Tekrar Dene Kapat
Sunexpress

SunExpress 1995 yılında Türk Hava Yolları ve Lufthansa ortaklığı ile kurulmuştur. Şirketin şuan ki genel müdürü Jaan Albrecht’dir.

SunExpress yurt içinde 17 (İstanbul,Ankara,Kayseri…), yurt dışında 28 (Zürih,Münih,Hamburg…) olmak üzere toplamda 45 noktaya seferler düzenlemektedir.               

Sunexpress Seferler

SunExpress bilet satın almak, iptal ettirmek ve değişiklik için ve ya 0(850) 360 3258 numaralı Biletall çağrı merkezini veya 444 0 797 numaralı Sunexpress çağrı merkezini arayara işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 


BOEİNG 737-800/67 Adet

Sunexpress Uçak

 

AİRBUS A330/4 Adet

Sunexpress Airbus


Online Check-in işlemlerinizi sunexpress.com/tr/online-check-in/ linkinden online olarak veya havaalanlarında bulunan check-in noktalarından yapabilirsiniz. Yurt içi uçuşlarda isteğiniz herhangi bir koltuk için 10 TL,yurt dışı uçuşlarınızda ise bu fiyat 10 Euro olarak belirlenmiştir.

 

Sabiha Gökçen Havalimanı Check-in Noktaları

Sabiha Gökçen Havalimanı


Sunexpress uçak içerisinde her ay yeni sayı çıkan SunTimes dergisini müşterileri ücretsiz olarak takip edebilirler.

Suntimes Dergisi

Sunexpress yolcularına uçak içi ikram olarak bilet fiyatının üzerine yurt içinde 15 TL yurt dışında 12 Euro ek ücret alarak günün menüsündeki lezzetleri sunmaktadır.

Sunexpress yolcularına yurt içi uçuşlarında 20kg yurt dışı uçuşlarında 30kg bagaj hakkı tanımaktadır. Ek bagaj ücretlendirilmesi yurt içinde 5kg/15tl yurt dışında 5kg/15euro şeklindedir.

Sunexpress müşterilerine Sunpoint kartı ile yaptıkları her uçuşta puan kazandırıyor yolcular bu puanları diğer uçuşlarında kullanıyorlar.

Sunpoint Kart

Sunexpress biletlerini Suneco, Sunclassic, Sunpremium şeklinde sınıflandırmaktadır. Sınıflarda fiyat farkının yanı sıra fazla bağaj hakkı gibi avantajlar da bulunmaktadır.

 

Benzer Firmalar

Sunexpress
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
Sunexpress
Firma Ünvanı :
Güneş Ekspres Havacılık A. Ş.
Kuruluş Yılı :
1995
Firma Merkezi :
Adres:9 Eylül Mh. Akçay Cad. No: 273 Gaziemir - İzmir TR 35410
Çağrı Merkezi :
444 0 797