1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
Yeni bir şey deneyin!Tekrar Dene

LOT Polish Airlines LOT Polish Airlines
Uçak Bileti

"You choose the direction"
Kuruluş Tarihi
1929
Firma Merkezi
Varşova
Firma Kısaltması
Lot
IATA Kodu
LO
Uçak Sayısı
48
Uçtuğu Şehir Sayısı
63
Çağrı Merkezi
Ort. Kullanıcı Puanı
4,8/5
LOT Polish Airlines

LOT Polish Airlines Popüler Uçak Seferleri

Wroclaw - Viyana
Uçak Bileti
01 Eki 2019
Wroclaw - Brüksel
Uçak Bileti
22 Eyl 2019
Krakow - Ankara
Uçak Bileti
16 Eyl 2019
İstanbul - Gothenburg
Uçak Bileti
17 Eyl 2019
İstanbul - Kosice
Uçak Bileti
11 Eki 2019
Ankara - Poznan
Uçak Bileti
04 Eki 2019
Krakow - Antalya
Uçak Bileti
06 Eki 2019
Poznan - İstanbul
Uçak Bileti
25 Eyl 2019
Kosice - İstanbul
Uçak Bileti
07 Eki 2019
Gdansk - İstanbul
Uçak Bileti
25 Eyl 2019
Adana - Varşova
Uçak Bileti
04 Eki 2019
İstanbul - Tallinn
Uçak Bileti
14 Eki 2019
Varşova - Adana
Uçak Bileti
30 Eyl 2019
Ankara - Wroclaw
Uçak Bileti
04 Eki 2019
İstanbul - Poznan
Uçak Bileti
21 Eyl 2019
İstanbul - Katowice
Uçak Bileti
23 Eyl 2019
Astana - İstanbul
Uçak Bileti
26 Eyl 2019
Varşova - Gaziantep
Uçak Bileti
30 Eyl 2019
Chicago - İstanbul
Uçak Bileti
30 Eyl 2019
Erivan - Adana
Uçak Bileti
19 Eyl 2019
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

LOT Polish Airlines Hakkında

LOT Polish Hava yolları, Yeni Avrupa'yı dünyaya bağlayan modern bir havayolu şirketidir. Her yıl LOT Polish Hava Yolları, yaklaşık 5 milyon yolcu taşıyor ve onlara, Varşova'dan dünya çapında yaklaşık 60 noktaya kadar en verimli ve konforlu yolculukları sunuyor. Bölgedeki New York, Chicago, Toronto ve Pekin'e direkt uçuşlar sunan tek havayolu şirketidir. 2016'dan itibaren yeni Avrupa'yı Tokyo'yla buluşturmaktadır. Varşova, Polonya ve Yeni Avrupa için verimli ve rekabetçi bir transfer merkezidir. İyi tasarlanmış bir uçuş ağı, hızlı transferler, uygun kalkış ve varış süreleri, ayrıca Avrupa'nın merkezinde en uygun bir konum, kapsamlı transfer fırsatları ve bağlantıya olanak tanır ve Orta ve Doğu Avrupa'da lider bir konuma sahiptir.

LOT Polish Hava yolları, Avrupa'nın en genç filolarından birine sahiptir ve tüm uzun mesafeli uçuşlarını dünyanın en modern uçakları olan Boeing 787 Dreamliner ile işleten tek havayolu şirketidir. Tüm LOT Polish Hava yolları yolcuları istedikleri gibi seyahat ederler. Çok çeşitli sınıflar, ücretler, ürünler ve hizmetler sayesinde, yolculuklarını en sevdikleri en yararlı öğelere göre planlamak için büyük özgürlük sunulmaktadır. Bu, LOT Polish Hava yollarını bölgedeki artan sayıda yolcu için ilk tercih edilen havayolu yapıyor. Müşteri güveni de her yıl alınan sayısız ödülün altını çiziyor. LOT Polish Hava yolları, pozitif enerjiyle dolu olan ve modernliği gelenekle başarılı bir şekilde birleştirebilme yeteneği olan insanlarla ilgilidir. En iyi pilotlar, profesyonel kabin ekipleri ve yer personeli, yolcularımıza her gün bağlılık ve gülümsemelerle hizmet ediyor.

LOT Polish Airlines Online Check - in

LOT Polish Hava Yolları online check-in hizmeti, kalkıştan 36 saat önce açılır ve kalkıştan 120 dakika önce kapanır. Check in yapacak yolcuların bu sürelere mutlaka uyması gerekmektedir.

