1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
- +
Akıllı Arama Teknolojisi İle Biletall Seyahat Arama Motoru Hizmetinizde!

Santo Domingo Uçak Bileti

Santo Domingo Para Birimi
Dominik Pezosu (DOP)
Santo Domingo Zaman Dilimi
GMT -4
Santo Domingo Şehri En İyileri
Endüstriyel Merkezi, Alcazar de Colon, Dominik Pirinci
Santo Domingo Hava Durumu (24 Ekim) 28°C Parçalı Bulutlu
Santo Domingo Hava Durumu (25 Ekim) 29°C Gök Gürültülü Fırtına

En Ucuz Santo Domingo Varışlı Uçak Seferleri

Madrid - Santo Domingo
Air Europa Lineas Aereas
03 Kas 2020
İstanbul - Santo Domingo
Türk Hava Yolları
24 Eki 2020
Kiev - Santo Domingo
Deutsche Lufthansa
19 Kas 2020
Ankara - Santo Domingo
Qatar Airways
28 Eki 2020
Tahran - Santo Domingo
Qatar Airways
18 Kas 2020
İzmir - Santo Domingo
Türk Hava Yolları
19 Kas 2020
Kars - Santo Domingo
Türk Hava Yolları
09 Kas 2020
Adana - Santo Domingo
Türk Hava Yolları
10 Kas 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

En Ucuz Santo Domingo Kalkışlı Uçak Seferleri

Santo Domingo - Ankara
Jetblue Airways
30 Eki 2020
Santo Domingo - Adana
Air Europa Lineas Aereas
07 Kas 2020
Santo Domingo - İzmir
Jetblue Airways
31 Eki 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Santo Domingo Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Şehirler

Santo Domingo Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Ülkeler

Santo Domingo Şehri İçin Faydalı Bilgiler

Ülke Kodu
DO
Priz Voltajı ve Tipi
120v
Resmi Dil
İspanyolca
Toplu Taşıma Fiyatı
25 DOP
Alkolsüz İçecek Fiyatı
50 DOP

Santo Domingo’ya Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Kış
En Ucuz Ay
Aralık
En Ucuz Gün
Cuma
En İyi Mevsim
Kış
En İyi Ay
Ocak

Nemin Aralık aylarında azalması ve uygun bir hava durumunun oluşması bu dönemlerde gidilebileceğinin göstergesidir. Santo Domingo İstanbul arası uçakla kaç saat diye aklında soru olan yolcuların mutlaka kış aylarında şehri ziyaret etmesi gerekir. Kış aylarında hem uygun fiyat, hem de rahat bir tatil ve seyahat yapmak mümkündür.

Cuma günlerinde Santo Domingo İstanbul uçak bileti fiyatları uygun hale gelmektedir. Bu yüzden yolcuların cuma günlerinde bilet arayışında olması gerekmektedir. Santo Domingo İstanbul uçak biletleri alınacaksa aralık ve mart ayları arasında alınmalıdır. En iyi ay olarak nitelendirilen ocak aylarında biletler hem ucuz durumda, hem de ocak ayında hava ısısı dengelenmektedir.

Santo Domingo Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Havalimanından şehir merkezine ulaşabilmek için çok sayıda ulaşım alternatifi yolculara sunulmuş ve uygun fiyatlarla bu yolculuk tamamlanabilmektedir. THY gibi firmalardan alınan uçak biletleri daha uygun fiyatlara denk gelmekte ve şehir içerisinde daha uygun bir şekilde vakit geçirilebilmektedir. Uçak bileti alırken tercih edilen firmanın fiyatlarına detaylı bir şekilde bakmak gerekir.

