1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
Yeni bir şey deneyin!Tekrar Dene

New York Uçak Bileti

16 Eylül
Bugün
Parçalı Bulutlu
23°C
17 Eylül
Yarın
Güneşli
23°C
18 Eylül
Çarşamba
Açık
20°C
Para Birimi
ABD Doları (USD)
Zaman Dilimi
GMT -5
New York Şehri En İyileri
  • Gece Hayatı
  • Central Park
  • Bagel
New York

En Ucuz New York Varışlı Uçak Seferleri

Miami - New York
Delta Air Lines
10 Eki 2019
Las Vegas - New York
Spirit Airlines
25 Eyl 2019
Los Angeles - New York
Delta Air Lines
01 Eki 2019
14 Eki 2019
Ankara - New York
Ukraine International Airline
25 Eyl 2019
İzmir - New York
Ukraine International Airline
25 Eyl 2019
İstanbul - New York
Ukraine International Airline
09 Eki 2019
Antalya - New York
Aeroflot Russian Airlines
09 Eki 2019
Tiflis - New York
Qatar Airways
21 Eyl 2019
Singapur - New York
Philippine Airlines
22 Eyl 2019
Kayseri - New York
Türk Hava Yolları
17 Eyl 2019
Adana - New York
Türk Hava Yolları
14 Eki 2019
Gaziantep - New York
Türk Hava Yolları
23 Eyl 2019
Sivas - New York
Türk Hava Yolları
05 Eki 2019
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

En Ucuz New York Kalkışlı Uçak Seferleri

New York - Las Vegas
Delta Air Lines
29 Eyl 2019
New York - Charlotte
Delta Air Lines
14 Eki 2019
New York - Los Angeles
Delta Air Lines
02 Eki 2019
New York - İstanbul
Ukraine International Airline
02 Eki 2019
New York - Ankara
Ukraine International Airline
02 Eki 2019
New York - Antalya
Aeroflot Russian Airlines
20 Eyl 2019
New York - Berlin
Aeroflot Russian Airlines
12 Eki 2019
New York - İzmir
Ukraine International Airline
30 Eyl 2019
New York - Tiflis
Ukraine International Airline
06 Eki 2019
New York - Tokyo
Philippine Airlines
10 Eki 2019
New York - Adana
Delta Air Lines
27 Eyl 2019
New York - Muş
Türk Hava Yolları
23 Eyl 2019
New York - Kayseri
Türk Hava Yolları
22 Eyl 2019
New York - Malatya
Türk Hava Yolları
04 Eki 2019
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

New York Kalkışlı Gidilebilecek Popüler Şehirler

New York Kalkışlı Gidilebilecek Popüler Ülkeler

New York Şehri İçin Faydalı Bilgiler

New York Havaalanları
Ülke Kodu
US
Priz Voltajı ve Tipi
120v
Resmi Dil
İngilizce
Toplu Taşıma Fiyatı
2,50 USD
Yemek Fiyatı
14 USD
Alkolsüz İçecek Fiyatı
2 USD

New York’a Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Sonbahar
En Ucuz Ay
Ekim
En Ucuz Gün
Çarşamba
En İyi Mevsim
Yaz
En İyi Ay
Temmuz

Ucuz NewYork uçak bileti ile bölgeye gelmek için en uygun zamanı belirlemek faydalı olacaktır.

Bütçenizi düşünüyorsanız buraya ziyaret için en uygun zaman sonbahar mevsiminde ekim ayı olmaktadır.

New York Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Newyork uçak bileti ile seyahat eden kişiler hava alanından şehir merkezine ulaşmak için farklı bir ulaşım gereçlerinden yararlanabilirler.

