1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!
"Come Voyage With Us, Hawaii Starts Here."
Hawaiian Airlines

Hawaiian Airlines Hawaiian Airlines Uçak Bileti

Kuruluş Tarihi
1929
Firma Kısaltması
HAL
Firma Merkezi
Hawaii
IATA Kodu
HA
Uçtuğu Şehir Sayısı
3
Çağrı Merkezi
+1 800 367 53 20
Uçak Sayısı
65
Ortalama Kullanıcı Puanı
4,6/5
Nasıl Oy Verilir? Oy Ver

Hawaiian Airlines Popüler Uçak Seferleri

Los Angeles - Honolulu
Uçak Bileti
02 Eyl 2020
New York - Tokyo
Uçak Bileti
19 Ağu 2020
New York - Osaka
Uçak Bileti
06 Eyl 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Hawaiian Airlines En Çok Sefer Yaptığı Şehirler

Hawaiian Airlines En Çok Sefer Yaptığı Ülkeler

Hawaiian Airlines Hakkında

Hawaiian Airlines, 1929 yılında merkezi ABD olarak Hawaii'de kurulmuştur. İlk olarak Inter-Island Airways LTD adını alan firma, daha sonra Hawaiian Airlines adını almıştır. Honolulu ve Hawaii merkezli olarak seyahatler düzenleyen firma, Hawaiian Holdings INC bünyesine alınmış ve Asya, Avustralya, Amerikan Samoası, Yeni Zelanda, Hawaii, ABD gibi uçuş noktalarına seferler düzenlemeye başlamıştır.

28 farklı uçuş noktasında 65 uçağa sahip olan filolarıyla seferler düzenleyen Hawaiian Airlines, uçuş ağını belirtilen bölgeler dahilinde sınırlı tutmakta kararlıdır. Turistik açıdan pek çok insanın tercih ettiği bu bölgelere yılda 11,5 milyondan fazla yolcu taşıyabilmektedir.

Hawaiian Airlines uçak bileti alacak yolcular, Biletall.com'un rezervasyon avantajlarını değerlendirmelidirler. Türkiye'den Hawaiian Airlines'i tercih edecek yolcuların bilet bulacakları kanal Biletall.com olmaktadır.

Hawaiian Airlines uçak bileti fiyatları için erken dönemdeki avantajları Biletall.com'da bulabilirsiniz. Uçuşunuzun konforlu ve rahat bir şekilde geçmesi için sitenin ayrıntılı bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Hawaiian Airlines firmasının 65 uçağa sahip filolarıyla birlikte Honolulu merkezli olarak seyahat etme imkanı tanınmaktadır. Eğlence turizmi ve kültür turizminin yaşandığı bölgelere seyahat edebildiğiniz firmanın uçaklarında farklı hizmetlere yer verilmektedir.

Yurt dışında 25 farklı şehre uçuş ağı oluşturulmuştur. Honolulu, Hawaii, Kıta Avrupası, Fransız Polinezyası, Çin, Amerikan Samoası, Japonya, ABD, Avustralya ve Yeni Zelanda gibi bölgelere uçma şansınız Hawaiian Airlines hizmetleri ile mümkün olacaktır.

Yakın zamanda geliştirilen ve ileri teknolojiyi takip eden uçakları bünyesine alan Hawaiian Airlines uçak bileti rezervasyon işleminizi yaptırdığınız zaman bu uçakların konforunu kendiniz deneyimleyebileceksiniz. Premium uçuş kabinlerinde Hawaii temalı dekorlar tercih edilmeye başlanmış ve toprak tonu renkleriyle birlikte doğal ahşap görünümü büyük oranda yakalanabilmiştir.

Hawaiian Airlines firmasındaki ulaşım ağı küçüktür, fakat eğlence turizmi ve kültür turizmi odaklı olarak yapılan seferlere birçok yolcu katılmaktadır. Şirketin uçuş seferleri merkezi olarak hizmet verdiği için ve genellikle turizmi baz aldığı için, yıllık taşıma kapasitesi bu kadar yüksektir. Hawaiian Airlines en ucuz uçak bileti avantajlarını, erken bilet rezervasyonlarıyla birlikte daha uygun fiyatlara bulabiliyorsunuz. Ayrıca firmanın konumlandığı havalimanlarında araç kiralama hizmetlerini de firma aracılığıyla bulabileceksiniz.

