1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!
"Fly With A Queenslander"

Skytrans Airlines Skytrans Airlines Uçak Bileti

Kuruluş Tarihi
1990
Firma Kısaltması
Skytrans
Firma Merkezi
Cairns
IATA Kodu
NP
Uçtuğu Şehir Sayısı
5
Çağrı Merkezi
+7 4046 24 21
Uçak Sayısı
8
Ortalama Kullanıcı Puanı
4,9/5
Nasıl Oy Verilir? Oy Ver

Skytrans Airlines Popüler Uçak Seferleri

Kahire - İstanbul
Uçak Bileti
04 Eyl 2020
Gassim - İstanbul
Uçak Bileti
03 Eyl 2020
İstanbul - Kahire
Uçak Bileti
23 Ağu 2020
Cidde - Beyrut
Uçak Bileti
15 Ağu 2020
İstanbul - Beyrut
Uçak Bileti
04 Eyl 2020
İstanbul - Cidde
Uçak Bileti
14 Ağu 2020
Taif - Gaziantep
Uçak Bileti
11 Eyl 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Skytrans Airlines En Çok Sefer Yaptığı Şehirler

Skytrans Airlines En Çok Sefer Yaptığı Ülkeler

Skytrans Airlines Hakkında

Skytrans, Avustralya’nın eyaletleri arasında sayılan Queesland’da kurularak günümüzde aktif olarak hizmetlerini sunmaktadır. 1990 tarihinden beridir hizmetlerini sunan Skytrans havayolu firması, çeşitli ülkelere yaptığı uçuşlarla ön plana çıkarak kalite farkını ortaya koymaktadır.

Skytrans çeşitli adalara ve bölgelere uçak seferleri düzenleyen bir çalışma düzenine sahiptir. 137 adet personeli ile çalışmalarını özel bir havayolu firması olarak gerçekleştirmektedir. Özel olarak satın alınan uçaklar ile yapılan tüm bu uçuşlara ek olarak, kiralama ve kargo taşıma gibi ek hizmetlerde yine Skytrans havayolları tarafından sağlanan bir hizmet olarak karşımıza çıkmaktadır.

Skytrans havayolları aynı zamanda, Quuesland’da uzun bir geçmişe sahip olarak kendini gösterir. Pilot Peter Collings 2000 senesinde Batı Kanat Havacılığını başlayarak, önemli bir bölgesel uçuş sağlama, kargo taşıma ve havayolu şirketi olarak çalışmalarını gerçekleştirmiştir. Ayrıca Skytrans, yılda yaklaşık olarak 300.000 kilo yük taşıyarak önemli bir çalışma gerçekleştirir.

Skytrans Airlines Online Check - in

Skytrans havayolları taşıma sözleşmelerine uygun olarak sizlere hizmet vermekte ve en doğru check-in işlemlerinin tamamlanmasına olanak vermektedir. Aynı zamanda Skytrans özellikle diğer havayolları ile bağlantılı olarak uçuş bağlantılarını garanti etmediğini de ifade eder. Ayrıca check-in işlemleri için bagajların ve çeşitli güvenlik prosedürleri için yeterli zamanın ayarlanması noktasında yolcuların sorumluluğunda olduğunu da belirtilir. Aynı zamanda bilet satın aldıktan sonra check-in işlemlerinizi kolay bir şekilde internet üzerinden yapabilme olanağı Skytrans havayolu şirketi tarafından sizlere sağlanır. Temel olarak uçuş bağlantıları ve bagaj transferleri konusunda hizmet sunmadığını belirtmiş olmasına karşın, check-in ve bagaj hususlarında mutlaka yolcuların sorumluluklarını yerine getirmeleri de aktarılır.

Check-in işlemlerinizi kalkıştan önce en az 60 dakika öncesinde yapılmalıdır. Check-in işlemlerinde ayrıca Coen ile Lockhart Nehri hariç olmak üzere tüm havaalanlarında kalkış saatinden 30 dakika öncesinde kapatıldığı aktarılır. Coen’de check-in işlemleri Coen Guesthouse üzerinden yapılır ve 60 dakika öncesinden kapanmaktadır. Bu saatten sonra check-in yapılmasına müsaade edilmez. Aynı zamanda check-in sırasında kimlik bilgilerinizi doğrulamanız istenir. Pasaport, sağlık kartları, banka kartı ya da diğer belgeler mutlaka sorunsuz şekilde doğrulanabilmelidir.

