-

BE Flybe Uçak Bileti

Kuruluş Tarihi
1947
Firma Merkezi
İngiltere
Firma Kısaltması
Flybe
Çağrı Merkezi
BE
Uçak Sayısı
321
Çağrı Merkezi
Ort. Kullanıcı Puanı
4,7/5
Nasıl Oy Verilir? Oy Ver

Flybe Hakkında

Flybe Hava Yolları, Avrupa'nın en büyük bağımsız havayolu şirketidir. İngiltere ve Avrupa'daki 81 havalimanı arasında 15 ülkede 210'dan fazla rota ile yılda 8 milyon yolcu taşıyor Ayrıca İngiltere'deki en dakik havayolu şirketidir.

1979'daki ilk başlangıçtan bu yana, yolcularını yapılan her şeyin merkezine koymakta olan firma bu gücü deneyime dönüştürmek için daima öncü ve olağanüstü personeline borçlu.

Diğer havayolu şirketlerinden daha fazla Birleşik Krallık havaalanından uçuyoruz bu nedenle Flybe uçuşu asla uzak değildir. İnsanları bir araya getirmeyi amaç edinen FLYBE insanlığa hizmet etmektedir. Havaalanına yakın. Olmak istedikleri yere yakın. Mutluluğa, başarıya ve maceraya yakın.

Flybe Online Check - in

FLYBE hava yollarına ait bilet check-in işlemlerinde uçuşunuzun başlamasından 2 saat öncesine kadar, 36 saat öncesinden, evinizin, ofisinizin veya otelinizin konforunda check-in yapın.

 • Online Check in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

FLYBE hava yolları online check in işlemleri kolaylığı sağlayarak koltuk seçimi ve yemek siparişi olanağı sunar. Güvenlik kapısından uzak koltuk seçimi ve ön koltuk seçimi için erken check-in imkanlarını takip etmek gerekir. Uçuştan birkaç saat önce check-in işlemleri açılmaktadır. Ayrıca hava alanı check-in ofislerine de müracaat için erken saatte hava alanında olmak gerekir.

Flybe Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

 1. Flybe hava yolları şirketi dünyanın her ülkesinde mevcut bilet satış noktaları ile güvenli seyahatin adresidir. Tecrübe, güven, hizmet ve başarı Flybe hava yolları'nı tercih etmek kaçınılmaz olmaktadır.
 2. Uçak filosunun teknik olarak bakım ve onarımında yolcu güvenliği ön planda tutularak daha hassasiyetli ve titizlikle çalışmaktadır. Uçaklarının yeni ve konforlu olması
 3. Flybe havayolları çalışanlarının işlerine verdikleri önem, kaliteli hizmet, yolcu memnuniyeti odaklı çalışması önemli bir tercih sebebidir.
 4. Flybe hava yolları ile seyahat eden yolcular farklı farklı alanlarda ayrıcalıklardan faydalanırlar.
 5. Flybe hava yolları erken rezervasyon imkanları sunarak yolcularına ekonomik anlamda destek olmaktadır. Yurt dışı ve yurt içi ekonomik bilet imkanlarından her kesim faydalanmaktadır.
 6. Flybe firması yolcuların çözülebilecek ihtiyaçlarına yönelik önlemler alan bir profesyonel hizmet adresidir.
 7. Flybe hava yolları engelli yolcularına yönelik sosyal sorumluluk bilincinde hareket etmektedir. Hizmet kalitesi yılların tecrübesi ve bu günün teknolojisi ile birleştiği için hava yolları şirketleri arasında önceliklidir.

Flybe Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Tek ya da birkaç bagaj taşıma hakkına sahip olan yolcular FLYBE havayollarında ayrıcalıklı hizmet görür.

 • Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

FLYBE Havayolları, farklı bölgelere ücretsiz bagaj hakkına sahip yolcuların bagaj işlemlerini yapmaktadır. Zaman zaman bagaj konusunda kendi yetkilerini kullanarak değişiklik yapmaktadır.