Hawaiian Airlines Online Check - in

Hawaiian Airlines firması, yolcuların check-in işlemlerini online olarak yapabilme imkanını tanımakta ve bu işlemlerin kalkıştan en geç 24 saat öncesine kadar gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

İnternet üzerinden yapacağınız rezervasyonlarda, Hawaiian Airlines uçak bileti fiyatları size koltuk seçebilme ve yolculuk sınıfını belirleyebilme, online yemek siparişi ve menüleri inceleme, kabin içi durum görüntülemesi gibi detaylı işlemlere yer verilmektedir.

 Online Check in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

Hawaiian Airlines firması, online ortamda check-in yapabilme hizmetine sahiptir. Böylelikle yemek siparişi verebilir, yolculuk yapmak istediğiniz sınıfı ve koltuğu seçebilirsiniz. Check-in yapmayan müşteriler, koltuk durumuna göre boş bir koltuğa yerleşerek yolculuk yapabilmektedirler. Bu nedenle yolculuğunuzdan 24 saat öncesine kadar check-in işlemlerinizi mutlaka yapmanız gerekecektir. Hawaiian Airlines bünyesinde yemek siparişleri online ortamda alınabilmektedir. Ayrıca ücretsiz olarak içecekler ve çeşitli atıştırmalıklar yolculara sunulmaktadır. Kahvaltı barı, bisküviler, krakerler gibi ücretsiz atıştırmalıkları deneyebilirsiniz.

Hawaiian Airlines Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

 1. Uçaklar maksimum özellikli ve maksimum konforludur.
 2. Güvenli bir seyahat yaşayabilirsiniz.
 3. Uzman şefler tarafından hazırlanan ada esintili yemekleri deneyebilirsiniz.
 4. Uçak seferlerinde herhangi bir gecikme yaşanmaması için gerekli düzenlemeler gerçekleştirilir.
 5. Eğlence turizmi ve kültür turizmini yaşayabileceğiniz birçok noktaya seyahat edebilirsiniz.
 6. Rahat ve konforlu uçaklarının güncellenen teknolojileriyle birlikte Hawaii'yi daha adaya inmeden yaşarsınız.
 7. Yurtdışındaki 25 farklı ülkenin merkezi bölgelerine seyahat imkanınız olur.

Hawaiian Airlines Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Hawaiian Airlines firmasında bagajlarda iki farklı standart uygulamaya yer verilmektedir.

 Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

BAGAJ: Bagaj kapasitelerinde firma bünyesinde ücretsiz olarak taşıyabileceğiniz bagajlarınız toplamda 62 inç boyutta olmalıdırlar. Parça başına 45 kilogramı geçmeyen bagajlarda ücretsiz bagaj hakkından yararlanabileceksiniz.

KABİN/EL BAGAJI: El bagajları firmanın bünyesinde 22 inç uzunluğa, 14 inç genişliğe ve 9 inç yüksekliğe sahip olabilirler. Ağırlık ise 11.5 kilogramı geçmemelidir.

 Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

Ücretsiz bagaj sınırlamasında, 45 kilogramı aşmayan bagajlarda ücret uygulaması gerçekleştirilmektedir. Aşan her parça için 50 dolarlık ekstra bir ücret talep edilecektir. 3 parçadan fazla olan ekstra bagajlarda ücret 100 dolar olacaktır.

 Kayıp, Hasarlı, Eksik Ve Geç Teslim Edilen Bagaj

Kaybolan bagajların, Hawaiian Airlines firmasına uçaktan indikten sonra bildirilmesi gerekecektir. Bu yüzden havalimanını terk ettikten sonra yapacağınız kayıp veya hasarlı raporları konusunda yardım talebinde bulunamazsınız. Firma görevlileri varış noktasında kayıp bagajları arar ve bulamazlarsa bu konuda bir rapor tutarlar.

 Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

Hawaiian Airlines firmasının bagaj kısıtlamalarında, yolcuların güvenlikleri düşünülerek belli kurallar konulmuştur. Buna göre radyoaktif içerikli ürünler, yanıcı ve kesici aletlerin kabine alınması söz konusu değildir. Bu ürünlerin bulunduğu bagajlar, taşıma kabininde belli şartlar çerçevesinde taşınabiliyorlar.

