1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!
"Fly UIA"
Ukraine International Airlines

Ukraine International Airlines Ukraine International Airlines Uçak Bileti

Kuruluş Tarihi
1992
Firma Kısaltması
Flyuia
Firma Merkezi
Kiev
IATA Kodu
PS
Uçtuğu Şehir Sayısı
59
Çağrı Merkezi
+380 (50) 398 00 11
Uçak Sayısı
42
Ortalama Kullanıcı Puanı
4,9/5
Nasıl Oy Verilir? Oy Ver

Ukraine International Airlines Popüler Uçak Seferleri

Ankara - Odessa
Uçak Bileti
13 Ağu 2020
Brüksel - İstanbul
Uçak Bileti
26 Ağu 2020
İstanbul - Kiev
Uçak Bileti
29 Ağu 2020
Kiev - İstanbul
Uçak Bileti
11 Ağu 2020
İzmir - Viyana
Uçak Bileti
31 Ağu 2020
Viyana - Ankara
Uçak Bileti
26 Ağu 2020
Odessa - İstanbul
Uçak Bileti
23 Ağu 2020
İzmir - Londra
Uçak Bileti
24 Ağu 2020
Londra - Ankara
Uçak Bileti
01 Eyl 2020
Brüksel - İzmir
Uçak Bileti
11 Ağu 2020
Paris - Ankara
Uçak Bileti
12 Ağu 2020
Ankara - Paris
Uçak Bileti
31 Ağu 2020
İstanbul - Odessa
Uçak Bileti
15 Ağu 2020
Ankara - Varşova
Uçak Bileti
21 Ağu 2020
İzmir - Varşova
Uçak Bileti
31 Ağu 2020
Ankara - Zürih
Uçak Bileti
08 Ağu 2020
İstanbul - Bakü
Uçak Bileti
02 Eyl 2020
Bakü - İstanbul
Uçak Bileti
03 Eyl 2020
İstanbul - Erivan
Uçak Bileti
03 Eyl 2020
Ankara - Toronto
Uçak Bileti
10 Ağu 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Ukraine International Airlines Hakkında

Merkezi Kiev’de bulunan Ukraine International Airlines 1992'de, Ukrayna Uluslararası, Ukrayna Devlet Sivil Havacılık Derneği ve dünyanın en büyük uçak kiracısı olan GPA tarafından bağımsız Ukrayna'nın uluslararası taşıyıcısı olarak kuruldu. 1996 yılında Avusturya Havayolları ve Swissair, 2000 yılında Avrupa Birliği Yeniden Yapılandırma ve Kalkınma Bankası ile ortak oldu.

Ukraine International Airlines bölgesel ve geniş transit seyahat fırsatları sunmaktadır. Havayolu, Ukrayna'yı Avrupa, Asya, Amerika, Afrika ve Orta Doğu'da 38 ülkeyle birleştirmektedir. Şirket filosu, haftada 1100 uluslararası ve iç hat uçuşunu gerçekleştirmekte ve dünya çapında 3000'den fazla noktaya ortak olduğu havayolu şirketlerinin hizmetlerine bağlantı sağlıyor.

2021 yılına kadar UIA, sahip olduğu filoyu nitelik ve nicelik olarak geliştirmeyi ve yenilemeyi, Doğu ve Güneydoğu rota ağlarını daha fazla genişletmeyi, batıya giden uçuşların sıklığını artırmayı ve Ukrayna'nın Kiev kentlerindeki Kiev Boryspil Uluslararası havalimanı ve bölgesel merkezlerin geçiş potansiyelini geliştirmeyi planlamaktadır.

Şirket kurduğu IATA Operasyonel Güvenlik Denetimi (IOSA) Programı ile; uçuş ve kabin operasyonlarını, mühendislik, bakım ve yer hizmetlerini ve kargo hizmetlerini 24 saat denetlemekte ve güvenli bir şekilde tüm faaliyetlerin icra edilmesini sağlamaktadır.

