1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
Yeni bir şey deneyin!Tekrar Dene

Scandinavian Airlines Scandinavian Airlines
Uçak Bileti

"We are travelers"
Kuruluş Tarihi
1946
Firma Merkezi
Stockholm
Firma Kısaltması
SAS
IATA Kodu
SK
Uçak Sayısı
158
Uçtuğu Şehir Sayısı
41
Çağrı Merkezi
Ort. Kullanıcı Puanı
4,7/5
Scandinavian Airlines

Scandinavian Airlines Popüler Uçak Seferleri

Krakow - Stockholm
Uçak Bileti
26 Eyl 2019
Oslo - Paris
Uçak Bileti
22 Eyl 2019
Kopenhag - Amsterdam
Uçak Bileti
04 Eki 2019
Dublin - Brüksel
Uçak Bileti
24 Eyl 2019
Varşova - Hamburg
Uçak Bileti
24 Eyl 2019
Brüksel - Paris
Uçak Bileti
10 Eki 2019
Münih - Paris
Uçak Bileti
26 Eyl 2019
Bükreş - Amsterdam
Uçak Bileti
01 Eki 2019
Bükreş - Vilnius
Uçak Bileti
01 Eki 2019
Atina - Frankfurt
Uçak Bileti
12 Eki 2019
Frankfurt - Aarhus
Uçak Bileti
01 Eki 2019
Trondheim - İstanbul
Uçak Bileti
13 Eki 2019
İstanbul - Stavanger
Uçak Bileti
23 Eyl 2019
Malmö - İstanbul
Uçak Bileti
05 Eki 2019
Alanya - Poznan
Uçak Bileti
24 Eyl 2019
Aalborg - İstanbul
Uçak Bileti
13 Eki 2019
İstanbul - Malmö
Uçak Bileti
24 Eyl 2019
Oslo - Pekin
Uçak Bileti
26 Eyl 2019
Oslo - Şangay
Uçak Bileti
29 Eyl 2019
Kristiansund - Ankara
Uçak Bileti
15 Eyl 2019
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Scandinavian Airlines Hakkında

Havacılık, İskandinav altyapısının hayati bir parçasıdır. SAS Scandinavian Hava Yolları, İskandinavya'ya giden ve en yüksek kalkış sıklığını koruyan, daha küçük bölgesel hava limanlarını daha büyük merkezlerle birleştirmektedir. Star Alliance'ın bir parçası olarak, müşterilerini dünya çapında 1300 noktaya uçuruyor. Seyahat, yılda 5'ten fazla yolculuk yapan 2 milyondan fazla İskandinav ile büyüyor. Günlük ortalama 791 gidiş ile SAS, İskandinavya'dan en iyi ağı sunuyor. Müşterilerine, sık uçuşlar ve destinasyon fazlalığı ile özgürce seçim yapma olanağı ve zamanı en iyi şekilde kullanma olanağı sunuluyor.

1950’li yıllarda, SAS Kuzey Kutbu’ndan ticari bir uçuşla geçen ilk havayolu şirketiydi. O zamandan bu yana, dünyanın dört bir yanındaki ittifaklar kurulmasında önemli bir rol oynadı ve bu sayede daha fazla insana dünyanın dört bir yanındaki daha fazla destinasyon için daha güvenilir bağlantılar sağladı. Tüm sektör için güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti ölçütü olarak dakiklik gelmektedir. 2014 yılında, SAS daha da verimli bir üretim platformu yaratmak amacıyla maliyetleri düşürme ve esnekliği artırma çabalarını yoğunlaştırdı. Daha önceki yeniden yapılanma programını ek önlemler takip etti. Toplamda, yeni tedbirlerin 2017 yılında tam etkiyle 2,1 milyar SEK tutarında bir kazanç etkisi yarattı.

SAS, iş modelinin temel gücü olan diğer Nordic hava yolu şirketlerinden daha fazla destinasyon ve daha fazla kalkış sunmaktadır.Haziran 2013'te tamamen yeni bir ürün konsepti piyasaya sürüldü: SAS Go ve SAS Plus. Ürünler SAS müşterileri ile birlikte geliştirildi ve hem iş hem de zevk için daha kolay ve daha verimli seyahat için artan talebi karşılamayı hedefliyor. SAS ayrıca uçak filosunun yenilenmesi sürecindedir ve seyahatleri kolaylaştıran hizmetler geliştirmeye devam etmektedir.

Scandinavian Airlines Online Check - in

SAS Scandinavian Hava Yollarının online check-in hizmeti bulunmaktadır.

 • Online Check-in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

SAS Scandinavian Hava Yolları online check-in hizmetinin yanında, siteden çıkmadan yemek siparişi ve koltuk seçimi de yapılabilmektedir.

