1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
- +
Akıllı Arama Teknolojisi İle Biletall Seyahat Arama Motoru Hizmetinizde!
"Fly With A Queenslander"
Skytrans Airlines Logo
Skytrans Airlines

Skytrans Airlines Skytrans Airlines Uçak Bileti

Kuruluş Tarihi
1990
Firma Kısaltması
Skytrans
Firma Merkezi
Cairns
IATA Kodu
NP
Uçtuğu Şehir Sayısı
9
Çağrı Merkezi
+7 4046 24 21
Uçak Sayısı
8
Ortalama Kullanıcı Puanı
4,9/5
Nasıl Oy Verilir? Oy Ver

Skytrans Airlines En Ucuz Yurt Dışı (Dış Hat) Uçak Seferleri

Cidde - Kahire
Uçak Bileti
11 Ara 2020
İstanbul - Kahire
Uçak Bileti
06 Ara 2020
Kahire - Cidde
Uçak Bileti
03 Ara 2020
Kahire - İstanbul
Uçak Bileti
13 Ara 2020
Cidde - İstanbul
Uçak Bileti
12 Ara 2020
Taif - İstanbul
Uçak Bileti
08 Ara 2020
Gassim - İstanbul
Uçak Bileti
11 Ara 2020
İstanbul - Cidde
Uçak Bileti
02 Ara 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Skytrans Airlines En Çok Sefer Yaptığı Ülkeler

Skytrans Airlines Hakkında

Skytrans, Avustralya’nın eyaletleri arasında sayılan Queesland’da kurularak günümüzde aktif olarak hizmetlerini sunmaktadır. 1990 tarihinden beridir hizmetlerini sunan Skytrans havayolu firması, çeşitli ülkelere yaptığı uçuşlarla ön plana çıkarak kalite farkını ortaya koymaktadır.

Skytrans çeşitli adalara ve bölgelere uçak seferleri düzenleyen bir çalışma düzenine sahiptir. 137 adet personeli ile çalışmalarını özel bir havayolu firması olarak gerçekleştirmektedir. Özel olarak satın alınan uçaklar ile yapılan tüm bu uçuşlara ek olarak, kiralama ve kargo taşıma gibi ek hizmetlerde yine Skytrans havayolları tarafından sağlanan bir hizmet olarak karşımıza çıkmaktadır.

Skytrans havayolları aynı zamanda, Quuesland’da uzun bir geçmişe sahip olarak kendini gösterir. Pilot Peter Collings 2000 senesinde Batı Kanat Havacılığını başlayarak, önemli bir bölgesel uçuş sağlama, kargo taşıma ve havayolu şirketi olarak çalışmalarını gerçekleştirmiştir. Ayrıca Skytrans, yılda yaklaşık olarak 300.000 kilo yük taşıyarak önemli bir çalışma gerçekleştirir.

Skytrans Airlines Online Check - in

Skytrans havayolları taşıma sözleşmelerine uygun olarak sizlere hizmet vermekte ve en doğru check-in işlemlerinin tamamlanmasına olanak vermektedir. Aynı zamanda Skytrans özellikle diğer havayolları ile bağlantılı olarak uçuş bağlantılarını garanti etmediğini de ifade eder. Ayrıca check-in işlemleri için bagajların ve çeşitli güvenlik prosedürleri için yeterli zamanın ayarlanması noktasında yolcuların sorumluluğunda olduğunu da belirtilir. Aynı zamanda bilet satın aldıktan sonra check-in işlemlerinizi kolay bir şekilde internet üzerinden yapabilme olanağı Skytrans havayolu şirketi tarafından sizlere sağlanır. Temel olarak uçuş bağlantıları ve bagaj transferleri konusunda hizmet sunmadığını belirtmiş olmasına karşın, check-in ve bagaj hususlarında mutlaka yolcuların sorumluluklarını yerine getirmeleri de aktarılır.