Raylı Araçlar

Ortalama Fiyatı: 3 USD

Şehir içerisinde gelişmiş bir ulaşım ağı bulunuyor. Bu ulaşım hizmetlerinin temelini metrolar oluşturuyor. Metro hizmeti ilk istasyondan alacağınız harita ile gezeceğiniz bölgeleri kolaylıkla belirleyip ulaşabilirsiniz. Metro bölgesinden alacağınız tek seferlik ya da çok seferli biletler ile şehir içinde yapacağınız ulaşım hizmetlerini kolaylıkla yerine getirebilirsiniz gerçekleştirebilirsiniz.

Havalimanı Servisleri

Ortalama Fiyatı: 2,50 USD

Metro hizmeti gibi bölgenin her yerine 24  saat otobüs ile de varabiliyorsunuz. Metro sistemine oranla daha yavaş hareket eder. Bu neden ile bu seçeneği metroya uzakta olan kişiler tercih ediyor. Almış olduğunuz MetroCard sistemleri ile otobüslerde de seyahat edebilirsiniz. Havalimanından ortalama süre: 35 dakika, Havalimanından uzaklık: 22 km

Taksi

Ortalama Fiyatı: 50 USD

Havalimanı ve Manhattan bölgesinin dışında taksi bulma işlemi zordur. Ancak bu iki bölge arasında istediğiniz taksiyi kolaylıkla bulabilirsiniz. Taksimetre sistemi 2,5 dolarla açılır ve her kilometre de 0,5 cent gibi bir ücret ödersiniz. Burada geceleri taksi ücretleri değişmez.

New York Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

Kafe
Duty Free
ATM
Restoran
Büfe
Araç Kiralama

Şehir içerisinde toplam 3 (üç) adet havalimanı bulunuyor. Bunlardan biri John F. Kennedy Havalimanı, Newyork uçak Havaalanı LaGuardia Hava limanıdır. En büyüğü ve Türkiye’ bölgesinden tek seferde uçulabilen havalimanı ise John F. Kennedy Hava limanıdır. Hava limanından bindiğiniz taksiye 50 ile 60 dolar gibi bir meblağ vererek şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca metro ulaşımını da kullanarak istediğiniz bölgelere hem daha ucuz hem de daha hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

New York’a Uçmak İçin 5 Sebep

  1. New York uçak bileti avantajlarından faydalanarak New York'a uçmak için en önemli sebeplerden birisi sabahları yiyebileceğiniz bagel lezzetidir. Krem peynirli veya pastırmalı olanı en çok tercih edilenler arasındadır.
  2. Guggenheim Müzesi'ne her giden hayran kalarak geri geliyor. Müze gezisi sonrasında MoMa’yı gezerek sanat faaliyetlerinizi tamamı ile karşılayabilirsiniz.
  3. Brooklyn bölgesini keşfederek eğlencenin tavan bulduğu bir alanda günün 7/24 saati eğlenebilirsiniz.
  4. Grand Terminal bölgesini gezerek izlediğiniz birçok filmden kareler bularak gözünüzün önünde o anları canlandırabilirsiniz.
  5. Hiç bir zaman dinmek ve dinlenme bilmeyen eğlence sektörü ile 7/24 eğlencenin tadına varabilirsiniz.

New York Hakkında

Amerika Birleşik Devletleri içerisinde yer alan şehirlerden biri olan New York aynı zamanda en kalabalık alanlarından birine sahip olan bir şehirdir. Başta ticaret, medya, finans, sanat, moda sektörü, teknoloji, araştırma, eğitim ve de eğlence sektörlerinde yapmış olduğu katkılarıyla küresel kent bir olarak anılan bir şehirdir.

New York bölgesinde toplamda 170 ayrı dil konuşuluyor. Her dört kişiden ikisi Amerika dışında olan bir ülkede doğmuştur. Yaklaşık olarak yirmi milyon nüfusuyla beraber Amerika'da nüfus fazlalığı en çok olan bölgedir.

New York oldukça fazla kültürel hareketlerin doğum yeri olarak bilinir. Bunların başında görsel sanatlar, edebiyat ve müzik gelir. 'Hiç Uyumayan Şehir' lakabını da; 24 saat aktif olan metrosuyla yoğun trafik akışı yüzünden almıştır.

