1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!
Kiev

Ukrayna Uçak Bileti

Ukrayna Nüfusu
45 Milyon
Ukrayna Başkenti
Kiev
Ukrayna Resmi Dili
Ukraynaca
Ukrayna Zaman Dilimi
GMT +2
Ukrayna Para Birimi
Grivna (UAH)
Ortama Yemek Fiyatı
70 UAH
Ukrayna Telefon Kodu
+380
Ortama İçecek Fiyatı
10 UAH
İstanbul - Kiev Uçuş Süresi
2 Saat
İstanbul - Kiev Uçuş Mesafesi
1.296 Km

En Ucuz Türkiye - Ukrayna Uçak Seferleri

İstanbul - Lviv
Türk Hava Yolları
08 Tem 2020
İstanbul - Kharkov
Ukraine International Airline
28 Tem 2020
İstanbul - Odessa
Ukraine International Airline
01 Ağu 2020
Ankara - Kiev
Pegasus
24 Tem 2020
İzmir - Kiev
Pegasus
26 Tem 2020
İstanbul - Kiev
Türk Hava Yolları
24 Tem 2020
İstanbul - Kherson
Ukraine International Airline
08 Tem 2020
Ankara - Lviv
Ukraine International Airline
15 Tem 2020
Ankara - Odessa
Ukraine International Airline
27 Tem 2020
Antalya - Kiev
Pegasus
23 Tem 2020
Adana - Kiev
Pegasus
20 Tem 2020
Kayseri - Kiev
Pegasus
19 Tem 2020
İstanbul - Simferopol
Azerbaijan Airlines
07 Tem 2020

En Ucuz Ukrayna Kalkışlı Uçak Seferleri

Lviv - İstanbul
Türk Hava Yolları
08 Tem 2020
Kherson - İstanbul
Türk Hava Yolları
06 Tem 2020
Kiev - Ankara
Pegasus
15 Tem 2020
Kiev - İzmir
Pegasus
23 Tem 2020
20 Tem 2020
Kiev - İstanbul
Türk Hava Yolları
24 Tem 2020
Kiev - Antalya
Pegasus
20 Tem 2020
Zaporozhe - İstanbul
Ukraine International Airline
23 Tem 2020
Odessa - Ankara
Ukraine International Airline
19 Tem 2020
Lviv - Ankara
Ukraine International Airline
13 Tem 2020
Kiev - Adana
Pegasus
25 Tem 2020
Odessa - İstanbul
Türk Hava Yolları
31 Tem 2020
Odessa - Antalya
Türk Hava Yolları
10 Tem 2020
08 Tem 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Ukrayna'ya Nasıl Gidilir?

Ukrayna'yı ziyaret edecek olan gezginlerin Ukrayna Türkiye uçak saatleri konusunda temkinli olmasında yarar vardır. Zira bazı uçaklar gece yarısından sonra iniş yapar ve bu durum hem gün kaybına hem de uçağın kalkacağı zamanın karıştırılması suretiyle mağdur olunmasına yol açabilir. Türkiye ile Ukrayna arasındaki mesafe çok da fazla olmadığından dolayı Ukrayna Türkiye uçuş süresi Lviv için bir saat kırk beş dakika, Kiev için ise yaklaşık olarak iki saat sürecektir. Ukrayna Türkiye arası uçakla kaç saat sorusunun cevabı da böylece verilmiş oluyor.

Bu hatta yolcu taşımacılığı arz eden çok sayıda hava yolu firması mevcuttur. İşte bunlardan ilki Türkiye'nin bayrak taşıyıcı hava yolu firması Türk Hava Yolları'dır. Ukrayna uçak bileti THY araması yapıldığı zaman bu ülkedeki hemen her şehre uçuş icra edildiği görülecektir ki bu şehirlerarasında Kherson da yer alır. Kherson, THY sayesinde dünyaya bağlanma fırsatı elde eder. THY'den sonra ise bu hatta en çok uçuş icra eden hava yolu firması Pegasus'tur.

