1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
- +
Akıllı Arama Teknolojisi İle Biletall Seyahat Arama Motoru Hizmetinizde!

New Jersey Uçak Bileti

New Jersey Para Birimi
ABD Doları (USD)
New Jersey Zaman Dilimi
GMT- 5
New Jersey Şehri En İyileri
Yaz-Kış Turizmi, Liberty Park, Sloppy Joe

En Ucuz New Jersey Varışlı Uçak Seferleri

Miami - New Jersey
United Airlines
28 Eyl 2020
Las Vegas - New Jersey
United Airlines
24 Eyl 2020
Los Angeles - New Jersey
Delta Air Lines
23 Eyl 2020
Ankara - New Jersey
Deutsche Lufthansa
15 Eyl 2020
Adana - New Jersey
Türk Hava Yolları
01 Eki 2020
Antalya - New Jersey
Swiss International Air Lines
25 Eyl 2020
İstanbul - New Jersey
United Airlines
19 Eyl 2020
İzmir - New Jersey
Deutsche Lufthansa
26 Eyl 2020
Samsun - New Jersey
Türk Hava Yolları
24 Eyl 2020
Trabzon - New Jersey
Türk Hava Yolları
29 Eyl 2020
Abuja - New Jersey
Ethiopian Airlines
03 Eki 2020
Gaziantep - New Jersey
Türk Hava Yolları
10 Eki 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

En Ucuz New Jersey Kalkışlı Uçak Seferleri

New Jersey - Miami
United Airlines
16 Eyl 2020
New Jersey - Toronto
United Airlines
23 Eyl 2020
New Jersey - Las Vegas
United Airlines
29 Eyl 2020
New Jersey - Los Angeles
United Airlines
29 Eyl 2020
New Jersey - Washington
United Airlines
16 Eyl 2020
New Jersey - San Francisco
Delta Air Lines
10 Eki 2020
New Jersey - İstanbul
United Airlines
28 Eyl 2020
New Jersey - Ankara
United Airlines
06 Eki 2020
New Jersey - Adana
Türk Hava Yolları
08 Eki 2020
New Jersey - İzmir
Deutsche Lufthansa
02 Eki 2020
New Jersey - Antalya
United Airlines
08 Eki 2020
New Jersey - Trabzon
United Airlines
24 Eyl 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

New Jersey Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Şehirler

New Jersey Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Ülkeler

New Jersey Şehri İçin Faydalı Bilgiler

New Jersey Havaalanları
Ülke Kodu
US
Priz Voltajı ve Tipi
120v
Resmi Dil
İngilizce
Toplu Taşıma Fiyatı
1,50 USD
Yemek Fiyatı
14 USD
Alkolsüz İçecek Fiyatı
1,90 USD

New Jersey’e Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Kış
En Ucuz Ay
Kasım
En Ucuz Gün
Salı
En İyi Mevsim
İlkbahar
En İyi Ay
Nisan

Ucuz New Jersey uçak bileti aldıktan sonra şehre gitmek kolaylıkla mümkündür. Ancak şehre gitmek için turistler mevsimsel tavsiye istemektedir. Bölge genel olarak ılıman bir iklime sahiptir. Kışları kar yağma durumu söz konusu olsa da aslında yıl boyunca ılıman bir iklimle kişileri karşılar. Ancak mevsim dışında mevsimlerde yapılan çeşitli aktiviteler gitmek için sebep olabilir.

Sonbahar ve ilkbahar aylarında bölgede çeşitli festivallere rastlamak mümkündür. Festival sever kişiler özellikle Nisan ve Ekim aylarında bölgeye gidebilir. Eğlenebilir ve zaman geçirebilir.

New Jersey Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

New Jersey uçak bileti aldıktan sonra şehre havalimanı sayesinde ulaşmak söz konusudur. Ancak havalimanından şehir merkezine ulaşım konusunda kişiler problem yaşayabilir. Ancak birçok imkan söz konusudur.