Scandinavian Airlines Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

 1. SAS Scandinavian Hava Yolları, çok uygun fiyatlara seyahat etme imkanı sağlamaktadır.
 2. SAS Scandinavian Hava Yollarının filosundaki uçakların yeniliği ve güvenliği tercih sebeplerinin başındadır.
 3. SAS Scandinavian Hava Yollarının, özellikle yurt dışı uçuşlardaki ikramları, diğer firmalarla kıyaslanamayacak kadar çoktur.
 4. SAS Scandinavian Hava Yollarının çocuklu ailelere sağladığı olanaklar, zevkli bir seyahat yapılmasına imkan vermektedir.
 5. SAS Scandinavian Hava Yollarının yeni modern kabinleri her türlü konfora sahiptir.
 6. SAS Scandinavian Hava Yollarının zamanında kalkış ve varış oranları çok yüksektir.
 7. SAS Scandinavian Hava Yolları, kaliteli yer hizmetleri ile de çok beğenilmektedir.

Scandinavian Airlines Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

SAS Scandinavian Hava Yollarının, kabin ve Cargo bölümünde bagaj hakkı uygulamaları mevcuttur.

 • Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

SAS Scandinavian Hava Yolları, yolcuları için avantajlı bagaj hakkı uygulamalarına sahiptir.

Bagaj: SAS Scandinavian Hava Yolları, Economy class yolcularına 1 parça ve 23 kg., Plus yolcularına 2 parça ve 23 kg. ile Business Class yolcuları için 2 parça ve toplamda 32 kg . bagaj hakkı tanımaktadır. 2 yaşından küçük bebekler 23 kg. ağırlığa kadar bir parça kontrol edilmiş bagaj getirebilir. Maksimum 115 cm boyutlarında bebek arabası ücretsizdir. Bagaj parçalarının boyutu toplamda 158 cm olmalıdır (genişlik + yükseklik + derinlik). Keskin nesneler güvenli bir şekilde bagaja zarar vermeyecek ve taşıyanı veya hava limanı personelini yaralamayacak şekilde paketlenmeli. Kırılgan veya değerli eşyalar, bagajda olmamalıdır. Masaüstü bilgisayarlar, televizyonlar ve mikrodalga fırınlar gibi eşyalar bagaj olarak kabul edilmez. EuroBonus Gold & Diamond üyeleri, iki ekstra bagaj eşyalarını ücretsiz olarak getirebilirler. EuroBonus Silver üyeleri ve Star Alliance Gold üyeleri, ekstra bir adet bagajdan ücretsiz olarak yararlanabilirler. Bisiklet, golf çantası, kayak ekipmanı veya müzik enstrümanı gibi eşyalarla seyahat ediliyorsa, ürün bilette bulunan kontrol edilen bagajın limiti dahilinde olduğu sürece ek ücret alınmıyor. Ancak, biletin izin verdiğinden daha fazla bagaj oluyorsa ekstra ödeme yapmak gerekecektir. Bisikletler yalnızca uygun bir koruyucu bisiklet çantası, bisiklet kartonu veya benzeri bir konteynere konulması durumunda taşınabilmektedir.

Kabin/El Bagajı: SAS Scandinavian Hava Yolları, kabin ve el bagajı hakkı olarak, 1 parça, 8 kg ve 118 cm ebatlarında bagaj hakkı tanıyor. Bu bagaja ek olarak, tüm yolcular ücretsiz olarak bir çanta veya küçük bir dizüstü bilgisayar çantası getirebilmektedir. 100 ml / 3.38 oz'dan daha büyük kaplarda sıvı ve jellere izin verilmemektedir. Uçakta gümrüksüz alanlarda satın alınan içecekler getirilebilmektedir. ABD uçuş bağlantısı olsa bile, Stockholm veya Kopenhag'da sıvı, jel ve sprey şişeleri dahil olmak üzere satın alınan gümrüksüz mallar taşınabilmektedir. Elektronik sigaralar, pipo veya purolar SAS Scandinavian Hava Yolları uçaklarında kullanılamaz, bu ürünler yolculuk sırasında paketlenmeli.

 • Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

Yurtiçi: SAS Scandinavian Hava Yolları yurt içi uçuşları için bagaj aşım ücreti olarak 34 $ ile 65 $ arası bir ücret istemektedir.

Yurtdışı: SAS Scandinavian Hava Yolları yurt dışı uçuş yapan yolcularından bagaj aşım ücreti olarak, 40 $ ile 90 $ arası bir ücret talep etmektedir.

 • ABD Bagaj Kuralları

Elektronik cihazlar üzerinde ekstra güvenlik kontrolleri, SAS Scandinavian Hava Yollarının Stockholm ve Kopenhag'dan ABD'ye yapılacak uçuşlar için kalkış kapılarında yapılacaktır. Cep telefonlarının, tabletlerin, dizüstü bilgisayarların ve diğer elektronik cihazların şarjlı olması ve normal şekilde çalıştığı gösterilmelidir.