Ukrayna uçak bileti Pegasus araması icra eden gezginler bu seferler arasında Kiev ve Odessa'ya gidenlerin Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan ve İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan, diğerlerinin ise İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan icra edildiğini görecektir. Ancak Ukrayna Türkiye uçak saatleri zaman zaman çok geç saatlerde yapılıyor olabilir. Biletall.com üzerinden satışa sunulan bilet seçeneklerinde seyahat edecekler en uygun saatlerdeki biletleri temin edebilirler.

Ukrayna Vize Şartları Neler?

Ukrayna Vize İstiyor mu?
Hayır
Ukrayna Vizesiz Kalınabilecek Süre
30 Gün
Ukrayna Vize Şartları

Ukrayna vizesi için herhangi bir ücret istenmemektedir. Bunun sebebi ülkelerin aralarında yaptığı anlaşmadır.

Ukrayna ucuz uçak bileti satın alanların her şeyden önce merak ettikleri ülkenin vize isteyip istemediğidir. Elbette Ukrayna bu açıdan en rahat ülkelerden biridir. Ukrayna'ya seyahat edecek olan Türk vatandaşları, pasaportları hangi tür olursa olsun hiçbir şekilde vizeye tabi tutulmayacaklardır. Aynı zamanda giriş yapmak için pasaporta dahi lüzum yoktur. Sadece kimlik ile ülkeye giriş yapılması mümkündür. Fakat bu kimliklerin yeni nesin çipli kimlik kartlarından olması lazımdır. Yoksa sıradan nüfus cüzdanları ile giriş yapılabilmesi mümkün olamayacaktır.

Ukrayna'ya gidilirken vize alınmasına gerek olmadığından dolayı herhangi bir ücret ödenmesine de gerek yoktur.

Ukrayna’ya Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Kış
En Ucuz Ay
Ocak
En Ucuz Gün
Salı
En İyi Mevsim
Yaz
En İyi Ay
Haziran

Ukrayna, kış günlerinde ziyaret edilmesi pek de makul olan bir ülke olmayabilir. Zira kış mevsiminde dondurucu bir soğuk ile karşı karşıya kalınacaktır. Buna ek olarak yaz aylarında her ne kadar çok sıcak bir iklim ülkeye yerleşse dahi bu sıcak dayanılmaz düzeyde olmayacaktır.

Ukrayna Hakkında Bilgiler

Ukrayna kültür, sanat ve turizm bakımından oldukça uygun ve tercih edilebilir bir ülkedir.

Ukrayna’nın Başkenti

Ukrayna'nın başkenti, pek çok tarihi izi bünyesinde barındıran şehir olan Kiev'dir.

Ukrayna Nüfusu – Ukrayna Resmi Dili

Ukrayna'nın nüfusu en son sayımlar ışığında 45 milyondur. Ukrayna'nın resmi dili ise Ukraynacadır. Buna ek olarak Ukrayna'nın pek çok yerinde insanlar Lehçe ve Rusça da bilirler. Ancak İngilizce bilen birini bulmak son derece zor olacaktır.

Ukrayna Para Birimi

Ukrayna, kendisine has para birimi olan Grivna'yı kullanır. 1 TL, yaklaşık olarak 4.7 Ukrayna Grivnasıdır. Grivna, UAH olarak kısaltılır.

Ukrayna’da Saat Kaç?

Ukrayna Türkiye saat farkı mevcut değildir. Yerel saat aynıdır.

Ukrayna'da Ne Ucuz? Gelirken Ne Getirilir?

Ukrayna'dan pek çok ürünü uygun fiyatlar ile satın almak oldukça kolay olacaktır. Buna ek olarak Ukrayna'nın yöresel bez bebekleri ve Ukrayna'ya has tekstil ürünleri getirilebilir. Ancak en ucuz Ukrayna uçak bileti satın alan yolcuların bagaj hakları olup olmadığından da emin olmaları lazımdır. Aksi hale aldıkları için ek bagaj ücretleri ödemeleri gündeme gelebilir.

Ukrayna Nerede?

