1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!

Wings Of Lebanon Wings Of Lebanon Uçak Bileti

Kuruluş Tarihi
2006
Firma Kısaltması
WOL
Firma Merkezi
Beyrut
IATA Kodu
W7
Çağrı Merkezi
+961 139 62 22
Uçak Sayısı
3
Firma Yorum Sayısı
25
Ortalama Kullanıcı Puanı
4,7/5
Nasıl Oy Verilir? Oy Ver

Wings Of Lebanon Hakkında

Wings Of Lebanon, 2006 yılında kuruldu. Havayolu şirketinin sahibi Nakhal Grubu'dur. Filosunda Boeing 737-300 ve Boeing modellerini bulunduran şirketin ana üssü Beyrut Rafic Hariri Uluslararası Havalimanı'nda bulunuyor.

2016 yılından beri kiralamış olduğu uçaklarla, uçtuğu rota sayısını çoğaltmaya giden şirket, hem iç hatlarda, hem de dış hatlarda, çok sayıda uçuş yapıyor.

Şirket özellikle, uygun fiyatlı biletler sunması ile biliniyor ve tercih ediliyor.

Wings Of Lebanon Online Check - in

Wings Of Lebanon ile uçan yolcular, check-in işlemlerini havalimanında bulunan kontuarlardan yapabilirler. Tüm uçuşlar için check-in işlemleri, uçuş saatinden 3 saat önce başlar. Uçuşa 1 saat kalana dek check-in işlemi yapılabilmektedir. Bilet satın alma işlemi yapıldıktan sonra, uçuş saatine göre check-in işlemi açıldığında, online olarak da işlem yapılabilmektedir.

 • Online Check-in Sırasında Koltuk Seçimi Ve Yemek Siparişi

Wings Of Lebanon uçuşlarında, online check-in işlemi esnasında çıkan koltuk haritası ve oturum düzeni üzerinden uygun olan koltuk seçimi yapılabilir. Özel yemek siparişi ise bazı uçuşlarda ve özel durumlarda yapılabilmektedir.

Wings Of Lebanon Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

 1. Şirket, Lübnan'ın bilinen ve güvenilir havayolu şirketlerinden biridir.
 2. Filosundaki uçaklara ek olarak kiralamış olduğu uçakların düzenli bakımlarına önem vermektedir.
 3. Şirketin filosunda görevli pilotlar, profesyonel ve tecrübeli pilotlar arasından seçilmiştir.
 4. Şirket, tüm iç hat ve dış hat uçuşlarında, lezzetli ve kaliteli ikramlar sunmaktadır.
 5. Şirket, tüm personeli ile yer ve hava hizmetlerinde başarılı bir hizmet sunmaktadır.
 6. Belli yaş altı çocukların ücretsiz uçuş imkanı bulunmaktadır.
 7. Şirket, tüm iç hat ve dış hat uçuşlarında hesaplı fiyatlar sunmaktadır.

Wings Of Lebanon Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Wings Of Lebanon, uçuş noktalarına göre değişen ücretsiz bagaj hakkı imkanları sunmaktadır.

 • Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

Wings Of Lebanon, yolcularına check-in ve kabin olmak üzere iki farklı ücretsiz bagaj hakkı sunmaktadır.

Bagaj: Şirketin yolcularının ücretsiz bagaj hakkı, çoğu uçuşta 1 adet ve maksimum 23 kg. olarak belirlenmiştir. Ancak belirlenmiş bazı uçuşlarda bu üst limit yine 1 adet olmak üzere maksimum 30 kg. olarak belirlenmiştir. Yüksek ücretsiz bagaj imkanı sunulan uçuş noktaları için şirketin sitesindeki listeyi inceleyebilirsiniz.

Kabin / El Bagajı: Wings Of Lebanon, tüm yolcuları için kabin içi el bagajı üst limitini 1 adet ve maksimum 7 kg. olarak belirlemiştir. Bu miktarı aşan bagajlar kabin içine kabul edilememektedir.

 • Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

Yurtiçi: Wings Of Lebanon, uçulacak noktaya göre belirlenmiş olan ücretsiz bagaj limitini geçen her bir kg. başına 5$ ödeme almaktadır. Bazı uçuş noktalarında bagaj başına 20$ ile 150 $ arasında değişen ücretler uygulanabilmektedir. Kabin içerisinde ise 7 kg.'ı aşan el bagajlarında, aşım ücreti alınır. Kabin içinde 10 kg. üzeri bagajlar asla kabul edilmez.

Yurtdışı: Wings Of Lebanon, uçulacak noktaya göre değişen ücretsiz bagaj limitlerinin aşılması halinde, belirli bölgelere kg. başına 5 $ almaktadır. Bunun yanı sıra, bazı dış hat uçuşlarında, bölgeye göre 20$ ile 150$ arasında değişen ekstra ücretler uygulanabilir. Kabin içi bagaj üst limiti 10 kg. olup, 7 kg. üzeri el bagajlarına da ekstra ücret uygulanır.

 • ABD Bagaj Kuralları

Wings Of Lebanon, Amerika'ya uçuşlar yapmamaktadır.

 • Kayıp, Hasarlı, Eksik Ve Geç Teslim Edilen Bagaj

Bagajın kayıp olması durumunda, inilen havalimanında kayıp eşya ofisine başvuru yapılması gerekir. Burada tutulacak raporun referans numarası ile konunun takibi yapılabilecektir. Kayıp bagaj başvurularında, talep (Mülkiyet Usulsüzlük Raporu), bavul etiketi, pasaport fotokopisi ve biniş kartı istenmektedir. Bu belgelerin sunulmaması halinde işlem yapılmaz. Wings Of Lebanon, kayıp bagajlar için maksimum 60 günlük bir takip yapmaktadır. Bagajın bulunamaması halinde, prosedüre uygun olması durumunda kayıp bagajın her bir kg.'ı için 20 $ tazminat ödemesi yapılır. Wings Of Lebanon, hasarlı bagajlar konusunda bir sorumluluk üstlenmemektedir.

 • Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

Wings Of Lebanon, uçuş güvenliği adına, bazı bagaj kısıtlamaları ve yasakları getirmiştir. Oksijen, bütan, propan gibi yanıcı ve zehirli gazlar, yanıcı sıvılar, katı ve sıvı yakıtlar, boyalar, böcek öldürücüler, yabancı ot öldürücüler, arsenik ve benzeri zehirli maddeler, siyanür, radyoaktif maddeler, oksitleyici maddeler, organik peroksitler, tabanca, otomatik silah, mühimmat ve benzeri ateşli silahlar, patlayıcılar, bakteri ve virüs gibi bulaşıcı maddeler, cıva, asit, alkali maddeler, yaş hücreli piller, yemeklik yağlar, çarpıcı ürünler ve çakmaklar uçuşlarda kısıtlanmıştır.

Wings Of Lebanon Yiyecek, İçecek ve İkram

Wings Of Lebanon, tüm iç hatlarda ve dış hatlarda, yolcularına, ayrıcalıklı ikramlar sunmaktadır Yolculuk boyunca sıcak ve soğuk içecekler geniş bir yelpazede sunulmaktadır.

 • Economy Class İkramlar

Wings Of Lebanon, Economy Class yolcularına, yolculuk boyunca, taze ve lezzetli atıştırmalıklar sunmaktadır. Bunun yanı sıra, yolculuk süresince, sıcak ve soğuk içecek ikramları sunulmaktadır.

 • Business Class İkramlar

Wings Of Lebanon, Business Class yolcularına, yolculuk boyunca çeşitli atıştırmalıklar ikram eder. Business Class yolcularını karşılama içeceği ile karşılar. Uzun uçuşlarda, seçkin sıcak yemek menüleri ikram edilmektedir. Tüm sıcak ve soğuk içecekler geniş bir menü halinde sunulur.

 • Özel Yemek Servisi

Şirket, özel bir nedenle veya keyfi olarak özel yemek servisi talep eden müşterileri için çeşitli imkanlar sunmaktadır. Bunun için uçuştan en az 24 saat önce şirket ile irtibat kurularak siparişler bildirilmelidir.

