1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!
"Less Money, More Go."

Spirit Airlines Spirit Airlines Uçak Bileti

Firma Kısaltması
Spirit
Firma Merkezi
Florida
IATA Kodu
NK
Çağrı Merkezi
+1 (801) 401 2220
Uçak Sayısı
118
Ortalama Kullanıcı Puanı
4,6/5
Nasıl Oy Verilir? Oy Ver

Spirit Airlines Hakkında

Spirit Airlines, kaliteli bir uçuş deneyimi sağlama adına önemli yatırımları yaptığını açıklar. Diğer havayollarından farklı olarak daha uygun ve düşük fiyatları sunmayı da taahhüt etmektedir. Aynı zamanda müşterilere en iyi şekilde hazırlanan ikramlardan, memnuiyetin sağlanmasına kadar bir dizi işlemleri de gerçekleştirerek faaliyetlerini hız kesmeden sürdürmekte oldukları da aktarılan detaylar arasında kendine yer alır.

Spirit Airlines aynı zamanda Latin Amerika, ABD ve Karayip’ler üzerinde uçuş rotası belirleyerek 60 farklı noktaya günde 400’den fazla uçuş gerçekleştirmekte olduklarını aktarmaktadırlar. Sürekli olarak büyüme hedefinde olan ve zamanında hizmet anlayışı ile düşük fiyatlı olanaklar ile kendini ön plana çıkarmış bir havayolu firması olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Spirit Airlines Online Check - in

Spirit Airlines oldukça pratik ve kolay bir şekilde online olarak sizlere check-in yapabilme olanağını vererek ön plana çıkar. Sizlere sağladığı kolay rezervasyon ve check-in imkanları sayesinde kalkış öncesinde gereken işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca online check-in işlemlerinin mutlaka kalkıştan 24 saat önce başladığını bilmeniz ve son 1 saate kadar yapabileceğinizi de unutmamanız gerekiyor. Sizlere hızlı ve pratik anlamda check-in fırsatını sunan Spirit Airlines firması aynı zamanda hangi yolcuların bu işlemleri yapıp yapamayacağı konusunda da ilgili detayları paylaşmaktadır.

 • Online Check in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

Spirit Airlines, sizlere ek çanta dahil olmak üzere koltuk seçimi ya da özel yemek siparişleriniz adına check-in işlemlerinizi de yapmanıza imkan vermektedir. Böylece biletinizi satın aldıktan sonra koltuk seçimlerinizi kalkış öncesinden yaparak uçuş için hazır olabilirsiniz.

Spirit Airlines Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

 1. Spirit Airlines, ABD, Karayip Adaları ve Latin Amerika’ya kaliteli bir uçuş olanağını sağlayan hizmeti sağlamaktadır. Güçlü bir ULCC ağına sahip olduğunu aktarmasının yanı sıra, güvenilir ve her zaman tam zamanında bir hizmet anlayışını benimsemiştir.
 2. Spirit Airlines için bir başka önemli detay ise uçak seferlerinin her gün yapılıyor olması ve günlük uçuşların 400’ü bulmasıdır. Ayrıca 60 farklı bölgeye yapılan tüm uçuşlar, yakıt verimi yüksek olan ve temiz olan uçaklar ile sağlanarak desteklenmektedir.
 3. Spirit Airlines, her zaman için güler yüzlü ve işini bilen personeller ile çalıştığını aktarır. Aynı zamanda personeller bebek, yaşlı, engelli ya da hasta yolculara karşı çeşitli refakat etme hizmetlerini de vererek, uçuş öncesi-sonrası bağlamında önemli bir çalışma fonksiyonu sağlamaktadırlar.
 4. Spirit Airlines, kaliteli yolcu sınıflarına sahiptir ve tüm müşterilerine ayrıcalıklı bir uçuş seyahati yapabilmelerinin kapısını açmaktadır.
 5. Spirit Airlines şirketi aynı zamanda, ultra düşük fiyatlı biletlerin satışı konusunda kendisine oldukça güvenmektedir. Özelikle de piyasa üzerinde bu konudaki iddiasını yüksek tutarak her fırsatta bunu dile getirdiği de görülür.
 6. Spirit Airlines havayolu firması aynı zamanda üyelerine çeşitli yiyecek, içecek ve atıştırma türü pek çok gıdayı sunar. Uçuşlarınızda böylece yeme ve içme konusunda fazla bir derde girmenize de gerek kalmamaktadır.
 7. Spirit Airlines firması ABD’nin en iyi havayolu şirketi olduğunu aktarır ve bunun için gerekli tüm çabaları gösterdiğini aktarır. Fiyatlar konusunda alternatifleri sağladığı gibi ayrıca müşterilerine sigorta türü hizmetlerde de ayrıca destek sağladığını da belirtmektedir.