Ukrayna’ya Uçmak İçin 5 Sebep

• Uygun Fiyatlar
• Tarihi Doku
• Kolay Ulaşım
• Etkileyici Mimari
• Lezzetli Yemekler
 1. Bir gezgin için her daim en önemli konuların başında uygun fiyatlı bir tatil yapmak gelir. Hal böyle olunca da Ukrayna son derece makul bir seçim olacaktır. Buna ek olarak Ukrayna uçak bileti fiyatları da oldukça makul seviyelerde yer alır.
 2. Gerek Sovyetler döneminden gerekse yaşanan onlarca savaştan sonra bu denli geniş kapsamlı bir tarihi doku barındırır. Sadece müzeleri ziyaret etmek dahi bunun için yeterli olacaktır. Buna ek olarak gezginlerin ziyaret edebileceği onlarca simgesel yapı da mevcuttur.
 3. Ukrayna'da ulaşım hem son derece kolay hem de son derece ucuzdur. Öyle ki Türk Lirası cinsinden sadece bir liraya gerçekleştirilmesi mümkün olan metro yolculukları ile gezginlerin şehrin her yerine ulaşması mümkündür. Öte yandan taksi ücretleri de son derece makuldür.
 4. Mimari açısından Ukrayna'da tek tip bir anlayış söz konusu değildir. Şöyle ki, bir yanında Sovyet mimarisi bulunurken bir diğer şehirde ise çok daha farklı bir mimariyi görmek mümkündür. Ancak her ne olursa olsun her bir sokağı görülmeye değerdir, ayrıca simgesel yapılar da oldukça geniş yer kaplar.
 5. Her ne kadar son derece geniş bir mutfak kültürü bulunmasa dahi Ukrayna mutfağı oldukça başarılı tatlar barındırır. Buna ek olarak daha ziyade et ağırlıklı yemekler olduğunu bilmekte de yarar vardır.

Ukrayna’nın En Güzel Şehirleri

Kişiler, Ukrayna uçak bileti rezervasyon işlemlerini tamamladıktan sonra elbette bu güzel ülkenin güzel şehirlerini keşfetmek adına araştırma yapmaya başlayacaktır. Ukrayna'da görülmeye değer çok sayıda şehir yer alır. Biletall.com internet sitesi, tüm bu şehirlerin keşfedilmesi için bilet seçenekleri sunar.

Kiev

Kiev Ukrayna'nın başkenti olması ile beraber çok sayıda kültürel özelliğe de ev sahipliği yapar. Öyle ki mezarlıklarından manastırlarına dek hemen her türlü köşesi görülmeye değerdir. Üstelik Kiev'de ulaşım da son derece ucuzdur. Bu ucuzluğa Uber araçları ve taksiler de dahildir. Öyle ki Türkiye'de dolmuş ve otobüs ile sağlanan ulaşım fiyatına Kiev'de Uber araçları ile seyahat etmek mümkündür.

Lviv

Şayet Kiev Ukrayna'nın başkenti ise, Lviv de kültürün başkentidir. Gerçekten bu şehirde sokağın bir tarafından yürünecek olduğunda sokağın diğer tarafındaki mükemmellikler gözden kaçırılacaktır. Öte yandan Lviv çikolataları ile de son derece ünlüdür. Küçük bir şehir olarak kabul edilebilecek olan Lviv, yaklaşık bir buçuk günde bitirilebilir.

Odessa

Odessa da Ukrayna'nın en önemli liman şehirleri arasında yer alır. Buna ek olarak Odessa'da tarih de ziyadesiyle mevcuttur. Her sokağında yer alan mimari harikaları ve heykeller ile Odessa muhakkak görülmelidir. Ukrayna Türkiye uçak bileti bu şehre de pek çok hava yolu firması ile doğrudan uçuş yapmanızı sağlar.

Ukrayna’da Gezilecek Yerler

Ukrayna, hemen her şehri ile görülmeye ve keşfedilmeye değer bir ülkedir. Ukrayna Türkiye uçak biletleri de bu ülkenin hemen her şehrine ulaşım yapmanızı sağlar.

Ukrayna'da Deniz Turizmi İçin Nereye Gidilir?

