1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
Yeni bir şey deneyin!Tekrar Dene

Ural Airlines Ural Airlines
Uçak Bileti

"Wish You To Reach The Heights !"
Kuruluş Tarihi
1943
Firma Merkezi
Yekaterinburg
Firma Kısaltması
Ural
IATA Kodu
U6
Uçak Sayısı
43
Uçtuğu Şehir Sayısı
20
Çağrı Merkezi
Ort. Kullanıcı Puanı
0/5
Ural Airlines

Ural Airlines Popüler Uçak Seferleri

01 Eki 2019
Moskova - Soçi
Uçak Bileti
12 Eki 2019
Moskova - Simferopol
Uçak Bileti
28 Eyl 2019
Simferopol - Moskova
Uçak Bileti
23 Eyl 2019
27 Eyl 2019
Moskova - Omsk
Uçak Bileti
30 Eyl 2019
Omsk - Moskova
Uçak Bileti
28 Eyl 2019
Moskova - Chelyabinsk
Uçak Bileti
15 Eyl 2019
Chelyabinsk - Moskova
Uçak Bileti
20 Eyl 2019
Erivan - Moskova
Uçak Bileti
19 Eyl 2019
Moskova - Osh
Uçak Bileti
28 Eyl 2019
Osh - Moskova
Uçak Bileti
01 Eki 2019
Bişkek - Moskova
Uçak Bileti
25 Eyl 2019
Moskova - Duşanbe
Uçak Bileti
02 Eki 2019
Duşanbe - Moskova
Uçak Bileti
04 Eki 2019
Soçi - Ankara
Uçak Bileti
11 Eki 2019
04 Eki 2019
Tyumen - İstanbul
Uçak Bileti
15 Eyl 2019
Larnaca - Khabarovsk
Uçak Bileti
30 Eyl 2019
Simferopol - Alanya
Uçak Bileti
07 Eki 2019
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Ural Airlines Hakkında

Ural Airlines, Aeroflot'un yan kuruluşlarından biri olarak 1943 senesinde uçuş firmaları arasında yerini almıştır. İlerleyen yıllarda bu şirketin alt kuruluşu olarak hizmet vermiştir, ancak 1993 senesinde bağımsızlığını kazanan bir havayolu halini almıştır.

Rusya'nın Yekaterinburg bölgesinde şirketin genel merkezi bulunmaktadır. Rus havayolu firmaları arasında 6. en büyük havaalanı olan şirket, bağımsızlığını elde ettiği 1993 senesinden bu yana kaliteli ve konforlu uçuşlar gerçekleştirmektedir.

Ural Airlines uçak bileti ile farklı güzergahlara uçmak için Biletall.com'u ziyaret edebilirsiniz. Yapacağınız aramalar size Ural Airlines'ın uçtuğu rotaları bulmak konusunda yardımcı olacaktır. 101 farklı sefer noktasının uçuşları Ural Airlines kapsamında yapılmaktadır.

Ural Airlines uçak bileti fiyatları için gerçekleştireceğiniz her rezervasyonda Biletall.com'u seçerek kazançlı çıkmaktasınız.

Ural Airlines'ın Koltsovo Uluslararası Havalimanı'ndan başlayan uçuşları dünya çapında 101 noktaya seferler yapılmasını sağlamaktadır. Destinasyonlar arasında Asya, Orta Doğu ve Avrupa gibi bölgeler bulunmaktadır. Ayrıca Kuzey Amerika ve Latin Amerika'ya yapılmakta olan seferler de mevcuttur.

Ural Airlines, uçuşlarda tüm yolcularına rahat bir ulaşım imkanı sağlamaktadır. 101 farklı güzergaha düzenlenen uçuşlarda tarifeli veya charter olarak uçabilme imkanınız bulunmaktadır. Tarifeli uçuşların tamamı Business Class, Comfort Class ve Economy Class kabinlerine yer vermektedir. Fakat charter uçuşların birçoğunda kullanılan uçaklarda yalnızca Economy Class kabinleri bulunmaktadır. Böylelikle charter uçuşları tercih eden yolcular Ural Airlines'in Economy Class uçuşlarıyla ucuz maliyetli seyahat edebilirler.