 • Online Check-in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

Skytrans firması müşterilerine istekleri karşılığında yemek siparişleri verme ya da koltuk seçimlerini ayarlamak için hizmetler sağlamaktadır. Bunun işçin müşteri hizmetleri ya da online olarak koltuk seçimi ve özel yemek sipariş talepleriniz doğrultusunda taleplerinizi Skytrans havayolu şirketine verebilirsiniz.

Skytrans Airlines Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

 1. Bölgesel anlamda Avustralya’da büyük bir havayolu hizmetini sağlamaktadır. Bunun için en geniş seçenekler ve uygun fiyatları sunarak havayolu firması olarak özel bir çaba içerisinde çalışmaktadırlar.
 2. Sizlere günlük uçuş imkanlarını sağlama ve müşteri memnuiyetini gerçekleştirme adına Skytrans firması kaliteli bir uçuş deneyimi imkanını sunar.
 3. Skytrans havayolu firması, sizlere günlük seyahatleriniz doğrultusunda en iyi gezileri yapabilme olanağını vermektedir. Ayrıca para tasarrufu yapabilmeniz adına fiyat politikalarında bir takım tavizleri de sunduklarını ifade etmektedirler.
 4. Skytrans havayolu şirketi için bilet alımlarınızda eğer ki erken tarihleri kovalarsanız, yine en uygun fiyatları yakalayabilirsiniz. Ayrıca yolculuklar deniz ve doğal tabiat üzerinde yoğunlaşacağı için uçuş deneyiminiz size ayrı bir heyecan katacaktır.
 5. Skytrans aynı zamanda, Kowanyama, Aurukun, Coen, Weipa, Bamaga, Cairns, Lockhart Nehri ve daha fazlası üzerinden size uçuş imkanını verir. Buralardan kalkarak, Badı, Boynuz, Boigu, Saibai, Yam, Warraber, Yorke ve daha fazla adalara uçuç gerçekleştirebilirsiniz.
 6. Skytrans Havayolları, tecrübeli personelleri ile her zaman müşteri memnuiyeti odaklı hizmet vermektedirler. Böylece uçuş deneyimlerinizde sizlerin tüm taleplerinizi karşılayan güler güzlü ekipler ile paranızın karşılığını alabilirsiniz.
 7. Skytrans Havayolları tüm yolcularına gereken hizmet koşullarını aktarır ve sizlere çeşitli adalara uçuş deneyimini en iyi verebilmek için uçuş rotaları belirler. Senelerdir hizmet veren bir havayolu şirketi olmanın tüm tecrübesini de sizlere yansıtır.

Skytrans Airlines Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Skytrans’ın bagajlar üzerinde kullanım hakları ve yolcularının yapması gerekenler noktasında açıklayıcı anlatımları olduğu görülmektedir.

 • Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

Bagaj: Cape York Uçuşları için bahsi geçen bagaj sınırlamaları, 20 kg kadar izin verilmektedir. Ücretsiz uçuşlar için geçerli olan bu kilogram arttığında ise farklı ücretlendirmelere tabii olmaktadır. Temel olarak sınıf ayrımı olmaksınız, Torres Strait Island uçuşları için yine bagaj sınırlaması 20 kg kadar izin verilmektedir.

Kabin/El Bagajı: El bagajları için Cope York uçuşlarında izin verilen toplam ağırlık 6 kg olarak belirlenir. Toplamda 2 ürüne izin verilmektedir. Ayrıca Torres Strait Island için geçerli olan bir adet 4 kg olarak sınırlandırılmıştır.

 • Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

Cope York Uçuşları: Skytrans havayolu Cope York uçuşları için fazla bagaj ücretlerinde kg başına 5.50$ alacağını açıklamaktadır.

Torres Strait Island: Temelde fazla bagaj ücreti bu uçuşlar için 3.30$ olarak her kg için talep edilecğei aktarılır. Aynı zamanda ücreti ödenmiş olsa bile 32 kg geçen bagajların kabul edilmediği açıklanır. Eğer fazla yükünüz bulunuyorsa bunun çözümü için Skytrans Müşteri Hizmetlerine danışılmalıdır.

 • ABD Bagaj Kuralları

Skytrans Havayolu firması, uçuşlarını Cape York üzerinden başlatır ve Torres Strait Adalarına gerçekleştirir. Pek çok adaları, koyları ve güzel bölgeleri bu uçuşlar sayesinde görebilirsiniz. Yukarıdaki açıklamalar Cape York uçuşları ile Torres Strait Adaları için belirtilen bagaj kısıtlamalarını kapsamaktadır.