Ukrayna'da deniz turizmi amacı ile ziyaret edilmesi mümkün olan bir yer mevcut değildir. Her ne kadar Odessa'nın denize kıyısı bulunuyor olsa dahi iklimden dolayı bu her zaman mümkün olamayabilir. Buna karşılık sıcak yaz aylarında güzel bir iklime denk gelinebilir ise Odessa sahillerinde Karadeniz'in tadına doyasıya varılabilir.

Ukrayna'dan Ne Alınır? Alışveriş Yapılacak Yerler

Ukrayna'dan ne alınacağı konusunda aynı Ukrayna Türkiye uçak seferleri gibi son derece geniş bir yelpaze söz konusudur. Her şeyden önce Ukrayna'nın kendisine has bez bebekleri denenebilir. Buna ek olarak Ukrayna'da Lviv çikolatası da son derece meşhurdur. Lviv'i ziyaret etmiş olanlar açısından bu daha da kolay olacaktır. Lviv'deki çikolata fabrikası bu ihtiyacı karşılamaya yetecektir. Nihayetinde Odessa ve çevresinde de ucuza alışveriş yapılması mümkün olan yerler mevcuttur. İşte buralardan da oldukça kolay bir şekilde hediyelik eşya ve türevleri uygun fiyatlar üzerinden satın alınabilir.

Ukrayna'nın Doğal Güzellikleri

Ukrayna dendiği zaman her şeyden evvel bu ülkedeki pek çok şehrin doğa ile iç içe olduğu unutulmamalıdır. Gerçekten başkent Kiev'de dahi çok sayıda orman şehrin tam merkezinde yer alır. Ülkenin ve şehrin içinden geçen Dinyeper ya da yerel adı ile Dnipro nehri de bu şehrin doğal güzelliklerine apayrı bir hava katar. Nihayetinde Ukrayna'da Karpatlar da muhakkak görülmesi gereken yerler arasında bulunur.

Ukrayna'da Gezilecek Tarihi Yerler

Ukrayna'da ilk olarak başkent Kiev'deki tarihi yerler gezilebilir. Bu şehirde çok sayıda müze de yer alır. Örnek olarak Holodomor Kurbanları Müzesi en etkileyici müzeler arasında yer alır. Buna ek olarak gezginlerin Mağaralar Manastırı adlı eşsiz yapıyı da görmeleri lazımdır. Elbette Kiev'de pek çok yere yürüyerek gitmenin mümkün olmasından dolayı kısa bir mesafe kat edildikten sonra daha farklı bir manastır ile karşılaşılması mümkün olur. Nihayetinde Bağımsızlık Meydanı'nda yer alan sütun ve heykeller de görülmeye değer tarih yerler arasında eşsiz bir yere sahiptir.

Ukrayna Gezi Rehberi

Ukrayna gezisine ilk olarak Kiev'den başlanabilir. Bunun üzerine Kiev'e iki gün ayrılması yeterli olacaktır. Kiev'de ilk olarak Andrevski Yokuşu, Mağaralar Manastırı, çeşitli müzeler, Dnipro Nehri, Hidropark, Su Müzesi, Marinsky Parkı, Halkların Dostluğu Kemeri ve Bağımsızlık Meydanı kesinlikle görülmesi gereken yerler arasında yer alır. Arzu edenler Altın Kapı'yı da ziyaret edebilir. Elbette Kiev gibi bir tipik sovyet şehri ziyaret edildikten sonra muhakkak metro da denenmelidir. İşte bu metro ile şehrin hemen her yerine ulaşılması mümkün olmak ile beraber çok daha farklı raylı ulaşım sistemleri de mevcuttur ki bunlardan bir tanesi de Kiev Füniküleri'dir. Eşsiz bir manzaraya karşı son derece uygun bir fiyat ile füniküler keyfi de yaşanabilir.

Sonraki durak ise Lviv olmalıdır. Ukrayna Türkiye uçak seferleri hemen hemen her şehirden icra edildiği için geri dönüş de sorun olmayacaktır. İşte bunun için gezginler Lviv'in tadını da doyasıya yaşayabilirler. Lviv'de çok sayıda tarihi eser ve simgesel yapı yer alır ki bunları tek seferde ifade etmek imkân dahilinde değildir. Ne de olsa şehrin her yerinde yer alırlar ve her biri ayrıca görülmeye değerdir. Öte yandan Lviv çikolaya fabrikası ve şehirde yer alan pazarlar da gezilecek yerler arasında yer alır. Lviv halihazırda küçük bir şehir olduğundan dolayı hemen her yere yürüyerek gidilmesi de zor olmayacaktır. Şehir en geç iki gün içerisinde tamamlanacaktır.