Ural Airlines uçak bileti rezervasyon ile tarifeli uçuşlarınız Business Class, Comfort Class ve Economy Class olarak ikiye ayrılmaktadır. Ayrıca bazı uçuşlarda Economy Plus kabinlerine de yer verilmektedir. Comfort Class, Business Class'tan daha konforlu uçuşlar sağlayan bir kabindir ve seyahat maliyetleriniz bu kabinlerde Business Class'a göre %10-15 daha düşük olmaktadır. Comfort Class koltukları uçağın ön kısmında yer almaktadır ve koltukların sıralanış şekli üçerli olarak dizayn edilmiştir. Böylelikle hem Business Class ayrıcalıklarından yararlanır hem de daha düşük maliyetlere bu özelliklere sahip olabilirsiniz.

Ural Airlines en ucuz uçak bileti ile firmanın kapsamında standart uçaklara ve uçak tasarımlarına yer verilmektedir. Firmanın tercih ettiği hemen hemen her uçakta rahat bir seyahat geçirebilirsiniz. Ayrıca uçak modellerinin ilerleyen dönemlerde yenilenme planları da Ural Airlines bünyesinde yürütülen bir projedir.

Ural Airlines Online Check - in

Ural Airlines, internet sitesi üzerinden yapılabilen check in işlemlerine sahiptir. Ural Airlines uçak bileti fiyatları içeriklerini incelerken, firmanın check in işlemlerini yapabilmektesiniz. Ural Airlines'da ki check in işlemleri doğrudan tarifeli seferlerde uçuşa 4 saat süre kalana kadar yapılabilmektedir. Ayrıca charter uçuşlar ve transit uçuşlara dair farklı saat prosedürlerine yer verilmektedir. Charter uçuşlar için check in işlemleri uçuşa 6 saat kala, transit uçuşlarda ise uçuşa 12 saat kala check in hizmetleri kullanılabilmektedir. Koltuğunuzu seçebilir, kabin bilgilerini görüntüleyebilir veya yemek siparişi oluşturabilirsiniz. Yemek siparişlerinin check in hizmetleriyle oluşturulması gerekmektedir.

 Online Check in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi  

Koltuk seçiminizi, kabin bilgilerinizi ve yemek işlemlerinizi Ural Airlines'da online check in sayesinde yapabilmektesiniz. Yemekler mevsime ve uçuşun gerçekleştiği saatlere göre farklılık gösterebileceğinden, sunulan menüler arasından istediğiniz bir yemeği sipariş edebilirsiniz.

Ural Airlines Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

  1. Uçulan konumlar son derece farklı seçenekler sunduğundan, firmanın uçuşlarını gidilecek birçok farklı rota için seçebilirsiniz
  2. Emniyetli uçuşları sayesinde uçuşlarda herhangi bir sorun yaşanmamaktadır.
  3. Filosu 43 uçağa yer vermektedir, bu nedenle günlük onlarca uçuş bulabilirsiniz.
  4. Yemek servisini check in yaparken tercih edebilirsiniz.
  5. Comfort Class uçuşlarını tercih ederek Business Class ayrıcalıklarını daha düşük maliyete kullanabilirsiniz.
  6. Charter uçuşlar hariç dört farklı uçuş sınıfına yer verilmektedir.
  7. Uçakları emniyetli ve rahattır.

Ural Airlines Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Ural Airlines, her mevkiiye göre farklı bagaj prosedürleri sunmaktadır.

 Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

BAGAJ: Economy Class ve Economy Plus'ta 23 kg'a kadar, diğer mevkilerde 32 kg'a kadar eşya taşınabilmektedir. Economy ve Economy Plus'ın 1 adet, diğer sınıfların 2 adet bagaj taşımaları mümkündür. Toplam büyüklük 100x203 santimi aşmamalıdır.

KABİN/EL BAGAJI: 55x40x20 boyutlarına sahip 5 kg'ı aşmayan çantalar el bagajı olarak taşınabilmektedir. Bu sistem aynı boyutlar ile Comfort Class ve Business Class müşterilerine 15 kg'lık 2 parça taşıma hakkı tanımaktadır.

 Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

Bagajlarda uluslararası uçuşlar bazında ilk parçada 40, ikinci parçada 60 ve üçüncü parçada 100 Euro ödeme talebi yapılmaktadır.

