Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Yardım Merkezi

İptal/İade/Değişiklik
 • Satın aldığım otobüs biletini iptal edebilir miyim?

  Seferi gerçekleştirecek olan taşıyıcı firmanın iptal prosedürüne göre bilet iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sistemimize üye 200’den fazla firmanın biletlerini sefer saatinize 1 saat kalana kadar iptal edebilirsiniz. Sefer saatine 1 saat kala iade yapılamayan otobüs firmaları şöyledir;

  Aksakal Seyahat, Aksel, Alaşehir Sarıkız Turizm, Amasya İtimat Turizm, Antalya Toros, As Turizm, Bayburt Turizm, Çanakkale Truva, Cesur Bingöl, Dilek Seyahat, Doğuş Iğdır Turizm, Elazığ Hazar Turizm, Elazığ Murat Turizm, Erzincan Başak Turizm, Esadaş, Has Turizm A.Ş., Isparta Petrol, Jet Turizm, Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm, Kanberoğlu, Kargı Turizm, Kastamonu Güven Turizm, Köksallar, Kütahyalılar Turizm, Lider Elbistan, Lider Muş Tur, Lüks Barış Turizm, Lüks Ereğli, Lüks Erova Turizm, Lüks Erzincan, Lüks Gümüşhane, Lüks Mersin, Martur Trz.Ltd.Şti., Mersin Travel Turizm, Midyat, Midyat Güneydoğu Seyahat, Midyat Seyitoğlu, Muş Yolu Turizm, Net Turizm, Öz Elazığlılar Seyahat, Öz Elbistan, Öz Sivas Seyahat, Özen Turizm, Özlem Adana Turizm, Özlem Seyahat, Safran Turizm, Sas Seyahat, Sema Turizm, Siirt Petrol, Şimşek Seyahat, Star Batman, Tokat Kale Seyahat, Tokat Seyahat, Tosya Seyahat, Tuncelililer, Turay Turizm, Turgut Reis, Ulusoy Seyahat, Villa Seyahat, Vip Lüks Adana, Vip Malatyalılar Turizm, Yeni Barış Turizm, Yeni Diyarbakır, Metro Turizm, Anadolu Ulaşım, Özkaymak, Sakarya VIB, Balıkesir Turizm, Kale Seyehat, Efetur, Gürkan Turizm, İzmit Seyahat, Özemniyet, Lüks Artvin Seyahat, Balıkesir Uludağ, Kontur Turizm, Balikesir Vip Turizm, Pamukkale Turizm, Medine Turizm, Kastamonu Özlem Seyahat, Beydağı Turizm

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • Satın aldığım otobüs biletini nasıl iptal edeceğim?

  Biletinizi üye hesabınızla satın aldıysanız; ‘Biletlerim’ menüsünden iptal etmek istediğiniz biletinizin pnr numarasına tıklayıp biletinizi görüntüleyebilir ve ‘İptal Et’ butonu ile biletinizin iptalini gerçekleştirebilirsiniz. Aynı pnr numarası ile birden fazla yolcu için bilet satın aldıysanız, biletinizi görüntüledikten sonra iptal etmek istediğiniz yolcunun yanında bulunan ‘İptal Et’ butonu ile sadece o yolcunun biletini iptal edebilir ya da ‘Tümünü İptal Et’ butonu ile pnrda bulunan bütün yolcuların bilet iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

  Biletinizi üye girişi yapmadan satın aldıysanız; ana sayfada bulunan ‘İptal/İade’ butonuna tıkladıktan sonra açılan ekrana pnr numaranızı ve yolcu soy ismi ya da telefon numarasını girerek biletinizi görüntüleyebilir ve ‘İptal Et’ butonu ile biletinizin iptalini gerçekleştirebilirsiniz. Aynı pnr numarası ile birden fazla yolcu için bilet satın aldıysanız, biletinizi görüntüledikten sonra iptal etmek istediğiniz yolcunun yanında bulunan ‘İptal Et’ butonu ile sadece o yolcunun biletini iptal edebilir ya da ‘Tümünü İptal Et’ butonu ile pnrda bulunan bütün yolcuların bilet iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

  Havayolları tarafından belirlenen bilet kuralları çerçevesinde biletinizi seferinize 24 saat kalana kadar (Türk Havayolları, Anadolujet, Atlasglobal ve Sunexpress Havayolları iç hat biletleri için geçerlidir) online olarak iptal edebilirsiniz. Hareket saatine 24 saatten az süre olan bilet iptalleri, belirtilen havayolları dışındaki havayolları bilet iptalleri ya da yurt dışı uçak bileti iptalleri için 0850 360 32 58 numaralı çağrı merkezimizden işlem yaptırabilirsiniz.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • Satın aldığım uçak biletini nasıl iptal edeceğim?