New York Fotoğraf Galerisi

New York Nerede?

New York Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Belediye Otobüsleri
2,75 USD
Taksi
1,71 USD/Km
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Şehrin beş bölgesinin ayrı yerlerinden metroyla istediğiniz yerlere gidebilirsiniz. Transit otobüsleri 5 genel bölgede 203 yerel olmakla beraber, 31 adet ekspres rotaya sahip bulunuyor.

New York Vize Şartları

Amerika Birleşik Devletleri Vize İstiyor mu?
Evet
Amerika Birleşik Devletleri Vize Ücreti
160 USD
Amerika Birleşik Devletleri Vize Detayları
Genellikle TC vatandaşlarına 10 yıllık multiple olarak verilmektedir. Pasaport süresi 10 yıldan az olması vize süresini etkilememektedir.

New York’da Gezilecek Yerler

Empire State Binası
Central Park
Modern Sanat Müzesi (MoMA)
Times Meydanı
Brooklyn Köprüsü
İlk Durak Empire State Binası

New York’un hangi bölgesinde bulunursanız bulunun, bölgenin 2. en yüksek olan binası Empire Stati görmemeniz mümkün değil. Binanın seksen altıncı ve yüz ikinci katlarında seyir teraslarına çıkarak bölgenin güzelliğini görmenizde fayda var. Beşinci Cadde bölgesinde 350 numarada bulunan yapıttan bu manzarayı görmek isteyebilirsiniz. Uzun olan bir bilet kuyruğunda sıra beklememek için bilet işlemlerini online olarak satın alıp zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Şehrin Kalbi Central Park

Şehrin tam kalbi olarak adlandırılan bölgede, yüksek gökdelenlerin içerisinde yer alan Central Park’ı mutlaka ziyaret edin.Yirmi oyun alanı bulunan ve kırk sekiz çeşmesi olan ve çeşitli anıtlar, heykellerle tam tamına 36 adet köprüye sahip olan devasa bir büyüklükteki parkı ziyaret etmeden New York’tan ayrılmayın. 15 dolardan itibaren fiyat sistemi ile bisiklet kiralayarak tüm heykelleri çok daha rahat görebilme imkanı elde edersiniz.

Moma Müzesi

Dünyanın en etkileyici, modern olarak adlandırılan sanat koleksiyonlarına ev sahipliği yapan bir müzedir. Müzenin duvarlarında ünlü Picasso’nun “Avignonlu Kızlar” adlı eserini görebilirsiniz. Elli üçüncü bölge içerisinde bulunan cadde de cuma geceleri 4 ile 8 saatleri içerisinde ücretsiz bir şekilde girebilme imkanınız bulunuyor.

Ünlü Times Meydanı

Çoğu kişi açısından fazla yerleşkesi olan binalar, oldukça çok reklam alanları ve çok kalabalık bir yer olarak söylense de, bu alan çoğu kişi açısından New York’un en canlı alanı olarak bilinir.

Bu köprü başka körü

New York şehrinin en ünlü anıtlarından biridir. 1883 senesinden beri hizmet verir. Ayrıca Amerika’nın en eskileri arasında yer alan bir asma köprüdür. 6 şeridi bulunur. Aynı zamanda bu köprüyü yayalar ve bisikletli kişilerde rahatlıkla kullanabiliyor. New York bölgesinin kalbi olarak bilinen Manhattan bölgesi ile Brooklyn’nin bağlanmasını sağlayan bir araçtır.

Özgürlük Heykeli Büyüsü

Frederic Auguste Bartholdi adlı kişi tarafından çizilmiştir. Dünyanın en ikonik ve de tanınmış heykelleri arasından yer alır. Heykele ulaşabilmeniz için Battery Park’tan feribota binmeniz gerekir. Bilet için dakikalarca zaman kaybetmek istemiyorsanız feribota binerek bölgeye ulaşabilirsiniz.

