Tekrar Dene Kapat
Middle East Airlines

Middle East Airlines şirketi 1945 yılında kurumuştur. Şirket Lübnan’ın ulusal havayolu şirketidir. Şirketin merkezi Beyrut’dadır.

Middle East Airlines şirketinden bilet satın almak iptal ve iade işlemleriniz için Mea.com veya Biletall.com internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca 08503603258 numaralı Biletall çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Middle East Airlines şirketi 21 ülkede toplam 30 noktaya uçuşlar gerçekleştirmektedir. Şirket bu uçuşlarını 21 uçaklık filosu ile gerçekleştirmektedir.

MEA Ucaklar

Middle East Airlines şirketi yolcularına online check-in hizmeti sunmaktadır. Online check-in sayesinde kendi koltuğunuzu seçebilir havalimanında daha kısa süre bekleyebilirsiniz. Ayrıca Middle East Airlines şirketi bu hizmeti ücretsiz olarak vermektedir. Online check-in işlemi için link e tıklamanız yeterli olacaktır; Mea.com.lb/english/Plan-and-Book/Online-Check-in

Middle East Airlines şirketi yolcularının uçuşlarını daha keyifli hale getirmek için birçok ücretsiz hizmet sunmaktadır. Bu hizmetlerden biriside uçak içi dergisidir. Her ay güncel sayısı çıkan CEDAR WİNGS dergisini ücretsiz olarak vermektedir. Ayrıca derginin güncel sayısına Cedarwingsmagazine.com adresinden de ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

MEA Dergi

Middle East Airlines şirketi yolcularına uçuşlarında yemek hizmeti sunmaktadır. Uçuşun saati ve mesafesine göre değişen menülerine ücretiz olarak tattırmaktadır.

Middle East Airlines şirketi yolcularına sunduğu bagaj limitini aşan yolculardan ek ücret talep etmektedir. Ek ücret uçuş mesafesine göre 3USD/kg ila 5USD/kg olan fiyatlar uygulanmaktadır. Ekstra bagaj hakkında daha detaylı bilgi almak için Mea.com adresini ziyaret ediniz.

 

Middle East Airlines yolcularına uçtukları kadar kazandıran cedar miles programını uygulamaktadır. Cedar miles programı sayesinde ödül biletler kazanabilir yada alışveriş yapabilirsiniz. Cedar miles kartı sahibi olmak için alt tarafta bulunan link e tıklayıp formu doldurmanız yeterli olacaktır; Mea.com.lb/english/cedar-miles/join-now

 

Benzer Firmalar

Middle East Airlines
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
Middle East Airlines
Firma Ünvanı :
Middle East Airlines – Air Liban S.A.L.
Kuruluş Yılı :
1945
Firma Merkezi :
MEA Head Office P.O.BOX: 11-206 Airport Road, Beirut, Lebanon 1107-2801
Çağrı Merkezi :
00961 1 629999