  Biletinizi üye hesabınızla satın aldıysanız; ‘Biletlerim’ menüsünden iptal etmek istediğiniz biletinizin pnr numarasına tıklayıp biletinizi görüntüleyebilir ve ‘İptal Et’ butonu ile biletinizin iptalini gerçekleştirebilirsiniz (Türk Havayolları, Anadolujet, Atlasglobal ve Sunexpress Havayolları iç hat biletleri için geçerlidir). Aynı pnr numarası ile birden fazla yolcu için bilet satın aldıysanız ve bütün yolcuların biletinde iptal istemiyorsanız, belirtilen havayolları dışındaki biletlerinizin iptali için ya da yurtdışı bilet iptalleriniz için 0850 360 32 58 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  Biletinizi üye girişi yapmadan satın aldıysanız; ana sayfada bulunan ‘İptal/İade’ butonuna tıkladıktan sonra açılan ekrana pnr numaranızı ve yolcu soy ismi ya da telefon numarasını girerek biletinizi görüntüleyebilir ve ‘İptal Et’ butonu ile biletinizin iptalini gerçekleştirebilirsiniz (Türk Havayolları, Anadolujet, Atlasglobal ve Sunexpress Havayolları iç hat biletleri için geçerlidir). Aynı pnr numarası ile birden fazla yolcu için bilet satın aldıysanız ve bütün yolcuların biletinde iptal istemiyorsanız, belirtilen havayolları dışındaki biletlerinizin iptali için ya da yurtdışı bilet iptalleriniz için 0850 360 32 58 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • İptal ettiğim biletimin ücreti ne zaman hesabıma yatar?

  Bankanızın çalışma şekline göre kredi kartlarında 7 iş gününü, banka kartlarında ise 15 iş gününü bulabilmektedir. Aynı gün sonu içerisinde yapılan satış ve iptal işlemlerinde ise bankalar tutarı limitinize ekledikleri için hesabınızda çekim ve iade işlemi göremezsiniz.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • Taksitli satın aldığım biletimin iptalinde iadem taksitli mi yapılacak?

  Taksitli alışverişlerde para iadesi tarafımızdan bankanıza tek seferde ve toplam tutar kadar yapılmaktadır. Ancak bankanız hesabınıza ödediğiniz şekildeki gibi taksitli olarak iade yapacaktır.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • Kredi kartı ile satın aldığım biletimin iadesi farklı bir hesaba yapılabilir mi?

  İade işlemleri ödeme yaptığınız şekilde sadece ödeme yapılan hesaba yapılabilmektedir.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • Biletimi satın alırken indirim kuponu kullandım. Biletimi iptal edersen indirim kuponum tekrar aktif olur mu?

  İndirim kuponları tek kullanımlıktır. Biletinizin iptal edilmesi ya da açığa alınması durumunda indirim kuponu tekrar kullanılamaz.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • Biletimi satın alırken Hopi puanı kullandım. Biletimi iptal edersem Hopi puanım iade olur mu?

  Biletinizi iptal etmeniz ya da açığa almanız durumunda kullandığınız hopi puanlar tekrar hesabınıza iade edilecektir. Cezalı bilet iptallerinde ceza tutarınız düşüldükten sonra kalan tutar iade edilecektir.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • Biletimi satın aldıktan sonra hopi puanı kazandım. Biletimi iptal edersem kazandığım Hopi puanıma ne olacak?

  Biletinizi iptal etmeniz ya da açığa almanız durumunda o alışverişten kazandığınız Hopi puanı tekrar hesabınızdan düşülecektir. Kazandığınız Hopi puanını başka bir alışverişte kullanmanız ve hesabınızda yeterli Hopi puanı olmaması durumunda ise kazandığınız puan tutarı kredi kartı ile ödediğiniz tutardan düşülerek hesabınıza iade edilecektir.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • Biletimi seyahat sigortası ekleyerek satın almıştım. Bileti iptal etmem durumunda seyahat sigortası için ödediğim tutar da iade edilecek mi?

  Bilet iptalinizi gerçekleştirdikten sonra, poliçe numaranızla birlikte travel.tr@gulfsigorta.com.tr adresine mail göndererek yada 444 12 44 Numaralı Gulf Sigorta çağrı merkezini arayıp seyahat sigortanızın iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • Otobüs biletimi değiştirebilir miyim?

  Seferi gerçekleştirecek olan taşıyıcı firmanın değişiklik prosedürüne göre biletinizin tarihini değiştirebilirsiniz. Sistemimize üye 200’den fazla firmanın biletlerini sefer saatinize 1 saat kalana kadar değiştirebiliyorsunuz.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • Otobüs biletimi nasıl değiştirebilirim?