 • Kayıp, Hasarlı, Eksik Ve Geç Teslim Edilen Bagaj

Skytrans Havayolları genelde kayıp durumlarının yaşanması durumunda ilgili ekiplere danışılmasını önerir. Ayrıca bölgelerdeki kayıp eşya bürolarına gerekli müracaatlarınızı yaparak gerekli geri dönüşü samimiyetli bir şekilde alabilirsiniz.

 • Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

Tehlikeli ve yasak ürünler kapsamında bir takım taşınamayan maddeler yer alır. Bunlar arasında çakmaklar, yanıcı sıvılar, çeşitli yanıtı aerosoller, silahlar, zehirler (tıbbi reçete dahil değil) bunlar arasında yer alır. Ayrıca bagajlar ve kabin bagajlarında alkol taşınmasına da izin verilmemektedir.

Skytrans Airlines Yiyecek, İçecek ve İkram

Skytrans yolculukları genelde uçak modellerine göre belirlenen sınıflara göre ayarlanır. Aynı zamanda uçuş güzergahınızın nereye yapılacağı, alacağınız hizmetinde değişmesine neden olacaktır. O neden uçuş noktaları ve uçak bileti alacağınız uçakların modelleri sizin yiyecek ve içecek ikramlarının değişmesini sağlar.

 • Dash 8 100

Sizlere en iyi uçuş imkanını sağlayan bir özelliğe sahiptir. Klimalı bir uçuş deneyimi sağlanmasının yanı sıra, sizlere çeşitli ikramlar ve içecekler sağlanarak güzel bir uçuş olanağı verilir.

 • Beechcraft King Air B200

Çeşitli yiyecek ve içecek ikramlarını yine bu uçak modelinde yapacağınız seyahatlerde bulabilirsiniz.

 • Özel Yemek Servisi

Taleplerinize uygun olarak yemek taleplerinizi uçuş öncesinde verebilmeniz mümkündür.

 • Koltuk Diz Mesafesi

Yolcu konforu en üst düzeyde baz alınarak, klimalı bir ortamda rahat bir yolculuk olanağı sizler için verilmektedir. Ayrıca uçağa bağlı olarak yeniden yapılandırılabilir koltuk düzenekleriyle keyifli bir uçuş yakalanabilmektedir.

 • Yiyecek, İçecek ve İkram

Skytrans Havayollarında uçuş esnasında verilen yiyecek-içecek ile ikramlar, yapılacak güzergaha göre değişiklik gösterebilmektedir.

 • Skytrans: Yolcu Memnuiyeti

Tüm müşterileri için Skytrans Havayolları, keyifli bir yolculuğu deniz üzerinden çeşitli adalara gerçekleştirerek sağlar. Bunun için en iyi ve özel avantajların her birini profesyonel ekibi ile sağlayarak verir. O yüzden rezervasyon olanaklarındaki kolaylıklardan, alacağınız ikramlar ve uygun fiyatlara kadar Skytrans Havayolları sizlere istediğiniz kaliteyi sağlayacaktır.

Skytrans Airlines Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

Avustralya’da pek çok ada ve tatil beldelerine uçuş imkanı Skytrans Havayolları tarafından sizler için sağlanır.

 • Skytrans Seferleri: Skytrans şirketi sizlere Cape York yarımadası ile Torres Strait Adalarına özel bir uçuş olanağı sağlar. Her bir adaya uçuş olanağı her zaman ulaşabileceğiniz güzergahlar ile sağlanarak, müşteri memnuiyeti en iyi şekilde sağlanmaktadır.
 • Skytrans Rezervasyon: Online olarak kolaylıkla rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.
 • Skytrans Bilet Al: İhtiyacınız olan uçak biletlerini satın almak için internet üzerinden bilet alma işlemlerinizi kolaylıkla ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Skytrans Airlines Bilet İptal/İade Prosedürü

Skytrans Havayolları için olası durumlarda uçak biletleri ya da iadeler için yapılması gereken Skytrans’ın yetkilerine danışmak olacaktır. Sizlere geçerli olan kuralları ve hizmetleri doğrultusunda bilet iptali ya da iadesi yapabilmektedirler. Fakat burada önemli olan uçuş saatlerinin baz alınması ve son dakikalara işlemlerin bırakılmaması önemli olacaktır.