Ukraine International Airlines Online Check - in

Ukraine Uluslararası Hava Yolları ile uçmak için Biletall.com'dan bilet alan yolcular, uçuş biletlerini kullanılır duruma geçirmek için, havayolu firmasının sitesinde ilgili bölümlerini kullanarak, bilet kodları ve gerekli bilgileri yazmak sureti ile Check-in yapabilmektedirler.

 • Online Check-in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

Uçuşlarını Ukraine Uluslararası Hava Yolları ile yapmak için biletlerini alan yolcular, online olarak check in işlemlerini gerçekleştirirken, seçtikleri uçuş sınıflarına uygun olarak, uçakta yemek istedikleri menüleri seçebiliyor ve tercihlerine uygun olarak koltuk seçimini de kolayca yapabiliyorlar.

Ukraine International Airlines Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

 1. Ukraine Uluslararası Hava Yollarının seçilmesinin en önemli sebeplerinin başında, şirketin uçuş filosunun kalitesi gelmektedir. Şirketin sürekli olarak yenilediği filosu sayesinde ileri teknolojiye sahip uçaklarla uçmak, yolcuların bu hava yolu şirketini seçmelerinin nedenleri arasında önemli bir yere sahip olmaktadır.
 2. Şirketin yaptığı yıl boyu süren ve katlanarak daha avantajlı hale gelen indirimleri ile uyguladığı promosyonlarda, seyahat edeceklerin tercihlerini bu hava yoluna yönlendirmektedir.
 3. Ukraine Uluslararası Hava Yollarının kurmuş olduğu güvenlik ve emniyet sisteminin sonuçlarını görenler, firmanın uçuşlarını seçiyorlar.
 4. Şirket, uçuş esnasında yaptığı ücretsiz ikramlar, geniş yelpazeye sahip ve özel olarak hazırlanmış menüleri, yemeklerin tazeliği ve lezzeti ile kabin görevlilerinin hizmet esnasındaki samimi tavırları, şirketin neden çok tercih edildiğinin göstergesi oluyor.
 5. Ukraine Uluslararası Hava Yollarının, yer hizmetlerindeki servisleri ve kalitesi ile sunduğu olanaklar da bu şirketi seçen yolcuların oldukça beğenisini kazanmaktadır.
 6. Şirketin üyelerine uyguladığı özel imkanlar ve bedava bilete kadar uzanan hediyeleri de yolcuların ilgisini cezp etmektedir.
 7. Ukraine Uluslararası Hava Yollarının, gecikmeli uçuşlarının yok denecek kadar az olması ve uçuş personelinin deneyimli ve yüksek eğitimleri de şirketin seçilme sebeplerinden olmaktadır.

Ukraine International Airlines Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Ukraine Uluslararası Hava Yollarının, uçuş sınıflarına ve uçulan bölgelere göre değişen bagaj hakkı uygulamaları mevcuttur.

 • Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

Ukraine Uluslararası Hava Yolları, bagaj hakkı uygulamalarında uluslararası standartlardan daha fazla imkan sağlamaktadır.

Bagaj: Ukraine Uluslararası Hava Yolları'nın yolcularından Premium Economy ve Economy Class olarak uçuş yapanlar 23 kg ağırlığında ve toplam ölçüsü 158 cm olan 1 adet bagaj hakkına sahip olmaktadırlar. Business class yolcuları ise, aynı ebatta olmak şartı ile 32 kg’a kadar bagaj hakları olmaktadır. Panorama Club Classic ve Premium kartları olanlar ise 32 kg’ı geçmemek şartı ile ikişer kilo ekstra bagaj hakkına sahip oluyorlar.