 • Kayıp, Hasarlı, Eksik Ve Geç Teslim Edilen Bagaj

SAS Scandinavian Hava Yolları Avrupa Birliği ülkelerinin kullandığı bagaj takip sistemini kullanmaktadır. Bu sistemle, bagajın check in bölümünden uçaktan indirilmesine kadar tüm hareketleri online olarak izlenebilmektedir. Yolcular iniş noktasına vardıklarında, bagajlarını bulamazlar ise, bagaj fişleri ve uçuş biletleri ile yer hizmetleri görevlisine müracaat etmelidir. Bagaj yine de bulunamazsa, bagaj kayıp formu doldurularak, bagaj takip bürosuna teslim edilmelidir. Bagaj daha sonra bulunduğu anda gecikme ücreti ile birlikte, yolcunun verdiği adrese şirket tarafından ulaştırılmaktadır. Eğer 21 gün içinde bagaja ulaşılamaz ise, bagajın kayıp olduğu resmi olarak kabul ediliyor ve bagaj beyanı esas alınarak, bagaj ve içindeki malzemelerin fiyatı yolcuya ödenmektedir. Bagajda şirketin taşımasından kaynaklanan hasarlar ise onarılarak teslim edilmekte, hasar onarılamayacak kadar fazla ise yeni bagaj alınması veya ücretinin ödenmesi ile sorun çözülmektedir. Bütün ödemeler, banka hesaplarına yapıldığından, doldurulan forma mutlaka banka hesap numarası yazılmalıdır.

 • Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

SAS Scandinavian Hava Yolları tarafından, kauçuk çimento, boru çimento, bazı süper yapıştırıcılar, sprey boya, sprey nişasta, pişirme spreyi, anti-statik sprey, % 70'den fazla alkol içeren içecekler, propan, beyaz gaz, Coleman yakıtı, Sterno, katı yakıtlar, yakıt içeren sobalar, tehlikeli içerik taşıyan kimyasal kitler, havai fişek ve roketler, boya ve solventler, silah ve mühimmatlar ile yanıcı ve yakıcı maddeler, zehirli maddeler ve bulaşıcı maddelerin bagajlarda taşınmasına izin verilmemektedir.

Scandinavian Airlines Yiyecek, İçecek ve İkram

SAS Scandinavian Hava Yolları, kıtalararası uçuşlarda tüm rezervasyon sınıflarında yiyecek, atıştırmalık ve içecekler ücretsiz olarak ikram edilmektedir. Seçim ve çeşitlilik, uçulan günün saatine ve SAS Go veya SAS Plus üyeliğine göre değişmektedir. Yurt içi uçuşlarda ise atıştırmalıklar ikram edilmektedir.

 • Economy Class İkramlar

SAS Scandinavian Hava Yolları, Economy Class yolcularına, yurt içi uçuşlarda sandviç ve alkolsüz içecek, yurt dışında ise yemek ve alkolsüz içecek ikram etmektedir.

 • Business Class İkramlar

SAS Scandinavian Hava Yolları, Business class olarak uçan yolcularına ise, yurt dışı uçuşlarından daha zengin yemek çeşitleri ile tüm içecekler de ikram edilmektedir.

 • Özel Yemek Servisi

SAS Scandinavian Hava Yolları, özel yemek servisinde yöresel ve dünya mutfağından seçilmiş yemek menülerini sunmaktadır.

SAS Scandinavian Hava Yolları: Business Class

SAS Scandinavian Hava Yolları, Business Class olarak uçuş yapan yolcularını bazı ayrıcalıklı hizmetler vermektedir.

 • Koltuk Diz Mesafesi

SAS Scandinavian Hava Yolları Business Class yolcularına rahat, tamamen düz bir yatağa kolayca dönüşebilen masaj koltuğu özelliğinde koltuklarda seyahat imkanı tanıyor.

 • Yiyecek, İçecek ve İkram

SAS Scandinavian Hava Yolları Business Class yolcuları için ücretsiz olarak, muhteşem yemek ve içecekler sunmaktadır.

 • CIP Salonu / CIP Lounge

SAS Scandinavian Hava Yolları, Business class yolcularının uçuş saatine kadar tüm ihtiyaçlarını konforlu bir şekilde, CIP Salonu hizmetleri ile karşılamaktadır.

 • Diğer Özellikler

SAS Scandinavian Hava Yolları, Business class yolcularına çeşitli şaraplar, alkolsüz içecekler, meyve, kahve ve çay içeren tüm uçuş boyunca hizmet veren açık büfe ve ücretsiz hızlı internet gibi birçok ayrıcalık sağlamaktadır.