 • Online Check-in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

LOT Polish Hava Yolları ile uçuş yapmayı tercih eden ve biletlerinin check in işlemlerini gerçekleştiren yolcular, bu işlem sırasında, koltuk seçimi ve yemek siparişi ile ilgili işlemlerini de sitenin aynı bölümünden yapabilirler.

LOT Polish Airlines Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

 1. LOT Polish Hava Yolları, genç ve gelişmiş filosundan dolayı oldukça tercih ediliyor.
 2. LOT Polish Hava Yollarının her ihtiyacı karşılayabilen kabin ve koltukları, ayrıcalıklı seyahat imkanı vermektedir.
 3. LOT Polish Hava Yollarının, zengin yemek menüleri, lüks lokantada yemek yeme duygusu vermektedir.
 4. LOT Polish Hava Yollarının kaliteli ve samimi yer hizmetleri farklılık yaratmaktadır.
 5. LOT Polish Hava Yolları, çok uygun fiyatlarla uçuşlar gerçekleştirmektedir. Ayrıca yıl boyunca çok değişik ve avantajlı promosyonlarda mevcuttur.
 6. LOT Polish Hava Yolları, uçuş emniyet istatistiklerinin üst sıralarda olması, yolculara gönül rahatlığı ile uçuş imkanı vermektedir.
 7. LOT Polish Hava Yolları, hava alanı transferi, konaklama yardımı ve araç kiralama gibi ekstra hizmetleri ile de göz doldurmaktadır.

LOT Polish Airlines Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

LOT Polish Hava Yollarının, bagaj hakkı uygulamaları her uçuş sınıfı yolcular için değişmektedir.

 • Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

LOT Polish Hava Yolları, bagaj hakkı uygulamasında, uçuş sınıfının yanında gidilecek ülkeleri de baz almaktadır.

Bagaj: LOT Polish Hava Yolları, Business Class yolcuları için 3 parça ve toplamda 32 kg ., Premium Economy class yolcuları için 2 parça ve toplamda 23 kg. ve Economy Class yolcuları için 1 parça ve toplamda 23 kg. bagaj hakkı tanıyor. Her bir bagaj parçasının boyutu toplamda 158 cm ile sınırlıdır (genişlik + yükseklik + derinlik). Miles & More yolcularına daha fazla bagaj hakkı tanınmaktadır. 2 yaşından küçük çocukların, bir koltukta oturmamaları halinde, seyahat veya varış sınıfına bakılmaksızın 23 kg'a kadar (158 cm'lik boyuta kadar) 1 adet bagaja izin verilmektedir. Adet veya boyut sınırlarını aşan bagajlar check-in sırasında ek ücrete tabi olacaktır. Şirket ayrıca, nakit dahil değerli eşyalar, değerli metaller, mücevher, ticari belgeler veya örnekler, pasaportlar, kimlik belgeleri veya diğer önemli makaleler, elektronik cihazlar veya optik aletler (bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, kameralar, cep telefonları, video ekipmanı, gözlükler dahil) veya ilaçlar gibi malzemelerin bagaja konmamasını tavsiye etmektedir.

Kabin/El Bagajı: LOT Polish Hava Yolları, kabin ve el bagajı hakkı uygulamasında; Business Class uçan yolculara toplamda 18 kg olmak üzere 2 parça, Premium ekonomi sınıf uçan yolculara toplamda 12 kg olmak üzere 2 parça ve diğer sınıflarda uçan yolculara ise 8 kg olmak üzere 1 parça bagaj hakkı tanımaktadır. Bagaj ölçüleri en fazla 118 cm olmaktadır. Bunların yanında; bayan çanta, omuz çantası veya dizüstü bilgisayar çantası (40 cm x 35 cm x 12 cm), bir çocuk için yiyecek ve katlanabilir bebek arabası veya bebek koltuğu, tekerlekli sandalye ve kişisel kullanım için koltuk değneği veya diğer tıbbi cihazlara da izin verilmektedir.

 • Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

Yurtiçi: LOT Polish Hava Yolları yurt içi uçuşlarında ağırlık olarak bagaj hakkını aşanlardan 45 $, ölçü olarak aşanlardan 90 $ ve hem ölçü hem de ağırlık olarak aşanlardan ise 135 $ ücret almaktadır.

Yurtdışı: LOT Polish Hava Yolları yurt içi uçuşlarında ağırlık olarak bagaj hakkını aşanlardan 77 $, ölçü olarak aşanlardan 154 $ ve hem ölçü hem de ağırlık olarak aşanlardan ise 231 $ ücret talep etmektedir.

 • ABD Bagaj Kuralları

LOT Polish Hava Yolları, ABD uçuşları için bagaj haklarını yurt dışı uçlarının aynı oranlarını uygulamaktadır.

