Tekrar Dene Kapat
United Airlines

United Airlines 1926 yılında kurulmuştur.Şirketin merkezi Chicago’dur. Şirketin sahibi United Continental holdingdir.United Airlines toplamda 342 noktaya uçuş yapmaktadır.United Airlines bu uçuşlarını toplamda 9 havaalanından gerçekleştirmektedir.

United Airlines firmasından bilet almak, iptal ettirmek ve değişiklik işlemleriniz için 0(850)3603258 numaralı Biletall çağrı merkezini aramanız yeterli olacaktır.

United Airlines filosu dünyadaki filosu en geniş havayollarından biridir. United Airlines filosunda toplam 721 adet uçak bulunmaktadır.

United Airlines Ucak

United Airlines yolcularına bir çok ücretsiz hizmet vermektedir.Bunlardan biriside ücretsiz check-in hizmetidir.ücretsiz check-in hizmetinden yararlanmak için alt tarafta bulunan linke tıklamanız yeterli olacaktır; United.com/travel/checkin/start.aspx?SID=&sessionKey=003A3BCF-8BD5-4C41-94F2-A80C52C687B5&gLanguage=0&pat=False&code=407&opt=ET&1=&2=&3=&4=

 

United Airlines yolcularına uçak içindeki sınıflarına göre iki çeşit uçak içi dergisi sunmaktadır.Bu dergilerden üst sınıflara verileni Rhapsody diğer dergi ise Hemispheres’dir. Bu dergilerin her ay güncel sayıları yayınlanmaktadır. Dergilerin güncel sayılarına United Airlines internet sitesinden ulaşabilirsiniz.  

United Airlines Dergi

United Airlines yolcularına Mileageplus kartı ile bir çok ayrıcalıklar sunmaktadır. Mileageplus kartı hakkında daha detaylı bilgi almak için United Airlines internet sitesini ziyaret ediniz.

mileage plus

United Airlines yolcularına uçak içerisinde uçuşlara göre farklılık gösteren birbirinde lezzetli ikramlar sunmaktadır.

United Airlines Yemek

United Airlines yolcularına internet sitesinden yolcularına araç kiralama , otel ve daha bir çok  hizmeti ücretsiz olarak alabilirsiniz. Bu hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak için United Airlines internet sitesini ziyaret edebilirsiz; United.com/ual/en/us

Benzer Firmalar

United Airlines
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
United Airlines
Firma Ünvanı :
United Airlines, Inc.
Kuruluş Yılı :
6 Nisan 1926
Firma Merkezi :
-
Çağrı Merkezi :
-