Puanı
4,8/5
Nasıl Oy Verilir? Oy Ver

Virgin Atlantic Hakkında

Virgin Atlantic, Birleşik Krallık'ta bulunan Crawley merkezli olarak 1984 senesinde kurulmuştur. British Atlantic Airways firmasının kurucuları tarafından planlanan Virgin Atlantic firması, Falkland Adaları ve Londra üzerinde seferler gerçekleştirilebilmektedir.

48 uçaklık ortalama bir filo ile birlikte uçuş seferleri yapan Virgin Atlantic'te yıllık ortalama 5 milyon kişi seyahat etmektedir. Firmanın seferleri Falkland Adaları ve Londra'yı kapsamaktadır.

Virgin Atlantic uçak bileti ile Londra ve Falkland Adaları'na seyahat etmek isteyen herkes, Biletall.com'un aramaları sayesinde uçak bulabileceklerdir.

Virgin Atlantic uçak bileti fiyatları için Türkiye'den yalnızca Biletall.com'dan rezervasyon yaptırabilme imkanınız vardır. Aramalar, detaylı incelemeler ve gezi rehberleri sayesinde planlı bir Londra turu yapabilirsiniz.

Virgin Atlantic'in toplamda 33 farklı noktaya seyahat edebilme imkanı bulunması sayesinde, Birleşik Krallık'ta gezmek istediğiniz yerlere seyahat edebilirsiniz. Üç farklı uçuş mevkiinin sunduğu avantajlar ile uçuş deneyiminiz son derece kaliteli olacaktır. Economy Class, Premium Class ve Business Class mevkilerini tercih ederek seyahat edebiliyorsunuz.

Amerika'nın farklı eyaletlerine, Karayipler, Meksika, Hong Kong, Delhi, Dubai, Lagos, Johannesburg gibi bölgelere Virgin Atlantic ile seyahat edebilirsiniz. Ayrıca belirlenen standart rota olan Londra ve Falkland Adaları'na gidebilme imkanınız bulunmaktadır.

Virgin Atlantic uçak bileti rezervasyon işlemleriniz için üç farklı uçuş türü seçebilme özgürlüğüne sahipsinizdir. Böylelikle konforlu ve rahat bir yolculuk Virgin Atlantic ile size sağlanmış olur. Ayrıca firmanın rezervasyonları dahilinde konaklayacağınız oteli de seçebilme imkanınız olacaktır.

Virgin Atlantic'in ulaşımdaki ağı Londra'dan Karayipler'e kadar uzanmaktadır. Böylelikle farklı destinasyonları rahat bir şekilde ziyaret edebilmektesiniz. Uçak içi eğlencelerde TV, oyunlar, müzik ve filmler sizleri beklemektedir. Ayrıca çocuklar ve aile ile seyahat eden yolcular için çocuk ve aile filmlerine de yer verilmektedir.

Virgin Atlantic en ucuz uçak bileti aramalarınızda tercih edeceğiniz Biletall.com'da, uçuş rotalarına özel aramalar yapabiliyorsunuz. Böylelikle Virgin Atlantic'e alacağınız bilet için uçuş rotalarının özel fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz.

Virgin Atlantic Online Check - in

Virgin Atlantic, online olarak check in hizmetlerine yer vermekte ve uçuşunuza en geç 24 saat kala yapmanızı talep etmektedir.

Online işlemlerde Virgin Atlantic uçak bileti fiyatları yanı sıra, koltuk seçimi yapabilme olanağına check in hizmetleriyle yer verilmektedir. Bu işlemler uçuş saatine en geç 24 saat kala yapılmalıdır ve bu işlem sırasında koltuğunuzu seçebilirsiniz. Koltuk seçimi yapmayan müşterilerin uçaktaki durum göz önüne alınarak boş bir koltuğa yerleştirilmesi söz konusu olabilmektedir.

