1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
Yeni bir şey deneyin Tekrar Dene

Gulf Air Gulf Air
Uçak Bileti

"Your Network Your World!"
Kuruluş Tarihi
1950
Firma Merkezi
Manama
Firma Kısaltması
GFA
IATA Kodu
GF
Uçak Sayısı
34
Uçtuğu Şehir Sayısı
27
Çağrı Merkezi
Ort. Kullanıcı Puanı
4,9/5
Gulf Air

Gulf Air Popüler Uçak Seferleri

Dubai - Sialkot
Uçak Bileti
10 Kas 2019
Kahire - Abu Dabi
Uçak Bileti
14 Kas 2019
Riyad - Beyrut
Uçak Bileti
28 Eki 2019
Kahire - Riyad
Uçak Bileti
02 Kas 2019
Riyad - Addis Ababa
Uçak Bileti
27 Eki 2019
Amman - Dubai
Uçak Bileti
27 Eki 2019
Dubai - Medine
Uçak Bileti
31 Eki 2019
Dubai - Manila
Uçak Bileti
23 Eki 2019
Delhi - Londra
Uçak Bileti
11 Kas 2019
İstanbul - Dubai
Uçak Bileti
25 Eki 2019
İslamabad - İstanbul
Uçak Bileti
22 Eki 2019
Mumbai - Paris
Uçak Bileti
25 Eki 2019
Lahor - Antalya
Uçak Bileti
11 Kas 2019
İstanbul - Lahor
Uçak Bileti
14 Kas 2019
Casablanca - Amman
Uçak Bileti
15 Kas 2019
İstanbul - Trivandrum
Uçak Bileti
27 Eki 2019
İstanbul - Kalküta
Uçak Bileti
16 Kas 2019
Delhi - İstanbul
Uçak Bileti
21 Eki 2019
Jakarta - Cidde
Uçak Bileti
15 Kas 2019
Dhaka - Antalya
Uçak Bileti
03 Kas 2019
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Gulf Air Hakkında

Gulf Air; Bahreyn ve Umman'ın ulusal hava yolu şirketidir. 1950 senesinde kurulan şirketin merkezi Bahreyn Uluslararası Havaalanı'nda bulunmaktadır.

Şirket; Afrika, Asya, Avustralya, Avrupa ve Orta Doğu'ya tarifeli seferler düzenlemektedir.

Gulf Air'in seçkin mürettebatı; 70 farklı lisanda konuşan, 80 farklı milliyetten gelen kişilerden oluşmaktadır.

Gulf Air, birçok etkinlikte sponsor olarak da yer almaktadır. Formula 1 sezonunun ilk yarışı olan ve her yıl Mart veya Nisan aylarında düzenlenen Bahreyn Formula 1 Grand Prix'in sponsorluğunu üstlenmektedir.

Gulf Air Online Check - in

Gulf Air uçuşları için check-in işlemi havalimanından yapılabiliyor. Ancak zaman kaybetmemek adına işlemlerin online olarak yapılması avantajlı olacaktır. Gulf Air'in tüm uçuşları için online check-in işlemi yapılabiliyor. Erken check-in imkanı sunan şirketin biletleri için check-in işlemleri uçuştan 24 saat önce başlıyor. Uçuşa 90 dakika kalana dek check-in işlemi yapılabiliyor. İşlemi yapabilmek için biletteki PNR kodu ve yolcu bilgileri yeterli oluyor.

 • Online Check-in Sırasında Koltuk Seçimi Ve Yemek Siparişi

Gulf Air uçuşlarında, online check-in işlemi sırasında, uçak koltuk haritasından istenen koltuk seçilebiliyor. Koltukların tamamının son derece konforlu olduğu söylenebilir. Business Class'da bu konfor ikiye katlanıyor. Özel yemek siparişlerinin ayrıca verilmesi gerekiyor.

Gulf Air Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

 1. Gulf Air, tüm uçak tiplerinde ve tüm uçuş sınıflarında son derece konforlu koltuklar sunuyor. Koltuklarda eğlence donanımı da bulunuyor.
 2. Gulf Air, tüm uçuşlarında, tüm bilet tipi ve uçuş sınıfları için ücretsiz yiyecek ve içecek ikramları sunuyor.
 3. Şirket, tüm yer ve hava personeli ile kusursuz bir hizmet sunuyor.
 4. Gulf Air, uygun bir fiyat politikası uyguluyor ve uçuşlarda ucuz bilet imkanı sunuyor.
 5. Şirket, FalconFlyer isimli ayrıcalıklı bir kart sunuyor. Bu kart sayesinde sadık müşterilerine ayrıcalıklar sunuyor.
 6. Şirket, yolcularının özel ihtiyaçlarına yönelik özel hizmetler sunuyor.
 7. Şirket, yolcularının talebi olduğu takdirde araba kiralama ve otel rezervasyon imkanlarını avantajlı olarak sunuyor.

