-

WG Sunwing Airlines Uçak Bileti

Kuruluş Tarihi
2005
Firma Merkezi
Toronto
Firma Kısaltması
Sunwing
Çağrı Merkezi
WG
Uçak Sayısı
29
Çağrı Merkezi
Ort. Kullanıcı Puanı
4,9/5
Nasıl Oy Verilir? Oy Ver

Sunwing Airlines Hakkında

Sunwing Airlines, 2004 senesinde Mark Williams ve Colin Hunter tarafından ortak olarak projelendirilmiştir. 2005 senesinde ilk açılış uçuşunu yapan firma, günümüzde 9 milyonu aşan bir yolcu kapasitesine sahiptir.

Kanada'da Ontario merkezli olarak kurulan Sunwing Airlines firmasının, 73 varış noktası vardır. Günlük ortalama 180 uçuş firmanın bünyesinde gerçekleştirilmektedir. İlk kuruluş yılından itibaren uçuş ağını genişletmeye çalışan firma, Uçaklarında maksimum verimlilik ve maksimum güvenilirlik hizmetleri sağlıyor.

Sunwing Airlines uçak bileti almak isteyen yolcular, Biletall.com'da rezervasyonlarını pratik bir şekilde yaptırabilirler.

Sunwing Airlines uçak bileti fiyatları konusunda Biletall.com'da erken rezervasyon yaptırma şansınız bulunmaktadır. Sunwing Airlines'in konforlu filoları ile uçmak avantajını yakalamak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Firmanın gittikçe genişleyen filosu ABD ve Kanada'daki hizmet ağları üzerinden hizmet vermektedir. Uçaklarının maksimum konfor ve maksimum güvenilirlik sunduğu, tüketici yararlarını düşünen bir üstün uçuş deneyimi sağladığı belgelenmiştir.

Yurt dışında 73 farklı uçuş noktasına seferler düzenlenmekte ve bu uçuş noktaları merkezi bölgeler oldukları için, merkezi bölgelere uçuşlarınız için firmanın filolarını tercih edebilirsiniz.

Müşteriler için yüksek bir performans, verimlilik ve güvenilirlik yunan uçaklarda Sunwing Airlines uçak bileti rezervasyon yaptırdıktan sonra, %99.7 kalkış güvenliği sunan bu uçaklarda güvenle yolculuk yapabileceklerdir.

Firmanın ulaşım ağı yıldan yıla genişlemektedir ve ilk kurulduğu zamanlarda 700.000 yolcu kapasitesiyle çalışırken, günümüzde bu sayı 9 milyon yolcu kapasitesine kadar ulaşabilmiştir.

Dünya çapında tanınan bir firma olan Sunwing Airlines, uçaklarının konfor ve güvenliğinin yanı sıra merkezi uçuş noktalarına varış imkanı sağlaması nedeniyle tercih edilmektedir.

Yurt dışındaki varış noktalarına günde 1 saat daha fazla uçuş süresi tanıyan firma ile Sunwing Airlines en ucuz uçak bileti fırsatlarını kaçırmamalısınız.

 

Sunwing Airlines Online Check - in

Sunwing Airlines, check-in avantajını yolcularına 12 saat öncesinden uçağın kalkışından 60 dakika öncesine kadar sunabilmektedir.

Online rezervasyonlarda, Sunwing Airlines uçak bileti fiyatları ile koltuk seçmeye, biniş ve inişinizi konforlu bir şekilde gerçekleştirmenize imkan tanıyan bir web check-in hizmeti sağlanmaktadır

 Online Check in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

Uçuş gerçekleştirmeden önce Sunwing Airlines firmasının Web Check-in hizmetinden yararlanacaksanız, bu durumda check-in hizmetiniz şartları kabul ettiğiniz takdirde otomatik olarak gerçekleştirilecek ve koltuğunuz isteğinize göre size tahsis edilecektir. Normal bilet alımlarında açık koltuk prensibine yer verildiği için, koltuk seçimi yapma imkanınız bulunmamaktadır. Böylelikle uçağa bindiğiniz zaman boş olan bir koltukta seyahat edebiliyorsunuz. Sunwing Airlines firmasının önceden yemek siparişi, uçuştan 72 saat öncesine kadar online olarak kullanılabiliyor. Ön sipariş sistemi çevrimiçi ortamda ve en geç 72 saat öncesine kadar servis veriyor.

