1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
Yeni bir şey deneyin!Tekrar Dene

Tuifly Tuifly
Uçak Bileti

"Fly at taxi fare prices"
Kuruluş Tarihi
1972
Firma Merkezi
Hannover
Firma Kısaltması
TUI
IATA Kodu
HF
Uçak Sayısı
36
Uçtuğu Şehir Sayısı
3
Çağrı Merkezi
Ort. Kullanıcı Puanı
4,8/5
Tuifly

Tuifly Popüler Uçak Seferleri

Douala - Lagos
Uçak Bileti
06 Eki 2019
Dakar - Conakry
Uçak Bileti
30 Eyl 2019
Accra - Lagos
Uçak Bileti
22 Eyl 2019
Lagos - Dakar
Uçak Bileti
25 Eyl 2019
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Tuifly En Çok Sefer Yaptığı Şehirler

Tuifly En Çok Sefer Yaptığı Ülkeler

Tuifly Hakkında

TUI Fly havayolu şirketi 2007 yılında Hapag Lloyd Express (HLX) ile Hapagfly’ın birleşmesinin ardından ortaya çıkmıştır. Bu nedenle Hapagfly ismi yerine genelde havayolu firması TUI Fly ismini kullanmakta olup hizmetlerini buna uygun olarak sağlamaktadır. O yüzden geçerli olan ismi üzerinden müşterilerine TUI havayolu şirketi olarak profesyonel bir uçuş hizmeti verildiği görülmektedir. 36 adet uçak filosu ile hizmetlerini sağlamakta olan firma, müşterilerine kaliteli bir uçuş olanağını yüksek standartlara uygun olarak gerçekleştirir.

TUI aynı zamanda müşterilerine hızlı bir hizmeti, her zaman güler yüzünü bozmayan ekipleri üzerinden sağlar. Müşteri memnuiyetini sağlama adına kapsamlı bir hizmeti verdiklerini açıklamalarının yanı sıra, 2016 senesinde 8.3 milyon yolcu taşıyarak önemli bir başarıya da imza attıklarını ifade ederler. Her geçen gün büyüyen filosu ve ekipleriyle uluslararası standartlara uygun olarak çalışarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Tuifly Online Check - in

Sorunsuz bir biçimde uçuş deneyimlerinizi gerçekleştirmeniz adına online olarak check-in işlemlerinizi gerçekleştirmeniz sağlanır. Bunun için talep edilen check-in sürelerinde web üzerinden yapılan işlemlerde 30 gün başlamakta ve kalkıştan 5 saate kadar check-in işlemlerinin tamamlanması da sağlanır. Ayrıca bazı uçuşlar adına kalkıştan 48 saat öncesinde web üzerinden online check-in işlemlerinin de tamamlanabileceği detayları aktarılmıştır.

 • Online Check in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

Hapagfly havayolu firması, sizler adına bagajlarınızı ve hangi koltukta yolcu sınıfınıza göre oturacağınız üzere seçim yapmanıza olanak vermektedir. Tüm check-in işlemlerinizi online olarak yapabildiğiniz gibi koltuk seçimlerinizi pratik olarak yapabilir ve yemek için siparişlerinizi de yine uçuş öncesinde belirtebilirsiniz.

