Tekrar Dene Kapat
BoraJet

BoraJet şirketi 2008 yılında kurulmuştur. Merkezi İstanbul olan BoraJet bölgesel bir havayolu şirketidir. Şirket iç ve kısa mesafeli dış hat uçuşları gerçekleştirmektedir. Şirketin yönetim kurulu başkanı Fatih AKYOL'dur. Ayrıca BoraJet private jet adı altında VIP uçaklar ile havayolu hizmeti vermektedir. BoraJet Anadolu jet ile de ortak uçuşlar gerçekleştirmektedir.

BoraJet 'den bilet satın almak, iptal, iade ve değişiklik yapmak için 0 850 360 32 58 nolu Biletall çağrı merkezini veya 0 850 222 26 72 nolu çağrı merkezini aramanız yeterli olucaktır.

BoraJet yurt içinde 17(Siirt,izmir,Antalya…) ,yurt dışında 5(Lodos,Dore,Beyrut,Lefkoşa,Mykonos) noktaları olmak üzere toplamda 22 noktaya uçuş yapmaktadır.

Borajet Seferler


BoraJet uçaklarında satın alınan biletlerin sınıf özellikleri;

  • U,V,W,T,I,E,Q,H,L,K,M,B,Y sınıfı biletlerde kalkış saatinden 12 saat öncesine kadar yapılan iptal, iade işlemlerinde hizmet bedeli ceza olarak kesilir.
  • U,V,W,T,I,E,Q,H,L,K,M,B,Y sınıfı biletlerde kalkış saatinden 12 saat ile 45 dakika ararsında yapılan iptal ve iade işlemleri için %30 ceza bedeli ve hizmet bedeli ceza olarak kesilir.
  • U,V,W,T,I,E,Q,H,L,K,M,B,Y sınıfı biletlerinde kalkış saatine 45 dakikadan az zaman varsa iptal ve iade işlemine izin verilmez.
  • D,C sınıfı biletlerinde kalkış saatine kadar yapılan iptal ve iade işlemlerinde hizmet bedeli ceza olarak kesilir.
  • Z,X sınıfı biletleri düzenlendiği andan itibaren hiçbir iptal ve iade işlemine izin verilmez.
  • BoraJet filosu bünyesinde EMBRAER E190 JETLERİ ve EMBRAER E195 JETLERİ bulunmaktadır. Toplamda uçak filosunda 12 uçağı bulunmaktadır.

Borajet Embrarer E190 Borajet Embraer E195

 

BoraJet yolcularına ücretsiz online check-in hizmeti sağlamaktadır ücretsiz online check-in hizmeti için linke tıklayınız: borajet.crane.aero/web/ICIPNRSearch.xhtml?LANGUAGE=TR

BoraJet yolcularına havalimanlarında da check-in hizmeti vermektedir . Havalimanında check-in için yurt içi uçuşlarınızda en az 1 saat önce yurt dışı uçuşlarınızda ise en az 2 saat önce havalimanında olmanız gerekmektedir.

BoraJet uçak içinde yolcularına her ay güncel sayısı çıkan BORAJET MAGAZİN dergisini ücretsiz olarak vermektedir ayrıca derginin güncel sayısına BoraJet internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Borajet Dergi Borajet Dergisi

BoraJet uçuşlarında yolcularına birbirinden eşsiz lezzetler sunan menüsüyle ücretsiz ikramlar sunar.


Borajet ikramları Borajet Menüleri
BoraJet in yolcularına tanıdığı bagaj hakkı yurt içi uçuşlarında 15 kg yurt dışı uçuşlarında 20 kg Almanya uçuşlarında is 30 kg olarak belirlenmiştir. Ekstra bagaj yurt içinde kilogram başı 7 TL dış hat uçuşlarına ise kilogram başı 14 TL dir.

BoraJet müşterilerine FLY BORAJET kartı ile uçtukları kadar kazandıran mil kartı sayesinde binlerce ödül bilet kazanma şansı sağlıyor.

Borajet Fly Kart

BoraJet müşterilerine araç kiralama, seyahat sigortası, vip transfer imkanı vermektedir. Bu imkanlardan yararlanmak için BoraJet internet sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Benzer Firmalar

BoraJet
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
BoraJet
Firma Ünvanı :
Borajet Havacılık Taşımacılık Uçak Bakım Onarım ve Ticaret Anonim Şirketi
Kuruluş Yılı :
2008
Firma Merkezi :
İDTM Blokları A-3 Blok Kat:5 Yeşilköy 34149 / İstanbul
Çağrı Merkezi :
0 850 222 26 72