1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!
"Le voyage aux couleurs du pacifique"

Aircalin Aircalin Uçak Bileti

Kuruluş Tarihi
1983
Firma Kısaltması
ACI
Firma Merkezi
La Tontouta
IATA Kodu
CB
Çağrı Merkezi
+687 266 460
Uçak Sayısı
6
Firma Yorum Sayısı
1
Ortalama Kullanıcı Puanı
4,6/5
Nasıl Oy Verilir? Oy Ver

Aircalin Hakkında

Aircalin, Yeni Kaledonya merkezli bir hava yolu firması olarak hizmet vermektedir. Aynı zamanda adaya ait bayrak taşıyıcı hava yolu firması olduğunu ifade etmek de mümkün olabilmektedir.

Aircalin son derece modern bir filoya sahiptir. Bu filoda yer alan uçaklar hem uzun, hem de kısa ve orta mesafeli uçuşları icra edebilme kabiliyetine sahip bulunmaktadır. Aynı zamanda uçak filosu son derece modern olduğundan dolayı mesafe ne kadar uzun olursa olsun yolcular keyifli bir yolculuk geçirtebilmektedir.

Aircalin’e ait uçaklar ve hizmetler her daim resmî otoriteler tarafından denetim altında tutulmaktadır. Bu nedenle Aircalin ile icra edilecek olan yolculuklar son derece güvenlidir.

Aircalin uçak bileti için en uygun fiyatlı bilet seçenekleri her daim Biletall.com’da yer almaktadır. Bu nedenle seyahatlerde Biletall.com’un öncelikli olarak ziyaret edilmesi gerekmektedir.

Aircalin uçak bileti fiyatları için Biletall.com’dan temin edilmekte olan biletler ne kadar erken satın alınır ise fiyatlar da aynı şekilde makul olabilmektedir.

Yolculuklarda konforuna düşkün olan gezginler için özel seçenekler bulunmaktadır. Aircalin uçak bileti rezervasyon işlemleri sırasında yolcular, Hibiscus Class ya da ekonomi sınıfı arasında tercih yapabilmektedirler.

Uçuş ağı son derece geniş olan Aircalin, yakın mesafelerin yanı sıra Avrupa ve Asya’da da çok sayıda noktaya uçuş icra etmektedir.

Filosunda son derece gelişmiş ve modern uçakları barındırmakta olan Aircalin, bu uçaklar ile yolculara keyifli ve güvenli yolculuklar sağlamaktadır.

Aircalin en ucuz uçak bileti olanlar yolculuk sırasında sunulmakta olan ayrıcalıklı hizmetlerden de istifade edebilmektedirler.

Aircalin Online Check - in

Aircalin, yolcularına uçuşa otuz saat kala internet üzerinden check-in yapma imkanı tanımaktadır.

İnternet üzerinden yapılabilmekte olan check-in, Aircalin uçak bileti fiyatları ve yine internet üzerinden icra edilmekte olan koltuk ve yemek seçimi işlemleri aşağı kısımda yer almaktadır.

Online Check in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

İnternet üzerinden check-in yapmış olan gezginler, bu sayede biniş kartlarını internet üzerinden de temin etme imkanı elde edebilirler. Buna ek olarak yolcuların internet üzerinden icra etmiş oldukları rezervasyonlarında koltuk seçimi yapmaları da mümkün olabilmektedir. Ancak fazladan diz mesafesine sahip olan koltuklardan ücret talep edilmesi söz konusu olabilmektedir. Aynı zamanda hava yolu firması tarafından sunulmakta olan seçenekler mevcut ise özel yemek seçimlerinin de bu esnada yapılabilmesi mümkün olmaktadır.

Aircalin Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

 1. Hibiscus Class uçuşlarında konfor en üst seviyede bulunmaktadır.
 2. Fiyatları emsallerine göre son derece makul seyretmektedir.
 3. Aktarma yapmaksızın uçtuğu çok sayıda nokta bulunmaktadır.
 4. Lounge hizmeti her daim ayrıcalıklı hissettirmektedir.
 5. Uçakları modern ve konforlu yolculuklar sunmaktadır.
 6. Fransız mutfağının en seçkin lezzetleri uçakta servis edilmektedir.
 7. Güvenlik önlemleri çok önemsenmektedir.

Aircalin Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Aircalin tarafından sunulmakta olan bagaj hakları yeterli kabul edilebilecek seviyede bulunmaktadır.

Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

BAGAJ: Ekonomi sınıfı için 23 kilogram, Business Class için ise 30 kilogram bagaj hakkı tanınmaktadır.

KABİN/EL BAGAJI: El bagajı için belirlenmiş olan üst sınır yedi kilogramdır. El bagajlarındaki yasaklı maddelere dikkat edilmesi gerekmektedir.

Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

Önceden ücretin ödenmesi durumunda, bagaj ücretleri 50 Euro ile 67 Euro arasında değişkenlik arz etmektedir.

Kayıp, Hasarlı, Eksik Ve Geç Teslim Edilen Bagaj

Kayıp bagajlar ile alakalı olarak, alan terk edilmeden firma yetkilisi ile görüşme sağlanması icap etmektedir. Akabinde firma görevlisi bagajın bulunmasını sağlanmakta, bunun da mümkün olmaması durumunda mağduriyet telafi edilecek ve zarar da tazmin edilmektedir. Aynı şekilde, bagajın hasarlı bir biçimde teslim edilmesi durumunda da tutanak tutulması suretiyle bagaj değiştirilmektedir.

 Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

Bagajlarda taşınması yasak olan maddeler, pek çok yolcunun aşina olduğu türdendir. İlk olarak bagajlarda radyoaktif maddeler ile kesici ve delici aletlerin taşınması uçuş güvenliği açısından söz konusu olamamaktadır. Keza bagajda yanıcı ve patlayıcı maddelerin yanı sıra herhangi bir şekilde boya maddeleri ve buna benzer sakıncalı materyaller içeren bileşenler de taşınamamaktadır. Kesici ve delici aletlerin kabine sokulması da yasaktır ve buna pek çok zaman dikiş iğneleri dahi dahil edilmektedir.

Aircalin Yiyecek, İçecek ve İkram

Aircalin tarafından uygulanmakta olan ve son derece seçkin ürünlerden meydana gelmekte olan ücretsiz ikram servisi bulunmaktadır.

 Economy Class İkramlar

Ekonomi sınıfı ikramları, uçuş mesafesine göre değişkenlik arz etmektedir. Kısa mesafeli uçuşlarda atıştırmalık yiyeceklerin yanı sıra içecek çeşitleri sunulmakta iken, uzun mesafeli uçuşlarda sıcak ve soğuk yemek seçenekleri de bulunmaktadır.

 Business Class İkramlar

Hibiscus Class yolcularına yemekler özel yemek takımları ile sunulmaktadır. Aynı zamanda yolcular Fransız mutfağı ile diğer dünya mutfaklarının yemekleri de tadılabilmektedir. Yolculara alakart menü seçeneği sunulmaktadır.

 Özel Yemek Servisi

Yolcuların uçak içerisinde sunulan ikramlara ek olarak birtakım özel talepleri de bulunabilmektedir. Kabin görevlileri tarafından bu talepler uçuş süresince mümkün mertebe karşılanmaya çalışılmaktadır.

Aircalin: Hibiscus Class

Aircalin, Business Class seçeneğine “Hibiscus Class” adını vermektedir.

 Koltuk Diz Mesafesi

Hibiscus Class’ta koltuk mesafeleri 40 inç olarak hizmet sunmaktadır. Bu da yolculara üstün bir konfor vaat etmektedir.

 Yiyecek, İçecek ve İkram

Yolculara uçak içerisinde alakart menüler sunulmaktadır. Fransız mutfağı başta olmak üzere dünyanın pek çok yerine ait yemek seçenekleri özel yemek takımları ile sunulmaktadır.

CIP Salonu / CIP Lounge

Hibiscus Lounge adı verilen salon, firmanın merkezi olan Yeni Kaledonya’da yer almaktadır. Aynı zamanda Aircalin Hibiscus Class yolcularının istifade etmesi mümkün olan salonlar Brisbane, Tokyo, Nadi, Osaka ve Seul gibi alanlarda da yer almaktadır.

Aircalin Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

Modern uçak filosu ile hem yakın mesafelere ulaşım sağlamakta hem de uzak mesafeleri yakın hale getirmekte olan Aircalin, uçuş ağını da günden güne genişletmektedir. Aircalin tarafından Asya ve Okyanusya başta olmak üzere çok sayıda noktaya direkt ve aktarmalı uçuşlar icra edilmektedir. Aynı zamanda Aircalin, uygun fiyatlı biletleri ile de takdir toplamaktadır. Biletall.com üzerinden bu biletler her daim temin edilebilmektedir.

 Aircalin Airlines Seferleri

Yılın her döneminde uçuş noktalarına karşılıklı seferler son derece dakik bir şekilde icra edilmektedir. Aircalin uçak seferleri Avustralya, Fiji, Japonya, Fransa, Almanya ve Hollanda olmak üzere pek çok noktaya icra edilmektedir. Yolcular Biletall.com’da bu noktaların tamamına karşılıklı biletler satın alabilmektedir.

 Aircalin Airlines Rezervasyon

Rezervasyon yapmak için her daim ilk seçenek şüphe yok ki Biletall.com olarak bilinmektedir. Biletall.com sayesinde gezginler en uygun fiyatları bulmalarına ek olarak çeşitli kampanyalardan da yararlanabilmektedirler. Ödeme yöntemleri ise son derece güvenli bir şekilde çalışmaktadır.