Ukrayna gezisinin son durağı olarak ise Odessa olabilir. Odessa hem keyifli insanları ve sıcakkanlı bölge halkı ile eğlenceli vakit geçirmek hem de uygun fiyatlı tatil yapmak için son derece ideal bir seçim olacaktır. Aynı zamanda Ukrayna en ucuz uçak bileti satın almak isteyenler için de Odessa gayet hoş bir seçenektir. Odessa'nın tarihi sokaklarında gezildikten sonra da Türkiye'ye dönüş hazırlıklarına başlanabilir.

Ukrayna’da Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Borş Çorbası
Vareniki
Kievski
Sirniki
Kırmızının En Güzel Tonlarından

Borş Çorbası, ana maddesi pancar kökü olan bir Ukrayna yemeğidir. Buna ek olarak bu çorbanın içerisinde pek çok zaman et de yer alır. Üstelik dana ve tavuk etiyle yapılanları çok daha lezzetli olacaktır.

Mantının Dostlarından

Vareniki de bir nevi mantı olarak ifade edilebilir. Esas olarak mayasız hamurdan elde edilen bir mantı türü olarak özetlenmesi de mümkün olmak ile beraber için son derece çeşitli malzemelerden yapılabilir. Öyle ki zaman zaman kirazlı ve diğer meyvelerden yapılanlarına da rastlanması mümkündür.

Tavuğun Farklı Bir Hali

Başkent Kiev'in ünlü yemeği olan Kievski de hemen her lokantada yer alır. Bu yemek bir tür tavuk pane olarak adlandırılırsa yanlış olmaz. Ukrayna Türkiye uçak bileti fiyatları bu lezzetli yemeğe fazlasıyla değecektir. Öte yandan bu tavuğun içerisinde genelde yeşillik ve peynir yer alır.

En Lezzetli Krep

Sirniki adı verilen bu yemek de küçük bazlama olarak ifade edilebilir. Ancak pek çok kimse tarafından krepe de benzetilir. İçerisinde Cottage Cheese olarak da adlandırılan bir nevi lor peyniri bulunur. Genel olarak sade tüketilmez. Yanında ekşi krema ve çeşitli reçeller de servis edilecektir.

Krovyanka

Her ne kadar son derece meşhur bir yemek olsa dahi bu yemeği Ukrayna'nın her yerimde bulmak mümkün olmayabilir. Bundan dolayı gezginlerin araştırdıktan sonra bu yemeği aramaları lazımdır.

Ukrayna'da Yenecek En Güzel Yemekler

Ukrayna'da tadına bakılabilecek çok sayıda lezzetli yemek vardır. Bunlara arasında en çok öne çıkanlar ise Sirniki, Borş Çorbası, Kievski, Sirniki ve Krovyanka'dır.           

Ukrayna Ucuz Uçak Bileti İçin Seferler ve Bilet Fiyatları

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Varşova - Kiev 390,33 TL 1 Saat 35 Dakika
Ankara - Dnipro 414,37 TL 14 Saat 35 Dakika
İstanbul - Lviv 425,79 TL 1 Saat 55 Dakika
İstanbul - Kharkov 451,00 TL 4 Saat 20 Dakika
İstanbul - Odessa 466,26 TL 1 Saat 35 Dakika
Kiev - Lviv 469,70 TL 1 Saat 5 Dakika
Minsk - Kiev 474,75 TL 1 Saat
Ankara - Kiev 488,90 TL 2 Saat 10 Dakika
İzmir - Kiev 491,90 TL 2 Saat 20 Dakika
Kiev - Odessa 492,18 TL 1 Saat 20 Dakika
Lviv - Kiev 504,65 TL 1 Saat 30 Dakika
İzmir - Odessa 522,83 TL 11 Saat 15 Dakika
İstanbul - Zaporozhe 533,90 TL 2 Saat
Vilnius - Lviv 534,38 TL 3 Saat 50 Dakika

Ukrayna Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Ukrayna uçak bileti ne kadar?