Sunwing Airlines Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

 1. Uçak ve uçuşlar son derece güvenlidir ve %99.7 kalkış güvenilirliği sağlarlar.
 2. %8 daha az yakıt ve emisyon sağlarlar. Bu da ucuz maliyetli seyahat etmenizi sağlar.
 3. Merkezi noktalara uçuş mevcuttur.
 4. Paranızı boşa harcamadan konforlu bir uçuş gerçekleştirmiş olursunuz.
 5. Günde 1 saat fazladan uçuş imkanı sağlandığı için, günün büyük bir bölümünde sefer bulabilirsiniz.
 6. Uçuş filolarındaki uçak sayısı az olsa da, bu uçaklar son model olup yüksek bir donanıma sahiptirler.
 7. Ek koltuklar sayesinde seferlerde yer bulmanız kolaydır.

Sunwing Airlines Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Sunwing Airlines firmasında bagaj sistemleri standart olarak uygulanmaktadır.

 Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

BAGAJ: Sunwing Airlines'in belirlediği ücretsiz bagaj hakkının kapsamı 51-70 pound ve 32 kilogramdır.

KABİN/EL BAGAJI: Firma kapsamında el bagajları 5 kilogramdan ağır olamaz ve 9x16x20 inç ölçülerinden büyük bagajlar kabul edilmez.

 Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

Ücretsiz bagaj sınırını aşan bagajlar için (boyut ve ağırlık ödeneği dahilinde) 78.75 dolar olarak ücretlendirilmektedir.

 Kayıp, Hasarlı, Eksik Ve Geç Teslim Edilen Bagaj

Kayıp, hasarlı, eksik veya geç teslim edilen bagajlar konusunda havaalanında bulunan Sunwing Airlines müşteri temsilcileri ile görüşmeniz gerekecektir. Havalimanında bağlantıya geçemezseniz, 7 gün içerisinde firmaya yazılı talep yapmanız gerekmektedir. 30 gün içerisinde bulunamayan bagajlar kayıp olarak addedilecektir ve firmayla seyahat eden müşteriler bu durumda hak talebinde bulunabileceklerdir.

 Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

Sunwing Airlines firmasının bagaj kısıtlamaları, uçağın kalkış süresini etkileyecek zararlı maddelerin uçağa alınmamasını kapsamaktadır. Yolcuların seyahat esnasında Sunwing Airlines uçak güvenliği protokolünde yer almaları nedeniyle, belli maddeler uçağa alınmayacaktır. Yanıcı, delici, kesici maddelerin yanı sıra radyoaktif içerikli ürünlerin uçağa alınması yasaktır. Ayrıca sıvı, jel, aerosol gibi maddelerin 100 ml'den daha küçük paketlerde yer alması şartı bulunmaktadır.

Sunwing Airlines Yiyecek, İçecek ve İkram

Sunwing Airlines firmasının bünyesinde ikram servisi yapılmaktadır. Ayrıca uçuşlardan 72 saat öncesine kadar online olarak sipariş verilebilen bir yemek servisi de firma bünyesinde yer almaktadır.

 Economy Class İkramlar

Sunwing Airlines'in 72 saat öncesine kadar çevrimiçi yemek sipariş servisi bulunmaktadır. Havayolu firmasının ikramlıklarını alabileceğiniz gibi, 72 saat önceden sipariş edebileceğiniz yemeklerden de tadabiliyorsunuz. Kruvasan, sandviç, yulaf ezmesi, tarçınlı elma gibi siparişler alınabilmektedir.

Business Class İkramlar

Ücretli içecekler alabileceğiniz gibi, ücretsiz olarak servis edilen içeceklerden de ikramlarda yararlanabiliyorsunuz. Ayrıca yemek sipariş servisi business class yolcuları için de geçerlidir.

 Özel Yemek Servisi

Uçak içerisinde yemek servisinin online hizmetinden sipariş edeceğiniz yemekler servis edilebilmektedir. Ayrıca ücretli içecekler uçak içerisinde alınabiliyor. Uçakta ücretli olarak alınabilen içeceklerin ödemeleri kredi kartı ile kabul edilebiliyor.