Wings Of Lebanon: Business Class

Wings Of Lebanon, Business Class ile yolculuk eden müşterileri için seyahatlerinin her detayında ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır.

 • Koltuk Diz Mesafesi

Business Class yolcuları, son derece geniş ve diz mesafesi ayrıcalıklı koltuklarda seyahat ederler. Koltukların yatay pozisyona getirilmesi mümkündür. Koltuk sırtlarında, yolcuların keyifli bir yolculuk geçirmesi adına tüm donanımlar sunulur.

 • Yiyecek, İçecek Ve İkram

Wings Of Lebanon, Business Class yolcuları için farklı ve lezzetli ikramlar sunar. Uçuş uzunluğuna göre, taze ve lezzetli atıştırmalıklar ve sıcak yemek menüleri sunulmaktadır. Yolcuların zevk ve tercihlerine hitap eden içecek çeşitliliği mevcuttur.

 • CIP Salonu / CIP Lounge

Wings Of Lebanon Business Class yolcuları, biniş ve iniş yaptıkları havalimanlarında bulunan CIP Salonları'nın ayrıcalıklarından yararlanabilirler. Bu salonlarda dinlenme ve duş imkanları bulunur. Ayrıca eğlence alanlarında vakit geçirilebilir. Özel restoranlarda yemek yenilebilir.

 • Diğer Özellikler

Business Class yolcuları, talep etmeleri halinde, anlaşmalı otellerde uygun fiyata konaklayabilir ve araç kiralama ile tur rehberi hizmetlerinden yararlanabilirler.

Wings Of Lebanon: NakhalOnline

Wings Of Lebanon, Nakhal Group'a ait bir havayolu şirketi olarak, NakhalOnline sitesi üzerinden çeşitli ek hizmetler ve avantajlar sunmaktadır.

Bu site üzerinden tüm gerekli bilgilere ulaşılabilir ve ayrıcalıklarla ilgili detaylar alınabilir.

Wings Of Lebanon Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

Wings Of Lebanon, kendi filosundaki uçaklar ve kiralamış olduğu uçaklar ile dünyanın birçok noktasına uçuşlar düzenlemektedir. Amerika dışında birçok noktaya düzenlenen tarifeli uçuşlar arasında Türkiye de bulunmaktadır. Şirket, özellikle uygun fiyatlı biletleri ile dikkat çekmektedir.

 • Wings Of Lebanon Seferleri: Şirket; Avusturya, Kıbrıs, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Mısır, Gürcistan, Yunanistan, Macaristan, İran, İtalya, Suriye, İsveç ve Türkiye'nin çeşitli şehirlerine uçuşlar düzenlemektedir.
 • Wings Of Lebanon Rezervasyon: Wings Of Lebanon uçuşları için telefonla ve internet üzerinden rezervasyon yapılabilmektedir. Şirkete ait uçuşlar için bilet almak isteyen yolcular, Biletall.com internet sitesinden işlemlerini güvenli olarak yapabilirler.
 • Wings Of Lebanon Bilet Al: Uygun fiyatlı uçuş imkanları sunan şirketin biletleri Biletall.com üzerinden güvenli bir biçimde incelenebilir ve satın alınabilir. Online bilet satın alma işleminin ardından, check-in işlemi de belirlenen süre içerisinde yapılabilmektedir.

Wings Of Lebanon Bilet İptal/İade Prosedürü

Wings Of Lebanon yolcuları için bilet iptal ve iade konusunda çok esnek imkanlar sunmamaktadır. Kampanya dahilinde veya indirimli olarak alınmış biletlerin iptal edilip iadesi mümkün değildir. Bazı uçuş noktaları ve bazı bilet tipleri için iptal imkanı bulunsa da, bu işlemin uçuştan en az 24 saat önce yapılması gerekir. Belirli noktalara göre iadelerde çeşitli kesintiler yapılabilmektedir. Bilet alımında seyahat sigortası yapılması halinde iptal durumunda ücretin tamamının iade alınması mümkün olmaktadır.

Wings Of Lebanon Diğer Önemli Bilgiler

 • Koltuk Özellikleri

Wings Of Lebanon, yolcuları için tüm uçaklarında konforlu bir oturum sunar. Business Class yolcuları ise bu konuda daha avantajlıdır. Koltuk mesafeleri ve kullanım konforu üst düzey olarak belirlenmiştir.