Check-in işlemlerinizi kalkıştan önce en az 60 dakika öncesinde yapılmalıdır. Check-in işlemlerinde ayrıca Coen ile Lockhart Nehri hariç olmak üzere tüm havaalanlarında kalkış saatinden 30 dakika öncesinde kapatıldığı aktarılır. Coen’de check-in işlemleri Coen Guesthouse üzerinden yapılır ve 60 dakika öncesinden kapanmaktadır. Bu saatten sonra check-in yapılmasına müsaade edilmez. Aynı zamanda check-in sırasında kimlik bilgilerinizi doğrulamanız istenir. Pasaport, sağlık kartları, banka kartı ya da diğer belgeler mutlaka sorunsuz şekilde doğrulanabilmelidir.

 • Online Check-in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

Skytrans firması müşterilerine istekleri karşılığında yemek siparişleri verme ya da koltuk seçimlerini ayarlamak için hizmetler sağlamaktadır. Bunun işçin müşteri hizmetleri ya da online olarak koltuk seçimi ve özel yemek sipariş talepleriniz doğrultusunda taleplerinizi Skytrans havayolu şirketine verebilirsiniz.

Skytrans Airlines Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Skytrans’ın bagajlar üzerinde kullanım hakları ve yolcularının yapması gerekenler noktasında açıklayıcı anlatımları olduğu görülmektedir.

 • Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

Bagaj: Cape York Uçuşları için bahsi geçen bagaj sınırlamaları, 20 kg kadar izin verilmektedir. Ücretsiz uçuşlar için geçerli olan bu kilogram arttığında ise farklı ücretlendirmelere tabii olmaktadır. Temel olarak sınıf ayrımı olmaksınız, Torres Strait Island uçuşları için yine bagaj sınırlaması 20 kg kadar izin verilmektedir.

Kabin/El Bagajı: El bagajları için Cope York uçuşlarında izin verilen toplam ağırlık 6 kg olarak belirlenir. Toplamda 2 ürüne izin verilmektedir. Ayrıca Torres Strait Island için geçerli olan bir adet 4 kg olarak sınırlandırılmıştır.

 • Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

Cope York Uçuşları: Skytrans havayolu Cope York uçuşları için fazla bagaj ücretlerinde kg başına 5.50$ alacağını açıklamaktadır.

Torres Strait Island: Temelde fazla bagaj ücreti bu uçuşlar için 3.30$ olarak her kg için talep edilecğei aktarılır. Aynı zamanda ücreti ödenmiş olsa bile 32 kg geçen bagajların kabul edilmediği açıklanır. Eğer fazla yükünüz bulunuyorsa bunun çözümü için Skytrans Müşteri Hizmetlerine danışılmalıdır.

 • ABD Bagaj Kuralları

Skytrans Havayolu firması, uçuşlarını Cape York üzerinden başlatır ve Torres Strait Adalarına gerçekleştirir. Pek çok adaları, koyları ve güzel bölgeleri bu uçuşlar sayesinde görebilirsiniz. Yukarıdaki açıklamalar Cape York uçuşları ile Torres Strait Adaları için belirtilen bagaj kısıtlamalarını kapsamaktadır.

 • Kayıp, Hasarlı, Eksik Ve Geç Teslim Edilen Bagaj

Skytrans Havayolları genelde kayıp durumlarının yaşanması durumunda ilgili ekiplere danışılmasını önerir. Ayrıca bölgelerdeki kayıp eşya bürolarına gerekli müracaatlarınızı yaparak gerekli geri dönüşü samimiyetli bir şekilde alabilirsiniz.

 • Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

Tehlikeli ve yasak ürünler kapsamında bir takım taşınamayan maddeler yer alır. Bunlar arasında çakmaklar, yanıcı sıvılar, çeşitli yanıtı aerosoller, silahlar, zehirler (tıbbi reçete dahil değil) bunlar arasında yer alır. Ayrıca bagajlar ve kabin bagajlarında alkol taşınmasına da izin verilmemektedir.

