1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
- +
Akıllı Arama Teknolojisi İle Biletall Seyahat Arama Motoru Hizmetinizde!
Denver

Denver Uçak Bileti

Denver Para Birimi
ABD Doları (USD)
Denver Zaman Dilimi
GMT -7
Denver Şehri En İyileri
Kovboylar, Denver Sanat Müzesi, Angus Eti
Denver Hava Durumu (22 Ekim) 12°C Çoğunlukla Bulutlu
Denver Hava Durumu (23 Ekim) 3°C Çoğunlukla Bulutlu

En Ucuz Denver Varışlı Uçak Seferleri

Mexico City - Denver
American Airlines
18 Kas 2020
Paris - Denver
United Airlines
17 Kas 2020
Berlin - Denver
Delta Air Lines
28 Eki 2020
İstanbul - Denver
United Airlines
05 Kas 2020
Ankara - Denver
Deutsche Lufthansa
24 Eki 2020
İzmir - Denver
Deutsche Lufthansa
30 Eki 2020
Gaziantep - Denver
Türk Hava Yolları
25 Eki 2020
Muş - Denver
Türk Hava Yolları
25 Eki 2020
Kayseri - Denver
Türk Hava Yolları
06 Kas 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

En Ucuz Denver Kalkışlı Uçak Seferleri

Denver - Mexico City
Delta Air Lines
08 Kas 2020
Denver - Ankara
Jetblue Airways
26 Eki 2020
Denver - İstanbul
Delta Air Lines
15 Kas 2020
Denver - İzmir
Türk Hava Yolları
03 Kas 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Denver Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Şehirler

Denver Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Ülkeler

Denver Şehri İçin Faydalı Bilgiler

Denver Havaalanları
Ülke Kodu
US
Priz Voltajı ve Tipi
120v
Resmi Dil
İngilizce
Toplu Taşıma Fiyatı
2,25 USD
Yemek Fiyatı
14 USD
Alkolsüz İçecek Fiyatı
3 USD

Denver’e Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Kış
En Ucuz Ay
Aralık
En Ucuz Gün
Perşembe
En İyi Mevsim
Yaz
En İyi Ay
Haziran

Ucuz Denver uçak bileti satın alındığı takdirde kişiler direkt olarak şehre ulaşım sağlar. Şehir oldukça renkli ve tercih edilebilir. Ancak elbette şehirdeki mevsime göre şehre gitmek en uygundur. Mevsimin yanı sıra yapılan kültürel faaliyetler, geziler gibi seçenekler de şehre gitmeyi etkileyen en önemli faktördür. Denver gezilmesi gerekilen uygun bir şehirdir.

Denver yaklaşık olarak 4 mevsimi yaşayan bir şehir konumundadır. Güneşli gün sayısı Denver'da oldukça fazladır ancak buna rağmen hava sıcaklığı çok fazla artış göstermez. Yaklaşık 15 ile 18 derece arasında yaz sıcaklıkları değişim gösterir. Denver şehri Amerika'nın rakımı en yüksek şehridir. Bu nedenle de ekim ve nisan aylarında bile kar görmek mümkün bir durumdur. Kış ayları çok fazla soğuk geçtiği için kışları şehri görmek biraz zor olabilir. Bu nedenle yaz aylarının ortalarında şehri gezmek daha iyi olur.

Denver Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Denver uçak bileti satın alındıktan sonra kişinin amacı şehir merkezine ulaşım sağlamaktır. Şehir merkezine ulaşım için de birçok yol söz konusudur.

Otobüs

Ortalama Fiyatı: 2,25 USD

Otobüs şehir içerisinde en çok tercih edilen ulaşım aracı oluyor. Bu ulaşım aracı havalimanından şehir merkezine ulaşımı sağlıyor. Ücret ise değişiklik söz konusu oluyor. Tarifeden tarifeye değişiklik gösteriyor. Ancak 2,25 dolardan fiyatlar başlıyor.