Hawaiian Airlines Yiyecek, İçecek ve İkram

Hawaiian Airlines firmasının ücretsiz atıştırmalıklarının yanı sıra, check-in işlemi yaparken online yemek siparişinde bulunabiliyorsunuz.

Economy Class İkramlar

Hawaiian Airlines firması, Pau Hana sepeti ikramlıklarını yolcuların satın alabilmesi için sunmaktadır. Ayrıca yolculuk sırasında ikram edilebilen bazı atıştırmalıklar da bu sepete dahil edilmektedir. Şekerlemeler, çikolata, cipsler, krakerler gibi ikramlıkları ücretsiz olarak alabiliyorsunuz.

Business Class İkramlar

Pau Hana sepeti, ücretsiz içecekler ve ikramlıklar ile Business Class uçuşları Hawaiian Airlines'da oldukça avantajlıdır.

Özel Yemek Servisi

Uçakta uzman şefler tarafından hazırlanan ada esintili farklı yemekleri tadabilirsiniz. Tatlılar, krepler, etli yemekler, kahvaltı temalı yemekler olağanüstü bir sunum ile yolculara servis edilmektedir.

Hawaiian Airlines: Lie-Flat

Hawaiian Airlines firmasının, birinci sınıf uçuşlarında Lie-Flat adı verilen özellikli uçuş avantajlarından yararlanabiliyorsunuz.

 Koltuk Diz Mesafesi

Business Class koltukları 18 sıralı üç sıradan oluşmaktadır. Esnek tasarımları ve koltukların boşluk mesafeleri sayesinde rahat bir yolculuk sağlayabiliyorsunuz. 35 inç olan bu mesafe, koltuğu yatar konuma getirmeniz için idealdir.

 Yiyecek, İçecek ve İkram

Hawaiian Airlines firması, birinci sınıfta yolculuk yapan müşterileri için içecek ve yemek servisi gerçekleştirmektedir. Yemekler ücretlidir, fakat içeceklerin birçoğu ücretsiz olarak sunulmaktadır.

 CIP Salonu / CIP Lounge

Hawaiian Airlines firmasının Honolulu Uluslararası Havaalanı'nda 3.000 metrekarelik özel bir salonu bulunmaktadır. Business Class konuklarının kullanabildikleri bu salon The Plumeria Lounge adını almakta ve bu sınıfta yolculuk yapan müşteriler salona ücretsiz olarak girebilmektedirler.

Hawaiian Airlines Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

Yurt dışına gerçekleştirdiği uçak seferleriyle birlikte 25 farklı ülkenin merkezi noktalarına egzotik bir tema eşliğinde uçabiliyorsunuz. Hawaii'nin Honolulu bölgesi merkezli olarak yapacağınız seyahatlerde, firmanın özenli hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Hava şartlarına göre Hawaiian Airlines firması farklı bir uçak ile yolculuk yapma hakkını saklı tutar. Yolcuların ve personelinin güvenliğinin sağlanması için bu gerekli bir durumdur.

 Hawaiian Airlines Seferleri

Haftanın her gününde Hawaiian Airlines uçak seferleri bulabilir ve uçuşunuzu belirlediğiniz noktaya yapabilirsiniz. ABD'deki pek çok eyalete ve 25 ülkenin merkezi noktalarına Hawaiian Airlines firmasının seferleriyle uçabilirsiniz. Seferler uçuş stratejilerinin doğru bir şekilde belirlenmesinden dolayı aksamadan gerçekleştirilmektedir.

Hawaiian Airlines Rezervasyon

Amerika'nın eyaletlerine veya farklı ülkelere gitmek isteyen yolcular, Biletall.com adresiyle Hawaiian Airlines uçak biletlerini ayırtabilirler. Online check-in ve online rezervasyon hizmetleriyle birlikte istediğiniz uçuş sınıfında istediğiniz koltukta seyahat edebilirsiniz.

 Hawaiian Airlines Bilet Al

Hawaiian Airlines firmasında yolcular, Hawaiian Miles adı verilen bir uçuş hizmetiyle ve Biletall.com'un indirimli uçak bileti imkanları ile avantajlı seyahatler yapabiliyorlar. Bölge hakkında bilgiler edinebilirsiniz ve biletinizi erken ayırtarak daha ucuza getirebilirsiniz.