Araç Kiralama

Şehir merkezine ulaşmak ve bölgeyi daha iyi gezmek için araç kiralaması yapılabilir. Araç kiralama durumunu havalimanından yapmak mümkündür. Bu işlem için görevli ofisler bulunuyor. Sonrasında her yere bu araç ile ulaşım sağlanabilir. Kiralama süresi bitince geri götürülür. Şehirde ulaşım kısıtlılığı olduğu için araca ihtiyaç duyulabilir

Taksi

Ortalama Fiyatı: 45 USD

Konforuna, hızına ve rahatına düşkün olan kişiler için taksi de uygun bir ulaşım yöntemidir. Uygun taksiyi bularak sadece size özel şehre ulaşım yapılabilir. Biraz trafik olabilir ayrıca ücreti uygun olamayabilir. Ancak genelde havalimanından şehir merkezine ulaşım için belli bir ücret belirlenir.

Otobüs

Ortalama Fiyatı: 1.50 USD

Trende olduğu gibi otobüs de şehirde her yere bulunmaz. Belirli bölgelere otobüsle gitmek için kısıtlama vardır. Ayrıca otobüsle ulaşım biraz trafikli olabilir. Çünkü kalabalık bir şehirdir.

Raylı Araçlar

Tren ile eyaletteki sadece belli başlı yerlere gitmek mümkündür. Her yerde uygun tren bulunmaz. Fiyatları da biraz yüksek olduğu için çok fazla tercih edilmez.

New Jersey Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

Döviz Bürosu
Kafe
Duty Free
ATM
Restoran
Büfe

New Jersey uçak ile kişiler Newark Liberty Uluslararası Havalimanı'na iniş yapıyor. Havalimanında kişilerin ihtiyacını karşılayabilecek birçok nokta bulunuyor. Havalimanında herhangi bir problem yaşamadan temel ihtiyaçlar karşılanabiliyor. Uçaktan inince veya uçak beklerken kafe ve restoranlara uğramak mümkün olabilir. Bir şeyler içmek veya yemek için New Jersey'de yer alan kafe ve restoranlarına gidilebilir. İster klasik ister yerel şeyleri buralarda tüketmek mümkündür.

Herhangi bir sağlık problemine karşılık burada sağlık ünitesi yer alıyor. Haftanın her günü her saati doktor ve hemşirelerle hizmet veren sağlık ünitesine herkes başvurabilir. Sağlığı yerinde olan herkes için zaman geçirmek için alışveriş merkezleri bulunuyor. Hem birilerine hediye almak için hem de kişiler kendilerine son kez bir şeyler almak için bu bölgelere başvurabilir.

Bagaj konusunda kişiler herhangi bir problem yaşamaz. Bavul ulaşımı ve taşıması sorun olmadan profesyonel şekilde yapılacaktır. Ayrıca herhangi bir kayıp olduğu takdirde de kayıplarla bir problem olmadan ilgilenmek söz konusu oluyor. Kişiler kolaylıkla eşyalarının ulaşımını sağlayabilir. Bir diğer kolaylık ise iletişimdir. Telefonlar, ücretsiz WiFi'ler ile hızlı ve kolay iletişim sağlanabilmektedir.

Para çevirmek isteyen kişiler için döviz merkezleri bulunuyor. Her türlü parayı her paraya çevirmek buralarda mümkündür. Yani havalimanındayken hem iletişim hem de para konusunda bir sorun yaşanmaz.