Bagaj: Bekleme bagajınız ve kabin çantanızın eşyalarının büyüklüğü ve ağırlığı seyahatinizden önce seçtiğiniz ödeneklerin içindedir. Fazla bagaj sadece bekleme durumuna göre taşınır. Taşıma sadece hava aracında yeterli yer varsa ve bir ücrete tabi olacaksa gerçekleşecektir, lütfen tüm ayrıntılar için ücretler tablosuna bakın. Ücretler, Flybe tarafından işletilmeyen franchise veya kod paylaşım rotalarına göre değişebilir ve uygulanacaktır. Ödeme yapılırken geçerli oranda. Fly bileti ile 3 adet bagaj seçeneği ile 15kg, 23kg ve 46kg (iki ürün) arasında seçim yapabilirsiniz. Stobart Air tarafından işletilen uçuşlarda, bir el bagajı için izin verilen maksimum büyüklüğün 53 cm x 55 cm x 127 cm olduğunu lütfen unutmayın.

Kabin/El Bagajı: Tekerlekler ve tutamaklar dahil 55 x 35 x 20 cm'den daha fazla olmayan bir standart kabin çantası Önünüzdeki koltuğun altına sığabilecek bir çanta ya da dizüstü bilgisayar çantası / evrak çantası gibi küçük bir kişisel eşya. Kabin bagajınızın ve daha küçük kişisel eşyalarınızın toplam ağırlığı 10 kg'ı geçmemelidir.

 • Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

Yurtiçi: İç hatlarda bagaj hakkının aşılması durumunda her bir kilo için ücretlendirme yapılır.. Bu miktar aktarmalı uçuşlarda kilo başına değişkenlik gösterir. belirlenmiştir.

Yurtdışı: Toplam bagaj hakkı ödeneğinizin aşılması durumunda, fazla bagaj ücretleri uygulanacaktır.

 • ABD Bagaj Kuralları

Avrupa ülkelerinden bazıları Hükümeti, Türkiye, Lübnan, Mısır, Suudi Arabistan, Ürdün ve Tunus'tan İngiltere'ye yapılan uçuşlarda kabinde seyahat etmekten belirli boyutlardan daha büyük olan cep telefonları, tabletler, dizüstü bilgisayarlar ve diğer elektrikli cihazların kullanımını yasaklamayı planladığını açıkladı.

 • Kayıp, Hasarlı, Eksik Ve Geç Teslim Edilen Bagaj

FLYBE yolcu bagajları hem müşteri hem de firma için önemlidir. Hiçbir şekilde bagajlar hasar görmemektedir, yanlışlık olması durumunda iletişime geçilerek sorunlar çözülmektedir.

FLYBE seyahatlerinde güvenlik nedeniyle, sıvıların, jellerin ve macunların taşınması için kısıtlamalar vardır. Flybe, emniyete bir numara önem verdiği için havacılık yönetmeliklerine uygun olarak çalışır makas, bıçak, alet ve edevat kutusu, şişme ürünler, toplar, maytap ve parti papleri, elektronik sigaralar, sprey, kokulu ve kokusuz gazların kabin içerisinde taşınmasına izin verilmemektedir.

Flybe Yiyecek, İçecek ve İkram

FLYBE hava yolları yolcularına yiyecek, içecek ikramı anlamında da seyahatleri boyunca ayrıcalıklar tanıyor. Seyahatin başından sonuna kadar havayolu firmasının ikramlarından yararlanılabilmektedir.

 • Economy Class İkramlar

FLYBE hava yolları yolcularına iç hat uçuşlarında farklı içeriklerde kek, su, meyve suyu, ayran sandviç gibi aperatif ikramlarda bulunur. Çocuk ve bebek yolcularda bu ikramlardan faydalanır.

 • Business Class İkramlar

FLYBE Business Class yolcuları tüm hatlarda yolculuk süresince belirli mesafe sınırı baz alınarak içecek ve dünya yemek lezzetlerinden faydalanırlar. İkramlar sıcak, taze ve lezzetli olmaktadır.