Spirit Airlines Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

 • Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

Bagaj: Her yolcu için geçerli olan bagaj sınırlamaları ve taşınabilir ağırlıklar bulunur. Bunun için geçerli olan boyutun geçilmesi halinde ek ücretlerin talep edildiği aktarılmaktadır. Bagaj için belirtilen en yüksek sınır 23 kilo olarak belirtilmektedir. Fakat Orta Amerika, Meksika, Karayip, Güney Amerika için geçerli olan kilo sınırının 32 kg olduğu aktarılır.

Kabin/El Bagajı: Küçük çantalar ya da el bagajları için boyutlar tekerlekler ve kulp dahil olmak üzere 18 x 14 x 8 olarak kabul edilir. Ayrıca bu boyutlar 45 x 35 x 20 cm geçmemelidir. Taşıma çantaların ise temel ölçülerinin 22 x 18 x 10 olarak kabul edildiği aktarılır.

 • Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

Yurtiçi: İç hatlar üzerinde kilo sınırlarının aşılması durumunda farklı ücretlendirmeler kabul edilmektedir. Genelde her çanta başına eklenen miktarlar dolar bazında işlem görür.

Yurtdışı: Bagajların geçerli olan boyutlarına göre ek olarak, 18-23 kg bagajlar için 30$, 23-32 kg bagajlar için 55$, 32-45 kg için ise 100$ gibi fiyatlandırmalar vardır. Genelde Spirit Airlines firması bölgesel bir uçuş güzergahına sahip olduğu için fiyatlar bu düzenlemede ele alınmıştır.

 • ABD Bagaj Kuralları

Güney Amerika için 23 kg kabul edilir. Orta Amerika için ise maksimum ağırlık 32 kg olmalıdır. Ayrıca büyük boyutlu öğelerin olması durumunda bagajın toplam boyutunun 203 santimi geçmemesi de kurallar arasındadır.

 • Kayıp, Hasarlı, Eksik Ve Geç Teslim Edilen Bagaj

Bagajların kaybolması ya da hasar görmeleri durumunda iç hat uçuşlarında 4 saat içerisinde bir rapor hazırlanması gerekiyor. Eğer ki uluslararası bir uçuş söz konusu ise varıştan 7 gün sonra raporun hazırlanması gerekiyor. Bu tür durumlarda mutlaka Spirit Airlines ekiplerini bulmaya çalışın ve her zaman bagajlar üzerinde bir kaza raporu ya da diğer geçerli olan raporları doldurarak bildirim yapın.

 • Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

Spirit Airlines ile seyahat yapacaksanız, yanıcı maddeler, ateşleyici silahlar, sivri ve zarar veren cisimler, biber gazı ve çeşitli nesneleri barındırmamanız gerekiyor. kesinlikle yasak olan biber gazı vs gibi maddelerin dışındaki eşyalar yolcuların kayıtlı bagajlarında taşınabilmektedir.

Spirit Airlines Yiyecek, İçecek ve İkram

 • Economy Sınıfı İkramlar

Spirit Airlines, standart sınıf müşterilerine yolculuk sırasında çeşitli atıştırmalıkları sunduğunu aktarır. Ayrıca çeşit çeşit yiyecek ve içecekleri de yine bu sınıfta bulmak mümkündür.

 • Business Sınıfı İkramlar

Kaliteli aşçılar tarafından sizlere lezzetli ikramların sunulduğu ve rahat hissetmeniz adına tüm gerekli işlemlerin yapıldığı bir yolculuk ile beklentilerinizi karşılayan bir seyahati en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz.

 • Özel Yemek Servisi

Sağlığınız adına uygun olarak yiyecek, içecek ve diğer hususları Spirit Airlines temsilcilerine uçuş öncesinde belirtmenizde yarar vardır. Şeker hastalığı, kalp hastalıkları, bebekleriniz için gerekli yiyeceklere kadar tüm bunları belirtmeniz, size endişesiz bir yolculuk olanağını verecektir.

Spirit Airlines: Business Class

 • Koltuk Diz Mesafesi

Lüks deri koltuk sistemleri, en rahat ve konforlu bir uçuş için uçaklarda bulunur. Sizlere geniş ve diz mesafesinin geniş olduğu kaliteli koltuklar ile Spirit Airlines farkıyla uçuş deneyimini yakalamanıza imkan verilir.

 • Yiyecek, İçecek ve İkram

Müşterilerin tümü için her zaman kaliteli yeme içme ve atıştırma olanakları verilmektedir. Özel olarak tasarlanan ve düzenlenen tüm bu ikramlar, memnuiyetinizi kazanmanızı sağlayan değerli bir hizmeti de barındırmaktadır.

Spirit Airlines Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

 • Spirit Airlines Seferleri: Her gün 400 uçuşu gerçekleştirmek olan Spirit Airlines şirketi, ABD, Latin Amerika ve Karayip’e uçuş güzergahları düzenlemektedir. Kaliteli bir uçuş imkanına sahip olan şirket, 60 farklı nokta üzerinde uçuşlarını tamamlar.
 • Spirit Airlines Rezervasyon: Geçerli olan güzergahlar adına online olarak hızlı ve güvenli bir şekilde rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.
 • Spirit Airlines Bilet Al: Uygun fiyat alternatifleriyle ön plana çıkan Spirit Airlines şirketi için bilet alma işlemlerinizi ve diğer check-in işlemlerinizi online olarak yapabilme fırsatı sizler için sunulmaktadır.

