1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!
Transavia

Transavia Transavia Uçak Bileti

Kuruluş Tarihi
1965
Firma Kısaltması
TRA
Firma Merkezi
Haarlammermeer
IATA Kodu
HV
Çağrı Merkezi
+90 (216) 588 5157
Uçak Sayısı
39
Firma Yorum Sayısı
25
Ortalama Kullanıcı Puanı
4,9/5
Nasıl Oy Verilir? Oy Ver

Transavia Hakkında

Transavia Hava Yolları 1965 yılında kurulmuş olan ve Hollanda’da iç ve dış hatlarda ucuz uçuşlar gerçekleştiren bir firmadır. Her geçen gün yolcu sayısını arttırmayı hedefleyen ve bunu başaran Transavia hava yolu firması 2003 tarihine gelindiğinde KLM tarafından satın alınarak kendisini büyütmüştür. Farklı bir güç ile piyasaya çıkan Transavia hava yolları firması hala KLM bünyesinde hizmetlerine devam ediyor. Hollanda’da hava yolu firmaları arasındaki rekabetini sürdüren Transavia hava yolları firması şu anda en çok kullanılan firma olmaktadır. Bünyesinde birçok personel çalıştırarak hizmetlerine devam etmekte olan Transavia hava yolları firması her geçen gün uçak filosunu da büyüterek hizmetlerine devam ediyor.

Transavia Online Check - in

Transavia firması ile müşteriler yapacağı uçuşlarda online olarak işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebiliyor. Uygun fiyatlı transavia hava yolu firması biletlerini online olarak almak oldukça basit bir şekilde oluyor. Gidilecek olan yere göre belirli bir saatten sonra açılan biletleri satın alarak uçuş saatine 40 dakika kalaya kadar bilet alımı gerçekleştirilebiliyor. Online check-in hizmetinden bilet alımı gerçekleştirenler uçuş saatleri geldiklerinde havaalanlarına gittiğinde herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmıyor. Kalındığı takdirde ise transavia hava yolu firması yetkilileri tarafından sorunlar hızla çözüme kavuşturuluyor.

Online Check in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

 Yemek siparişi ve koltuk seçimi hava yolu firmalarında müşterilerin dikkat ettiği konular arasında yer almaktadır. Transavia hava yolu firmasında online check-in işlemleri gerçekleştirirken koltuk seçimi yapılabiliyor. Yemek siparişi de uçuş esnasında verilebiliyor ya da daha öncesinde verilebiliyor.

Transavia Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

 1. Hollanda’da en güçlü hava yolu firması olarak hizmetlerini sürdürüyor olması ve birçok açıdan müşterilere kolaylıklar sağlıyor olmasından dolayı tercih edilmektedir.
 2. Transavia hava yolu firmasının uçuş fiyatları, birçok yere uçuş gerçekleştiriyor olması ve müşterilere çeşitli kampanyalar sunması tercih edilmesini sağlıyor.
 3. Uygun fiyatlarda yemek menüleri olması Transavia hava yolu firması ile uçarken vakit geçirmeyi de sağlıyor.
 4. Kaliteli ve oldukça konforlu uçuşlar gerçekleştirmekte olan Transavia hava yolu firmasında müşteriler eğlenebilecek birçok şey bulabiliyorlar. Güler yüzlü personeller sayesinde uçakta vakit oldukça iyi geçiyor.
 5. Çeşitli bilet sınıfları ile herkesin kendine göre bilet bulabiliyor olmasından dolayı Transavia hava yolu firması tercih ediliyor.
 6. Yolcularının sigortalarını sağlamakta olan Transavia hava yolu firması bu açıdan da değerli bir firma oluyor.
 7. Müşteri memnuniyeti temelli kendisini sürekli geliştiren Transavia hava yolu firması müşterilerine herhangi bir şekilde mağduriyet yaratmıyor. Bu nedenle de tercih edilebiliyor.

Transavia Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Transavia hava yolu firmasının diğer hava yolu firmalarında da olduğu gibi müşterilerine vermiş olduğu bagaj hakkı bulunuyor. Verilen bagaj hakkının üstüne çıkan müşterilerin ek ücret ödemesi gerekiyor.

 Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

 Transavia hava yolu firması yolcularına hem normal bagaj hem de el bagajı imkanı sunuyor. Bu bagajların kullanımı için farklı durumlar söz konusu olmaktadır.

 Bagaj: Transavia hava yolu firması ile seyahat eden müşterilerin 10 kg olmak ve 1 adet olmak üzere bagaj hakları bulunuyor. Bagajlarında belirli ölçülerde olması gibi kurallar bulunuyor. Bu kurallara yolcuların dikkat etmesi gerekiyor. Kilo başına olacak olan ekstra bagaj hakkı ücretlerini ve ödemesini ise gerek online olarak gerekse havaalanında gerçekleştirmek mümkündür. Fakat işlemlerin online olarak gerçekleştirilmesi her zaman daha kolay oluyor.