New Jersey’e Uçmak İçin 5 Sebep

 1. NewJersey uçak bileti aldıktan sonra ve bölgeye vardıktan sonra bölgedeki güzelliklerden yararlanmak gerekir. New Jersey bölgesinin mutfağı herkesin uğraması gereken bir yerdir. Özel New Jersey pizzası, Hot Dog, farklı lezzetlerde sandviçler tüketmek mümkündür. Oldukça farklı tecrübeler olacaktır.
 2. New Jersey özellikle Nisan ve Ekim aylarında yaptığı festivaller ile herkesi eğlendirmekte ve farklı ortamları görmeyi sağlamaktadır. Bu aylar içerisinde gidip çeşitli festivallere şahit olmak mümkündür.
 3. New Jersey okyanusa kıyılı bir bölge olduğu için yaz tatilleri farklı ve eğlenceli şekilde yapılabilir. Okyanusa girmek farklı bir tatil geçirmek isteyen kişiler New Jersey kumsallarına kendilerini atabilir. Ayrıca kışları kayak tatilleri için de uygundur.
 4. New Jersey adalara sahip olan bir bölgedir. Gidip çeşitli güzellikteki adaları görmek eğlenmek mümkün olacaktır.
 5. New York'ta bulunsa da New Jersey'den de ziyaret edilebilecek yerlerden biri olan özgürlük heykeli mutlaka ziyaret edilmelidir. Dünyaca ünlü heykeli görmek mümkündür.

New Jersey Hakkında

Amerika Birleşik Devletleri içerisindeki 13 kurucu eyaletlerden biri olan NewJersey bölgedeki en küçük eyaletlerden biri olarak biliniyor. Ancak oldukça gelişmiş bir şehir hayatına sahiptir. Renkli ve iş açısından da hızlı bir şehirdir. Bu nedenle nüfus yoğunluğu da oldukça fazladır. New Jersey oldukça önemli bir sanayi merkezi olarak görülüyor.

Bu nedenle dışarıdan yabancı kökenli birçok göç almıştır. Kaliforniya ile New York'tan sonra en fazla yabancı nüfusa sahip olan şehirdir. İtalya, Küba, Almanya ve Hindistan'dan başta olmak üzere Dünya'nın her yerinden göç almıştır.

Şehir içinde birçok milyarder bulunmaktadır. Şehirde iş durumunun fazla olmasının yanı sıra eski yerleşimli bir bölge olduğu için gezmek ve görmek için de uğranılacak bir şehirdir. Ayrıca farklı kültürler ile harmanlanmış olan mutfağa da başvurmak gereklidir.

Bölgedeki mevsim oldukça ortalamadır. Yani kişiler şehri ziyaret etmek için belirli bir hava durumunu beklemek zorunda değildir. İstenilen her zaman gidilebilir. Bölgede yaz tatili yapılabileceği gibi kayak tatilleri yapmak ve festivalleri görmek için de gidilebilecek bir yerdir. Şehre gitmek için de mutlaka uçak kullanmak gerekli olacaktır.

New Jersey Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Belediye Otobüsleri
2,75 USD
Taksi
1,45 USD/Km
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Şehirde daha çok taksi kullanılıyor. Çünkü bu bölgede ulaşım araçları çok yaygın değil ve her yere gitmek mümkün değildir. Bu nedenle genelde taksiler sık sık tercih ediliyor.

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Gidilecek bölgelere göre otobüs ve trenler de tercih edilebilir. Biraz pahalı olduğu için kişiler çok fazla tercih edemeyebiliyor. Taksi ya da araba kiralaması daha çok tercih ediliyor.

New Jersey Vize Şartları

Amerika Birleşik Devletleri Vize İstiyor mu?
Evet
Amerika Birleşik Devletleri Vize Ücreti
160 USD
Amerika Birleşik Devletleri Vize Detayları
Genellikle TC vatandaşlarına 10 yıllık multiple olarak verilmektedir. Pasaport süresi 10 yıldan az olması vize süresini etkilememektedir.

New Jersey’de Gezilecek Yerler

Atlantic City
Liberty Park
Newport Bölgesi
Ellis Adası
Hudson Nehri
Atlantic City

Atlantic City, Amerika Birleşik Devletleri'nde Las Vegas'tan sonra en büyük kumarhane şehridir. Sadece kumarla eğlenmek için değil aynı zamanda farklı restoran ve kafe görmek isteyenler, eğlence mekanları, yürüyüş yolları, lüks markalı mağaza görmek isteyenlerin tercih edebileceği bir yerdir.