Kabin/El Bagajı: Ukraine Uluslararası Hava Yolları, uçuş yapılan uçak cinsine uygun olarak 5 ve 7 kilo arasında değişen ve toplamda 105 cm ölçüyü aşmayacak bagaj hakkı veriyor. Panorama Club Classic ve Premium kartları olanlara ise ölçü aynı kalmak şartı ile ilave 5 kg bagaj hakkı tanıyor. Ayrıca, uçuş saatinden 24 saat önce ödenmesi şartı ile ekstra bagajlarda da %50 indirim yapılmaktadır.

 • Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

Yurtiçi: Ukraine Uluslararası Hava Yolları bagaj hakkını aşan yolcuların ödeyecekleri ücretleri, sitesinde bulunan ve güncel oranları içeren hesaplama motoru ile hesaplama imkanı tanıyor.

Yurtdışı: Şirketin yurt dışı uçuşlarında da uygulanan hesaplama motorundaki en önemli faktör ise gidilecek ülke olmaktadır.

 • ABD Bagaj Kuralları

Ukraine Uluslararası Hava Yolları tarafından ABD'ye yapılan uçuşlarda da standart hesaplamalar geçerli olmaktadır.

 • Kayıp, Hasarlı, Eksik Ve Geç Teslim Edilen Bagaj

Ukraine Uluslararası Hava Yolları, yolcularının bagajlarını güvenli ve online olarak izlenerek taşımaktadır. Uçuş sonrasında bagajına ulaşamayan yolcular, hava alanını terk etmeden önce, rapor formu ile şirketin bagaj ofisindeki yetkiliye teslim etmesi gerekmektedir. 3 gün içinde bagaj bulunmaz ise bagajın içindeki eşyaların listesi şirkete bildirilmek zorundadır ve 21 gün sonunda ise bagajın kayıp olduğu onaylanıp, 3 ay içinde ödeme işlemleri gerçekleşmektedir. Bagajdaki eşyalarda hasar oluşmuşsa benzer işlemler bu durum içinde uygulanıyor ve bu konularda daha detaylı bilgilere şirketin sitesinden ulaşılabiliyor.

 • Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

Ukraine Uluslararası Hava Yolları, bagajlarda diğer şirketlerde olduğu gibi bazı kısıtlamalar getirmektedir. Bunlar; tehlikeli maddeler, zehirli ve radyoaktif özelliği olan maddeler, her türlü silah ve mühimmat, kesici ve delici aletler, uçuş güvenliğini sekteye uğratabilecek elektronik cihazlar, olarak sıralanmaktadır. Şirketin sitesinde bagajda taşınamayacak maddelerin tümü açıklanmıştır.

Ukraine International Airlines Yiyecek, İçecek ve İkram

Ukraine Uluslararası Hava Yolları yiyecek, içecek ve ikramlarda çeşitlilik ve kalitesi ile de diğer şirketlerden daha ön planda bulunmaktadır.

 • Economy Class İkramlar

Ukraine Uluslararası Hava Yolları Premium Economy ile seyahat eden yolcularına, iki sefer seçmeli yemek menüsü yanında, mid-flight tatlı ve içeceklerden ücretsiz faydalanma hakkı tanımaktadır.

 • Business Class İkramlar

Ukraine Uluslararası Hava Yolları, Business Class olarak uçuş yapan yolcularına özel olarak hazırlanan menülerden yemek seçme imkanı ve kabindeki barlardan sınırsız içki ve içecek kullanma imkanı sunuyor.

 • Özel Yemek Servisi

Ukraine Uluslararası Hava Yollarının seçmeli yemek menüsü ise oldukça zengin bir çeşitliliğe sahiptir. Bunlardan bazıları; çocuk ve bebekler için hazırlanmış özel ve eğlenceli menüler, hasta yolcuların hastalıklarına uygun olarak hazırlanan yemek çeşitleri, meyve ve salata tabakları ve dünya mutfağından seçilmiş lezzetli yemekler olarak sıralanabilir.

Ukraine International Airlines : Business Class

Ukraine Uluslararası Hava Yolları, Business Class sınıfındaki yolcularına farklı ve daha fazla hizmet olanağı sunuyor.