 Kabin/El Bagajı: Transavia hava yolu firmasında el bagaj hakkı ise belirli boyutlarda olmak üzere ve bir adet olacak şekilde veriliyor.

 Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

 Yurtiçi: Hem yurtiçi hem de yurtdışı transfer yapmakta olan transavia hava yolu firmasında fazla bagaj hakkı almak isteyen müşterilerin ödemesi gereken fiyat online işlemleri gerçekleştirirken ortaya çıkıyor. Farklı fiyatlar olmasından dolayı net bir fiyat firma tarafından müşterilere söylenmiyor. Hem iç hem de dış hatlar için aynı kurallar geçerli oluyor. Müşterilerin bagaj haklarını geçtiklerinde ne kadar ücret ödeyeceğini öğrenmesi için web sitesinde seçim yapması gerekli olmaktadır.

  ABD Bagaj Kuralları

 Transavia hava yolu firması ile ABD’ye gerçekleştirilecek olan uçuşlarda ayrı bir kural uygulanmıyor. Diğer uçuşlar ile bagaj hakları vs. konularda aynı unsurlar geçerliliğini korumaktadır.

 Kayıp, Hasarlı, Eksik Ve Geç Teslim Edilen Bagaj

 Transavia hava yolları firması müşterilerinin her türlü eşyalarına ve malzemelerine özenle dikkat etmektedir. Fakat yaşanan herhangi bir sorun olursa müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek çözülebilmektedir. Ya da havaalanı içerisinde ofise gidilerek sorunu çözüme kavuşturmak mümkün olmaktadır.

 Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

 Transavia hava yolları firması bagaj kısıtlamaları konusunda Avrupa’da geçerli olan kuralları uygulamaktadır. Kesici aletler ve zararlı diğer eşyalar. Spreyler ve deodarantlar gibi eşyalar bagaj kısıtlamaları arasına girmektedir. Götürülmesi gereken önemli eşyalar ise özel izin ile götürülebilmektedir.

Transavia Yiyecek, İçecek ve İkram

Transavia hava yolları firması yemek ve içecek konusunda oldukça mütevazi bir firma olarak hizmet veriyor. Müşterileriyle her zaman samimiyetini korumakta olan bu firma da geniş sayılabilecek bir menü ve kaliteli yiyecekler bulunmaktadır. Seyahat esnasında istenilen vakit de yemek ve içecek servislerinden yararlanılabiliyor.

 Economy Class İkramlar

 Transavia hava yolu firmasında yiyecek ve içecek ikramı kabin görevlileri tarafından sunuluyor. Sınıflara ayırmadan Transavia hava yolu firmasını tercih eden herkese aynı yiyecek ve içecek ikramı yapılıyor. İkramsız gerçekleştirilen uçuş ise söz konusu olmuyor.

 Business Class İkramlar

 İkramlarda aynı hizmet alınmaktadır. Transavia hava yolu firmasının müşterilerine ikramları genel olarak aperatif yiyecek ve içeceklerden oluşuyor.

 Özel Yemek Servisi

 Uçağa binmeden ve bilet alımı gerçekleştirmeden önce menüye bakarak uçaktaki yemek ve içecek fiyatlarına bakabilmek mümkündür. Uçuş esnasında Transavia hava yolu firmasında yemek siparişi vermek oldukça kolay oluyor. Rahat ve konforlu bir uçuş bu şekilde sağlanmış oluyor.

Transavia Hava Yolları: Max Class

Transavia hava yollarında biletler basic, plus ve max olarak ayrı sınıflarda bulunuyor. En yüksek sınıf olan ve pek çok avantajı bulunan Max sınıfı müşteriler için daha cazip oluyor.

 Koltuk Diz Mesafesi

 Max sınıfı biletli yolcuların koltuklar arasındaki mesafesi oldukça rahat oluyor. İstenilen pozisyona sokula bilen koltuklarda Transavia max biletli yolcular rahat hareket edebiliyorlar.

 Yiyecek, İçecek ve İkram

 Tranansavia hava yolu firması Max biletli yolcularına ikram olarak ayrı bir fırsat tanımıyor. Dilerlerse özel seçim yapılarak alınabiliyor.

 CIP Salonu / CIP Lounge

 Transavia hava yolu firmasında ayrı bir bekleme salonu bulunmuyor.

 Diğer Özellikler

 Transavia hava yolu firmasının max sınıfı biletli yolcularına tanımış olduğu +30 kg kayıtlı bagaj hakkı bulunuyor. Bunun yanı sıra ücretsiz koltuk seçimi ve uçuş saatine 2 saat kalaya kadar olan değişim hakkı bulunuyor.

Transavia Hava Yolları

Transavia hava yolu firmasının zaman zaman çeşitli sponsorluk anlaşmaları olmaktadır. Bu anlaşmalara göre müşteriler çok daha uygun uçuşlar gerçekleştirebiliyor.