Taksi

Taksi havalimanından şehir merkezine ulaşım için en fazla tercih edilen seçenektir. Hem konforlu hem de turistler tarafından daha uygun fiyatlı bulunabiliyor. Eğer kişi havalimanından şehir merkezine hemen ulaşım sağlamak istiyorsa 30 dolar verir. Ve yaklaşık 25 dakika da şehir merkezine ulaşım sağlar.

Araç Kiralama

Araç kiralama en fazla tercih edilen seçeneklerden biri olur. Eğer şehir merkezi içerisinde kişi dolaşmak da istiyorsa araç kiralama seçeneğini kullanabilir. Bunun için de havalimanında bulunan araba kiralama firmaları tercih edilebilir. Bu firmalar kullanılarak uygun araç uygun süre ve fiyata kiralama yapılabilir.

Denver Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

Kafe
Duty Free
ATM
Büfe
Araç Kiralama

Denver uçak bileti alındıktan sonra kişi şehre havalimanı yoluyla ulaşmış olur. Havalimanı içerisinde bulunan çeşitli hizmetler de yolcuların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik oluyor. Kişilerin mağdur olmaması sağlanıyor. Uçak beklerken ya da uçaktan inerken kişiler acıkmış olabiliyor. Kişiler kafelerden, büfelerden veya restoranlardan yiyecek temin edebilir. Havalimanı bu imkanı karşılıyor.

Alışveriş merkezleri de oldukça önemlidir. Şehirden ayrılmadan önce son kez kişiler hediyelik eşya almak isteyebilir veya kendilerini şımartmak isteyebilir. Bunun için de havalimanında yer alan alışveriş merkezleri tercih edilebilir. Alışveriş merkezleri ile hızlı şekilde alışveriş yapmak mümkündür. Ve uygun fiyatlı sağlanır.

Bir diğer imkan ise acil yardım merkezleridir. Havaalanında sağlık konusunda bir durum olduğunda anında yardım söz konusu olur. Acil yardım merkezleri kişiler için yardımcı olur, haftanın her günü ve her saati hizmet veriyor

Bagaj konusunda havalimanı kişilere yardımcı olur. Herkesin bagajı düzenli şekilde taşınır, kayıplara ani müdahale edilir, kişilere kesinlikle destek olunur. Bagajın yanı sıra iletişim konusunda da destek olunuyor. Telefon, internet, posta imkanları iletişim için sunuluyor. Ayrıca ATM imkanları, döviz seçenekleri ve banka markaları sunuluyor. Böylece hızlı ve kolay maddi işlemler sağlanıyor.

Denver’e Uçmak İçin 5 Sebep

 1. Denver uçak bileti alındığı takdirde kişiler şehre ulaştığında ilk olarak mutfağını denemelidir. Denver mutfağı Amerika ve Meksika mutfağının etkisi altında olması sebebiyle ilgi çekiyor. Bol acılı ve baharatlı yiyeceklere rastlamak mümkündür. Balık ve kabuklu deniz ürünleri sık sık tercih ediliyor. Bu mutfakların dışında Japon, Fransız ve İtalyan mutfağı da yaygındır.
 2. Denver sırtını dağlara dayamış nehir kenarında kurulmuş bir şehirdir. Oldukça doğal güzellikleri içerisinde barındıran bir şehirdir. Bu açıdan mutlaka gezilip görülmelidir.
 3. Denver gece hayatı ile ünlü bir şehirdir. Gece renkli bir şehir olmasının yanında fuhuş kültürü de oldukça fazladır. Bu tür durumlardan hoşlanmayan kişilerin daha uygun barlara gitmesi tavsiye edilir. Bu tür barlarda şehirde bulunuyor.
 4. Denver şehri kovboy ile ünlü bir şehirdir. Kovboy kültüründen hoşlanan kişiler bu şehre giderek o ruhu hissedebilir. Gerek kovboy kıyafetleri gerekse davranışları açısından tercih edilebilir.
 5. Alışveriş açısından Denver uygun bir mecradır. Çünkü içerisinde birçok alışveriş alanı bulunuyor. Bu alışveriş alanları tercih edilirken herkes kendi bütçesine uygun olanı bulabilir. Uygun fiyatlı ve tarza uygun olan her türlü ürün bulunabilir ayrıca hediyelik eşyalar da satın alınabilir.