 Online Check in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

Virgin Atlantic, online check in işlemleriniz esnasında size özel menü sunma avantajı sağlamaktadır. Economy Class, Premium Class ve Business Class yolcularına farklı yemekler servis edildiği için seçtiğiniz bölüme göre yemek siparişi alabilmektesiniz. Ayrıca çay ve kahve gibi içeceklerin servisi yemekten sonra gerçekleştirilmektedir.

Virgin Atlantic Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

 1. Amerika, Karayipler ve Birleşik Krallık'ta uçabileceğiniz birçok farklı destinasyon sağlamaktadır.
 2. Son model teknolojinin kullanıldığı uçaklarda emniyetle seyahat edebilirsiniz.
 3. Premium ve Business Class yolculuklarıyla farklı özelliklere sahip olabilirsiniz.
 4. Seferlerde iyi bir planlama yöntemi uygulandığı için gecikme yaşamazsınız.
 5. Uçuşlarda online olarak yemek sipariş edebilirsiniz.
 6. Maliyet politikalarının sağladığı ucuz seferlerle birlikte uçak biletleriniz ucuza gelir.
 7. Günde 32'den fazla aktarmasız uçuş gerçekleştirilmektedir.

Virgin Atlantic Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Virgin Atlantic'te uçuş sınıfınıza göre bagaj sınırlamasına tabi tutulursunuz.

 Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

BAGAJ: Economy Class ve Premium Class müşterileri 23 kg ve 35.5x29.5x16 inç boyutlarda bagaj taşıyabilirler. Business Class müşterileri 32 kg ve 35.5x29.5x16 inç bagaj bulundurabilirler.

KABİN/EL BAGAJI: El bagajlarının boyutları, Virgin Atlantic tarafından belirtilen prosedürlere göre 9x14x22 inç olmalıdır.

 Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

 Ücretsiz olarak taşınabilecek bagajların prosedürleri standarttır ve ek bagaj olarak 10 parçadan fazla taşıma gerçekleştirilmemektedir. 10'dan fazla parça taşımak isteyen yolculara, Virgin Atlantic Cargo hizmeti sağlanmaktadır. 32 kg üzerindeki parçalar için, her parçada fiyat sırasıyla 60-100-200 USD ödeme gerektirecektir.

 Kayıp, Hasarlı, Eksik Ve Geç Teslim Edilen Bagaj

Virgin Atlantic'te kayıp veya hasarlı bagajlara Mülkiyet Düzensizliği Raporu (PIR) müşterilere verilir ve bu bagajların havaalanlarında firmaya bildirilmesi gerekmektedir. Kayıp veya hasarlı talep formu 7 gün içerisinde doldurularak firmaya ulaştırılmalıdır. 21 gün içinde bulunamayan bagajlar için kayıp bildirim talepleri alınmaktadır ve buna göre zarar karşılaması firma tarafından gerçekleştirilmektedir.

 Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

Virgin Atlantic'te uçarken çakmak, fişek, zehirli maddeler, oksijen ve sıvı azot, peroksitler ve oksitleyici maddeler, patlayıcılar, radyoaktif maddeler, sıkıştırılmış gazlar taşınamaz.

Virgin Atlantic Yiyecek, İçecek ve İkram

Yapılacak check in işlemlerinin kapsamında ve yolculuk ettiğiniz mevkii durumuna göre yemek siparişleri oluşturabilirsiniz.

 Economy Class İkramlar

Kahvaltı menüleri, çay, kahve, sıcak çikolata, soğuk başlangıç yemekleri gibi ikramlar Virgin Atlantic'te ücretsizdir. Seçilecek Economy Class yemeklerinde puding, ekmek, bisküvi, peynir ve içeceklere yer verilmektedir.

 Business Class İkramlar

Virgin Atlantic, içecekler ve atıştırmalıklar sunmaktadır. Ayrıca Business Class müşterileri, havaalanında uçuştan önce Clubhouse'da ücretsiz tam servisle yemek yiyebilme imkanına sahip olmaktadır.