 • Özel Yemek Servisi

FLYBE Bebek yemeği, diyet dini özellikli yemek, deniz ürünleri yemeği, sindirimi yemek gibi farklı menülerde yemek siparişini vermek isterlerse check-in işlemlerinde ya da uçuştan 48 saat önce belirtmelidirler.

Flybe : Business Class

FLYBE hava yolları yolcularına farklı sınıflarda seyahat etme olanağı sunma olanakları Business Class sınıfındaki yolcularına eş değer olmaktadır. Her yolcu business class özelliğinde yolculuk etme hakkını ve zevkini yaşar.

 • Koltuk Diz Mesafesi

Koltuk arası boşluklar geniş olduğu için yolcular rahat edebilmektedir.

 • Yiyecek, İçecek ve İkram

Abur cubur ve içecekler tüm yolculara ikram olarak sunulur.

 • CIP Salonu / CIP Lounge

FLYBE yolculrının tamamı Business Class yolcular hizmeti avantajlarından faydalanırlar. U çuş öncesi, uçuş anı veya uçuş sonrası ve aktarma durumlarında var olan olanaklardan faydalanırlar.

 • Diğer Özellikler

Anlaşmalı olduğu firmaların tüm haklarından faydalanan FLYBE yolcuları farkındalığın farkındadırlar.

FLYBE : Getmore ve Allin

FLYBE Hava Yolları Get More veya All In biletlerini satın alan müşteriler, biletlerini iptal edebilir ve 24 saat içinde Flybe İletişim Merkezi üzerinden (çalışma saatleri dahil) para iadesi talep edebilirler. Rezervasyonunuzun bir parçası olarak, önceden seçtiğiniz bagaj ödeneğiniz bir sonraki rezervasyonunuza ücretsiz olarak taşınacaktır.

Tercih ettiğiniz koltuğunuzu yeni seçtiğiniz uçuşunuzdaki müsaitlik durumuna göre seçme olanağına sahip olacaksınız. Yeni seyahat tarihinin veya saatinin 24 saat içerisinde rezervasyonda bir değişiklik yapılırsa, yeni uçuş için koltuk seçimi sadece havaalanında kullanılabilir.

Asıl rezervasyonunuzda bir koltuk seçtiyseniz ve rezervasyonunuzun tarihini, saatini veya rotasını değiştirmek istiyorsanız ve yeni güzergahınız için bir koltuk seçmek istiyorsanız, ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. FYLBE hava yolları firması yaptığı anlaşmalar ile yolcularına konfor ve güvenli uçuşlar sağlamaktadır.

Flybe Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

En eski havayollarından biri olan FLYBE hava yolları yurt dışı ve yurt içi seferleri ile binlerce yolcuyu bir uçtan bir uca götürmektedir. Kıtaların tamamında bulunan havayolu bağlantısı olan ülkelere seyahatler düzenleyen firma her geçen yıl cirosunu artırmaktadır..

 • FLYBE Seferleri: Profesyonel ekip ve ekipmanları ile hizmet veren firma FLYBE seferleri aksatılmadan yapılmaktadır. Ayrıca yolcu güvenliği açısından sefer sonraları teknik bakıma alınmaktadır uçaklar.
 • FLYBE Rezervasyon: FLYBE hava yollarını tercih edecek yolcuların bu firmaya ait uçak seyahatleri biletlerini Biletall.com'dan online olarak rezervasyon yapılabilmektedir.
 • FLYBE Bilet Al: Biletall.com'dan bilet alma imkanı mümkündür. Ekonomik uçuşlar için firmadan erken uçak bileti almak mümkündür.

Flybe Bilet İptal/İade Prosedürü

En iyi düzenlenmiş planların bile değişebileceğini biliyoruz ve bu nedenle tüm Flybe biletler değiştirilebiliyor, tarih, saat, rota ve / veya isim değişiklikleri rezervasyonunuzda yapılabiliyor.

Uçuşlar, önceden rezervasyon yaptığınız uçuşun kalkış saatinden 2 saat öncesine veya değiştirmek istediğiniz uçuşa (hangisi daha erken) kadar değiştirilebilir.

