Tekrar Dene Kapat
Olympic Air

Olympic Air şirketi 1957 yıllında kurulmuştur. 2009 yılında yunanistan’da yaşanan kriz sebebiyle özelleştirilen bir hava yolu şirketidir. Olympic Air yunanistan’ın milli havayolu olma özelliği taşımaktadır. Olympic Air 2010 yılında Aegen Airlines şirketi ile birleşmiştir.

Olympic Air şirketinden bilet satın almak iptal ve iade işlemleri yapmak için 0(850)360 35 58 numaralı Biletall çağrı merkezini aramanız yeterli olacaktır.    

Olympic Air şirketi 2009 yılı sonrası uzun mesafeli uçuşları bitirmiş daha çok kısa mesafeli uçuşlar yapmaya başlamıştır. Toplamda 50 noktaya uçan Olympic Air şirketinin filosunda toplamda 43 adet uçağı bulunmaktadır. 

olympic air ucak

Olympic Air havayolu şirketi yolcularına birçok ücretsiz hizmet vermektedir. Bu hizmetlerden biriside ücretsiz online check-in hizmetidir. Online check-in hizmetinden faydalanmak için alt tarafa bulunan link’e tıklamanız yeterli olacaktır; Checkin.si.amadeus.net/1ASIHSSCWEBOA/sscwoa/checkin?ln=en

Olympic Air şirketinden check-in işlemlerinizi havaalanlarından ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

olympic air check in

Olympic Air check-in noktası.

Olympic Air yolcularına uçuşlarında yolcularına uçak içerisinde ücretsiz olarak Olympic OnAir uçak içi dergisini vermektedir. Olympic OnAir dergisi her ay güncel sayısı yayınlanan magazin spor ve benzeri konuları işleyen bir dergidir.

onair dergi Onair Dergisi

Olympic Air şirketi yolcularına uçtukça mil kazandıran Miles Bonus kartını ücretsiz olarak vermektedir. Miles Bonus kart hakkında daha fazla bilgi olmak için alt tarafta bulunan link’e tıklayınız; Olympicair.com/en/milesandbonus

Miles Bonus

Olympic Air şirketi yolcularına uçuşlarında yunan ve dünya mutfaklarından eşsiz lezzetlerini ücretsiz olarak tattırmaktadır. Belirli sıklıklarla değişen menüleri ile uçuşunuzu daha keyifli hale getirmektedir.

Olympic Air Menu

Olympic Airways şirketi yolcularına ekonomi sınıfında 30kg business sınıflarda ise 40kg bagaj hakkı tanımaktadır. Ekstra bagaj hakkı kullanmak isteyen yolcularından bagaj kilosuna göre 13 ila 70 EURO arasında ek ücret talep etmektedir.

Olympic Airways şirketi yolcularına internet sitesi üzerinden bir çok hizmet vermektedir. Bu hizmetler araç kiralama , otel rezervasyonu, havalimanı otopark hizmeti gibi bir çok hizmet sunmaktadır bu hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak için Olympicair.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Olympic Air
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
Olympic Air
Firma Ünvanı :
Olympic Air
Kuruluş Yılı :
1957
Firma Merkezi :
-
Çağrı Merkezi :
-