Tuifly Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

 1. Hapagfly şirketi, yeni adı olan TUIfly ismi ile hizmet vermesi ve sürekli olarak günümüzde yatırımlarını arttırmasıyla ön plana çıkar. Bu yüzden geçmişten beri gelen tecrübeli bir uçuş imkanı için bu havayolu şirketini tercih edebilirsiniz.
 2. TUIfly müşterilerine en iyi filo deneyimini sunduğunu aktarır ve bunun için son model uçaklarını her zaman uçuşa hazır uygular. Ayrıca tümünün bakım ve temizlik işlemlerinin uçuş öncelerinde yapılmasıyla da her zaman müşteri memnuiyeti hedefleri takip edilir.
 3. Hapagfly (TUIfly) havayolu şirketi her zaman müşterilerine farklı olabilmenin kanıtlanması için yüksek kalite standartlarını takip ettiğini aktarır. Sadece ulaşım değil, bundan daha fazlasını da sağladıklarını ifade ederler.
 4. Hapagfly her zaman ekstra özellikleri ve avantajları sizler için sunar, beklentilerinizi karşılayan bir uçuş olanağını yakalamanıza imkan verir. Ayrıca erken bilet alımlarında sizlere uygun fiyat olanaklarını da sağlar.
 5. Hapagfly, müşterileri için uygun fiyatları sağlayarak yüksek kalite sağladığını ve güvenilirlik açısından akıllarda şüphelerin kalmamasına da değinir. Her zaman dakik ve geri bildirimleri de hızlı bir şekilde yaptıklarını aktarırlar.
 6. Hapagfly (TUIfly) firması siz bileti satın aldıktan ve koltuğunuza yerleştikten sonra uçuştan kısa bir süre sonra gidilecek mesafeye göre ikram sunumu başlamaktadır. Farklı farklı lezzetlerin her birini bu ikramlar üzerinden deneyimleyebilirsiniz.
 7. Hapagfly dünya üzerinde pek çok noktaya uçuş gerçekleştirdiğini ve bunu her zaman müşteri memnuiyeti esaslarına uygun olarak gerçekleştirdiğini de ifade eder.

Tuifly Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

 • Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

Bagaj: Geçerli olan bagaj kuralları hakkında Hapagfly şirketi bir takım açıklamaları yolcuları adına sunar. Buna göre geçerli uçuşlar için bagaj parçalarının ağırlıklarının 32 kg olması gerektiği ifade edilir. Genişlik uzunluk gibi ölçütler için ise 80 x 65 x 45 cm aşılmaması gerektiği de ifade edilmiştir. Çocuklar ve bebekler için bagaj kurallarında ise kabul edilen ağırlık 20 kg’dır. Her yolcu için 1 bagaj taşıma olanağı vardır.

Kabin/El Bagajı: Kabin ile el bagajları için tek parça başına maksimum kabul edilen ağırlık 8 kg olmaktadır.

 • Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

Yurtiçi: Bagajların geçerli olan kg ölçüsünü aşması durumunda farklı fiyat politikaları uygulanır. Geçerli bagaj ağırlığının 1 kg başına 10€’luk bir ücreti olduğu aktarılmaktadır.

Yurtdışı: Farklı ülkelere yapılan güzergâhlar bagaj fiyatları için bir takım değişmelerin oluşmasını sağlamıştır. Örneğin Balear Adaları, Avusturya, Hırvatistan ile Bulgaristan için 1 adet bagajlar tek yönde 20 kg için 19€, 25 kg için 31€ olarak değişir. Finlandiya, İtalya, Malta, Portekiz, Tunus, Türkiye, Kıbrıs, Yunanistan için ise 20 kg 22€, 25 kg 37€, 32 kg ise 47€ olarak fiyatlandırmalar tabiidir. Ayrıca bagaj sayısının artması durumunda 75€ ile 115€ arasında değişebilen fiyatlar vardır. Her ülkeye göre fiyatlandırmalar farklı şekilde gelişmektedir. .

 • Kayıp, Hasarlı, Eksik Ve Geç Teslim Edilen Bagaj

Bagajlarınızın hasar görmesi durumlarında mutlaka talepte bulunulması gerektiği ifade edilir. Bu nedenle havayolu şirketine ait Lost – Found bürosuna gerekli müracaatların yapılması talep edilir. Aynı durum eksik ya da kayıp bagajlar içinde geçerlidir.

 • Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

Pek çok taşınmaması gereken maddeler bulunur. Bunlar, fünyeler, ateşleyiciler, el bombası, mayın, benzin, metanol, yanıcı madde, çakmak, magnezyum, sinyal roket, havai fişek, patlayıcı mühimmat, meşale, fare zehri, patojen, asitler, akü sıvısı, aşındırıcı madde, araç aküsü ve daha fazlası bagaj kısıtlamaları arasında yer alır.

Tuifly Yiyecek, İçecek ve İkram

 • Economy Sınıfı İkramlar

Hapagfly şirketi, her zevke uygun olarak çeşitli ikramların bulunduğunu aktarır. İştah açıcı pek çok lezzetin bulunabildiği ve ayrıca sandviç dahil olmak üzere çeşitli bagetlerin olduğu da aktarılır.

 • Business Sınıfı İkramlar

Birbirinden farklı lezzetleri her zaman için Business sınıfı dahilinde bulabilirsiniz. Ayrıca bazı içecekler ücret ile satılabilmektedir. Örneğin Gouda dahil Baget alkollü olmayan içecek 6.90€ fiyatlarında satışa sunulur. Bunun gibi ekstra lezzetler için ücretler ödenebilir.

 • Özel Yemek Servisi

Kendi zevkiniz ve tercihlerinize göre havayolu şirketinden yemek tercihlerinizi belirleyebilirsiniz. Ayrıca lezzetli yiyecek ve içecekler için geçerli olan listeden bedellerini ödeyerek de uçuş sırasında özel yemek servisi olanağından yararlanmanızda mümkün olmaktadır.

Tuifly Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

 • Hapagfly Seferleri: Sizlere, Bulgaristan Hırvatistan, Türkiye, Kıbrıs, Malta, Portekiz, Tunus, İtalya, Fas, Kanarya Adaları, İsrail, Mısır ve daha fazla ülkeye seyahat etme olanağı sağlanır. Tümünü kaliteli bir uçak filosuyla yapabilerek keyifli bir uçuşun keyfine varabilirsiniz.
 • Hapagfly Rezervasyon: İhtiyacınız olan günlere ve güzergahlara göre Hapagfly firması biletleri için online olarak Biletall.com'dan hızlı bir şekilde rezervasyonları gerçekleştirebilirsiniz.
 • Hapagfly Bilet Al: Biletall.com'dan online olarak zorlanmadan kolaylıkla bilet satın alım işlemlerinizi Hapagfly adına gerçekleştirmeniz mümkündür.

Tuifly Bilet İptal/İade Prosedürü

Geçerli olan rezervasyonun ve bilet iptallerinin yaşanması durumunda bir takım prosedürlerin devreye girdiği açıklanır. Uçuşun kullanılmayan kısmı adına vergiler ve geçerli olan harçların iade edilmekte olduğu aktarılır. Ayrıca her bir uçuş başına geçerli olan geçerli miktarlar farlı para birimlerine göre tahsil edileceği de belirtilmektedir. Bir takım uçuşlarda yapıaln geri para iadesinde yakıt ve güvenlik ücretlerinin iade edilmeyeceği aktarılır. Ücretler ise yolcu başına fiyatlandırılmakla beraber, geçerli olan tarifeye bağlı olarakta farklı fiyat politikaların uygulanabildiği de ifade edilmektedir.

Ayrıca iade işlemleri için bileti satın aldığınız Biletall.com sitesine giriş yaparak geçerli adımları tamamlayabilirsiniz. Hapagfly, aracı olan şirketler üzerinden de geçerli olan iade prosedürlerini uyguladığını da ifade etmiştir

Tuifly Diğer Önemli Bilgiler

 • Koltuk Özellikleri

Koltuk düzenleri farklı kategorilere göre düzenlenir ve size seçim yapma imkanı verilir. En rahat koltuk seçenekleri geniş diz mesafesine sahip olmasıyla XL koltuklar ile ön plana çıkmaktadır.