Otobüs

Ortalama Fiyatı: 20 DOP

Şehir içerisinde bulunan servisler, tramvaylar hızlı bir şekilde ulaşımı sağlayan diğer alternatifler arasındadır. Havalimanından, şehir merkezine ulaşım sağlamasının ücreti düşük maliyette olduğundan çok tercih edilir.
Taksi

Ortalama Fiyatı: 500 DOP

Havalimanından, şehir merkezine ulaşım sağlayan taksi ücretleri oldukça pahalıdır. Pahalı olmasını önemsemeden, konforu düşünen kişiler taksiyi tercih etmektedir. Taksinin hızlı bir şekilde ulaşımı tamamlaması tercih edilme sebeplerinden biridir.
Araç Kiralama

Ortalama Fiyatı: 1.500 DOP

Havalimanı içerisinde bulunan araç kiralama firmaları, her kesime hitap edecek araçları hizmete sunmaktadır. Hizmete sunulan araçlar, istenilen süre kadar kiraya verilmektedir. Fiyatları biraz yüksek olsa da konfor sağlamakta ve ulaşımı kolaylaştırmaktadır.

Santo Domingo Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

ATM
Restoran
Büfe
Araç Kiralama
Wifi
Emanet Eşya

Santo Domingo Havalimanı, şehir merkezine her ne kadar uzak olsa da trafik açısından problem yaşanmadığı için ulaşım süresi kısa durumdadır. Kısa süre içerisinde şehir merkezine ulaşabilmek mümkündür.

Santo Domingo uçak bileti rezervasyon yaparak şehre gelen kişilerin ortalama 30 dakika içerisinde şehir merkezine ulaşması mümkündür. Çeşitli ulaşım alternatifleri yolculara sunulmaktadır. Santo Domingo en ucuz uçak bileti alıp, şehre gelen kişilerin ulaşım alternatiflerine ulaşabilmesi için havalimanı çıkışına gitmesi yeterlidir.

Havalimanı içerisinde bulunan tabelaları takip etmek, ulaşım araçlarına yön verecektir. Santo Domingo İstanbul uçak bileti alıp; havalimanında belli bir süre kalmak isteyen kişilerin zaman geçirebilmesi için restoranlar, büfeler, alışveriş salonları bulunmaktadır. Sessiz dinleme salonlarında zaman geçirmek isteyen yolcular, yanlarında bulunan yükle rahat bir şekilde zaman geçirebilmektedir.

Santo Domingo’ya Uçmak İçin 5 Sebep

 1. Santo Domingo şehrinin merkezinde bulunan pazarlar, alışveriş için uygundur. Santo Domingo ucuz uçak bileti alıp, şehirde ekonomik alışveriş yapmak mümkündür. Pazarlarda rahatlıkla alışveriş yapılabilmekte ve uygun fiyatlar sunulmaktadır.
 2. Şehir içerisinde tur yapıp, şehrin tarihi hakkında bilgi almak ve şehrin nasıl bir yapıya sahip olduğunu görmek turlar sayesinde mümkün hale getirilmiştir. Santo Domingo uçak bileti için THY firmasını tercih ederek şehre gelen kişiler, rahatlıkla gezi yapabiliyor ve vakitlerini verimli bir şekilde geçirebiliyor. Denizlerle kaplı olan şehrin, mükemmel manzaralarına da şehir içi turlarla ulaşılabilmektedir.
 3. Barberella Müzik Festivali gibi festivaller, yaz aylarında şehirde yankılanmakta ve kurulmaktadır. Yaz aylarında şehre gelen kişiler bu ve bunun gibi festivallere katılabilmektedir. Kurulan festivaller şehri tanımak açısından büyük önem taşımaktadır.
 4. Şehir, ülkenin en önemli tarihi mekanlarına ev sahipliği yapmaktadır. Santo Domingo uçak bileti fiyatları araştırması yaparken, mutlaka gidilecek olan yerler de araştırılmalıdır. Araştırmalar sonucunda verimli bir gezi yapmak mümkündür.
 5. Santo Domingo mutfağı, Dominik Cumhuriyeti’nin en önemli lezzetlerini kendi bünyesinde bulundurur. En ucuz Santo Domingo uçak bileti alarak, şehirde uygun fiyatlarla yemek tatmak mümkündür. Şehrin restoranlarında en lezzetli yemekler servis edilmektedir.