Çevrimiçi değişiklikler yapmak için, rezervasyon yaptıran kişinin güzergah değişikliği yapması gerektiğini lütfen unutmayın.

Rezervasyon sırasında satın alınan bilete bağlı olarak farklı ücretler geçerli olabilir. Sadece Fly biletleri iade edilmez.

Flybe Diğer Önemli Bilgiler

 • Koltuk Özellikleri

Kabin koltukları ihtiyaca cevap verecek kalite ve konfordadır. Ayrıca yanlardaki dirsek bölmeleri kaldırılabilir özelliktedir.

 • Bebek ve Çocuk Yolcular

0 yaş ile 1 yaş arası bebeklerden ücret çok az alınmaktadır. 1 yaş üstü çocuklar normal yolcu ücretinden sayılırlar. Bebekler ebeveyn kucağında ayrı bir bebek kemeri ile ebeveyn kemerine sabitlenirken çocuklara ayrı koltuk imkanı sağlanır.

 • Hamile Yolcular

Gebelik bazen zorlu bir süreçtir. Uçak içerisinde ani gelişen bir sebeple doğum gerçekleşir ise ekip ve ekipman ihtiyacı hasıl olur. Bu sebeplere bağlı olarak 35. hafta dahil hafta gebelik döneminde olan hamile yolcular uçakla seyahat edebilir doktor raporu FLYBE havayolları ile yolculuk yapabilmektedirler. 36. haftadan sonra ya da çoğul gebeliklerde ve 32.haftada olan anne adayları raporları olsa da uçamamaktadır.

 • Hasta ve Engelli Yolcular

Havalimanında engellilik veya sağlık durumu nedeniyle yardıma ihtiyacınız varsa bunu sizin adınıza düzenlemekten memnuniyet duyan firmayı uçuştan 48 saat önce hangi yardıma ihtiyacınız olduğunu bildirmek için iletişim merkezini aramak gerekir.

 • Evcil Hayvanlar

Evcil özel izin ile uçağın kargo kısmında ve kafes içerisinde taşınabilmektedir.

 • Seyahat Sigortası

FLYBE hava yolları, yolcuları havayolu firmasınca anlaşmalı olduğu sigorta şirketince seyahat esnasında sigortalı sayılmaktadır. Yolcu biletleri içerisinde ilgili sigorta firması ve yolcu hakları konusunda ayrıntılı bilgi mevcuttur.

Flybe Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Flybe kaç yılında kuruldu?

  1947 yılında kurulmuştur.
 • Flybe firma merkezi neresidir?

  Firma merkezi İngiltere şehrindedir.
 • Flybe IATA kodu nedir?

  BE uluslar arası IATA kodudur.
 • Flybe çağrı merkezi numarası kaçtır?

  Çağrı merkezi numarası +44 (139) 268 3152

Flybe Firması Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (57)
%70
İyi (24)
%30
Orta (0)
%0
Kötü (0)
%0
Çok Kötü (0)
%0
Ortalama Puan
4,7
81 Değerlendirme
Yorum Yap
M*** A***
13 Ekim Cumartesi
İdare eder diyenleri anlamıyorum gayet güzeldi firma ve uçaklar
İ*** G***
13 Ekim Cumartesi
Köpeğim ile giriş yapamadım ama olsun köpeğimi bırakmak zorunda kaldım
H*** K***
7 Eylül Cuma
Güzel ikramlar ve güler yüzlü personel herşey için teşekkürler.
J*** Y***
6 Ağustos Pazartesi
Çok rahat bir yolculuktu ben çok keyif alarak yolculuk yaptım
A*** I*** S***
31 Temmuz Salı
Firma fiyat konusun da biraz daha esneklik sağlamalı diye düşünüyorum
2
23
Devamını Göster
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com Flybe sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. Flybe Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 12.08.2020 03:36:04 )

https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=57800

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
/ True
Biletini daha hızlı satın al
Biletall uygulamasını indir
57800