Liberty Park

Liberty Park hayata mola vermek isteyen çoğu kişinin tercih ettiği bir park bölgesidir. Meşhur Özgürlük Heykeli'ni görmek isteyenlerin tercih edebileceği bir parktır. Çünkü buradan heykeli görmek mümkündür. Çeşitli fotoğraflara ev sahipliği yapan bir bölgedir.

Newport Bölgesi

Alışveriş yapmaya ilgisi olan kişilerin tercih ettiği bir bölgedir. Güzel havalarda gezilebilecek, uğranabilecek bir bölgedir. Aynı zamanda deniz kıyısında bulunan bir bölge olduğu için kişiler sahi kenarı yürüyüşü yapabilir. Çok yönlü bir bölge olduğu için çoğu kişi tarafından tercih edilir.

Ellis Adası

Hudson Nehri'nin ağzında kalan Ellis Adası New Jersey ve New York arasında bulunuyor. Özgürlük Anıtına giderken bir durak olarak kullanılsa da bu adanın da kendine özgü yapıları bulunuyor. Mutlaka New Jersey'e gidince uğranması gereken yerler arasında bulunuyor. Kişiler farklı fotoğraflar çekebilir, eğlenebilir.

Hudson Nehri

Özellikle gün batımında kişilerin en fazla tercih ettiği bölgelerden biridir. Kişilere Manhattan şehri manzarası sunduğu için kişilerin tercihidir. Kafa dinlemek, sakinleşmek ve şehrin farklılığından yararlanmak isteyenler bu nehre uğrayabilir.

New Jersey’de Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Domatesli Pay
İtalyan Hot Dog
Sloppy Joe
Pork Roll
İtalyan Pizzası Domatesli Pay

New Jersey uçak bileti aldıktan sonra şehre gidince denenmesi gereken tatlardan biri de domatesli paydır. Domatesli pay İtalyan mutfağına özgüdür. İnce hamurun üzerine sadece domatesli sos koyularak yapılan New Jersey'e özel bir pizza şeklidir.

İtalyan Hot Dog

İtalyan hamburger ekmeği içerisine İtalyan sosisler, kızarmış patates, biber ve soğan koyularak yapılan bir atıştırmalık yiyecektir. İtalyan yorumuyla sunulan Hot Dog çeşididir.

Sloppy Joe

Çavdar ekmeği arasına pastırma, jambon, sığır eti, biftek, İsviçre peyniri koyularak yapılan bir tür yiyecektir. Soğuk sandviç sevenlerin tercihidir.

Konaklama İçin New Jersey Otel Seçenekleri

Ucuz New Jersey uçak bileti sayesinde bölgeye gidildiğinde kalacak birçok otel imkanı kişilere sunulmaktadır.

Holiday Inn Express Meadowlands
New Jersey uçak ile bölgeye gidildiğinde bölgede her şeyi keşfetmek mümkündür. Kalacak yerler arasında yer alan bu otelde ücretsiz WiFi ve otopark hizmetleri bulunuyor. Kahvaltı dahil, havuz, sigara içilmeyen oteller bulunuyor.
100 Paterson Plank Rd, Carlstadt, NJ 07072 2015
Courtyard by Marriott Newark Elizabeth
Havuz, sigara içilmeyen otel, klima, ücretsiz WiFi ve otopark hizmetleri veriliyor. Ücretsiz havaalanı hizmeti veriliyor.
87 International Blvd, Elizabeth, NJ 07201 3924
Holiday Inn Newark Airport
Otelde ücretsiz WiFi ve otopark hizmetleri verilmektedir. Açık büfe kahvaltısı bulunuyor ve oda servisi vardır.
450 Rt. 1 & 9 South, Newark, NJ 07114