Santo Domingo Hakkında

Santo Domingo, Dominik Cumhuriyeti’nin en büyük şehri ve başkentidir. Dominik Cumhuriyeti’nin en önemli şehirlerinden biri olması, turistlerin bu şehri ziyaret etmesine sebebiyet vermiştir. Santo Domingo uçak bileti alarak, şehrin tarihine ve sömürge altında olduğu döneme ait yapıtlara bakmak mümkündür. Santo Domingo finans, kültür, eğitim, sanayi, endüstri ve çeşitli alanlarda kendini geliştirmiştir. Bu yüzden birçok kişi Santo Domingo uçak bileti alarak, şehri ziyaret etmektedir.

Dominik Cumhuriyeti’nin en değer verdiği ve yapı taşı olan şehir, eğitim açısından oldukça iyi bir konumdadır. Santo Domingo uçak bileti alarak şehri ziyaret eden öğrenci sayısı her geçen yıl artış göstermektedir. Ayrıca Dominik Cumhuriyeti’nin tarihini kendi sınırları içerisinde anlatan yapıtlara ev sahipliği yapan bir şehir olduğunu da söylemek gerekir. Santo Domingo, mutfağıyla da ön plana çıkan bir şehirdir. Ülkenin kültürel miraslarını kendi sınırları içerisinde bulundurması, turistlerin tatil tercihini etkileyecek kadar güçlüdür.

Santo Domingo Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Belediye Otobüsleri
25 DOP
Taksi
15,65 DOP/Km
Tramvay
25 DOP
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Şehrin en popüler ulaşım aracı otobüslerdir. Otobüsler kısa süre içerisinde ulaşım sağlamakta ve uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Yoğun olmayan otobüslerle ulaşım sağlamak, yolcuların sıkılmasına ve rahatsız olmasına engel olmaktadır.

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Metro, tramvay ve çeşitli ulaşım araçları aktarma gerekmektedir. Metrolar geç saate kadar hizmet vermektedir.

Santo Domingo’da Gezilecek Yerler

Zona Colonial
Parque Colon
Catedral Pimada De America
El Conde
Puerta Del Conde
Santo Domingo’nun En Eski Şehir Bölgesi: Zona Colonial

Yeşilliklerle kaplı olan bölgede gezi yapmak, birçok kişinin hoşuna gidiyor. Doğa ortamında yürüyüş yapıp, nefes açmak ve mükemmel fotoğraflar çekmek mümkündür. Ayrıca bölgenin etrafında oteller de bulunmaktadır. Otellerde konaklayıp, sabah sporunu bu bölgede yapan çok sayıda insan bulunmaktadır.

Tarihi Park: Parque Colon

Santo Domingo'nun kültürel miraslarını ve tarihi yapıtlarını içerisinde bulunduran parkta, şehre ait çok sayıda bilgi bulunuyor. Turistlerin sıklıkla ziyaret ettiği mekanlardan biri olduğunu da söylemek gerekir. Şehrin can damarı olarak nitelendirilen bu parkta gezi yapmak tamamen ücretsizdir.

Şehrin En Eski Katedrali: Catedral Pimada de America

Şehrin en eski katedrali olarak nitelendirilen bu katedral, tarihi açıdan büyük bir öneme sahiptir. Birçok kişinin saygı duyarak ziyaret ettiği katedralde, şehrin önceki yaşamı hakkında çeşitli bilgiler bulunmaktadır.

Alışverişin En Yoğun Olduğu Bölge: El Conde

Yürüyüş yolu gibi tasarlanan bölgede, çeşitli pazarlar bulunmaktadır. İşportacılar, çeşitli dükkanlar ve uygun fiyatla ürün satan mağazalar bulunmaktadır. Şehre gelen turistlerin buradan alışveriş yapmadan ayrılması mümkün değildir.

