Tekrar Dene Kapat
IBERIA

IBERIA havayolları 1927 yılında kurulmuştur. Şirket İspanya'nın ulusal havayolu şirketidir. Şirketin merkezi Madrid dedir.

IBERIA havayolu şirketinden bilet satın almak iptal ve değişiklik işlemleriniz için Biletall.com veya Iberia.com internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca 08503603258 numaralı Biletall çağrı merkezini aramanız yeterli olacaktır.

IBERIA havayolu şirketi yurt içi ve yurt dışı olmak üzere 100’den fazla noktaya uçuşlar düzenlemektedir şirket bu uçuşlarını 128 adet uçaktan oluşan filosu ile gerçekleştirmektedir. Ayrıca 128 uçağına ek olarak 71 adet yeni uçak siparişi bulunmaktadır.

Iberia Ucaklar

Airbus ucaklari

IBERIA havayolları yolcularına birçok ücretsiz hizmet sunmaktadır. Bu hizmetler araç kiralama otel rezervasyonu gibi birçok hizmetten yararlanmak ve daha detaylı bilgi almak için Iberıa.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

IBERIA havayolları yolcularına online check-in hizmeti sunmaktadır. Online check-in hizmeti sayesinde kendi koltuğunuzu seçebilir ve havaalanı bekleme sürenizi kısaltabilirsiniz. Uçuşa yirmi dört saat kala başlayan bu hizmet iki saat kala son bulur. Son iki saate işlemlerinizi havaalanından yapmanız gerekir. Online check-in yapmak link e tıklayınız; Iberia.com/gb/online-checkin/

 

IBERIA havayolları yolcularının uçuşlarını daha keyifli hale getirmek için uçak içerisinde yolcularına her ay güncel sayısı çıkan RONDA dergisi ücretsiz olarak vermektedir. Ayrıca derginin güncel sayısına internet sitesi üzerinden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Ronda Dergisi

Yolcularına uçuşlarını sadece dergi ile değil yemek hizmeti ile de daha keyifli hale getirmektedir. Uçuşların mesafelerine ve sınıflarına göre değişiklik gösteren menülerini yolcularına ücretsiz olarak tattırmaktadır.

Iberia Menu

IBERIA havayolları yolcularına sunduğu bagaj limitini aşan yolcularından ek ücret talep etmektedir. Ek ücret ekonomi sınıfı yolcular için geçerlidir business sınıf yolculardan hiçbir ek ücret talep edilmez. Ekstra bagaj hakkında daha detaylı bilgi almak için Iberia.com adresini ziyaret ediniz.

Iberia Card

IBERIA havayolları yolcularına uçtukları kadar mil kazandıran IBERIA Plus mil kartını ücretsiz olarak vermektedir. 4 statüden oluşan IBERIA Plus kartı ile kazandığınız miller sayesinde ödül bilet kazanabilir ve ya alışveriş yapabilirsiniz.

IBERIA
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
IBERIA
Firma Ünvanı :
Iberia, Líneas Aéreas de España, S.A.
Kuruluş Yılı :
1927
Firma Merkezi :
-
Çağrı Merkezi :
0 818 46 2000