Hawaiian Airlines Bilet İptal/İade Prosedürü

Hawaiian Airlines firması, seyahatinizden en erken 7 gün ve en geç 24 saat içerisinde başvurduğunuz zaman iptal ve iade işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Hawaiian Airlines Diğer Önemli Bilgiler

Koltuk Özellikleri

Hawaiian Airlines firmasının uçaklarında koltuklar, Business Class sınıfında 20 inç ve diğer uçuş bölümlerinde 16 inç genişliğe sahiptirler. Böylelikle yolcular rahat bir yolculuk yapabiliyorlar.

 Bebek ve Çocuk Yolcular

Hawaiian Airlines firmasının bebek ve çocuklarla yapılacak yolculuklardaki rezervasyon işlemlerinde müşteri hizmetlerinin desteğinin alınması gerekmektedir. Buna göre 2 yaşından küçük çocuklar aileleriyle birlikte ücretsiz seyahat edebiliyorlar. 7 günlükten küçük çocuklar için doktor raporu gereği bulunmaktadır. Bir yetişkin birey ile en fazla 1 çocuğun seyahat edebilme kısıtlaması da Hawaiian Airlines firmasının uçuş koşullarında yer almaktadır.

 Hamile Yolcular

Hawaiian Airlines ile seyahat edecek olan hamile bayanların doktor sertifikası sunmaları zorunludur. Buna göre seyahat sırasında doğuma en fazla 30 gün olmalı veya yeni doğum yapmış olan bayanların bebeklerinin 7 günlükten büyük olması zorunludur. Sözleşmeler kapsamında bu durumlar çerçevesinde doktor raporu sunulmalıdır.

 Hasta ve Engelli Yolcular

Engelli veya hasta bireylerin Hawaiian Airlines müşteri hizmetleri aracılığıyla şirkete bildirilmesi gerekmektedir. Psikiyatrik servis, destek hizmetleri gibi özel hizmetler bu yolculara özel olarak sağlanmaktadır.

 Evcil Hayvanlar

Tehdit edici davranışlar sergileyen hayvanların kabin içerisinde önemli bir hizmet kesintisine neden olacakları düşünülürse, uçağa alınmamaları söz konusu olmaktadır. Belgeleri bulunan ve hasta veya engelli bireylere yardım için sağlanan lisanslı hayvanlar kabin içerisinde sahiplerinin yanında bulunabiliyorlar. Hayvanların aşılarının tam olduğuna dair belgeler ve sağlık belgeleri Hawaiian Airlines tarafından talep edilecektir.

 Seyahat Sigortası

Güvenli bir yolculuk yapabilmeniz için standart bir uygulama olarak Hawaiian Airlines firmasında seyahat sigortası bulunmaktadır. Bu işlemden arzu eden yolcular yararlanabiliyorlar.

Hawaiian Airlines Ucuz Uçak Bileti İçin Seferler ve Bilet Fiyatları

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Los Angeles - Honolulu 1.203,20 TL 4 Saat 30 Dakika
New York - Tokyo 3.640,15 TL 33 Saat 25 Dakika
New York - Osaka 3.863,62 TL 56 Saat 45 Dakika

Hawaiian Airlines Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Hawaiian Airlines uçak bileti ne kadar?

  Hawaiian Airlines firmasının popüler seferlerinden en ucuzu Los Angeles - Honolulu olup, bilet fiyatı 1.203,20 TL'dir.
 • Hawaiian Airlines kaç yılında kuruldu?

  1929 yılında kurulmuştur.
 • Hawaiian Airlines firma merkezi neresidir?

  Firma merkezi Hawaii şehrindedir.
 • Hawaiian Airlines IATA kodu nedir?

  HA uluslar arası IATA kodudur.
 • Hawaiian Airlines çağrı merkezi numarası kaçtır?

  Çağrı merkezi numarası +1 800 367 53 20

Hawaiian Airlines Firması Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (54)
İyi (38)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%59
%41
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,6
92 Değerlendirme
E***
23 Ağustos Cuma
ikramlar çok taze ve güzeldi
2
1
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com Hawaiian Airlines sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. Hawaiian Airlines Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 14.08.2020 04:31:03 )

New York, (Tümü)
NYCT
US
Tokyo, (Tümü)
TYOT
JP

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=73531
/ True
73531