Denver Hakkında

Denver kenti Amerika Birleşik Devletleri bünyesine bağlı olan Colorado eyaletinde yer alan bir şehirdir. Aynı zamanda Colorado eyaletinin başkenti konumundadır ve en büyük kentidir. Denver adını ise Amerikalı asker ve avukat olan James W. Denver'dan almıştır. 1858 senesinde doğduğu biliniyor. Amerika Birleşik Devletleri'nin de rakım olarak en yüksek şehridir.

Denver şehrini en ünlü yapan özellikleri ise madenleri ve kovboyları oluyor. İki faktör de bu şehrin ününü oluşturuyor. Şehirde bol bol açık hava festivalleri, konserler ve eğlenceli gösteriler oluyor. Bu özellikleri ile de turistlerin ilgisini çekiyor. Şehre yakın olan Rocky dağlarının eşsiz görüntüsü de kişileri kesinlikle büyülüyor. Denver büyük Platt Nehri'nin kıyısında kurulmuş olduğu için doğal güzelliklere sahip bir şehirdir.

Denver kentini ziyaret etmek isteyen kişiler eğer doğal güzelliklerden hoşlanıyorsa mutlaka şehre gitmelidir. Şehrin sunduğu bütün doğal ve tarihi güzellikleri görmelidir. Çok eski bir şehir olmasa da ilgi çekici birtakım özellikleri bulunuyor. Eğer gezginlerin ilgisini Amerika'nın en yüksek kenti çekiyorsa mutlaka uğramalıdır. Hem gezmek hem de mutfağının farklılıklarından yararlanmak için Denver tercih edilecek bir kenttir.

Denver Fotoğraf Galerisi

Denver Nerede?

Denver Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Belediye Otobüsleri
2,60 USD
Taksi
1,40 USD/Km
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Şehirdeki en yaygın ulaşım aracı otobüs oluyor. Otobüs hem uygun fiyatlı hem de her yere ulaşım sağlayabilen bir araçtır. Hatları oldukça geniştir.

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Demiryolları şehir içinde ulaşım açısından demiryolları dışında en sık kullanılan araçtır. Ayrıca taksiler de kullanılır. Ancak pahalı bulunur.

Denver Vize Şartları

Amerika Birleşik Devletleri Vize İstiyor mu?
Evet
Amerika Birleşik Devletleri Vize Ücreti
160 USD
Amerika Birleşik Devletleri Vize Detayları
Genellikle TC vatandaşlarına 10 yıllık multiple olarak verilmektedir. Pasaport süresi 10 yıldan az olması vize süresini etkilememektedir.

Denver’de Gezilecek Yerler

Denver Sanat Müzesi
Confluence Park
Denver Botanik Bahçesi
Denver Hayvanat Bahçesi
Colorado Tarih Merkezi
Denver Sanat Müzesi

Denver Sanat Müzesi oldukça fazla koleksiyona sahip olan bir merkezdir. Neredeyse dünyanın her yerinden esere sahip olan bir müzedir. Bu açıdan geniş bir zamana yayılarak gezilmesi gerekiyor. Kızılderili sergilerine de rastlamak mümkün olur. Dış tasarımı oldukça modern olsa da içinde eski ve anlamlı eserler bulunur.

Confluence Park

Tamamen bir doğa alanı olan bu park Platte Nehri'nin ve Chery Creek'in birleştiği bir yerdir. Güneşli günlerde oldukça fazla kalabalık olan bu park dinlenme ve piknik alanıdır. Doğal bir güne ihtiyacı olan kişilerin uğraması gereken alandır. Oyulmuş oyluklardan şehir manzarası baştan aşağı izlenebilir.