Skytrans Airlines Bilet İptal/İade Prosedürü

Skytrans Havayolları için olası durumlarda uçak biletleri ya da iadeler için yapılması gereken Skytrans’ın yetkilerine danışmak olacaktır. Sizlere geçerli olan kuralları ve hizmetleri doğrultusunda bilet iptali ya da iadesi yapabilmektedirler. Fakat burada önemli olan uçuş saatlerinin baz alınması ve son dakikalara işlemlerin bırakılmaması önemli olacaktır.

Aynı zamanda mutlaka yolcuların kurallara uygun şekilde hareket etmeleri talep edilir. Taşıma şartlarını ihlal eden, uyuşturucu ya da alkol etkisinde olanlar adına gerekli işlemlerin yapılması için ilgili adımların güvenlik nedeniyle atılacağı da ifade edilmektedir.

Skytrans Airlines Müşteri Hizmetleri ve İletişim

Skytrans Airlines yolcularının merak ettikleri konularda iletişime geçebilmeleri için çağrı merkezi hizmeti bulunmaktadır. Yolcular Skytrans Airlines çağrı merkezini arayarak bilet işlemlerini kolaylıkla yapabilirler. +7 4046 24 21 numaralı telefonu arayarak Skytrans Airlines çağrı merkezine ulaşabilir ve uçuşlar hakkında daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Skytrans Airlines Ucuz Uçak Bileti İçin Seferler ve Bilet Fiyatları

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Cidde - Kahire 817,20 TL 1 Saat 5 Dakika
İstanbul - Kahire 886,19 TL 1 Saat 5 Dakika
Kahire - Cidde 1.289,31 TL 3 Saat 15 Dakika
Kahire - İstanbul 1.329,28 TL 3 Saat 10 Dakika
Cidde - İstanbul 1.368,72 TL 24 Saat 25 Dakika
Taif - İstanbul 2.018,05 TL 23 Saat
Gassim - İstanbul 2.077,97 TL 8 Saat 5 Dakika
İstanbul - Cidde 2.108,43 TL 21 Saat 35 Dakika
Taif - Gaziantep 4.616,61 TL 31 Saat 15 Dakika
Taif - İzmir 4.654,09 TL 13 Saat 35 Dakika

Skytrans Airlines Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Skytrans Airlines uçak bileti ne kadar?

  Skytrans Airlines firmasının popüler seferlerinden en ucuzu Cidde - Kahire olup, bilet fiyatı 817,20 TL'dir.
 • Skytrans Airlines kaç yılında kuruldu?

  1990 yılında kurulmuştur.
 • Skytrans Airlines firma merkezi neresidir?

  Firma merkezi Cairns şehrindedir.
 • Skytrans Airlines IATA kodu nedir?

  NP uluslar arası IATA kodudur.
 • Skytrans Airlines çağrı merkezi numarası kaçtır?

  Çağrı merkezi numarası +7 4046 24 21

Skytrans Airlines Firması Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (85)
İyi (7)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%92
%8
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,9
92 Değerlendirme
V*** T***
29 Ekim Pazartesi
Yiyecekler konusunda biraz problem yaşadık ama yine de güzeldi
B*** E***
17 Ekim Çarşamba
Ben keyif alarak yolculuk yaptım gerçekten güzel bir deneyimdi
F*** B***
9 Ekim Salı
İkramlar biraz daha iyi olabilirdi ama herşey çok güzeldi keyifli yolculuk yaptık teşekkürler
H*** E*** A*** G***
7 Ekim Pazar
Kaliteli bir firma değil biz memnun kalmadık şahsen ikramlar güzel koltuklar kötü
B*** A***
12 Eylül Çarşamba
Mecbur kalıp bu firmadan almıştık fakat iyi ki almışız diyorum
2
25
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com Skytrans Airlines sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. Skytrans Airlines Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 25.11.2020 03:07:12 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Kahire, (CAI)
CAI
EG

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=56893
/ True
56893