Tekrar Dene Kapat
Gulf Air

Gulf Air şirketi 1974 yılında kurulmuştur. Bahreyn’in ulusal havayolu şirketidir. Şirketin merkezi Umman’dadır.

Gulf Air şirketinden bilet satın almak, iptal ettirmek ve değişiklik işlemleriniz için Biletall.com ve ya Gulfair.com internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca 0(850)3603258 numaralı Biletall çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Gulf Air şirketi yut içi ve yurt dışı olmak üzere toplamda 43 noktaya uçuş gerçekleştirmektedir. Şirketin bu uçuşları gerçekleştirdiği filosunda 28 adet uçak bulunmaktadır.

 

Gulf Air Ucak

 

 

Gulf Air şirketi yolcularına birçok ücretsiz hizmet sunmaktadır. Bu hizmetlerden biride online check-in hizmetidir. Online check-in hizmetinden faydalanmak için link’e tıklamanız yeterli olacaktır; Gulfair.com/manage-my-booking/web-check-in

 

Gulf air şirketi yolcularının uçuşlarını daha keyifli hale getirmek için yolcularına uçak içerisinde gulf life isimli dergiyi ücretsiz olarak vermektedir. Her ay güncel sayısı çıkan gulf air dergisinin güncel sayısına gulf air internet sitesinden de ulaşabilirsiniz.

Gulf life

Gulf Air şirketi uçuşlarında yolcularına dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini ücretsiz olarak sunmaktadır. Menüleri uçuşlara göre değişiklik gösteren şirket yolcularının uçuşlarını daha keyifli hale getirmektedir.

Gulf Air Menu

Gulf Air şirketi yolcularına tanıdığı bagaj hakkını aşan yolcularından ek ücret talep etmektedir. Bu ücretler ekstra bagajın kilosuna göre değişiklik gösterip 13 USD ‘dan başlayan fiyatlar uygulanmaktadır. Ekstra bagaj hakkında daha detaylı bilgi için Gulfair.com adresini ziyaret ediniz.

Falcon Flyer

Gulf Air şirketinin yolcularına uyguladığı mil programının adı falconflyer’ dır. Bu program sayesinde uçtukça kazandığınız miller ile ödül bilet kazanabilirsiniz ve alışveriş yapabilişiniz.

Falcon flyer card

Gulf Air havayolu şirketi internet üzerinden yolcularına seyahatlerini daha keyifli hale getirmek için birçok hizmet vermektedir. Araç kiralama otel rezervasyonu gibi hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak için Gulfair.com  internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Benzer Firmalar

Gulf Air
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
Gulf Air
Firma Ünvanı :
Gulf Air Havayolu şirketi
Kuruluş Yılı :
1974
Firma Merkezi :
Atatürk Hava Limanı Dış Hatlar Gidiş Katı No:63 - Yeşilköy-Bakırköy/İSTANBUL
Çağrı Merkezi :
465 33 03