 • Bebek ve Çocuk Yolcular

Bebeklerin 2 yaşından küçük olması durumunda yetişkinlerin kucağında eşlik etmesine izin verilmektedir. Fakat yeni doğan bebekler eğer ki 7 günlük ise sağlık hususlarından dolayı uçakta taşınmalarına izin verilmeyebilmektedir. 7 günden sonra taşınmalarına olanak verilmektedir. 2 ile 11 yaş arası çocuklar için ise geçerli koltuk fiyatlandırmaları indirimli olarak uygulanır.

 • Hamile Yolcular

Hamile yolcular için geçerli olan koşullar, hamileliğin 36. Haftasına kadar uçabilmenize izin vermektedir. Aynı husus dönüş uçuşlarında da geçerli olduğu aktarılır. Ayrıca 36. Haftadan sonra olan uçuşların dışındaki hamile yolcuların kabul edilmediği ve riskin çok yoğun olduğu da belirtilmektedir. Çoğul gebelik durumlarında ise 32. Haftadan sonra geçerli şartlar uygulanır ve uçuş öncesinde gerekli bildirimlerin yapılması talep edilir.

 • Hasta ve Engelli Yolcular

Hareket kabiliyeti kısıtlı, engelli ve hasta yolcular için taşıma kuralları belirgindir. Tekerli sandalye kullanıcılar için Hapagfly ekipleri gereken desteği sağlamaktadır. Ayrıca tekerlikli sandalyelerinin katlanabilmesine bağlı olarak taşıma hizmetinin ücretsiz olduğu aktarılır.

 • Evcil Hayvanlar

Havyanlar sadece kedi ve köpeklerin taşınabilmesiyle mümkündür. Kilo sınırı ise taşıma çantası dahil olmak koşulu ile 6 kg olmaktadır. Ayrıca taşıma çantasının ölçüleri 55x 40 x 20 cm boyutlarını geçmemelidir. Taşıma çantasının ayrıca su geçirmez olması talep edilir.

Tuifly Ucuz Uçak Bileti İçin Seferler ve Bilet Fiyatları

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Douala - Lagos 2.058,79 TL 14 Saat 10 Dakika
Dakar - Conakry 2.102,05 TL 23 Saat 15 Dakika
Accra - Lagos 2.352,54 TL 12 Saat 30 Dakika
Lagos - Dakar 2.718,16 TL 4 Saat 25 Dakika

Tuifly İle Seyahat Eden Yolcularımızın Yorumları

Çok İyi (18)
İyi (5)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%78
%22
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,8
23 Değerlendirme
Güvenilir bir firma kaliteli personel
Personel güler yüzlü ikramları çok iyi
Personel güler yüzlü fiyatlar uygun
Pencereler biraz daha büyük olabilir diye düşünüyorum ama çok iyi hizmet aldık
Ankaraya dönerken binmiştim koltuklar biraz küçük gibi
Hayvan kabul etmeleri güzel, bu büyük bir ayrıcalık
Firma güzel diyemicem ama deneyin kendiniz görün
Ben hiç memnun kalmadım ama yine de deneyebilirsiniz
Klimalardan yana sıkıntı yaşadık bir şey diyemem
Ben memnun kaldım şahsen herşey güzeldi içecekler dışında
Ben şahsen memnun kaldım koridorlar biraz dar ama olsun
Personel güler yüzlü hizmet kaliteli denenebilir
Firma gerçekten hizmetlerini tam anlamı ile sağlıyor
Uçağa çocuk alsalar tam puan verebilirdim ama çocuk almıyorlar bu bir sorun
İş dolasıyla bilet satın almıştık, firma kaliteli. Yolculuk keyifliydi
2
23
Devamını Göster
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com Tuifly sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. Tuifly Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 15.09.2019 11:33:52 )

Douala, (DLA)
DLA
CM
Lagos, (LOS)
LOS
NG

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=66350
/
66350