Denver Botanik Bahçesi

Bu botanik bahçe doğa ve bitkileri seven herkesin mutlaka uğraması gereken bir alandır. Rocky Dağları'nın eteklerinde konumlandırılmıştır. Bulunduğu konumun yanı sıra içerisindeki zenginlik ile de ilgi çeker. 7 farklı bahçeye sahiptir.

Denver Hayvanat Bahçesi

Hayvanat bahçesi konusunda da zengin bir ülkedir. Dünya çapında en büyük hayvanat bahçesi olarak geçiyor. Bu nedenle sık sık görülüyor. Sertifikalı olan 4 hayvanat bahçesinden biridir. İçerisinde egzotik hayvanları da barındırır.

Colorado Tarih Merkezi

Colorado'nun bütün tarihine ışık tutan bir müze olarak görülüyor. İçerisinde birbirinden farklı içerikler bulunur. Sergi alanları, teknolojik gelişmelere uygun olan ürünler sergileniyor. Bu ürünler aynı zamanda öğretici durumdadır. Gezmek için ise uzun bir zamana ihtiyaç duyulur. Bu sebeple mutlaka uzun bir zaman ayırarak müze tercih edilmelidir.

Denver’de Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Yeşil Acı Biber
Angus Eti
Balık Türleri
İtalyan Mutfağı
Yeşil Acı Biber

Denver mutfağı Meksika mutfağının etkisi altında olan bir mutfaktır. Bu nedenle de sık sık acı biberlere et ürünlerine, barbekülere rastlamak mümkün olur. Et çeşitleri farklı baharatlarla süslenir ancak yanında yeşil acı bibere de sık sık rastlamak mümkün olur. Acı severler mutlaka uğramalıdır.

Angus Eti

Angus eti Denver mutfağında sık sık bulunuyor. Bu etleri farklı türde görmek mümkündür. Et türlerini değişik soslarla tatlandırmak, baharatlar ile lezzetlendirmek mümkündür.

Balık Türleri

Denver mutfağından hoşlanan kişiler mutlaka balık seviyordur. Çünkü kimsenin aklına bile gelmeyecek olan balık türlerini yaparak tüketirler. Çıngıraklı yılan balığı, alabalık, istiridye tüketiliyor. Ayrıca kabuklu deniz ürünleri de tüketilen balık türleri içerisindedir.

İtalyan Mutfağı

Eğer kişiler Meksika ile harmanlanmış Denver mutfağından hoşlanmıyorsa İtalyan mutfağına yönelim sağlayabilir. Çünkü sık sık İtalyan mutfağı bu şehirde kullanılır. Lezzetli ve farklı bulunur.

Konaklama İçin Denver Otel Seçenekleri

Ucuz Denver uçak bileti alındıktan sonra kişiler uygun fiyatlı şekilde şehre iner. Ancak çeşitli ve konforlu otellerde kalmak mümkün olur.

Renaissance Denver Stapleton Denver Hotel
Ücretsiz kahvaltı hizmeti söz konusu oluyor. Ayrıca internet imkanı da söz konusu olur. Sigara içilmeyen oda, klima ve havuz imkanı kişilere sunuluyor.
Quebec St, Denver
Courtyard Denver Cherry Creek
Oda servisi kişilere veriliyor. Ayrıca ücretsiz otopark, wifi veriliyor. Sigara içilmeyen odalar bulunuyor. Suitler, havuz ve restoran veriliyor. 3 yıldızlı oteldir.
Colorado Blvd, Denver
Four Seasons Hotel Denver
Oda servisi olan bu otel 5 yıldızlıdır. Ücretsiz WiFi, klima, havuz, sigara içilmeyen odalar bulunur. Suiti ve restoranları da söz konusudur.
14th St, Denver

Denver Uçak Bileti Fiyatları İçin Seferler

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
İstanbul - Denver 4.005,08 TL 28 Saat 50 Dakika
Ankara - Denver 4.898,25 TL 24 Saat 11 Dakika
İzmir - Denver 4.953,18 TL 29 Saat 14 Dakika
Gaziantep - Denver 5.771,40 TL 26 Saat 5 Dakika
Muş - Denver 6.403,19 TL 50 Saat 24 Dakika
Kayseri - Denver 6.761,53 TL 31 Saat 15 Dakika
Mexico City - Denver 1.113,85 TL 8 Saat
Paris - Denver 1.819,91 TL 13 Saat 10 Dakika

Denver Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Denver uçuşu olan firmalar hangileridir?