 Kayıp, Hasarlı, Eksik Ve Geç Teslim Edilen Bagaj

Kayıp ya da hasarlı bildirimleri Rusya'nın mevzuatlarına göre talep başvurusu doldurmayı gerektirmektedir. Hasarlı bir bagaja sahipseniz, bu durumda 7 iş günü içerisinde bilgilendirilmeniz sağlanacaktır. Bagajınız kaybolduysa, uçağın rotaya varmasını takip eden 21 gün içerisinde bilgilendirilirsiniz. Bu süreç içerisinde bulunamayan bagajlar kayıp kabul edilmektedir. Ayrıca başka sebeplerden ötürü hak iddia etmeniz için 3 senelik bir süreç bulunmaktadır.

 Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

Yay, zıpkın, şiş, mızrak, bıçakların taşınması yasaktır. Bagaj bölümünde paintball tabancaları, sinyal tabancaları, oyuncak tabancalar, tüfek gibi aletler taşınabilmektedir ancak bunların kabin bagajında taşınabilmesi söz konusu olmamaktadır.

Ural Airlines Yiyecek, İçecek ve İkram

Check in işlemlerinizi yaparken yemek siparişi verebilmektesiniz. Ayrıca uçak içerisinde ücretsiz bazı ikramlıklar servis edilmektedir.

Economy Class İkramlar

Economy Class uçuşlarının ücretsiz içecek servisinde alkolsüz içeceklere yer verilmektedir. Çay ve kahve gibi içecek ikramının yanı sıra, yapacağınız siparişe göre soğuk veya sıcak yemek servisi yapılmaktadır.

Business Class İkramlar

Ural Airlines'da Business Class yolcularına içecek servisi ücretsiz yapılmaktadır ve maden suyu, meyve suyu, kahve gibi içecekler bu kapsama girmektedir. Ayrıca listelerden seçim yapma imkanınız da olacaktır. Yemek servisi sıcak ve soğuk yemekler ile tatlılara yer vermektedir.

Özel Yemek Servisi

Özel yemek servisleri Ural Airlines'ın menü içeriklerinde bulunmaktadır. Örneğin balık menüsü, sabah kahvaltısı, çocuk menüsü ve vejetaryen menü tercih eden misafirler, bu tercihlerini uçuştan önce iletmelidirler.

Ural Airlines: Business Class

Comfort Class ve Business Class olarak iki ayrıcalıklı uçuş sınıfına yer verilmektedir.

Koltuk Diz Mesafesi

Kullanılan uçağın konfigürasyonlarına göre 2-2 olarak koltukların sıralanması söz konusu olmaktadır. Buna göre bazı uçaklarda 3 boyutlu koltuk özelliklerine yer verilmektedir. Koltuk diz mesafesinde 30-34 inç genişlik sağlamaktadır.

Yiyecek, İçecek ve İkram

Ücretsiz sunulan içecekler bir liste ile Business Class yolcularına belirtilmektedir. Ayrıca önceden siparişle farklı yemek kombinasyonlarını ve tatlıları tadabilirsiniz.

CIP Salonu / CIP Lounge

Havaalanlarının bazılarında Ural Airlines'a ait olan Business Class salonlarına yer verilmektedir. Bu salonlara belli havaalanlarında yer verildiği için, salonları kullanmanız belirlenen havaalanlarında mümkün olabilmektedir.

Ural Airlines Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

Yurt dışındaki farklı bölgelere uçuşlar sağlaması nedeniyle, Ural Airlines'ın çok geniş bir destinasyon ağı bulunmaktadır. Güzergahlara varışınızın emniyetli bir şekilde gerçekleşmesi için, Ural Airlines farklı uçak seçimleri yapabilmektedir. Fakat bu seçimler mutlaka en iyi uçaklar arasından gerçekleşecektir. Uçuşların bu şekilde emniyetli bir şekilde tamamlanması sağlanmaktadır.

Ural Airlines Seferleri

Her gün bulunabilen ve onlarca sefere yer veren Ural Airlines uçak seferleri Latin Amerika, Avrupa, Orta Asya gibi bölgelere gerçekleştirilmektedir. Farklı bölge ve şehirlere böylelikle uçuş bulmanız olasıdır.

Ural Airlines Rezervasyon

Biletall.com'un makul fiyatlara yer vermesi nedeniyle, yurt dışındaki destinasyonları ziyaret etmekte bütçe sıkıntısı çekmezsiniz. Ayrıca her uçuşta kazançlı çıkmanız açısından birçok kampanya da oluşturulmaktadır. Koltuğunuzu Ural Airlines'da online check in ile kolayca ayırtabilir ve yemek bile sipariş edebilirsiniz.

