1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!
"Hayallerin üstünde bir dünya!"
AtlasGlobal

Atlasglobal Atlasglobal Uçak Bileti

Kuruluş Tarihi
2001
Firma Kısaltması
AtlasGLB
Firma Merkezi
İstanbul
IATA Kodu
KK
Uçtuğu Şehir Sayısı
6
Çağrı Merkezi
0 (850) 222 00 00
Uçak Sayısı
25
Ortalama Kullanıcı Puanı
4,6/5
Nasıl Oy Verilir? Oy Ver

Atlasglobal Popüler Uçak Seferleri

Antalya - Odessa
Uçak Bileti
03 Ağu 2020
Antalya - Sibiu
Uçak Bileti
13 Tem 2020
Antalya - Kiev
Uçak Bileti
03 Ağu 2020
Antalya - Tunus
Uçak Bileti
09 Ağu 2020
İzmir - Singapur
Uçak Bileti
10 Ağu 2020
İzmir - Buenos Aires
Uçak Bileti
10 Ağu 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Atlasglobal En Çok Sefer Yaptığı Şehirler

Atlasglobal En Çok Sefer Yaptığı Ülkeler

Atlasglobal Hakkında

AtlasGlobal , Türkiye'nin en köklü hava yolu firmalarından bir tanesidir. Buna ek olarak bu firma her zaman için yolcusunu üstün seviyede memnun etmeyi amaç edinmiştir. Nitekim sırf bu memnuniyeti sağlayabilmek adına ücretsiz ikram servisi ve ücretsiz şehir içi ulaşım servisi hizmeti sunmaktadır.

Buna ek olarak bu hava yolu firmasının pek çok firma ile ortak uçuşları da bulunmaktadır. Gerçekten diğer hava yolu firmaları ile yapılan ortak uçuş anlaşmaları sayesinde uçuş ağı Portekiz'e dek genişlemektedir.

Nihayetinde belirtilmesi gereken bir diğer husus ise bu firma ile seyahat eden yolcuların birtakım ek avantajlara da sahip olduğudur. Gerçekten bu ek avantajlardan bir tanesi de geniş koltuk aralıklarıdır. Aynı zamanda yolculara diğer hava yolu firmalarından pek çoğunun aksine daha fazla bagaj hakkı ve daha geniş koltuk aralıkları da sunulmaktadır.

Bu sayede yolcular bu firma sayesinde çok daha rahat bir uçuş deneyimi yaşayabilirler. Nihayetinde firma bünyesinde Business Class seyahat imkanı da bulunmaktadır.

Atlasglobal Online Check - in

Atlasglobal firmasından temin edilmiş olan uçak biletleri ile online check-in yapılabilmesi mümkündür. Ancak bu işlem her an gerçekleştirilecek türden bir işlem değildir. Sadece uçuş saatine yirmi dört saat kala online check in hizmeti başlayacaktır. Bu hizmeti almak isteyen gezginler de bilet bilgilerini ve kişisel bilgilerini girmek suretiyle check in işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebileceklerdir. Gerekli olan bilgiler ise yolcunun adı soyadı ile yolcunun PNR numarasıdır. Elbette bu işlem mobil cihazlar vasıtası ile de icra edilebilmektedir. Nihayetinde online check in yapmak istemeyenler için hava yolunun yolcularına sunmuş olduğu hava meydanlarında ücretsiz check in hizmeti de mevcuttur.

 • Online Check in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

 Atlasglobal Hava Yolları, online check in yapacak olan yolcuları için ücretsiz koltuk seçimi hizmeti sunmaktadır. Bilgilerini giren yolcular rahatlıkla uçaktaki koltuklarını seçebilirler. Aynı zamanda firma, yolcularının birtakım hassasiyetlerini de gözeterek özel yemek siparişlerini kabul etmektedir. Ancak bu yemek siparişleri için İstanbul çıkışlı uçuşlarda uçuştan en az kırk sekiz saat öncesinde yemek siparişlerinin firmaya iletilmiş olması lazımdır. Check in işlemi online olarak yirmi dört saat öncesinde başladığı için de bu işlem ile aynı anda yemek siparişinin iletilmesi mümkün olmayacaktır.