Dominik Bağımsızlığının Simgesi: Puerta del Conde

Kendi bağımsızlığını bu bölgede ilan eden Dominik Cumhuriyeti, ilk bayrağını bölgede bulunan kapıya asmış ve kendi bağımsızlığını duyurmuştur. Etrafında parkın bulunmasıyla mükemmel manzaraya sahip olması ve içerisinde cumhuriyetin sahip olduğu tarihi yapıtlar bulunmaktadır.

Santo Domingo’da Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Mangú
Empanada
Paella
Mofongo

Santo Domingo en güzel lezzetlere ev sahipliği yapan şehirdir. Santo Domingo İstanbul uçuş süresi sırasında acıkan yolcular, havalimanına indiği gibi yukarıda yer alan yemekleri tadabiliyor. Tüm restoranlarda şehrin en lezzetli yemekleri bulunmaktadır.

Kahvaltıların Vazgeçilmezi: Mangú

Muz, soğan, sebzelerle yapılan bu yemek kahvaltıların vazgeçilmezidir. Santo Domingo geleneksel yemeği olarak nitelendirilmekte ve mükemmel bir görüntüsü bulunmaktadır.

Et, Sebze ve Peynirin Tortillayla Buluşması: Empanada

Santo Domingo'nun kendi sırlarıyla hazırladığı Empanada, en çok sevilen yemekler arasında bulunuyor. Tortilla ekmeğinin arasında et, sebze ve peynirin bulunması ortaya mükemmel bir tat çıkartıyor.

Geleneksel İspanyol Pilavı: Paella

Pilavın farklı sos ve baharatlarla yapılması, oluşan tadın damakta kalması birçok kişinin tercih etmesini sağlıyor. İspanyol pilavı olarak nitelendirilen Paella, tüm restoranlarda servis edilebilecek bir yemektir.

Muz, Sarımsak, Zeytinyağı ve Salamla Sotelenen: Mofongo

Farklı tatların başkenti olan Santo Domingo, meyve ve yemeği bir araya getiriyor. Yanında pilavın servis edildiği bu yemek, doyurucu olmasıyla biliniyor. Turistlerin dikkatini çeken yemeğin içerisinde et de kullanılabiliyor.

Dominik Bayrağı Anlamına Gelen Yemek: La Bandera Dominicana

Pirinç, et, fasulye ve sebzelerle hazırlanan yemek; şehir halkı için büyük önem taşıyor. Geleneksel bir yemek olması, tüm restoranlarda bulunmasına sebebiyet veriyor. Etle ve sebzeyle süslenen yemek en çok tercih edilen yemekler arasında bulunuyor.

Konaklama İçin Santo Domingo Otel Seçenekleri

Şehirde rahatça vakit geçirmek ve sosyal yaşamdan uzak kalmamak için çok sayıda otel hizmet veriyor. Santo Domingo İstanbul uçak saatleri ne olursa olsun, şehirde konaklamak için her saatte hiz

Maximo Gomez
Şehir merkezine yakın olan otel, beş yıldızlı oteller arasında bulunarak hizmet veriyor. Otelin çeşitli kampanyaları sayesinde uygun fiyata konaklamak mümkündür. Otelin havuzu, SPA hizmeti ve çeşitli aktiviteleri bulunmaktadır. Fiyatları 550 ile 1300 TL arasında değişiyor.
Máximo Gómez Esq 27 de Febrero, Santo Domingo, Dominik Cumhuriyeti
Dominican Fiesta
İnternet erişimini en yüksek hızda müşterilerine sunan ve çeşitli hizmetlerle müşterilerinin rahat konaklamasına yardımcı olan otel, beş yıldızlıdır. Konumu sayesinde mükemmel manzaralara yakındır. Fiyatları 540 ile 800 TL arasında değişmektedir.
C/Avenida Anacaona, Santo Domingo, Dominik Cumhuriyeti
El Embajador, a Royal Hideaway Hotel
Müşterilerini memnun eden ve uygun fiyatla hizmet veren beş yıldızlı otel, sahip olduğu konumla tatil yapmak için uygun bir otel olduğunu kanıtlamıştır. Sunulan hizmetlerin kusursuz olması otelin kalitesini ön plana koymaktadır. Fiyatları 930 ile 1200 TL arasında değişmektedir.
Avenida Sarasota, 65 , 10110, Santo Domingo, Dominik Cumhuriyeti