 Özel Yemek Servisi

Özel yemek servisleri, seyahat edeceğiniz mevkii kapsamına göre belirlenmektedir. Böylelikle Premium Class ve Business Class yolcularına zengin yemeklerden oluşan bir menü hazırlamaktadır. Porselen tabaklarda sunulan yemeklere aperatifler, tatlılar, meyveler ve içecekler dahil edilmektedir.

Virgin Atlantic: Business Class

Business Class yolcular Virgin Atlantic'te her zaman en iyi imkanlara sahip olan müşteriler olacaktır.

 Koltuk Diz Mesafesi

Business Class müşterilerinin yolculuklarında 38 inç'lik bir koltuk diz mesafesine yer verilmektedir. Böylelikle rahat ve konforlu bir şekilde seyahatinizi gerçekleştirebileceksiniz.

 Yiyecek, İçecek ve İkram

Business Class seyahatlerinin ikram ve menüleri oldukça geniştir. Online sipariş edilen menüler, uzun süren uçuşlarda kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği menüleri sunulmaktadır. Ayrıca Business Class müşterileri, havaalanlarından kalkmadan önce Virgin Atlantic'in anlaşmalı olduğu Clubhouse'da ücretsiz tam servis yemek yiyebilme imkanına sahip olabilmektedirler.

 CIP Salonu / CIP Lounge

Rezervasyon yaptıran bütün müşteriler özel salonları kullanabilmektedirler. Böylelikle açık büfe servis ve içecek servisinden yararlanılabilmektedir. Gatwick, Heathrow ve Birmingham'da bulunan özel salonlar müşterilerin kullanımına açıktır.

Virgin Atlantic Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

Birleşik Krallık'tan başlayarak Karayipler’e ve Amerika'ya kadar uzanan seferleri Virgin Atlantic'te bulabileceksiniz. Filolarıyla 33 farklı noktaya ulaşım imkanı sağlamakta olan Virgin Atlantic, güvenli ve konforlu bir uçuş gerçekleştirmeniz için her detayı düşünmüştür. Ücretsiz ikramlar, uçuş süresine göre iki kere gerçekleştirilen yemek servisleri, uçak içi eğlenceler müşterilerin keyifli ve rahat bir yolculuk geçirmeleri için bulunmaktadır.

 Virgin Atlantic Seferleri

Günlük 32'den fazla uçuşun farklı noktaları ziyaret edebilmenizi sağlayacağı Virgin Atlantic uçak seferleri sayesinde birçok destinasyonu ziyaret edebileceksiniz. Aktarmasız olarak yapılan bu uçuşlarda, hem seferleriniz aksamaz hem de uzun yolculuklarda bile konforlu bir ulaşım sağlamış olursunuz.

 Virgin Atlantic Rezervasyon

Biletall.com'daki aramalarınız size Virgin Atlantic'te kolaylıkla bilet bulma imkanı tanıyacaktır. Böylelikle hem online check in yapabilir hem ziyaret edeceğiniz bölgeler hakkında rehberlerden bilgi alabilir hem de koltuğunuzu ayırtabilirsiniz. Check in işlemlerinin gerçekleştirilmesi önemlidir, çünkü istediğiniz koltuğu yalnızca bu şekilde seçebilme şansına sahip olabilmektesiniz.

 Virgin Atlantic Bilet Al

Online bilet alımlarında Biletall.com'un her fırsatını değerlendirebilme şansınız vardır. Ayrıca Virgin Atlantic'te sunulan Flying Club özelliğine dahil olarak ayrıcalıklı uçuşlar gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle hem uçuşlarda indirimli fiyatlara sahip olur, hem de firma tarafından sağlanan farklı özellikleri kullanabilirsiniz. Örneğin kurumsal rezervasyonlara ulaşabilmeniz, firmaya üyelik gerçekleştirmeniz sayesinde olacaktır.