 • Bebek Ve Çocuk Yolcular

Wings Of Lebanon uçuşlarında 5 yaş altı çocuklar ebeveynleri ile yolculuk yapabilirler. 5-17 yaş arasındaki refakatsiz yolcular için özel hizmet ve özel ücretler uygulanır. 5-17 yaş arası yolcular için bazı bölgelerde özel indirimler de sunulmaktadır.

 • Hamile Yolcular

Hamileliğinin 34. haftasına kadar olan yolcular herhangi bir prosedür aranmaksızın uçuşlara kabul edilir. 34 haftalık hamileliklerde ve fazlasında, 7 günden eski olmayan bir doktor onay raporu talep edilmektedir. Aksi halde bu durumdaki yolcular uçuşlara kabul edilmezler.

 • Hasta Ve Engelli Yolcular

Hasta ve engelli yolcular, durumlarını açıkça ifade etmelidirler. Buna göre bazı hastalıklarda yolcular uçuşlara kabul edilemeyebilir. Engelli yolcuların tekerlekli sandalyelerini yanlarına almaları halinde, uçağın bagaj kısmında ücretsiz olarak taşınır. Havalimanında tekerlekli sandalye servisi istenmesi halinde 25$ olarak ücretlendirilir. Hasta ve engelli bir yolcu için refakat hizmeti, uçuştan en az 24 saat önce bildirilmesi halinde ücretli olarak sunulur.

 • Evcil Hayvanlar

Wings Of Lebanon, uçak tipinin uygun olması halinde uçuşlara evcil hayvanları kabul eder. Bilet satın alma sırasında bilgi alınmalı ve evcil hayvan için rezervasyon yapılmalıdır. Gidilecek bölgenin evcil hayvanlar için uyguladığı gümrük kuralları, evcil hayvan sahibi tarafından önceden öğrenilmelidir. Kabinlerde IATA standartları dahilinde evcil hayvan kabul edilir. Evcil hayvanın kabinde uçabilmesi için önceden rezervasyon istenir. Taşıma çantası ile birlikte maksimum 7 kg.'a kadar olan evcil hayvanlar kabin içinde kabul edilir. Evcil hayvan başı ücretlendirme 75$ olarak belirlenmiştir.

 • Seyahat Sigortası

Wings Of Lebanon yolcuları, talep etmeleri halinde 100.000 $'a kadar seyahat sağlık sigortası ve 5000 $'a kadar yolculuk iptal sigortası yaptırabilmektedirler. sigorta işlemi Nakhal Group tarafından yapılır.

Wings Of Lebanon Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Wings Of Lebanon kaç yılında kuruldu?

  2006 yılında kurulmuştur.
 • Wings Of Lebanon firma merkezi neresidir?

  Firma merkezi Beyrut şehrindedir.
 • Wings Of Lebanon IATA kodu nedir?

  W7 uluslar arası IATA kodudur.
 • Wings Of Lebanon çağrı merkezi numarası kaçtır?

  Çağrı merkezi numarası +961 139 62 22

Wings Of Lebanon Firması Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (58)
İyi (29)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%67
%33
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,7
87 Değerlendirme
A*** D***
20 Kasım Salı
Personel güler yüzlü, biz memnun kaldık. İçecekler güzel yemekler de güzel
C*** A***
17 Kasım Cumartesi
Kaliteli bir firma biz memnun kaldık gerçekten güzeldi yolculuk
C*** Ü***
24 Ekim Çarşamba
Biz memnun kaldık herşey için teşekkür ederiz ilginiz alakanız için
Ö*** B***
24 Ekim Çarşamba
Biz memnun kaldık tatilimiz de çok keyifli geçti teşekkürler
Ü*** K***
14 Ekim Pazar
Güzeldi keyifli bir yolculuktu ikramlar falan da güzeldi personel güler yüzlü
2
25
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com Wings Of Lebanon sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. Wings Of Lebanon Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 15.07.2020 02:26:34 )

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=69158
/ True
69158