Merkezi Gezi Yeri

Manhattan’ın tam olarak orta bölümünde bulunan ve devasa bir eğlence alanına sahiplik eden ayrıca alışveriş merkezi bulunan Rockefeller Center birçok kişinin uğramadan gitmeyeceği yerler arasında bulunuyor.

Ağaçların Büyüsü

Tek sıra halinde dizilmiş ağaçlar ile süslü taşlar ile döşenmiş sokakları bulunan bu bölge 19. yüzyıl dönemlerinden kalan evler ile Manhattan'ın kendine özgü olarak bilinen West Village ile adından söz ettiriyor.

New York’da Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Pizza
Bagel
Hotdog
Donut ve Cronut
Pizzanın Doğum Yeri

1900’lü senelerin başında İtalya'dan göçenlerin New York’a getirmiş olduğu lezzettir. Hamuru ince olduğu kadar yumuşak tabanıyla New York da ki pizzanın en akılda kalıcı özelliği hafif şekilde üstüne dökülen mozarella peynirinin yanında klasik olarak servis edilen marinara sosudur.

Eşsiz Lezzet Bagel

İçi yumuşacık olan bu eşsiz lezzetin dış katmanı parlak olduğu kadar kıtır kıtırdır. New Yorklular için genel olarak bagel yapımı ayrı bir sanat işlemi olarak bilinir.

Dünya Klasiği Hotdog

Hotdog lezzetini ilk kez 1871 senesinde Alman kökenli olan kasap Charles Feltman Coney Island da satmaya başladı. Tam tamına 143 yıl oldu. Bu bölgenin fastfoodu olarak biliniyor.

Donut Ve Cronut

Donut denildiğinde akla ilk gelen ülke New York. Eşsiz lezzetleri tüm ülkeyi sarmış durumda.

New York Cheesecake

Türkiye de olduğu kadar NewYork bölgesinde de birbirinden lezzetli ve çeşitli tatlılar bulunuyor. Burayı ziyaret ettiğinizde mutlaka denemeniz gereken lezzetler arasında yerini almalı.

Konaklama İçin New York Otel Seçenekleri

Ucuz NewYork uçak bileti ile şehre gelen kişiler için birçok konaklama ve otel seçeneği bulunmaktadır.

Hotel New York
New York şehir bölgesinde bulunan 669 adet oda kapasitesiyle misafirlerine 3 yıldızlı olarak hizmet veren bir oteldir. New York’a 2.6 kilometre mesafesinde bulunan otel, Central Park bölgesine 2.1 uzaklıkta yer alıyor. Times Square’a 900 km mesafede yer alıyor. Ayrıca La Guardia hava limanına 10.3 km uzaklığında yer alıyor. Saç kurutma makinesi bulunan banyosu mevcuttur.
570 Tenth Avenue West 42nd Street, 10036, New York, ABD
Grand Hyatt New York
Amerika Birleşik Devletlerinin New York eyaletinde bulunur. Fazla merkezi ve önemli mekanlara alanlara oldukça yakın mesafededir. Ben & Jack's Steakhouse bölgesine 100 metre mesafede, Fabio Piccolo Fiore yerine 200 metre mesafede yer alır. Dört yıldızlı otel kategorileri altında yer alır. 1311 kişilik misafir odasıyla müşterilerine hizmet veriyor. Yirmi dört saat hizmet verecek olan resepsiyon servisi bulunuyor. Otelde konaklayanlara özel olarak anti alerjik sistemli odalar bulunuyor.
109 East 42nd Street , 10017, New York, ABD
New York Hilton Midtown
Otel de yer alan özellikler Otel özellikleri 24 Saat açık olan oda servisi, Asansör, 24 Saat Açık Resepsiyon, Danışma, Bagaj Servisi, Evcil hayvan kabul edilir, Çamaşırhane Servisi, Hipoalerjenik Odalar, Lobide Wi Fi, Otel Barı, İş Merkezi, Hızlı Check in / Check out, Oda Servisi, Otopark, Lobide ücretsiz Wi Fi, Otelde emanet kasası, Restoran, Spor Salonu, Toplantı Odası, Sigara İçilmeyen Odalar ve İnternet Erişimi hizmetleri bulunuyor.
1335 Avenue Of The Americas, 10019, New York, Amerika