Atlasglobal Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

 1. Bu firma, yolcusunu en çok seven hava yolu sloganı kapsamında her zaman için yolcularına ücretsiz ikram hizmeti sunar. Üstelik bu hizmet hem iç hem de dış hat uçuşlarında gerçekleşir. Aynı zamanda uçak içerisinde sunulan yemekler son derece lezzetlidir. Buna ek olarak uzun mesafeli uçuşlarda yolculara özel yemek siparişi hakkı da sunulmaktadır.
 2. Türkiye'nin en köklü firmalarından bir tanesi olan Atlasglobal, her zaman için en deneyimli ve en nitelikli personeller ile çalışmaktadır. Gerçekten bu firmanın gerek kabin ekibi gerekse de pilotları her daim alanında kendini kanıtlamış insanlardan meydana gelir. Buna ek olarak kabin içerisindeki güler yüzlü hizmet de firmanın kalitesini açık bir şekilde ortaya koymaktadır.
 3. Bu şirket, yolcularına özel bir mil programı hizmeti de sunmaktadır. Bu hizmet kapsamında yolcular katıldıkları her uçuştan sonra belirli bir mili hesaplarına eklerler. Bu programa ise Atlasmiles programı adı verilmektedir.
 4. Atlasglobal, son derece geniş bir uçuş ağına sahiptir. Öyle ki Londra'dan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne dek pek çok noktaya direkt uçuşlar icra edilmektedir. Aynı zamanda yurt içindeki pek çok hava meydanından da bu yurt içi ve yurt dışı noktalara aktarmalı uçuşlar da icra edilebilmektedir. Nihayetinde bu uçuş ağı diğer bazı hava yolu firmaları ile ortak uçuş anlaşmaları kapsamında çok daha geniş hale getirilmiştir.
 5. Bu şirkette yolculara pek çok şehirde ücretsiz servis hizmeti de sunulmaktadır. Üstelik bu servis hizmeti zaman zaman uzak mesafeler açısından da söz konusu olabilir. Örnek olarak Kayseri'ye gerçekleştirilen uçuşlarda Kapadokya bölgesine yönelik de servis hizmeti mevcuttur. Ancak bu servis hizmetinin İstanbul açısından söz konusu olmadığını da bilmekte yarar vardır.
 6. Bu şirket her zaman için en makul fiyatlar üzerinden yolcularına hizmet sunmaya çalışır. Sunmakta olduğu üstün kalitedeki hizmete karşın hiçbir zaman yolculardan fahiş fiyatlar talep edilmez. Hatta pek çok gezgin bu firma ile seyahat deneyimi sonrasında ödediği fiyatın hakkını fazlasıyla aldığını ifade eder.
 7. Zamanında kalkış ve varış açısından AtlasGlobal son derece başarılı bir oran yakalamıştır. Gerçekten ister yurt içi isterse de yurt dışı uçuşlar olsun, bu firmada her zaman için dakiklik ve zamana saygı önem arz etmektedir.

Atlasglobal Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

AtlasGlobal, pek çok firmadan çok daha geniş bir bagaj hakkını misafirlerine sunuyor.

 • Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

 AtlasGlobal Hava Yolları, yolcuları için iki ayrı bagaj tipini öngörmekte. Bunlardan bir tanesi kabin bagajı, bir diğeri ise check-in bagajı.

 Bagaj: AtlasGlobal Hava Yolları hemen her yurt içi hat seferi için 20 kg ücretsiz bagaj hakkı öngörür. Bu sınır ekonomi sınıfı için geçerlidir. Buna karşılık Business Class için öngörülen bagaj hakkı 30 kg olarak belirlenmiştir.

 Kabin Bagajı: Hava yolu tarafından belirlenmiş olan kabin bagajı ağırlığı 8 kilogramdır. Business yolcuların iki, ekonomi sınıfının ise bir adet ücretsiz kabin bagajı hakkı bulunur.

 • Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

 Yurtiçi: İç hatlarda kilogram başına 10 TL ücret uygulanmaktadır. Aktarmalı bir uçuş söz konusu ise de her uçuş için ayrıca ücretlendirme yapılacaktır. Aynı tarife KKTC uçuşları için de geçerlidir.

 Yurtdışı: KKTC haricindeki tüm yurt dışı uçuş noktaları için uygulanan ayrı ücret tarifesi mevcuttur.

 • Kayıp, Hasarlı, Eksik Ve Geç Teslim Edilen Bagaj

 AtlasGlobal her ne kadar yolcularının bagajlarına çok büyük özen gösterse dahi zaman zaman bazı sorunlar ile karşılaşılabilir. Bu durumda AtlasGlobal kayıp bagaj ofisine ulaşılması mümkündür.

 • Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

 AtlasGlobal bagajlar hakkında özel bir politika izlemez. Ancak sivil havacılık kural ve teamüllerine göre geçerli olan hususlar bu firmada da söz konusudur. Bu alanda yolcu güvenliği açısından taviz verilmeyecektir.

Atlasglobal Yiyecek, İçecek ve İkram

AtlasGlobal yolcuları, diğer pek çok hava yolu firmasına kıyasla ikramlar konusunda ayrıcalıklı bir yere sahiptir. Ne de olsa bu firmada yolculara her zaman için lezzetli ücretsiz ikramlar sıcak ve soğuk olarak sunulmaktadır.