Ural Airlines Bilet Al

Ural Airlines'un farklı uçuş sınıfları bulunmaktadır. Böylelikle Biletall.com'un sunduğu makul fiyatlar da eklenince uçuşlarınız bütçenize tam uyacaktır. Business Class avantajlarının da yer verildiği Comfort Class uçuşlar Ural Airlines'da oldukça cazip seçenekler sunmaktadır.

Ural Airlines Bilet İptal/İade Prosedürü

Biletinizi Ural Airlines'te iptal ettirmeniz, biletinizi aldığınız yönteme veya biletin kağıt bilet ya da e-bilet olmasına göre değişiklik göstermektedir. Geri ödenecek tutar Ücret Başvuru Koşulları (FAC) kapsamına göre hesaplanmaktadır. İptal talebinizi gerçekleştirdikten sonra onay maili alırsınız ve biletin iptali 1 iş günü içerisinde gerçekleştirilir.

Ural Airlines Diğer Önemli Bilgiler

Koltuk Özellikleri

Kullanılan uçaklara göre koltuk özellikleri sınıflar arası değişmektedir, fakat genel olarak 15-17 inç genişliklere yer verilmektedir.

Bebek ve Çocuk Yolcular

2 yaş altındaki çocuklara %90 indirimli bilet sağlanmaktadır. Ayrıca 18 yaşını doldurmamış bütün bireyler Rusya Federasyonu'ndaki medeni mevzuatlara göre çocuk sayılmaktadırlar. Bu nedenle 18 yaşından küçük refakatçisiz yolcular Ural Airlines'ın hizmetleri sayesinde taşınabilmektedirler. Ücret her refakatçisiz küçük yolcu başına 3.000 Ruble'dir.

Hamile Yolcular

Anne adayları, erken doğum riski barındırmadıkları sürece Ural Airlines ile uçabilmektedirler. Sağlık durumunu belirten bir doktor raporu uçuştan 24 saat öncesine kadar firmaya iletilmelidir.

Hasta ve Engelli Yolcular

Tehlikeli bir bulaşıcı hastalık taşımayan hasta, görme engelli veya zihinsel engelli yolcular sağlık sertifikasıyla Ural Airlines'da uçabilmektedirler. Ayrıca sedyeyle seyahat etmesi gereken yolcular konusunda 4 gün önceden firmayı bilgilendirmeniz gerekmektedir.

Evcil Hayvanlar

Küçük köpekler, kediler veya kuşlar Ural Airlines'da taşıma çantalarında seyahat edebilmektedirler. Ayrıca uzun uçuşlar dahilinde evcil hayvanlar kargo bölümüne alınarak taşınmaktadırlar. Taşıyıcının 17.7x14x9.8 inç boyutlarına sahip olması ve maksimum 8 kg ağırlığa sahip olması gerekmektedir.

Seyahat Sigortası

Ural Airlines'ın seyahat sigortasını kullanma veya kullanmama hakkınız bulunmaktadır. Daha emniyetli bir uçuş gerçekleştirdiğinizden emin olmak istiyorsanız, seyahat sigortası yaptırabilirsiniz.

Ural Airlines Ucuz Uçak Bileti İçin Seferler ve Bilet Fiyatları

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Moskova - St. Petersburg 282,79 TL 1 Saat 30 Dakika
Moskova - Soçi 315,22 TL 2 Saat 20 Dakika
Moskova - Simferopol 337,58 TL 2 Saat 25 Dakika
Moskova - Kaliningrad 366,67 TL 1 Saat
Soçi - Moskova 487,18 TL 2 Saat 20 Dakika
Simferopol - Moskova 520,46 TL 2 Saat 15 Dakika
Moskova - Yekaterinburg 605,64 TL 4 Saat 15 Dakika
Moskova - Omsk 624,30 TL 6 Saat 5 Dakika
Omsk - Moskova 628,06 TL 40 Dakika
Moskova - Chelyabinsk 636,01 TL 4 Saat 20 Dakika

Ural Airlines Firması İçin İlk Yorum Yapan Sen Ol!

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%0
%0
%0
%0
%0
Ortalama Puan
0,0
Henüz Değerlendirilmedi
2
0
Devamını Göster
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com Ural Airlines sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. Ural Airlines Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 15.09.2019 11:34:41 )

Moskova, (Tümü)
MOWT
RU
St.petersburg, (LED)
LED
RU

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=66350
/
66350