  Ukrayna varışlı popüler uçak seferlerinden en ucuzu Ankara - Dnipro olup, bilet fiyatı 414,37 TL'dir.
 • Ukrayna uçuşu olan firmalar hangileridir?

  Air Baltic, Belavia - Belarusian Airlines, Fly Dubaı, Klm, Onur Air, Pegasus.
 • Ukrayna ülkesine kaç saatlik uçuşla gidilir?

  İstanbul - Kiev arası 2 Saat uçuş süresi ile ulaşabilirsiniz.
 • Ukrayna ne zaman gidilmeli?

  Yılın en uygun zamanı Haziran ayıdır.
 • Ukrayna başkenti neresidir?

  Başkent Kiev şehridir.
 • Ukrayna para birimi nedir?

  Ülkenin resmi para birimi Grivna (UAH)
 • Ukrayna nüfusu kaçtır?

  Nüfusu 45 Milyon kişidir.

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Ukrayna ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

Koronavirüs Salgınıyla Mücadele İçin 46 Ülkeye Uçuşlar Durduruldu
Koronavirüs Salgınıyla Mücadele İçin 46 Ülkeye Uçuşlar Durduruldu
21 Mart 2020
Gün geçtikçe etkilerini göstermeye devam eden korona virüsü salgını kapsamında, ülkemizde tedbirler alınmaya devam etmekte. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın yaptığı son açıklama ile 46 ülkeye uçuşla
2020 Yılında Vizesiz Gidebileceğiniz Asya Ve Avrupa Ülkeleri
2020 Yılında Vizesiz Gidebileceğiniz Asya Ve Avrupa Ülkeleri
29 Ocak 2020
Eğer tatil zamanlarınızı siz de yurt dışında geçirmek niyetindeyseniz ve vize problemi başınızı arıtıyorsa tam da sizin için geldik! Bu yazı ile o hep başınızı ağrıtan, günün sonunda istemsizce ert
2020 Yılbaşında Nerelere Gidebilirsiniz? (Yurt Dışı Öneriler)
2020 Yılbaşında Nerelere Gidebilirsiniz? (Yurt Dışı Öneriler)
06 Aralık 2019
Gelenekler ve alışkanlıklar değişebilir, değişmeyen tek şey yılbaşının dünyanın dört bir yanında sevinçle ve eğlenceli aktivitelerle kutlandığı! “Yılbaşı tatili için nereye gidilir?” derseniz size bir
Ukrayna'ya Gitmek İçin 10 Neden
Ukrayna'ya Gitmek İçin 10 Neden
02 Mayıs 2017
Avrupa’nın en gözde ülkelerinden biri olan Ukrayna; kültürü, etkinlikleri, tarihi ve yerel halkıyla birçok kişinin “görülmesi gereken ülkeler” listesinde yer alıyor. Türkiye – Ukrayna arasında pasapor

Ukrayna Uçak Seyahati Hakkında En Faydalı Yorumlar

A*** E*** Ö***
14 Ekim Pazar
Lviv
Sevgilim orada okuyordu ziyarete gitmiştim pek güzel değil ama yine de yurtdışı
G*** K***
24 Eylül Pazartesi
Kharkov
Beklentilerimi karşıladı mı derseniz, farklılık oldu deriim en fazla
S*** Ş*** T***
29 Ekim Pazartesi
Odessa
Herşey çok güzeldi ,teşekkür ederiz sevgilimle çok keyif aldık
A*** G*** S***
6 Eylül Perşembe
Kherson
Psikolojik olarak burası insanın içini açıyor gerçekten çok güzel bir yer.
E*** S*** K***
31 Temmuz Salı
Simferopol
Tarihi ve mimarisi çok farklı farklı bir gizemi var gidilebilir
2
42
Devamını Göster
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ukrayna Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 4.07.2020 03:08:20 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Kiev, (Tümü)
IEVT
UA

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=27715
/ True
27715