Sunwing Airlines: Business Class

Sunwing Airlines firmasında, ekstra 20 dolarlık bir ücret ödeyerek Business Class bölümünde seyahat edebiliyorsunuz.

 Koltuk Diz Mesafesi

Sunwing Airlines firmasında Business Class ile seyahat etmeyi tercih ederseniz, 6 inçlik ekstra bir koltuk diz mesafesine yer verilmektedir.

 Yiyecek, İçecek ve İkram

Sunwing Airlines, Business Class yolcularına özel olarak ücretsiz alkolsüz içecek servisi yapılmakta ve kapsamlı menülerden yiyecek satın alma hakkı tanınmaktadır.

 CIP Salonu / CIP Lounge

Sunwing Airlines firması, Business Class yolcuları için Plaza Premium Salonu adı verilen bir salonu oluşturmuştur. Bu salonları üç saatlik bir kullanım için kiralayabiliyorsunuz.

Sunwing Airlines Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

Yurt dışındaki merkezi pek çok noktaya uçuş imkanı Sunwing Airlines firması ile gerçekleştirilebilmektedir. Uçuşlardaki güzergahlar mesafeye ve hava koşullarına göre belirlendiği için, varış süreleri farklılık gösterebilmektedir. Uçak filoları arasından duruma en uygun uçak seçilir, böylelikle yolcuların konforu ve güvenliği korunmuş olur. ABD ve Kanada'da 73 farklı uçuş noktasına sağlanan uçuşlar, Kanada'nın Toronto eyaletine kadar uzanmaktadır.

 Sunwing Airlines Seferleri

Hafta içinde ve hafta sonunda her gün ve birçok saat aralığında seferler bulunabilmektedir. Sunwing Airlines uçak seferleri Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri arasında birçok eyalette düzenlenmektedir. Seferlerin aksamaması için maksimum güvenlikli uçaklara yer verilmekte ve %99.7 kalkış güvenliği bu uçaklar ile sağlanmaktadır.

 Sunwing Airlines Rezervasyon

Yurt dışı seyahati gerçekleştirmek isteyen kişiler, Biletall.com'dan rezervasyonlarını kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyorlar. Uçak biletleri rezervasyonları ve Web check-in hizmetinden yararlanmak da mümkün olabilmektedir. İstediğiniz koltuğu Sunwing Airlines firmasının uçaklarında seçebilmeniz için, Web Check-in hizmetini kullanmanız gerekmektedir.

 Sunwing Airlines Bilet Al

Çevrimiçi bilet almak ve Web Check-in yaptırabilmek için Sunwing Airlines firmasının üyesi olabilirsiniz. Ayrıca Biletall.com'da rezervasyonlarınızı yapabilir ve indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Biletinizi önceden almanız, indirimli fiyatları yakalamanız konusunda avantaj sağlayacaktır.

Sunwing Airlines Bilet İptal/İade Prosedürü

Sunwing Airlines firması, kullanılmayan ve farklı bir yolculuk için değiştirilmek istenen biletlerin iptal veya iade işlemlerini gerçekleştirilmektedir. Fakat şartlar, biletin rezervasyon tarihinden 3 gün öncesine kadar iptal veya iade prosedürleri uygulanmasına imkan tanımaktadır.

Sunwing Airlines Diğer Önemli Bilgiler

Sunwing Airlines firması, kullanılmayan ve farklı bir yolculuk için değiştirilmek istenen biletlerin iptal veya iade işlemlerini gerçekleştirilmektedir. Fakat şartlar, biletin rezervasyon tarihinden 3 gün öncesine kadar iptal veya iade prosedürleri uygulanmasına imkan tanımaktadır

Koltuk Özellikleri

Sunwing Airlines firmasının koltuklarında, Business Class tercih eden yolculara 6 inç ekstra bir koltuk bacak mesafesi sağlanmaktadır. Diğer koltukların mesafeleri ve genişlikleri ise 15 ve 18 inç aralıkta farklılık gösterebilmektedir.