Transavia Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

Hollanda’da hizmet vermekte olan hava yolu firmaları arasında en çok rağbet gören firma olan transavia hava yolları firmasının bünyesinde her gün her saat birçok yere uçuş gerçekleştiriliyor. Dünyanın birçok yerine uçuş gerçekleştiren bu firma Türkiye’de de İstanbul, Bodrum, Antalya, Dalaman, İzmir gibi yerlere uçuş gerçekleştirmektedir.

 Transavia Seferleri: Transavia 100’ü geçen farklı ülkenin farklı noktalarına seyahat gerçekleştirmektedir.

 Transavia Rezervasyon: Transavia hava yolu firması ile seyahat gerçekleştirmek için alınması gereken biletlerin rezervasyonu online olarak Biletall.com'dan yapılabiliyor.

 Transavia Bilet Al: Hollanda’nın bu önemli hava yolu firmasının düzenlemiş olduğu seferlere katılmak için ihtiyaç duyulan bilete internet üzerinden Biletall.com'dan hızlı bir şekilde ulaşım sağlamak mümkündür.

Transavia Bilet İptal/İade Prosedürü

Transavia hava yollarında iptal edilecek bilet ya da iade edilecek bilet için farklı prosedürler uygulanıyor. Bilet iptal ve iadelerinde max sınıflı yolcular rahatlıkla uçuşa 2 saat kalacak vakte kadar değişiklik yapabiliyorlar. İster iade ister değişiklik olsun max sınıfı yolcular için herhangi bir sorun olmuyor. Diğer sınıflardaki yolcuların Transavia hava yolu firmasından alacağı bilette iptal ya da iade hakkı olması için yaklaşık olarak 50 Euro fazla ücret ödemesi gerekiyor. Uçuşa kalan saat iptal ve iade konusunda Transavia hava yolu firması için oldukça önemlidir.

Transavia Diğer Önemli Bilgiler

Koltuk Özellikleri

Transavia hava yolları firmasında koltuklarda müşterilere maksimum konforu ve rahatlığı sağlamak hedeflenmektedir. Müşterilerin rahat ve geniş bir şekilde oturabilmelerine özen gösterilmektedir.

 Bebek ve Çocuk Yolcular

 Bebekler ve çocuk yolcular için seyahat gerçekleştirirken özel bir kemer temin edilebiliyor. Dileyenlerin bebekler ve çocuklar için indirimli fiyatlarla farklı bir koltuk alması da mümkün oluyor.

 Hamile Yolcular

 Hamile yolcularda uygulanmakta olan genel kurallar Transavia hava yolları firmasında da uygulanıyor. Doktor raporu olmadan seyahat gerçekleştirmeleri mümkün olmuyor. Son haftalarda ise seyahat kabul edilmiyor.

 Hasta ve Engelli Yolcular

 Transavia hava yolları firmasında hasta ve engelli yolcular için indirimli fiyatlar bulunuyor. Seyahat için ise doktor raporu ve refakatçi gerekmektedir.

 Evcil Hayvanlar

 Evcil hayvanını yanında taşımak isteyen müşterilerin özel bir izin ile kabin ya da kargo bölümünde olacak şekilde evcil hayvanlarını taşımaları mümkündür.

 Seyahat Sigortası

 Transavia hava yolları firması müşterilerine bilet işlemlerini gerçekleştirirken seyahat sigortası tercih etme imkanı da sunuyor. Seyahat sigortası ile uçuş gerçekleştiren müşterilerin beklenmeyen durumlarında mağduriyetleri engellenmektedir.

Transavia Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Transavia kaç yılında kuruldu?

  1965 yılında kurulmuştur.
 • Transavia firma merkezi neresidir?

  Firma merkezi Haarlammermeer şehrindedir.
 • Transavia IATA kodu nedir?

  HV uluslar arası IATA kodudur.
 • Transavia çağrı merkezi numarası kaçtır?

  Çağrı merkezi numarası +90 (216) 588 5157

Transavia Firması Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (75)
İyi (9)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%89
%11
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,9
84 Değerlendirme
E*** C***
22 Kasım Perşembe
Herşey güzeldi fakat fiyatlar pahalı ondan düşük puan veriyorum
D*** S***
4 Kasım Pazar
Herşey çok güzeldi keyifli bir yolculuk yaşadık teşekkürler.
S*** Ö***
24 Ekim Çarşamba
Herşey güzeldi yurtdışı tatilimiz için tercih etmiştik hoşumuza gitti.
S*** E***
20 Eylül Perşembe
Amerikaya giderken bu firmayı tercih etmiştik güzeldi personel güler yüzlü
S*** M***
14 Eylül Cuma
Firma gerçekten işini biliyor bulgaristana giderken binmiştik
2
25
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com Transavia sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. Transavia Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 14.08.2020 03:26:37 )

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=73531
/ True
73531