 • Economy Class İkramlar

 AtlasGlobal, yurt içinde ekonomi sınıfı yolcularına sıcak sandviç ve kek ikramında bulunmaktadır. Aynı zamanda çok sayıda içecek seçeneği de mevcuttur. Dış hat uçuşlarında ise ekonomi sınıfı yolculara sıcak ve soğuk yemek ikramları seferin uzunluğuna bağlı olarak değişmekle birlikte gerçekleştirilmektedir.

 • Business Class İkramlar

 AtlasGlobal Hava Yolları son derece başarılı bir Business Class deneyimi sunar. Uçakların pek çoğunda yemek servisinin icra edilmesi adına özel şefler de yer alır. Yemekler hem iç hem de dış hat uçuşlarında sıcak ve soğuk olarak servis edilir.

 *Özel Yemek Servisi

 Şirket, yolcularına ister ekonomi sınıfında olsun isterse de business class, özel yemek seçimi şansı sunmaktadır. Özel yemeklerin kırk sekiz saat öncesinden firmaya bildirilmesi gerekmektedir.

AtlasGlobal: Business Class

AtlasGlobal , Business Class ile seyahat eden yolcularına pek çok açıdan daha avantajlı imkanlar sunmaktadır.

 • Koltuk Diz Mesafesi

 Koltukların diz mesafesi AtlasGlobal Business Class'ta her zaman için çok daha geniştir. Buna ek olarak AtlasGlobal Business Class koltukları 2+2 dizilim ile yer almaktadır.

 • Yiyecek, İçecek ve İkram

 AtlasGlobal Business Class yolcularına çok özel yemekler ve içecekler sunulmaktadır. Aynı zamanda özenle hazırlanan bu yemekler pek çok zaman uçaklarda yer alan maharetli şeflerin elinden servis edilir. Nihayetinde yolcular kendilerine sunulan çok sayıda içecekleri ücretsiz olarak tüketebilirler.

 • CIP Salonu / CIP Lounge

 Business Class yolcular hava yolunun anlaşmalı olduğu özel salonlardan da istifade edebilirler. Bu salonlarda yiyecek ve içecek seçeneklerinin yanı sıra duşlar ve dinlenme alanları da bulunmaktadır.

AtlasGlobal: Atlasmiles

AtlasGlobal firması, yolcularına bir sadakat programı da sunar. Bu programda satın alınan her biletin ücretine ve mesafesine göre puan birikecek ve yeterli miktarda puan biriktikten sonra bu puanlar ile ücretsiz bilet temin edilmesi söz konusu olabilecektir.

Atlasglobal Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

AtlasGlobal, her geçen gün genişletmeye devam ettiği filosu ve uçuş ağı ile Türkiye'nin en saygın hava yolu firmalarından bir tanesi haline gelmeyi çoktan hak etmiştir.

 • AtlasGlobal Seferleri

 AtlasGlobal, Avrupa ülkeleri başta olmak üzere çok sayıda ülkeye sefer icra eder. Bu ülkeler arasında kimi Orta Doğu ülkeleri de bulunmaktadır. Aynı zamanda firmanın çok sayıda yurt içi güzergahta da seferleri bulunmaktadır.

 • AtlasGlobal Rezervasyon

 AtlasGlobal firması için internet üzerinden rezervasyon yapılması mümkündür. Biletall.com son derece kolay bir şekilde bu işlemin gerçekleştirilmesini sağlayacaktır.

 • AtlasGlobal Bilet Al

AtlasGlobal tarafından düzenlenen uçuşlar için bilet almak isteyen yolcular, Biletall.com üzerinden online olarak biletlerini satın alabilirler.

Atlasglobal Bilet İptal/İade Prosedürü

AtlasGlobal, satın alınmış olan promosyon biletlerde hiçbir şekilde değişiklik ve iade benzeri işlemleri gerçekleştirmediği gibi bu biletlerin açığa alınabilmesi de söz konusu değildir.

Diğer biletlerde ise bilet hangi sınıftan alınmış olursa olsun hizmet bedelinin iade edilebilmesi söz konusu değildir. Aynı zamanda bilet gidiş dönüş şeklinde alınmış ise iade kesintisi tüm bilete uygulanacaktır. Nihayetinde biletler ile ilgili işlemlerdeki kesinti ücretleri her sınıf açısından farklılık arz etmektedir.

Atlasglobal Diğer Önemli Bilgiler

 • Koltuk Özellikleri

 AtlasGlobal Hava Yolları uçaklarının tamamında geniş koltuk aralıkları bulunmaktadır. Buna ek olarak koltukların tamamında yemek servisinde kullanılması mümkün olan servis sehpaları ve okuma lambaları yer almaktadır. Business Class koltuklarında ise ekonomi sınıfına göre birtakım ek özellikler de bulunmaktadır.

