Salt Lake City Uçak Bileti

Kolay Rezervasyon
Müşteri Desteği
Taksitli Ödeme

Salt Lake City Kalkışlı En Çok Uçuş Düzenlenen Ülkeler

Salt Lake City Hakkında Bilgiler

Amerika Birleşik Devletleri'nde yer alan Utah eyaletinin bir kenti olarak bilinen Salt Lake City, deniz seviyesinden yaklaşık olarak 1,320 mt yükseklikte bulunmaktadır. Salt Lake City uçak bileti rezervasyonu yaparak gelebilecek olduğunuz kent, 1847 yılında Mormonlar başkanı ve yardımcıları tarafınca kurulmuştur.

Aynı zamanda ABD'nin en fazla dindar kesiminin bulunduğu yer olarak da bilinen şehre Salt Lake City uçak biletiTHY firmasından rezervasyon yaparak, havayolu üzerinden gelebilirsiniz. Şehirde yer alan dağlar, aynı zamanda eşsiz manzaralar sunması sayesinde etkileyici gezintiler yapmanızı sağlamaktadır. Aynı zamanda yerli halkın sıcak ve cana yakın olması sayesinde, kendi ülkemizde gibi hissedebilir ve daha memnun kalabilirsiniz.

Dünya üzerinde genel olarak 2002 yılında düzenlenen Kış Olimpiyatları sayesinde tanınmış olan bölgeye Salt Lake City en ucuz uçak bileti alarak, gelebilir ve yaz aylarında meydana gelen sağanak yağışlar sonrasında, oluşan görüntüler ile doğanın tadına varabilirsiniz.

Salt Lake City Seferi Düzenleyen Uçak Firmaları

Salt Lake City Havalimanları

Havalimanı Telefon Şehir Merkezine Uzaklık Ulaşım
Salt Lake City Havalimanı
ba-favicon-white