 • Kayıp, Hasarlı, Eksik Ve Geç Teslim Edilen Bagaj

LOT Polish Hava Yolları bagajlarda problem olduğunda şu işlemlerin yapılmasını istemektedir; Vardığınızda, bagajınızın hasar gördüğünü tespit ederseniz, lütfen resmi bir Hasarlı Raporun doldurulabilmesi için konuyu derhal bize bildirin. Daha sonra, bir referans numarasıyla birlikte makbuzunun resmi onayını alacaksınız.

Hava limanından ayrıldıktan sonra hasarı fark ederseniz, uçuştan yedi (7) gün sonra yasal olarak öngörülen süre içinde yazılı olarak bildirin. Ayrıca, söz konusu hava yolu şirketinde hasarın meydana geldiğine dair kanıtlar da üretmelisiniz. LOT Polish hava yolları, normal kullanımından kaynaklanan, çizik, sürtünme veya talaştan kaynaklanan estetik özelliklerinin zarar görmesinden sorumlu değildir; Hava yolu, aşırı yükleme ve aşırı paketleme, patlama dikişleri veya kırık fermuar dişlerinden kaynaklanan hasarlar için sorumluluk taşımamaktadır. Bunların dışındaki hasarlı bagajlar onarılır veya yenisi verilir. Geç teslim edilen bagajlar için gecikme ücreti verilmekte, hiç teslim edilemeyen bagajların ise komple ücretleri ödenmektedir.

 • Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

LOT Polish Hava Yolları, mühimmat, patlayıcı maddeler, patlatıcılar ve sigortalar, mağazalar, havai fişekler ve diğer piro teknikler de dahil olmak üzere, ciddi yaralanmalara neden olabilecek veya uçağın güvenliği için bir tehdit oluşturabilecek şekilde kullanılabilecek patlayıcılar ve yangın çıkarıcı maddeler ve cihazlar, duman üreten kutular ve duman üreten kartuşlar, dinamit, barut ve plastik patlayıcılar - mayınlar, el bombaları gibi malzemelerin bagajda taşınmasına izin vermemektedir. Ayrıca, tabanca, tüfek, av tüfeği gibi her türlü ateşli silah, oyuncak silahlar, gerçek silahlarla karıştırılmayı başaran taklit ateşli silahlar, biber spreyleri, göz yaşartıcı gazlar, asit spreyleri gibi kimyasallar da bagajlarda taşınamamaktadır.

LOT Polish Airlines Yiyecek, İçecek ve İkram

LOT Polish Hava Yolları, ikramlarında yolculuk süresini ve uçuş sınıflarını esas almaktadır.

 • Economy Class İkramlar

LOT Polish Hava Yolları, Economy Class yolcularına, 6 saate kadar olan uçuş esnasında atıştırmalık sunmaktadır, ancak hepsi bu değildir. Olağanüstü, ekstra ödemeli Gurme menüsü, uygun fiyatlarla çeşitli tatlar sunmaktadır. 6 saatten fazla yolculuklar için ise uçuş saatine uygun yemekler vermektedir.

 • Business Class İkramlar

LOT Polish Hava Yolları, Business class olarak uçan yolcularına ise, 6 saate kadar olan uçuşlarda zengin ikramlar, 6 saatten fazla olan uçuşlarda ise sıcak yemek ve değişik ikramlarda bulunmaktadır.

 • Özel Yemek Servisi

LOT Polish Hava Yolları, özel yemek servisinde her türlü menüyü bulmak mümkün olmaktadır. Bunların için diyabet hastalarına özel menülerden, çocuk yemeklerine ve dini inanışlara uygun olarak hazırlana yemeklere kadar zengin bir yemek yelpazesi bulunmaktadır.

LOT Polish Hava Yolları: Business Class

LOT Polish Hava Yolları, Business Class yolcuları için ayrıcalıklar sunuyor.

 • Koltuk Diz Mesafesi

LOT Polish Hava Yollarının Business Class koltukları tekli olarak dizayn edilmiş ve bir çok fonksiyona sahiptir.

 • Yiyecek, İçecek ve İkram

LOT Polish Hava Yollarının Business Class menüsü, geleneksel unsurları ve uluslararası mutfakların izlerini içerecek şekilde oluşturulmuştur.

 • CIP Salonu / CIP Lounge

LOT Polish Hava Yolları, CIP Salonu hizmetleri ile Business class yolcularının, ihtiyaçlarına tümüyle cevap verebilecek niteliktedir. Konfor, iletişim ve ikramların kalitesi bekleme esnasında zamanın nasıl geçtiğini hissettirmeyecek seviyededir.