 • Bebek ve Çocuk Yolcular

 AtlasGlobal Hava Yolları yolcuları arzu etmeleri halinde bebekleri ve küçük yaştaki çocukları ile son derece rahat bir şekilde seyahat edebilirler. Bebeklerin kullanımı için gerekli olan emniyet kemerlerinin ve bebek can yeleklerinin tamamı kabin ekibi tarafından temin edilecek olup her uçuşta standart olarak yer almaktadır. Buna ek olarak bebekli ve küçük çocuklu yolcuların uçağa kadar bebek arabaları ile gelmeleri ve bebek arabalarını firma tarafından yetkilendirilmiş kişilere ücretsiz taşınmak üzere teslim etmeleri de mümkündür.

 • Hamile Yolcular

 Hamile yolcuların uçak ile seyahat etmelerine ilişkin kurallar firmanın insiyatifine bırakılmış değildir. Yirmi sekizinci haftaya kadar hamile yolcular herhangi bir sorun olmadan seyahat edebilirler. Ancak yirmi sekizinci haftadan sonra hamile yolcuların otuz beşinci haftanın sonuna kadar uçak ile seyahat etmelerinde bir sorun olmadığına dair doktor raporu bulundurmaları icap eder. otuz altıncı hafta başladıktan sonra ise herhangi bir şekilde uçak seyahati mümkün olmayacaktır. Keza iki bebek taşıyan yolcuların da otuz ikinci haftadan sonra uçak yolculuğu yapmaları mümkün değildir.

 • Hasta ve Engelli Yolcular

 Hasta ve engelli yolcuların gerek tek başlarına gerekse de refakatçi eşliğinde uçak yolculuğu yapmaları mümkündür. Ancak kimi hastalıklarda yolcuların muhakkak refakatçi de bulundurmaları icap eder. Aynı zamanda engelli yolculara yönelik tekerlekli sandalye ve benzeri özel hizmetler de hava meydanlarında sunulmaktadır.

 • Evcil Hayvanlar

 Firma evcil hayvanlar ile seyahatlerde herhangi bir sakınca görmemektedir. Ancak köpek ile seyahat edecek olan yolcuların bazı cinsleri taşımaları kabinde olmasa dahi mümkün değildir. Buna ek olarak kedi ve köpeklerin aşı kartlarının da usulüne uygun şekilde düzenlenmiş olması lazımdır. Buna ek olarak uçuşlara evcil hayvan kabulü ücret karşılığında gerçekleştirilir.

Atlasglobal Ucuz Uçak Bileti İçin Seferler ve Bilet Fiyatları

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Antalya - Odessa 843,89 TL 4 Saat 20 Dakika
Antalya - Sibiu 1.039,77 TL 7 Saat 50 Dakika
Antalya - Kiev 1.203,51 TL 18 Saat 30 Dakika
Antalya - Tunus 2.252,44 TL 15 Saat 15 Dakika
İzmir - Singapur 3.757,38 TL 25 Saat 55 Dakika
İzmir - Buenos Aires 6.430,51 TL 47 Saat 45 Dakika

Atlasglobal Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Atlasglobal uçak bileti ne kadar?

  Atlasglobal firmasının popüler seferlerinden en ucuzu Antalya - Odessa olup, bilet fiyatı 843,89 TL'dir.
 • Atlasglobal kaç yılında kuruldu?

  2001 yılında kurulmuştur.
 • Atlasglobal firma merkezi neresidir?

  Firma merkezi İstanbul şehrindedir.
 • Atlasglobal IATA kodu nedir?

  KK uluslar arası IATA kodudur.
 • Atlasglobal çağrı merkezi numarası kaçtır?

  Çağrı merkezi numarası 0 (850) 222 00 00

Atlasglobal Firması Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (56)
İyi (38)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%60
%40
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,6
94 Değerlendirme
A*** H***
6 Kasım Çarşamba
Tebrikler kaptan anonsu çok anlaşılır Sandviç kaliteli Thy de olmayan domates suyu var
K*** A***
30 Ağustos Cuma
İkram olarak verilen kek çok güzeldi ancak sandviç berbattı. Genel olarak yolculuğum güzel geçti.
P*** D***
26 Kasım Pazartesi
Koltuklara laf edenleri görüyorum gayet güzeldi ikramlar çok iyiydi
İ*** D***
23 Kasım Cuma
Gerçekten hakkını veren bir firma parasını sonuna kadar hakediyor
V*** K***
16 Ekim Salı
Ben şahsen koridorlar dışında başka bir rahatsızlık göremedim.
2
28
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com Atlasglobal sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. Atlasglobal Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 13.07.2020 03:33:25 )

Antalya, (AYT)
AYT
TR
Odessa, (ODS)
ODS
UA

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=47857
/ True
47857