Gulf Air Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Gulf Air hesaplı fiyatlarla sunduğu uçuşlarda, yolcularına ayrıcalıklı bagaj hakkı imkanları da sunuyor.

 • Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

Gulf Air, kendisini tercih eden yolculara, check-in ve kabin bagajı olmak üzere iki farklı ücretsiz bagaj hakkı sunuyor.

Bagaj: Check-in bagajlarda, Gulf Air'in Economy Class yolcularına tanıdığı ücretsiz bagaj imkanı maksimum 30 kg.'dur. Falcon Gold üyeleri için bu sınır 40 kg. olarak belirlenmiş. 2 yaş üzeri çocuklara ait bagajlar için üst limit yetişkin limitleri ile aynıdır. 2 yaş altında olan bebekler için 10 kg. bagaj hakkı bulunuyor. Ayrıca, bebek ihtiyaç çantası ile bebek arabası da dahildir.

Kabin / El Bagajı: Economy Class yolcuları için maksimum 6 kg. ağırlığında olmalıdır. Falcon Gold yolcuları için kabin için üst sınır 9 kg. olarak belirlenmiştir. Yolculuk eden bebeklere ait çantaların maksimum ağırlığı 3 kg. olmalıdır.

 • Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

Yurtiçi: Ücretsiz bagaj hakkını aşan ekstra bagajlar bulunması halinde, Gulf Air, kilo başı ücretlendirme yapar. Bu kilo ücretler gidilecek bölgeye göre 13 $ ile 50 $ arasında değişmektedir. Falconflyer üyesi olan için ekstra ayrıcalıklar vardır.

Yurtdışı: Ekstra bagaj ücretleri gidilecek bölgeye göre değişiklik gösterir. Kilo başı belirlenmiş olan bu ücretler 13 $ ile 50 $ arasında değişmektedir. Falconflyer üyeleri için ekstra özel ve ücretsiz bagaj hakları bulunmaktadır.

 • ABD Bagaj Kuralları

Gulf Air'in ABD'ye uçuşları ve planlanan seferleri bulunmamaktadır.

 • Kayıp, Hasarlı, Eksik Ve Geç Teslim Edilen Bagaj

Kayıp, hasarlı ve eksik bagaj söz konusu olduğunda, inilen havalimanında Kayıp Eşya Ofisi'ne başvuru yapmak gereklidir. Burada gereken rapor tutulur. Sonrasında yerel ofislerden ve şirketin internet sitesinden referans numarası ile takip yapılabilir. Bagajın bulunmaması halinde, online olarak başvuru yapılması gereklidir. Gereken prosedürler uygulanacaktır.

 • Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

Gulf Air, uçaklarına, patlayıcı, yanıcı, aşındırıcı ve parlayıcı maddeleri kabul etmez. Silah ve silahı andıran eşyalar da kabul edilmez. Sprey, jel ve kimyasal içerikli kişisel bakım ürünleri belirli prosedürler uygulandıktan sonra kabul edilir. IATA standartları dahilindeki bagaj kısıtlamaları uygulanır.

Gulf Air Yiyecek, İçecek ve İkram

Gulf Air, tüm sınıflarda seyahat eden yolcuları için seyahatleri boyunca ücretsiz ikramlar sunar. Ekstra istek ve siparişleri kabul eder.

 

 • Economy Class İkramlar

Economy Class yolcular için, kısa uçuşlarda lezzetli atıştırmalıklar, sıcak ve soğuk içecekler servis edilir. Uzun uçuşlarda ise sıcak yemek servisleri yapılır. Sıcak ve soğuk içecekler yolculuk boyunca ikram edilir.

 • Business Class İkramlar

Business Class yolcuları için içinden seçim yapabilecekleri menüler sunulur. Vejetaryen beslenme biçimini benimsemiş olanlar için de seçenekler mevcuttur. Tüm uçuş boyunca seçkin içecekler servis edilir. Taze meyve, hamur işleri ve tatlı sunumları yapılır.