 • Diğer Özellikler

Business class yolcularına sağlanan avantajlardan bazıları ise, öncelikli biniş ve iniş ile sıra beklemeden check in yapma imkanı sayılabilir.

LOT Polish Airlines Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

LOT Polish Hava Yolları, uçuş noktalarını ve sefer sayılarını sürekli arttırmaktadır.

 • LOT Seferleri: Şirket, günlük olarak 233 sefer yapmaktadır.
 • LOT Rezervasyon: LOT Polish Hava Yolları için rezervasyonlar Biletall.com'dan yapılabilmektedir.
 • LOT Bilet Al: LOT Polish Hava Yolları biletleri Biletall.com'dan avantajlı fiyatlara alınabilmektedir.

LOT Polish Airlines Bilet İptal/İade Prosedürü

LOT Polish Hava Yolları bileti olan yolcular biletlerini yasal kesintiler sonucunda ve belirtilen süreler içinde iptal edebilirler.

LOT Polish Airlines Diğer Önemli Bilgiler

 • Koltuk Özellikleri

LOT Polish Hava Yollarının koltukları, tamamen sağlıklı ve rahat ettirici özelliklerle imal ettirilmiştir.

 • Bebek ve Çocuk Yolcular

LOT Polish Hava yolları, bebekli ailelere her türlü yardımı yapmakta ve güvenle seyahat  sağlamakta, çocuklar için ise neşeli zaman geçirmeleri için alternatifli olanaklar sunmaktadır.

 • Hamile Yolcular

LOT Polish Hava Yolları hamile yolcular için uluslararası standartları uygular ve 36. Haftadan sonra uçuşa izin vermez.

 • Hasta ve Engelli Yolcular

LOT Polish Hava Yolları, hasta ve engelli yolcular için gerekli tıbbi ve ekipman yardımını, önceden bildirilmesi durumunda sağlamaktadır.

 • Evcil Hayvanlar

LOT Polish Hava Yolları, evcil hayvanların seyahatine izin vermektedir ve uluslararası standartlar kapsamında olan evcil hayvanların kabinde ve bagajda taşınması ile ilgili koşulları sitesinde detaylı olarak açıklamaktadır.

 • Seyahat Sigortası

LOT Polish Hava Yolları tüm yolcularını kazalara karşı sigorta kapsamına almaktadır.

LOT Polish Airlines Ucuz Uçak Bileti İçin Seferler ve Bilet Fiyatları

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Varşova - Krakow 263,68 TL 55 Dakika
Krakow - Varşova 324,38 TL 50 Dakika
Varşova - Viyana 378,20 TL 1 Saat 25 Dakika
Varşova - Brüksel 391,47 TL 2 Saat 10 Dakika
Brüksel - Varşova 518,23 TL 2 Saat
Krakow - Brüksel 538,13 TL 24 Saat 55 Dakika
Wroclaw - Viyana 589,67 TL 3 Saat 50 Dakika
Wroclaw - Paris 649,76 TL 6 Saat 50 Dakika
Sofya - Venedik 669,59 TL 17 Saat 25 Dakika
Bükreş - Dusseldorf 673,70 TL 18 Saat 40 Dakika

LOT Polish Airlines İle Seyahat Eden Yolcularımızın Yorumları

Çok İyi (19)
İyi (4)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%83
%17
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,8
23 Değerlendirme
Herşey için teşekkür ederiz bundan sonra tercih edeceğimiz firmalar arasında
Personele suç atanlar var bizce herşey güzeldi teşekkürler
Personel işini biliyor, kaliteli hizmet sunuyorlar
Personel güler yüzlü, içecekler güzel
Herşey çok güzeldi teşekkür ederiz
İkramlar güzel hizmet güzel fakat fiyatlar aşırı pahalı
Ben memnun kalmadım neden bilmiyorum fakat hoş değildi.
Kaliteli hizmet Amerikadan dönerken kullanmıştık güzeldi teşekkürler
Kaliteli hizmet fakat fiyatlar biraz daha uygun olabilir
Personel biraz daha ilgi göstermeli diye düşünüyorum onun dışında güzeldi
Olumlu yorum yapanlar hiç birşeyler içmek istemedi sanırım uçakta
Kaliteli bir firma fiyatlar ekonomik
Fiyatlar nedense çok pahalı ama sunulan hizmet çok güzel
Uçak yolculuklarını bu firma ile yurtdışına gide gele daha çok sevdim
Personel ilgili fakat ikramlar biraz daha iyileştirilebilir
2
23
Devamını Göster
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com LOT Polish Airlines sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. LOT Polish Airlines Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 16.09.2019 10:39:35 )

Chicago, (Tümü)
CHIT
US
İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=66350
/
66350