Tekrar Dene Kapat
KLM Airlines

KLM havayolu şirketi 1919 yılında kurulmuştur. Hollanda’nın ulusal havayolu şirketi olma özelliği taşıyan firmanın merkezi Hollanda‘nın başkenti Amsterdam’dır. Klm şirketi  Air France ile ortak hizmet vermektedir.

KLM havayolu şirketinden bilet satın almak için Biletall.com veya Klm.com adresini ziyaret ediniz. Ayrıca 08503603258 numaralı Biletall çağrı merkezini aramanız yeterli olacaktır.

KLM havayolu şirketi yurt içi ve yurt dışı olmak üzere toplam 138 noktaya uçuşlar düzenlemektedir. KLM şirketinin bu uçuşları düzenlediği filosunda toplamda 117 adet uçak bulunmaktadır.   

KLM Ucak

KLM Ucaklar

KLM havayolu şirketi yolcularına birçok ücretsiz hizmet sunmaktadır. Bu hizmetler araç kiralama otel rez. Havaalanı otopark gibi bir çok hizmet sunmaktadır. Bu hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak için Klm.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

KLM havayolu şirketi yolcularına online check-in hizmeti sunmaktadır. Online check-in hizmeti sayesinde koltuğunuzu belirleyebilir ve havaalanında bekleme sıranızı kısaltabilirsiniz. Ücretsiz online check-in hizmetinden yararlanmak için link e tıklamanız yeterli olacaktır: Klm.com/travel/tr_tr/prepare_for_travel/checkin_options/internet_checkin/index.htm

KLM havayolu şirketi yolcularını uçuşlarını daha keyifli hale getirmek için birçok ücretsiz hizmet sunmaktadır. Bu hizmetlerden biride yemek hizmetidir. Yolcularına biletlerinin sınıflarına göre değişiklik gösteren menüleri ile eşsiz lezzetleri yolcularına ücretsiz olarak sunmaktadır.

KLM Menu

Uçak içerisinde verdiği bir hizmet ise uçak içi dergisi olan Holland Herald’ dir. Holland Herald magazine dergisini ücretsiz olarak yolcularına vermektedir. Her ay güncel sayısı çıkan bu dergiye internet üzerinden de ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

KLM Dergi

KLM havayolu şirketi uçuşlarında yolcularına vergisiz alışveriş imkanı sunmaktadır Shop KLM çatısı altında verdiği bu hizmet sayesinde uçarken  alışveriş keyfi sağlayabilirsiniz. Bu hizmet hakkında daha detaylı bilği almak için www.klm.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

KLM havayolu şirketi yolcularına sunduğu bagaj limitini aşan yolcularından ek ücret talep etmektedir. Ek bagaj hakkını biletinizi alırken veya havaalanındaki bagaj noktalarından alabilirsiniz.

KLM Card

KLM havayolu şirketi yolcularına uçtukça kazandıran flying blue mil programını uygulamaktadır. Dört farklı statüden oluşan kartı ücretsiz olarak satın alabilirsiniz . Flying blue kart ile kazandığınız miller sayesinde ödül bilet alabilir ve havayolunun anlaşmalı olduğu firmalardan alışveriş yapabilirsiniz.

KLM Airlines
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
KLM Airlines
Firma Ünvanı :
KLM / Hollanda Kraliyet Havayolları
Kuruluş Yılı :
1919
Firma Merkezi :
Atatürk Havalimanı International Terminal Mezzanine Floor Yeşilköy, Istanbul
Çağrı Merkezi :
+90 212 375 5776