 • Özel Yemek Servisi

Gulf Air, özel yemek siparişi olan yolcularını da düşünür. Uçuştan 24 saat önce tıbbi veya dini ihtiyaçlara göre siparişler verilebilir. Bunun yanı sıra, çocuklar ve bebekler için özel yemek istekleri de karşılanmaktadır.

Gulf Air: Business Class

Gulf Air, tüm sınıflarda yolculuk eden yolcuları için her anlamda konfor ve kusursuz hizmeti sağlamaktadır. Business Class yolcuları ise çok daha ileri düzeyde ayrıcalıklara sahiptir.

 

 • Koltuk Diz Mesafesi

Gulf Air uçuşlarında, Business Class yolculuk edenler, son derece geniş ve ferah koltuklarda seyahatlerini tamamlarlar. Koltuklar yatak halini alabilir. Koltuklarda geniş ekranlar bulunur. Bu ekranlardan istenen filmler izlenebilir, müzik dinlenebilir ve sesli kitapların keyfi çıkarılabilir.

 • Yiyecek, İçecek Ve İkram

Gulf Air Business Class yolcuları, eşsiz ve kaliteli bir yemek tecrübesi yaşarlar. Profesyonel mutfağın ürünü olan seçkin menülerden seçim yapma şansları bulunur. Tatlı ve meyve ikramlarının yanı sıra seçkin içecekler servis edilir. Özel durumlara ve isteklere uygun siparişler de sunulmaktadır.

 • CIP Salonu / CIP Lounge

Business Class yolcuları kullandıkları havalimanlarında, özel salonlarda ağırlanırlar. Uçaklarını beklerken ve uçuş sonrası gelişmiş hizmetlerden yararlanabilirler. Gulf Air, FalconFlyer üyelerine daha özel ayrıcalıklar sunmaktadır.

 • Diğer Özellikler

Falconflyer üyesi olan yolcular için ayrıcalıklı lüks imkanlar sunulur. Bunun yanı sıra, üyelerin mil puan kazanarak, yolculuklarında çeşitli avantajlara sahip olmaları sağlanır.

Gulf Air: Falconflyer

Gulf Air, sadık müşterileri için Falconflyer uygulamasını başlatmıştır. Bu karta sahip olan yolcular her uçuşlarından mil puanlar kazanırlar. Bu puanlarla indirimli ve bedava uçma imkanlarına ulaşırlar.

Bunun yanı sıra, kart sahiplerine ekstra ücretsiz bagaj hakları sunulur. Birçok indirim ve ayrıcalıktan yararlanma şansları bulunur.

Gulf Air Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

Bahreyn ve Umman'ın ortak ulusal hava yolu şirketi olan Gulf Air, dünyanın birçok ülkesinde birçok noktaya düzenli seferler yapmaktadır. Şirket; Avrupa, Afrika, Orta Doğu, Asya, Uzak Doğu ve Okyanusya'ya seferler düzenlemektedir.

 • Gulf Air Seferleri: Gulf Air, her gün uçuş rota sayısını arttıran bir şirkettir. Şuan için Avrupa'nın birçok noktasının yanı sıra, Amerika hariç dünyanın birçok noktasına uçmaktadır.
 • Gulf Air Rezervasyon: Gulf Air, düzenli tarifeli uçuşları için online olarak rezervasyon yapılmasına izin vermektedir. Uçuş bilgileri ve ayrıntılarına online olarak ulaşılabilir. İstenen uçuşa rezervasyon yapmak da bilgisayar ve mobil cihaz üzerinden mümkündür.
 • Gulf Air Bilet Al: Gulf Air'in dünyanın birçok noktasına düzenlediği seferlere ait uçak biletlerinin online olarak Biletall.com sitesi üzerinden satın alınması mümkündür. Kredi kartı ile dakikalar içerisinde güvenli bir şekilde işlem tamamlanabilmektedir.

Gulf Air Bilet İptal/İade Prosedürü

Gulf Air, bilet iptali ve iadesi söz konusu olduğunda, bilet tipi ve yolculuk sınıfına göre işlem yapmaktadır. Bazı tip biletlerin iptal edilmesi, değiştirilmesi ve iadesi mümkün değildir.