 • Koltuk Diz Mesafesi

Bu sınıf yolcuların bulunduğu bölümler en fazla 12 kişiden oluşuyor ve tamamen yatabilen, 145 cm aralıklarla dizilmiş, İtalyan usulü konforlu koltuklar bulunmaktadır.

 • Yiyecek, İçecek ve İkram

Business Class sınıfında uçuş yapan yolcuları için, şirket yiyecek ve içecek çeşitlerinde sınır tanımıyor, özel olarak hazırlanmış ve sıcak olarak sunulan yemeklerin yanı sıra, yolcular da seçim yaparak ilave ve çıkartmalarla kendi menülerini oluşturabiliyorlar. Yemeklerde ve içeceklerde ise miktar sınırlaması bulunmuyor ve sürekli olarak ikram devam ediyor.

 • CIP Salonu / CIP Lounge

Ukraine Uluslararası Hava Yolları, CIP Salonlarında; ücretsiz internet imkanından, yemek ve içecek ikramlarına, dinlenme ve rahatlama maksatlı masaj koltuklarından, her türlü iletişim imkanına kadar bir çok özel olanaklar bulunuyor.

 • Diğer Özellikler

Şirketin Business class yolcularına tanıdığı ayrıcalıkların bazıları ise; kabinde bulunan çift tuvalet modülü, ayrı olarak hazırlanmış check in bölümü, ilave bagaj hakkı ve hava alanı transferleri olarak sıralanabilir.

Ukraine International Airlines Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

Ukraine Uluslararası Hava Yolları, partnerleri ile birlikte dünyada 1000’den fazla noktaya tarifeli ve charter uçuşları yamaktadır.

 • UIA Seferleri: Ukraine Uluslararası Hava Yolları haftalık olarak yaklaşık 1000 adet sefer yapmaktadır.
 • UIA Rezervasyon: Ukraine Uluslararası Hava Yolları uçak biletlerine rezervasyon yaptırmak için Biletall.com web sitesi, çağrı merkezi ve uygulamaları kullanılabilmektedir.
 • UIA Bilet Al: Ukraine Uluslararası Hava Yolları tarafından düzenlenen uçuşlar için bilet almak isteyen yolcular, Biletall.com üzerinden online olarak biletlerini satın alabilirler.

Ukraine International Airlines Bilet İptal/İade Prosedürü

Ukraine Uluslararası Hava Yolları bilet iptali konusunda değişik işlemler uyguluyor. Bunlar ise zorunlu iptaller ve yolcunun isteği doğrultusunda olan iptaller olarak ikiye ayrılıyor. Zorunlu iptaller kapsamında, yolcunun dahili olmayan, uçuş iptali, uçuş saati değişikliği, vize alınamaması veya iptali ve şirketin bazı nedenlerden dolayı biletleri iptal etmesi olarak sayılabiliyor.

Bu zorunlu durumlarda, şirket, ödenen ücretin tamamını, hiçbir kesinti uygulamadan, iptalin gerçekleşmesinden itibaren yolcusuna ödüyor. Yolcu kaynaklı iptal ve değişimlerde ise; uçuş bilgilerinde meydana gelen saat, yer ve zaman değişikliği taleplerinde az bir miktarda kesinti ile tamamen bilet iadesinde ise sitesinde yayınladığı zaman kısıtlamasına bağlı olarak daha yüksek oranla kesinti yaparak ödeme gerçekleşmektedir.

Ukraine International Airlines Diğer Önemli Bilgiler

 • Koltuk Özellikleri

Ukraine Uluslararası Hava Yollarının yolcuları için seçtiği maksimum rahatlık ve konfora sahip koltuklarda ayrıca, monitör, müzik dinleme sistemi ve bazı sınıf uçuşlarda ise bilgisayar kullanım imkanları da bulunuyor.