New Jersey Uçak Bileti Fiyatları İçin Seferler

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Ankara - New Jersey 1.412,35 TL 21 Saat 52 Dakika
Adana - New Jersey 1.926,15 TL 16 Saat
Antalya - New Jersey 3.054,53 TL 30 Saat 55 Dakika
İstanbul - New Jersey 3.139,47 TL 12 Saat 30 Dakika
İzmir - New Jersey 3.285,78 TL 14 Saat 25 Dakika
Samsun - New Jersey 4.125,56 TL 24 Saat 10 Dakika
Trabzon - New Jersey 4.894,31 TL 21 Saat 20 Dakika
Gaziantep - New Jersey 9.822,15 TL 23 Saat 50 Dakika

New Jersey Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • New Jersey uçuşu olan firmalar hangileridir?

  Deutsche Lufthansa, Qatar Airways, Swiss International Air Lines, Tap Air, Türk Hava Yolları, United Airlines.
 • New Jersey yurt dışı uçak bileti ne kadar?

  New Jersey varışlı popüler yurt dışı uçak seferlerinden en ucuzu Miami - New Jersey olup, bilet fiyatı 559,05 TL'dir.
 • New Jersey şehrine gitmek için en uygun zaman hangisi?

  Yılın en uygun zamanı Kasım ayıdır.

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek New Jersey ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

Iğdır’da Gezilecek Yerler: Iğdır’da Nereye Gidilir?
Iğdır’da Gezilecek Yerler: Iğdır’da Nereye Gidilir?
28 Mayıs 2020
Doğu Anadolu Bölgemizde olan Iğdır, tarihi Paleolitik Çağa kadar uzanmaktadır. Urartular, Pers, Selçuklular, Moğol ve Osmanlı gibi birçok medeniyetin hakimiyetine girmiştir. Bu yüzden doğal güzelliği
Okunması Gereken Dünyanın En İyi 22 Seyahat Kitabı
Okunması Gereken Dünyanın En İyi 22 Seyahat Kitabı
25 Eylül 2019
Seyahat etmek güzel, seyahat hakkında okumak ayrı güzel. Geçmişten günümüze seyahat hakkında, seyahat anıları hakkında bir sürü eser yazılmış. Bu yazımızda sizlere dünyanın en iyi 22 seyahat kitabında
Amerika'nın En Güzel Üniversite Kampüsleri
Amerika'nın En Güzel Üniversite Kampüsleri
03 Nisan 2017
Virginia Üniversitesi'nde akademisyen olan Adam Gross, "Eğer gençlerin üniversite seçerken neye dikkat ettiğini soruyorsanız söyleyeyim: Ya iyi bir burs ya da kampüsün güzel olması." Amerika'nın en
Amerika’nın En İyi Beyzbol Stadyumları
Amerika’nın En İyi Beyzbol Stadyumları
05 Ağustos 2016
Beyzbol 18.yy’da çıkan bir spordur. Rounders isimli İngiliz oyunundan geliştirildiği düşünülür. İlk beyzbol maçı 1846 yılında ABD’ de New Jersey’de yapılmıştır. 1846’daki maçtan sonra insanların ilgis

New Jersey Uçak Seyahati Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (56)
İyi (34)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%62
%38
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,6
90 Değerlendirme
E*** T***
25 Ekim Perşembe
Yağmur yağdığı için pek dolaşamadık ama ateş yakıp kamp alanında takılmak bile farklı güzeldi
D*** I***
11 Eylül Salı
Muhteşem bir yer kesinlikle gidin biz arkadaş ile gitmiştik çok güzeldi
A*** P*** A***
29 Temmuz Pazar
Doğası ve insanları çok farklı gidin ve görün kesinlikle
A*** A*** D***
8 Haziran Cuma
Sevgilimle gitik, buraya gidipte pişman olmak mümkün mü?
N*** K***
31 Ekim Çarşamba
Sevgilim ile birlikte gideceğiz gerçekten çok güzel.
2
6
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. New Jersey Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 15.09.2020 08:32:54 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
New Jersey, (EWR)
EWR
US

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=19363
/ True
19363