Aynı zamanda mutlaka yolcuların kurallara uygun şekilde hareket etmeleri talep edilir. Taşıma şartlarını ihlal eden, uyuşturucu ya da alkol etkisinde olanlar adına gerekli işlemlerin yapılması için ilgili adımların güvenlik nedeniyle atılacağı da ifade edilmektedir.

Skytrans Airlines Diğer Önemli Bilgiler

 • Koltuk Özellikleri

Her bir koltuk özel olarak ayarlanabilirlik hususlarını barındırır. Geniş olmalarının yanı sıra sizlere en rahat ve klimalı ortamda uçuş deneyimi Skytrans tarafından sağlanır.

 • Bebek ve Çocuk Yolcular

Bir bebek varsa onun ebeveyni ile ya da 15 yaşın üzerinde ailesi ile birlikte seyahat etmesi gerekmektedir. Yetişkin yolcu başına ise sadece bir bebek ile uçuşun yapılabileceği aktarır. Özellikle federal yasaların her uçuş için taşınan bebek sayısını kısıtladığından dolayı mutlaka rezervasyondan önce Skytrans ekipleri ile bu konuda iletişime geçilmelidir.

 • Hamile Yolcular

Hamile olan bayanlar için temel protokoller değişebilmektedir. Yine federal yasalara göre işlemler uygulanmakta ve belirli haftalar kadar hamile bayanların uçuşlarına izin verilmektedir.

 • Hasta ve Engelli Yolcular

Hastalar ya da engelliler için refakatçilerinin olması ve gerekli durumlarda doktor raporlarının olması, uçuş için aranan kriterler arasındadır.

 • Evcil Hayvanlar

Evcil hayvanlar konusunda genelde özel bir taşımacılık hizmetinin verildiğinden söz edilmektedir. Skytrans havayolları için bu taleplerde mutlaka gerekli görüşmeler sağlanarak rezervasyon aşamasında iletişim ile belirlenmelidir.

 • Seyahat Sigortası

Belirli bir ücret karşılığında seyahat sigortası yapmanız önerilmektedir.

Skytrans Airlines Ucuz Uçak Bileti İçin Seferler ve Bilet Fiyatları

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Kahire - İstanbul 1.353,43 TL 3 Saat 10 Dakika
Gassim - İstanbul 1.506,14 TL 23 Saat
İstanbul - Kahire 1.537,85 TL 1 Saat 5 Dakika
Cidde - Beyrut 2.109,94 TL 18 Saat 45 Dakika
İstanbul - Beyrut 2.472,23 TL 7 Saat 10 Dakika
İstanbul - Cidde 3.469,95 TL 11 Saat 25 Dakika
Taif - Gaziantep 4.425,83 TL 17 Saat 20 Dakika

Skytrans Airlines Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Skytrans Airlines uçak bileti ne kadar?

  Skytrans Airlines firmasının popüler seferlerinden en ucuzu Kahire - İstanbul olup, bilet fiyatı 1.353,43 TL'dir.
 • Skytrans Airlines kaç yılında kuruldu?

  1990 yılında kurulmuştur.
 • Skytrans Airlines firma merkezi neresidir?

  Firma merkezi Cairns şehrindedir.
 • Skytrans Airlines IATA kodu nedir?

  NP uluslar arası IATA kodudur.
 • Skytrans Airlines çağrı merkezi numarası kaçtır?

  Çağrı merkezi numarası +7 4046 24 21

Skytrans Airlines Firması Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (85)
İyi (7)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%92
%8
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,9
92 Değerlendirme
V*** T***
29 Ekim Pazartesi
Yiyecekler konusunda biraz problem yaşadık ama yine de güzeldi
B*** E***
17 Ekim Çarşamba
Ben keyif alarak yolculuk yaptım gerçekten güzel bir deneyimdi
F*** B***
9 Ekim Salı
İkramlar biraz daha iyi olabilirdi ama herşey çok güzeldi keyifli yolculuk yaptık teşekkürler
H*** E*** A*** G***
7 Ekim Pazar
Kaliteli bir firma değil biz memnun kalmadık şahsen ikramlar güzel koltuklar kötü
B*** A***
12 Eylül Çarşamba
Mecbur kalıp bu firmadan almıştık fakat iyi ki almışız diyorum
2
25
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com Skytrans Airlines sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. Skytrans Airlines Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 14.08.2020 02:57:55 )

Kasım, (ELQ)
ELQ
SA
İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=73531
/ True
73531