 Aircalin Airlines Bilet Al

Biletall.com’dan alınmakta olan Aircalin biletleri fiyat bakımından değişkenlik arz edebilmektedir. Bu bağlamda bilet fiyatlarının en uygun olanlarının satın alınabilmesi için biletlerin mümkün mertebe erken temin edilmesi gerekmektedir. Ancak son dakikaya bırakılan biletlerde de her daim en makul fiyatlar Biletall.com’da yer bulunabilmektedir.

 

Aircalin Bilet İptal/İade Prosedürü

Aircalin ile seyahat etmekte olan yolcular kullanılmamış olan biletlerini iptal edebilir ya da farklı bir yolculukta kullanmak üzere biletler üzerinde değişiklik icra edebilmektedirler. Ancak zaman zaman bu alanda birtakım kesintiler icra edilebilmektedir. Ne de olsa her zaman bilet tarifeleri esnek olamamaktadır. Ancak Aircalin’dan kaynaklanmakta olan bir durum söz konusu ise bilet ücretleri en ufak bir kesinti dahi olmadan iade edilmektedir.

Aircalin Diğer Önemli Bilgiler

Koltuk Özellikleri

Southwest Airlines Business ya da normal biletler için koltuk özelliklerinde bir değişiklik yapılmamaktadır. Koltuk genişlikleri 15.5 inç ve 17.8 inç arasında değişmektedir.

 Bebek ve Çocuk Yolcular

Bebek ve çocuk yolcular için ayrı koltuğa gerek duyulmadan seyahat etmeyi mümkün kılmakta olan alt yaş sınırı 2’dir. Şayet bebek ve çocuk yolcular iki yaşlarını tamamlamış iseler herhangi bir şekilde koltuk rezervasyonu olmadan seyahat edebilmeleri mümkün olamamaktadır. Ancak elbette iki yaşından küçük olan çocuklar da ayrı koltuk rezervasyonu ile seyahat edebilmektedirler. Nihayetinde iki yaşından küçük ve ayrı koltuk rezervasyonu bulunmayan yolcular için gerekli olan özel emniyet kemerleri ile can yelekleri kabin ekibi tarafından yolculara sunulmaktadır.

 Hamile Yolcular

Hamile yolcular için tüm hava yolu firmalarından aşina olunan prosedürler uygulanmaktadır. Bu bağlamda hamile yolcular hamileliklerinin sekizinci ayına dek herhangi bir doktor raporuna gerek duyulmaksızın uçaklara kabul edilmektedirler. Ancak hamileliğin sekizinci ayından sonra mutlak suretle doktor raporu talep edilmektedir. Aksi takdirde anne adaylarının biletlerini çok önceden almış olsalar dahi uçağa kabul edilmeleri söz konusu olamamaktadır.

 Hasta ve Engelli Yolcular

Aircalin, neredeyse tüm hava yolu firmalarında olduğu gibi hasta ve engelli yolcularına destek sunmaktadır. Bu destekler kapsamında yolcuların hem havalimanı içerisindeki birtakım işlemlerine yardım sağlanmakta hem de uçağa biniş ile uçaktan iniş esnasında yolculara destek olunmaktadır.

Evcil Hayvanlar

Evcil hayvanların Aircalin seferlerinde sahipleri ile yolculuk yapabilmeleri mümkündür. Ancak evcil hayvanlar ancak kargo bölümünde taşınabilmektedir. Bunun tek istisnası ise rehber hayvanlardır. Rehber hayvanların kabinde taşınması da mümkün olabilmektedir. Aynı zamanda bazı ülkelerin evcil hayvanlara karşı farklı politikalar izlemekte olduğu akılda bulundurulması icap eden çok önemli hususlar arasında yer almaktadır.

 Seyahat Sigortası

Yolculara sigorta imkânı, Aircalin tarafından sunulmaktadır. Ancak bu sigorta ek ücrete tabidir ve zorunlu değildir. Buna karşılık Aircalin tarafından bu sigortanın yaptırılması önerilmektedir.

Aircalin Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Aircalin kaç yılında kuruldu?

  1983 yılında kurulmuştur.
 • Aircalin firma merkezi neresidir?

  Firma merkezi La Tontouta şehrindedir.
 • Aircalin IATA kodu nedir?

  CB uluslar arası IATA kodudur.
 • Aircalin çağrı merkezi numarası kaçtır?

  Çağrı merkezi numarası +687 266 460

Aircalin Firması Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (48)
İyi (39)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%55
%45
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,6
87 Değerlendirme
Ö*** D***
9 Ekim Çarşamba
çok beğendik
2
1
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com Aircalin sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. Aircalin Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 14.08.2020 03:30:39 )

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=73531
/ True
73531