Bazı tip biletlerde ise iptal ve iade mümkündür. Biletin durumuna göre iade sırasında bazı kesintiler söz konusu olabilmektedir. Falconflyer üyesi olan yolcular için bu konuda ayrıcalıklar ve esnek tutumlar mevcuttur. Biletlerin tarih ve saat değişiklikleri, belirli prosedürler dahilinde mümkün olabilmektedir.

Gulf Air Diğer Önemli Bilgiler

 • Koltuk Özellikleri

Gulf Air, dileyen yolcuları için ekstra konforlu koltuk seçimini bazı uçuşlarda mümkün kılmaktadır. Standart uçuşlarda ise koltuklar yolcuların rahat edebilecekleri şekilde tasarlanmıştır. Business Class yolcuları için koltuk diz mesafeleri ve genişlikleri üstün özelliklerde tasarlanmıştır. Koltuklarda ekran bulunur ve film izlemek, müzik dinlemek mümkündür.

Bebek Ve Çocuk Yolcular

2 yaş altı bebekler, bebek yolcu sınıfında kabul edilir. Daha büyük çocuklar için koltuk satın alınması gereklidir ve çocuk ücretleri uygulanır. Gulf Air, çocuklar ve bebekler için Sky Nanny uygulamasını sunmaktadır. Gökyüzünde dadı ihtiyacı olacağı durumlarda, bu hizmetten yararlanmak için başvuru yapılabilir.

 • Hamile Yolcular

Hamile yolculardan, 28. haftasına kadar olan dönemde olanlar için doktor raporu istenmektedir. Annenin ve bebeğin güvenliği için bu rapor 7 günden eski olmamak kaydı ile istenmektedir. İkiz gebelik yaşayan anne adayları içinse 22. haftası itibariyle bu rapor istenmektedir. Özel ve riskli durumlar söz konusu olduğunda tıbbi form talebi oluşacaktır.

 • Hasta Ve Engelli Yolcular

Hasta ve engelli yolcular, IATA standartları dahilinde uçuşlara kabul edilmektedir. Talep edilmesi halinde, Gulf Air, hasta ve engelli yolcular için özel refakatçi hizmeti vermektedir.

 • Evcil Hayvanlar

Gulf Air, kabinlerde evcil hayvan uçuşlarına izin vermemektedir. Evcil hayvanlar, sadece check-in bagaj kısmında yolculuk edebilirler. Evcil hayvanlar için aşı belgesi istenir. Bilet satın alma sırasında evcil hayvan için de rezervasyon yapılması istenir. Gidilecek yere ve evcil hayvanın çantası ile birlikte tartılan kilosuna göre değişen ücretler uygulanmaktadır.

 • Seyahat Sigortası

Gulf Air, talep eden yolcuları için seyahat sigortasını geniş kapsamlı olarak sunmaktadır. Bunun yanı sıra Falconflyer üyeleri için ayrıcalıklı seyahat sigortası olanakları mevcuttur.

Gulf Air Ucuz Uçak Bileti İçin Seferler ve Bilet Fiyatları

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Dubai - Sialkot 945,98 TL 14 Saat 40 Dakika
Kahire - Abu Dabi 969,87 TL 6 Saat 45 Dakika
Riyad - Beyrut 1.003,69 TL 5 Saat 25 Dakika
Kahire - Riyad 1.159,97 TL 6 Saat 45 Dakika
Riyad - Addis Ababa 1.250,65 TL 9 Saat 50 Dakika
Amman - Dubai 1.487,77 TL 6 Saat 30 Dakika
Dubai - Medine 1.494,23 TL 5 Saat 35 Dakika
Dubai - Manila 1.506,88 TL 16 Saat 20 Dakika
Delhi - Londra 1.685,41 TL 10 Saat 5 Dakika
İslamabad - İstanbul 1.735,68 TL 18 Saat

Gulf Air İle Seyahat Eden Yolcularımızın Yorumları

Çok İyi (20)
İyi (3)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%87
%13
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,9
23 Değerlendirme
İ*** S***
1 Aralık Cumartesi
Hizmetleri güzel fakat fiyatları pahalı teşekkürler.
K*** B***
28 Kasım Çarşamba
Uyumak için birebir bir firma uzun yolculuk yapacaklar tercih edebilir
2
23
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com Gulf Air sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. Gulf Air Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 19.10.2019 13:54:03 )

İslamabat, (ISB)
ISB
PK
İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=25249
/
25249