Spirit Airlines Bilet İptal/İade Prosedürü

Biletlerin iptali söz konusu olduğunda bu konuyla alakalı olarak Spirit Airlines şirketi bir takım açıklamaları ifade etmiştir. Buna göre rezervasyonların 24 saat dışında iptal edilmesi ya da seyahatten 7 gün öncesine kadar bırakılması, geçerli olan bakiyenin alınmasını sağlayabilir. Fakat rezervasyonlar tarifeli kalkış saatinden 7 günden az bir sürede yapılmış ise o zaman bilet iptallerine ait olarak farklı ücretlendirme kesintileri uygulanmaktadır. Değiştirme ya da iptal durumlarına ise eğer ki 24 saati geçkin bir durum varsa, yine geçerli ücret kesintileri uygulanarak bilet iadeleri uygulanır.

Eğer ki biletlerinizi Biletall.com üzerinden almışsanız biletlerinizi iptal ettirmek ve bu konuda işlem yapmak adına yine Biletall.com sitesine girmeniz gerekiyor. Burada yapılacak bilet iadesi ve iptali işlemlerinin ardından Spirit Airlines’inde kurallarına göre bir sonuç alınacaktır.

Spirit Airlines Diğer Önemli Bilgiler

 • Koltuk Özellikleri

Koltuk sistemleri deri olarak tasarlanmış ve en lüks bir dizayn oluşturulmuştur. Rahatlıklarının olmasının yanı sıra tüm yolculuk boyunca rahat hissetmeniz adına tüm gereken altyapılar oluşturulmuştur.

 • Bebek ve Çocuk Yolcular

Bebek ve çocuklar için yolculuk kuralları 7 günlük doğumdan 2. Yaş gününe kadar çocukların kucakta gitmesine izin verilmektedir. Fakat geçerli yaş sınırı geçtikten sonra ücretli bir koltuğun alınması gerekmektedir.

 • Hamile Yolcular

Hamilelik evrelerinde yolculuklarda belirli haftalar gözetilmektedir. Doğumların özellikle de 36. Haftayı geçtiği durumlarda mutlaka doktor raporunun talep edildiği belirtilir. Yine de uçuştan önce mutlaka Spirit Airlines müşteri temsilcilerine bu konuyla alakalı bir bildiri yapılmalı ve anne-bebek için riskli durumların olduğu durumu varsa buna dair raporda hazırlanmalıdır.

 • Hasta ve Engelli Yolcular

Taşınabilir diyaliz makinesiyle, tekerlikli sandalye ve buna bağlı sağlık için önemli olan konularda seyahatlere izin vardır. Ayrıca sizlere gerekli refakatçilik hizmetleri de havayolu firması tarafından profesyonel bir çalışma ile sağlanır.

 • Evcil Hayvanlar

Hayvanları sevmelerine rağmen uluslararası seyahatlerde evcil hayvanların taşınmasına izin vermedikleri açıklanmaktadır. Fakat hizmet alanında duygusal destek hayvanlarının seyahatine izin verildiği aktarılmaktadır. Bunun için gidilmesi planlanan ülkeye göre farklı belgelerin gerekli olabileceği de ifade edilmektedir.

 • Seyahat Sigortası

İsteğe bağlı olarak müşterilerin Spirit Airlines tarafından seyahat sigortası yapması önerilmektedir.

Spirit Airlines Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Spirit Airlines firma merkezi neresidir?

  Firma merkezi Florida şehrindedir.
 • Spirit Airlines IATA kodu nedir?

  NK uluslar arası IATA kodudur.
 • Spirit Airlines çağrı merkezi numarası kaçtır?

  Çağrı merkezi numarası +1 (801) 401 2220

Spirit Airlines Firması Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (56)
İyi (34)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%62
%38
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,6
90 Değerlendirme
F*** Ö***
14 Kasım Çarşamba
Fazladan gelen çantamı da kabul ettikleri için teşekkür ederim
M*** A***
3 Kasım Cumartesi
Güzel diyemem ama kötü de diyemem siz deneyin kendiniz görün
D*** Ö***
18 Ekim Perşembe
Kaliteli hizmet güvenilir firma uygun fiyatlar bence herşey güzeldi
B*** M***
24 Eylül Pazartesi
İkramları çok güzel, kaliteli ikramlar ve güler yüzlü personel biz memnun kaldık
B*** K***
6 Eylül Perşembe
Firma gerçekten ekonomik Ukraynaya giderken devamlı tercih ediyorum
2
23
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com Spirit Airlines sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. Spirit Airlines Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 14.08.2020 04:51:59 )

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=73531
/ True
73531