Santo Domingo Uçak Bileti Fiyatları İçin Seferler

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
İstanbul - Santo Domingo 4.356,29 TL 24 Saat 39 Dakika
Ankara - Santo Domingo 5.741,01 TL 32 Saat 35 Dakika
İzmir - Santo Domingo 7.420,10 TL 30 Saat 48 Dakika
Kars - Santo Domingo 7.532,26 TL 35 Saat 14 Dakika
Adana - Santo Domingo 7.620,69 TL 22 Saat 39 Dakika
Madrid - Santo Domingo 3.089,36 TL 8 Saat 55 Dakika
Kiev - Santo Domingo 5.265,51 TL 19 Saat 20 Dakika
Tahran - Santo Domingo 6.862,85 TL 29 Saat 49 Dakika

Santo Domingo Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Santo Domingo uçuşu olan firmalar hangileridir?

  Air Europa Lineas Aereas, British Airways, Copa, Jetblue Airways, Qatar Airways, Türk Hava Yolları.
 • Santo Domingo yurt dışı uçak bileti ne kadar?

  Santo Domingo varışlı popüler yurt dışı uçak seferlerinden en ucuzu Madrid - Santo Domingo olup, bilet fiyatı 3.089,36 TL'dir.
 • Santo Domingo şehrine gitmek için en uygun zaman hangisi?

  Yılın en uygun zamanı Aralık ayıdır.

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Santo Domingo ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

Ünlü Filmlerin Çekildiği Ünlü Lokasyonlar
Ünlü Filmlerin Çekildiği Ünlü Lokasyonlar
20 Temmuz 2020
Gişede milyonlarca kişi tarafından izlenen filmlerin çekildiği yerleri hiç merak ettiniz mi? Günümüzde birçok kişi filmlerin çekildiği mekanlar konusunda büyük araştırmalara girip o bölgelerde fotoğra
Hakkari’de Gezilecek Yerler: Hakkari’de Nereye Gidilir?
Hakkari’de Gezilecek Yerler: Hakkari’de Nereye Gidilir?
13 Mayıs 2020
Nice Anadolu medeniyetine ev sahipliği yapmış, kültürel ve doğal güzellikleriyle Hakkari, adını Hakkar kabilesinden almıştır. Tarihte Çaldıran Savaşı’ndan sonra Osmanlı İmparatorluğu’nun topraklarına
23 Nisan’a Özel: Çocuklarla Evde Yapılabilecek Aktiviteler
23 Nisan’a Özel: Çocuklarla Evde Yapılabilecek Aktiviteler
22 Nisan 2020
Hem kendimizin hem de çocuklarımızın sağlığı için olabildiğince evdeyiz. Bu sene 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda 31 ilde sokağa çıkma yasağı gelmesi sebebiyle, diğer illerimizde de olab
Kasım Ara Tatili Ne Zaman 2020?
Kasım Ara Tatili Ne Zaman 2020?
16 Kasım 2019
Bilhassa öğrenciler tarafından oldukça heyecanla beklenen Kasım Ara Tatili için en çok merak edilen soru: 2020 Kasım Ara Tatili ne zaman? Lafı hiç uzatmadan bu sorunun cevabını verelim, 2020 Kasım Ara

Santo Domingo Uçak Seyahati Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (79)
İyi (18)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%81
%19
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,8
97 Değerlendirme
Ş*** Ü***
9 Nisan Salı
Ne zamandır istiyordum böyle bir gezi bu zamana nasipmiş
R*** Ö***
31 Temmuz Çarşamba
çok beğenerek gitim
2
2
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Santo Domingo Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 24.10.2020 03:09:55 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Santo Domingo, (Tümü)
SDQT
DO

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=68293
/ True
68293