 • Bebek ve Çocuk Yolcular

Şirket, bebek ve çocuk yolcuların rahat ve güvenli bir şekilde yolculuk yaması için dünya standartlarında önlemler alarak, bu konuda en son teknolojiye ait yardımcı aparatları da yolcularının hizmetine sunuyor.

 • Hamile Yolcular

Ukraine Uluslararası Hava Yolları, hamile yolcularından doktor tarafından seyahat edebilir raporu bulunanlar için, uçuşta oluşacak herhangi bir olumsuzluktan etkilenmemesi için ilave tedbirler uygulamakta ve uçuş yapabilecek hamile yolcular için uyguladığı koşullar uçuş yapılan ülkenin isteklerine uygun olarak değişiklik gösterebilmektedir.

 • Hasta ve Engelli Yolcular

Ukraine Uluslararası Hava Yolları engelli ve hasta yolcuların, engel ve rahatsızlıklarına özel olarak hazırlanmış seyahat imkanları ve refakatçiler için de uygun seyahat imkanları bulunmaktadır.

 • Evcil Hayvanlar

Ukraine Uluslararası Hava Yolları, uluslararası hava taşımacılık kurallarına uygun olan evcil hayvanların taşınmasına, bagaj bölümünde ve gerekli sağlık ve emniyet koşullarının alınması dahilinde izin vermektedir.

 • Seyahat Sigortası

Ukraine Uluslararası Hava Yolları yolcularının tümünü hava alanından itibaren anlaşmalı sigorta firması sayesinde sigorta kapsamına almaktadır.

Ukraine International Airlines Ucuz Uçak Bileti İçin Seferler ve Bilet Fiyatları

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Kherson - Kiev 293,09 TL 1 Saat
Vilnius - Kiev 313,70 TL 1 Saat 15 Dakika
Kiev - Kherson 346,37 TL 1 Saat 5 Dakika
Kiev - Dnipro 349,43 TL 1 Saat
Kiev - Odessa 361,97 TL 1 Saat
Ankara - Odessa 383,45 TL 4 Saat 35 Dakika
Kiev - Vilnius 403,57 TL 1 Saat 15 Dakika
Ankara - Dnipro 414,37 TL 14 Saat 35 Dakika
Kiev - Lviv 428,04 TL 1 Saat 5 Dakika
Lviv - Kiev 436,97 TL 1 Saat 10 Dakika

Ukraine International Airlines Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Ukraine International Airlines uçak bileti ne kadar?

  Ukraine International Airlines firmasının popüler seferlerinden en ucuzu Ankara - Odessa olup, bilet fiyatı 383,45 TL'dir.
 • Ukraine International Airlines kaç yılında kuruldu?

  1992 yılında kurulmuştur.
 • Ukraine International Airlines firma merkezi neresidir?

  Firma merkezi Kiev şehrindedir.
 • Ukraine International Airlines IATA kodu nedir?

  PS uluslar arası IATA kodudur.
 • Ukraine International Airlines çağrı merkezi numarası kaçtır?

  Çağrı merkezi numarası +380 (50) 398 00 11

Ukraine International Airlines Firması Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (88)
İyi (9)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%91
%9
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,9
97 Değerlendirme
A*** Y***
1 Aralık Cumartesi
İş seyahati için arkadaşım ile binmiştik, keyifli yolculuk yaptık.
S*** D***
15 Kasım Perşembe
Ailecek tatil için çıkmıştık yolculuğa personel çok ilgili ve güler yüzlü
M*** M***
7 Kasım Çarşamba
İçecekler konusun da biraz daha iyileştirilme yapılabilir bence
A*** S*** F***
11 Ekim Perşembe
Biz memnun kaldık ama kişiden kişiye göre değişir bir şey diyemem
R*** S***
13 Eylül Perşembe
Kaliteli hizmet arıyorsanız bu firmayı tercih edin benden demesi
2
25
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com Ukraine International Airlines sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. Ukraine International Airlines Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 7.08.2020 11:03:20 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Bakü, (GYD)
GYD
AZ

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=57800
/ True
57800