Virgin Atlantic Bilet İptal/İade Prosedürü

Virgin Atlantic'in iade ve iptal prosedürlerinde online olarak firmayla iletişime geçmeniz gerekecektir. Yapacağınız iletişim sonrasında paranız size firma tarafından geri iade edilir. Ayrıca biletinizi firmanın gerçekleştirdiği başka bir uçuşla değiştirme şansınız da bulunmaktadır, fakat bu durumda ekstra bir ücret talebi söz konusu olabilmektedir.

Virgin Atlantic Diğer Önemli Bilgiler

Koltuk Özellikleri

Virgin Atlantic bünyesinde yer verilen koltuklar Business Class'ta yatak şeklinde kullanılabilmektedirler. Yatay olarak gerçekleştirilen sıralamayla birlikte koltukların diz mesafesi koridoru kapsar. Diğer uçuş sınıflarında 17-21 inç koltuk genişlikleri bulunmaktadır.

 Bebek ve Çocuk Yolcular

Virgin Atlantic'te 2 yaşına kadar olan çocukların ailelerinin kucağında seyahat edebilmeleri mümkündür. Ayrıca firmadan uzun yolculuklarınız esnasında bebek karyolası temin edebilmektesiniz. 2-11 yaş aralığındaki çocuklar için bilet almanız gerekmektedir. Ayrıca çocuklar için sağlanacak özel yemekler için firma ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

 Hamile Yolcular

Hamile bayanlar, Virgin Atlantic'in prosedürlerine göre tıbbi yardım gerektiren yolcu sınıfına dahil edilmektedirler. 28. haftanın sonunda bulunan hamile bayanların tek bebek beklemelerinde 36. haftaya kadar, ikiz üçüz gibi hamileliklerinde ise 32. haftaya kadar firma ile uçabilme durumlar doktor raporu dahilinde söz konusu olabilmektedir. Bu raporda tahmini doğum tarihinin belirtilmesi zorunludur.

 Hasta ve Engelli Yolcular

Kör, engelli veya tıbbi yardıma ihtiyaç duyan yolculara Virgin Atlantic'te özel yardım ekipleri tarafından hizmet edilmektedir. Ayrıca kabin ekipleri de bu müşterilerin yolculuklarının rahat geçmesi için her konuda yardımcı olabilmektedirler. Bu müşterilere refakat edilebilmekte ve uçağa binmeleri konusunda yardım sağlanabilmektedir. 48 saat öncesinden bu gibi durumların belirtilmesi gereklidir.

 Evcil Hayvanlar

Evcil hayvanlar Virgin Atlantic Cargo bünyesinde taşınabilmektedirler. Taşıyıcı kafeslerde kabul edilebilecek boyutlar 53x40x38 santime yer vermektedir. Gidilen rota eğer müşterinin yardım köpeğiyle seyahat etmesine imkan tanıyorsa, bu durumda köpeğin lisansları incelenecektir. Köpek müşterinin yardımına hazır olarak bir emniyet kemeriyle seyahat edebilir.

 Seyahat Sigortası

Sigorta yaptırmak isteyen müşterilere seyahatlerini daha güvenli kılabilmek adına seyahat sigortası Virgin Atlantic'te uygulanmaktadır.

Virgin Atlantic Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Virgin Atlantic kaç yılında kuruldu?

  1984 yılında kurulmuştur.
 • Virgin Atlantic firma merkezi neresidir?

  Firma merkezi Crawley şehrindedir.
 • Virgin Atlantic IATA kodu nedir?

  VS uluslar arası IATA kodudur.
 • Virgin Atlantic çağrı merkezi numarası kaçtır?

  Çağrı merkezi numarası +440 (748) 133 91 84

Virgin Atlantic Firması Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (65)
İyi (20)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%76
%24
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,8
85 Değerlendirme
A*** A***
2 Haziran Pazar
yemeklerinden çok memnun kaldık
2
1
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com Virgin Atlantic sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. Virgin Atlantic Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 15.07.2020 04:22:53 )

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=69158
/ True
69158