Scandinavian Airlines Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

SAS Scandinavian Hava Yolları, 1300 noktaya sefer yapabilmekte ve sürekli olarak uçuş sefer sayılarını ve noktalarını arttırmaktadır.

 • SAS Seferleri: Şirket ortakları ile günde 18,400 sefer yapmaktadır.
 • SAS Rezervasyon: SAS Scandinavian Hava Yolları bilet rezervasyonlarını online olarak Biletall.com'dan yapma imkanı mevcuttur.
 • SAS Bilet Al: SAS Scandinavian Hava Yolları biletleri Biletall.com'dan, şirketin uyguladığı indirimlerden daha ucuza alınabilmektedir.

Scandinavian Airlines Bilet İptal/İade Prosedürü

SAS Scandinavian Hava Yolları ile uçuş yapmak için bilet alan yolcuların, biletlerinin iptalini talep etmesi durumunda, iptal süresi ve uçuş noktasına göre değişen kesintilerden sonra bilet ücretlerinin iadeleri yapılmaktadır.

Scandinavian Airlines Diğer Önemli Bilgiler

 • Bebek ve Çocuk Yolcular

SAS Scandinavian Hava Yolları, henüz 12 yaşına girmemiş olan 2-11 yaş arası yolcular için indirimli çocuk bileti vermektedir. Şirket bebek ve çocukların güvenli ve eğlenceli bir seyahat etmeleri için yaptığı faaliyetlerini sitesinde detaylanmıştır.

 • Hamile Yolcular

SAS Scandinavian Hava Yolları, doğuma 4 haftası kalan hamile yolculardan doktor raporu istiyor, 2 hafta ve daha az zamanı kalanlara ise uçuş izni vermemektedir.

 • Hasta ve Engelli Yolcular

SAS Scandinavian Hava Yolları, uçuştan 48 saat önce haber verildiğinde hasta ve engelli yolcular için AB standartlarında destek vermektedir.

 • Evcil Hayvanlar

SAS Scandinavian Hava Yolları, evcil hayvanların taşınması hakkında gerekli standartları sitesinde açıklamaktadır. Kedi ve köpeklerin kabinde taşınmasına da izin vermektedir.

 • Seyahat Sigortası

SAS Scandinavian Hava Yolları ile uçan yolcular, biletleri karşılığında sigorta edilmektedir.

Scandinavian Airlines Ucuz Uçak Bileti İçin Seferler ve Bilet Fiyatları

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Helsinki - Stockholm 281,77 TL 0 Dakika
Stockholm - Berlin 283,82 TL 1 Saat 30 Dakika
Krakow - Stockholm 305,14 TL 1 Saat 55 Dakika
Oslo - Paris 333,92 TL 2 Saat 10 Dakika
Stockholm - Helsinki 343,96 TL 1 Saat 55 Dakika
Stockholm - Dusseldorf 360,82 TL 2 Saat
Gothenburg - Stockholm 373,63 TL 55 Dakika
Stockholm - Kopenhag 389,29 TL 1 Saat 10 Dakika
Hamburg - Oslo 403,72 TL 1 Saat 25 Dakika
Stockholm - Brüksel 403,75 TL 4 Saat 5 Dakika

Scandinavian Airlines İle Seyahat Eden Yolcularımızın Yorumları

Çok İyi (16)
İyi (7)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%70
%30
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,7
23 Değerlendirme
Hollandaya giderken tercih etmiştik, başka firma ile gidiyorduk ama bu firma ondan daha iyi
Herşey için teşekkür ederiz, herşey güzeldi.
Kaliteli hizmet sunuyorlar fakat personel biraz daha güler yüzlü olabilirdi
Yolculuk keyifliydi fakat çok geç geldi.
Personel biraz daha ilgili olabilirdi ama güzeldi
Herşey çok güzeldi teşekkür ederiz
Herşey güzeldi biraz geç geldi hepsi bu
Koridorları biraz daha geniş olabilirdi ama yine de güzeldi
Kaliteli hizmet personel güler yüzlü
Hizmette sınır yok vcler biraz daha temiz olabilir hepsi o
Gerçekten işini bilen bir firma personel güler yüzlü
Uçak geç gelmesi dışında problem yok biz memnun kaldık
Sunulan hizmete göre alınan parayı haketmiyorlar, bizce olumsuz bir deneyim oldu
Herşeyi ile on numara hizmet sağlıyorlar.
Firma her hizmeti ile on numara personel güler yüzlü biz memnun kaldık
2
23
Devamını Göster
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com Scandinavian Airlines sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. Scandinavian Airlines Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 15.09.2019 11:34:10 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Malmö, (Tümü)
MMAT
SE

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=66350
/
66350