New York Uçak Bileti Fiyatları İçin Seferler

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Chicago - New York 454,86 TL 2 Saat 25 Dakika
Miami - New York 492,07 TL 2 Saat 55 Dakika
Jacksonville - New York 507,97 TL 5 Saat
Atlanta - New York 538,92 TL 3 Saat 45 Dakika
Toronto - New York 603,83 TL 1 Saat 30 Dakika
Las Vegas - New York 699,82 TL 22 Saat 47 Dakika
Los Angeles - New York 701,65 TL 5 Saat 35 Dakika
Houston - New York 709,88 TL 5 Saat 28 Dakika

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek New York ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

Ağrı'da Gezilecek Yerler: Ağrı'da Nereye Gidilir?
Ağrı'da Gezilecek Yerler: Ağrı'da Nereye Gidilir?
13 Eylül 2019
Doğu Anadolu Bölgesi'nin en güzel şehirlerinden bir tanesi Ağrı’dır. Adını kısmen sınırları içerisinde bulunan Ağrı Dağı'ndan almıştır. Geçmişte Karaköse, Ararat ve Karakilise adlarıyla da anılmıştır.
Afyonkarahisar'da Gezilecek Yerler, Afyonkarahisar'da Nereye Gidilir?
Afyonkarahisar'da Gezilecek Yerler, Afyonkarahisar'da Nereye Gidilir?
04 Eylül 2019
Türkiye’nin Batı Anadolu ve İç Anadolu Bölgeleri’ni birleştiren Afyon, ülkemizin Termal Başkenti ve kaymağın ana vatanı olmak dışında birçok şey vaat ediyor. Afyon’da görülecek yer çok fazla! Afyon’d
Yaz Seyahatleriniz İçin İndirmek İsteyeceğiniz 7 Uygulama
Yaz Seyahatleriniz İçin İndirmek İsteyeceğiniz 7 Uygulama
10 Temmuz 2019
Seyahat etmek artık çok kolay. İnternet üzerinden uçak bileti, otel ayarlamak kadar gezecek binbir türlü yer bulabiliyorsunuz. Bu yaz seyahatlerinizi kolaylaştıracak birkaç uygulamayı size tanıtmak is
Yılbaşında Gidilebilecek Ucuz Ülkeler
Yılbaşında Gidilebilecek Ucuz Ülkeler
06 Aralık 2018
Yeni yıl yavaş yavaş yaklaşırken tüm Dünya’da kutlama hazırlıklarına başlandı. Peki siz bu özel geceyi nasıl ve nerede kutlayacağınıza karar verdiniz mi? Eğer henüz vermediyseniz yılbaşında gidebilece

New York Uçak Seyahati Hakkında Kullanıcılarımızın Yorumları

Çok İyi (6)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%100
%0
%0
%0
%0
Ortalama Puan
5,0
6 Değerlendirme
Keyifli bir tatil geçirdik biz memnun kaldık
Biz giderken çok tereddütteydik ama çok güzeldi
Ailem ile gitmiştim çok güzel bir doğası var nefes açıyor
Herşyi ile bambaşka bir hava yaratan bi şehir
İçecekler ve yemekleri çok farklı ve güzeldi. Teşekkürler.
Herşey çok güzeldi çokgüzel bir hafta geçirdik, biz memnun kaldık
2
6
Devamını Göster
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. New York Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 16.09.2019 19:51:27 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
New York, (Tümü)
NYCT
US

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=66350
/
66350