 Bebek ve Çocuk Yolcular

Yetişkinler haricinde, çocuklar ve bebekler için seyahat imkanları da Sunwing Airlines bünyesinde tanınmaktadır. Refakatçisiz küçük yolcuların Sunwing Airlines firması ile seyahatleri sırasında, 50 dolar ek bir servis ücreti ödenerek Refakatsiz Çocuk (UM) hizmeti sağlanıyor. Bu hizmetin yaş kapsamı ise 5-11 yaş aralığındaki çocuklardır. Gidiş dönüş olarak bu hizmet, 100 dolarlık bir meblağa tekabül etmektedir.

 Hamile Yolcular

Hamile yolcular için, erken doğum riski taşımayan bayanlarda doğumdan 36 hafta öncesine kadar seyahat izni Sunwing Airlines firması ile tanınmaktadır. Bunun için doktor raporu alan hamile bayanlar 36 hafta öncesine kadar uçaklar ile yolculuk yapabiliyorlar. Ayrıca hamile bayanların Sunwing Airlines firmasın ile görüşerek durum hakkında bilgi vermeleri gerekmektedir. Firma duruma göre hazırlıklar gerçekleştirecek ve seyahat için annenin durumunun uygunluğu gözden geçirilecektir. Doktor raporunun Beklenen Doğum Tarihi (EDD) bilgisini içermesi de talep edilen bilgiler arasındadır.

 Hasta ve Engelli Yolcular

Hasta ve engelli yolcular, özel ihtiyaç gerektiren müşteriler sınıfında yer alıyorlar. Bu nedenle Sunwing Airlines firmasının özel hizmetler departmanı ile bu yolcular hakkında irtibata geçilerek bilgi verilmelidir. Bu yolcular konusunda firma tarafından gerekli seyahat düzenlemeleri gerçekleştirilmekte ve konforlu bir seyahat imkanı hasta ve engelli yolculara da böylelikle tanınmış olmaktadır.

 Evcil Hayvanlar

Sunwing Airlines firması, eğitimli ve sertifikalı hayvanları taşımayı kabul edilmektedir. Köpek yardımına muhtaç olan engelli bir yolcuya yardım ve eşlik edebilmesi açısından hayvanın eğitimli ve lisanslı olması gerekmektedir. Ayrıca aşıları yapılan küçük hayvanlar taşıma çantaları içerisinde yolcuların koltuklarının yan tarafında seyahat edebiliyorlar. Taşıyıcı çanta getiren kişiler, bu çantaların boyutlarına özen göstermelidirler. Çünkü 18 inç uzunluğa ve 8 inç yüksekliğe sahip olan taşıyıcı çantalar firma bünyesinde kabul edilmemektedir. Bu durumda firmadan uygun boyutlarda bir taşıyıcı çanta belli bir ücret karşılığında size temin edilebilmektedir.

 Seyahat Sigortası

Sunwing Airlines firmasıyla seyahat etmeden önce, can güvenliğinin korunması ve eşyalarınızın güvenliğinin sağlanması adına seyahat sigortası işlemi gerçekleştirilmektedir.

.

Sunwing Airlines Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Sunwing Airlines kaç yılında kuruldu?

  2005 yılında kurulmuştur.
 • Sunwing Airlines firma merkezi neresidir?

  Firma merkezi Toronto şehrindedir.
 • Sunwing Airlines IATA kodu nedir?

  WG uluslar arası IATA kodudur.
 • Sunwing Airlines çağrı merkezi numarası kaçtır?

  Çağrı merkezi numarası +1 877 786 94 64

Sunwing Airlines Firması Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (78)
%87
İyi (12)
%13
Orta (0)
%0
Kötü (0)
%0
Çok Kötü (0)
%0
Ortalama Puan
4,9
90 Değerlendirme
Yorum Yap
Y*** H***
31 Mart Pazar
fiyatlarına göre hizmet kalitesi çok güzeldi
T*** B***
7 Ekim Pazartesi
yemeklerin sağlıklı olması çok güzel
S*** U***
7 Haziran Cuma
memnun kalarak seyahat ettik
2
3
Devamını Göster
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com Sunwing Airlines sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. Sunwing Airlines Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 12.08.2020 04:58:31 )

https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=57800

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
/ True
Biletini daha hızlı satın al
Biletall uygulamasını indir
57800