  Biletinizi üye hesabınızla satın aldıysanız; ‘Biletlerim’ menüsünden değiştirmek istediğiniz biletinizin pnr numarasına tıklayarak biletinizi görüntüledikten sonra ‘Açığa Al’ butonu ile önce açığa almanız gerekmektedir. Daha sonra sefer arama menüsünden yeni satın almak istediğiniz seferi seçtikten sonra ödeme ekranında bulunan ‘Açık Param(Biletim) Var’ seçeneğini seçerek açığa aldığınız biletinizin pnr numarasını ve yolcunun soy ismini girerek ödeme yapabilirsiniz. Aynı pnr numarası ile birden fazla yolcu için bilet satın aldıysanız, biletinizi görüntüledikten sonra değiştirmek istediğiniz yolcunun yanında bulunan ‘Açığa Al’ butonu ile sadece o yolcunun biletini açığa alabilir ya da ‘Tümünü Açığa Al’ butonu ile pnrda bulunan bütün yolcuların biletini açığa alarak değişiklik yapabilirsiniz.

  Biletinizi üye girişi yapmadan satın aldıysanız; ana sayfada bulunan ‘Bilet Sorgulama’ butonuna tıkladıktan sonra açılan ekrana pnr numaranızı ve yolcu soy ismi ya da telefon numarasını girerek biletinizi görüntüleyebilir ve ‘Açığa Al’ butonu ile biletinizi açığa alabilirsiniz. Daha sonra sefer arama menüsünden yeni satın almak istediğiniz seferi seçtikten sonra ödeme ekranında bulunan ‘Açık Param(Biletim) Var’ seçeneğini seçerek açığa aldığınız biletinizin pnr numarasını ve yolcunun soy ismini girerek ödeme yapabilirsiniz. Aynı pnr numarası ile birden fazla yolcu için bilet satın aldıysanız, biletinizi görüntüledikten sonra değiştirmek istediğiniz yolcunun yanında bulunan ‘Açığa Al’ butonu ile sadece o yolcunun biletini açığa alabilir ya da ‘Tümünü Açığa Al’ butonu ile pnrda bulunan bütün yolcuların biletini açığa alarak değişiklik yapabilirsiniz.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • Uçak biletimde değişiklik yapabilir miyim?

  Promosyon sınıflar dışındaki biletlerinizde havayollarının belirlediği kurallar çerçevesinde değişlik yaptırabilirsiniz.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • Uçak biletimde nasıl değişiklik yapabilirim?

  Promosyon sınıflar dışındaki biletlerinizi; biletiniz üzerinde belirtilen süre içerisinde ve havayollarının belirlediği değişiklik cezası ile birlikte 0850 360 32 58 numaralı çağrı merkezimizden gerçekleştirebilirsiniz.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • Otobüs biletimi seyahat sigortası ekleyerek satın almıştım. Biletimde değişiklik yaptığımda sigortam yeni biletim için de geçerli olacak mı?

  Otobüs biletlerinde satın alınan bilet iptal edilerek (Açığa alınarak) farklı bir pnr numarası ile yeni bir bilet düzenlendiği için seyahat sigortanız yeni biletinizde geçerli olmayacaktır. Açık para ile yeni biletinizi düzenlerken yeniden seyahat sigortası satın almanız ve iptal ettiğiniz pnr numaranız ve poliçe numaranızla birlikte travel.tr@gulfsigorta.com.tr adresinden açığa alınan biletiniz için ödediğiniz seyahat sigortasının iadesini talep etmelisiniz.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • Uçak biletimi seyahat sigortası ekleyerek satın almıştım. Biletimde değişiklik yaptığımda sigortam yeni biletim için de geçerli olacak mı?

  Bilet değişikliğini aynı firma üzerinden ve aynı tarihteki farklı bir uçuşa yapmanız durumunda satın aldığınız seyahat sigortası geçerli olacaktır. Değişiklik işlemini farklı bir firmaya ya da farklı tarihlere yapmanız durumunda ise yeni biletiniz için tekrar seyahat sigortası satın alarak önceki biletiniz için satın aldığınız seyahat sigortanızın poliçe numarası ile birlikte travel.tr@gulfsigorta.com.tr adresinden iadesini talep etmelisiniz.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • Feribot Bilet İptali Nasıl Yapılır?

  Budo bilet iptali için 0850 850 99 16 numaralı Budo çağrı merkezinden işlem yaptırmanız gerekmektedir.

  İdo bilet iptali için 0850 222 44 36 numaralı İdo çağrı merkezinden işlem yaptırmanız gerekmektedir.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?

Arayın, Otobüs Biletiniz için Yardımcı Olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=25249
/
25249