Tekrar Dene Kapat
Delta Airlines

Delta Airlines 1924 yılında kurulmuştur. Şirketin merkezi ADB’nin Georgia eyaletidir. Delta Airlines 13 havalimanından 59 ülke ve 328 noktaya uçuş yapmaktadır. Delta Airlines, Air France, Alitalia, Virgin Australia gibi hava yolları ile ortak uçuşlar düzenlemektedir.

Delta Airlines firmasından bilet satın alma, iptal etme ve değişiklik işlemleriniz içim 0(850)360 3258 numaralı Biletall çağrı merkezini aramanız yeterli olacaktır.

Delta Airlines filosu dünyadaki en geniş filolar arasındadır. Filosunun büyüklüğü sebebiyle 13 havaalanından hizmet vermektedir. Delta Airlines filosunda;

 

 

Delta Uçakları

Delta Airlines Ucak

 

‘den oluşan toplamda 835 uçak bulunmaktadır.Ayrıca Delta Airlines filosuna 279 adet yeni uçak siparişi verilmiştir.

 

Delta Airlines yolcularına ücretsiz online check-in hizmeti vermektedir. Online check-in hizmetinden yararlanmak için alt tarafta bulunan linke tıklayınız. Delta.com/PCCOciWeb/findBy.action

 

Delta Airlines yolcularına uçak içerisinde her ay yeni sayısı yayınlanan Delta SKY dergisini ücretsiz olarak vermektedir. Ayrıca Delta SKY dergisini internet sayfasından da ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Delta sky dergisi Delta Sky

Delta Airlines yolcularına uçtukça kazandıran mil kartını ücretsiz vermektedir. SKY Miles kartını aynı zamanda kredi kartı olarakda alabilirsiniz.SKY Miles kartı kazandığınız miller ile size ödül biletler hediye eder.Ayrıca milleriniz ile alışveriş yapabilirsiniz.

Delta sky miles

Delta Airlines şirketinde ekstra bagaj hakkı kullanmak isterseniz ek ücret ödemeniz gerekir. Bu hizmetten yararlanmak için ekstra kullanmak istediğiniz bagaj kilosuna ve uçuş mesafesine göre 100 ila 300 USD arası değişen fiyatlar ile bu hizmeti satın alabilirsiniz. Ekstra bagaj hakkında daha detaylı bilgi almak için delta airlines internet sitesini ziyaret ediniz.

Delta airlines yolcularına uçuşlarında mevsimine göre değişen birbirinden eşsiz lezzetleri ücretsiz olarak sunmaktadır.

Delta Menu Delta Airlines Menu

Delta Airlines internet sitesinden yolcularına otel,araç kiralama ve transfer hizmetleri sunmaktadır. Delta airlines ın bu hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak için delta airlines internet sitesini ziyaret ediniz: Delta.com

Benzer Firmalar

Delta Airlines
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
Delta Airlines
Firma Ünvanı :
Delta Air Lines
Kuruluş Yılı :
30 Mayıs 1924
Firma Merkezi :
-
Çağrı Merkezi :
(0212) 310 19 99