  American Airlines, Delta Air Lines, Deutsche Lufthansa, Jetblue Airways, Türk Hava Yolları, United Airlines.
 • Denver yurt dışı uçak bileti ne kadar?

  Denver varışlı popüler yurt dışı uçak seferlerinden en ucuzu Mexico City - Denver olup, bilet fiyatı 1.113,85 TL'dir.
 • Denver şehrine gitmek için en uygun zaman hangisi?

  Yılın en uygun zamanı Aralık ayıdır.

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Denver ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

İstanbul’da Kalabalıktan Sıkılanlar ve Sosyal Mesafe Arayanlar İçin Günübirlik Kaçış Rotaları
İstanbul’da Kalabalıktan Sıkılanlar ve Sosyal Mesafe Arayanlar İçin Günübirlik Kaçış Rotaları
07 Ekim 2020
2020 hepimiz için oldukça zor geçmekte. Kabalalıktan uzak ve sosyal mesafe ile birlikte doğaya karışmaya çalışıyoruz. Türkiye’nin en çok nüfusa sahip ili olan İstanbul’da yaşayanlar için de kalabalıkt
Dünyanın En Güzel Manzaralara Sahip Tren Rotaları
Dünyanın En Güzel Manzaralara Sahip Tren Rotaları
06 Nisan 2020
Uçakların sizi daha kısa sürede bir yerden bir yere götüreceği doğru ama hiçbir şey tren yolculuğunun sahip olduğu romantik hisse sahip değil. Hepimizin geçmişinde vardır yandan geçen manzaraları doya
Sanat Sever Gezginleri Mest Edecek 7 Otel (Dünyanın En İyi Sanat Otelleri)
Sanat Sever Gezginleri Mest Edecek 7 Otel (Dünyanın En İyi Sanat Otelleri)
22 Aralık 2017
Sanatı sadece müzelerde değil tatil mekanlarında da görmek ve sanatla doyasıya yaşamak isteyenler için artık çok sayıda seçenek var. Bunlardan biri de sanat otelleri. Usta sanatçıların resmettiği eşsi
Dünyada Kış Tatili Yapabileceğiniz 10 Yer
Dünyada Kış Tatili Yapabileceğiniz 10 Yer
05 Ocak 2017
1- ST. MORITZ, İSVİÇRE Özellikle yılbaşlarında ve Noel zamanında ışıklandırılan ve büyülü bir atmosfere sahip olan bu bölgeye, 3 farklı yolla ulaşılmaktadır. Eğer sis yüzünden kapalı değilse, uça

Denver Uçak Seyahati Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (78)
İyi (17)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%82
%18
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,8
95 Değerlendirme
M*** Ö*** B***
26 Eylül Çarşamba
Bayram da inşallah oradayız, gerçekten çok güzzel bir şehir.
Ş*** P***
5 Eylül Çarşamba
Biz çok keyif aldık, güzel bir tur oldu bizim için 1 gün kalma fırsatım oldu ama sokakları çok güzel
E*** N***
11 Temmuz Çarşamba
Aldığım video kayıtları sayesin de bir belgesel çıkartırım herhalde bu şehir ile alakalı olarak
S*** E*** Y***
8 Temmuz Pazar
Yemek yeme yerleri çok güzeldi, teşekkür ederiz. Biz memnun kaldık.
Y*** K***
1 Temmuz Pazar
Birbirinden keyifli yerler var, gezmeye doyamıyor insan.
2
6
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Denver Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 22.10.2020 02:40:47 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Denver, (DEN)
DEN
US

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=54961
/ True
54961