1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!
"The Airline of Indonesia"
Garuda Indonesia

Garuda Indonesia Garuda Indonesia Uçak Bileti

Kuruluş Tarihi
1950
Firma Kısaltması
GIA
Firma Merkezi
Jakarta
IATA Kodu
GA
Uçtuğu Şehir Sayısı
8
Çağrı Merkezi
+62 215 591 56 71
Uçak Sayısı
134
Ortalama Kullanıcı Puanı
4,8/5
Nasıl Oy Verilir? Oy Ver

Garuda Indonesia Popüler Uçak Seferleri

Jakarta - Surabaya
Uçak Bileti
29 Ağu 2020
01 Eyl 2020
Denpasar Bali - Phuket
Uçak Bileti
07 Eyl 2020
Denpasar Bali - Hanoi
Uçak Bileti
02 Eyl 2020
Surabaya - İstanbul
Uçak Bileti
03 Eyl 2020
18 Ağu 2020
Merauke - İstanbul
Uçak Bileti
15 Ağu 2020
Surabaya - Ankara
Uçak Bileti
28 Ağu 2020
Jakarta - Kayseri
Uçak Bileti
27 Ağu 2020
Jakarta - Adana
Uçak Bileti
19 Ağu 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Garuda Indonesia En Çok Sefer Yaptığı Ülkeler

Garuda Indonesia Hakkında

Hinduizm inancına göre yarı kuş, yarı insan olan mitolojik kuşa verilen ad Garuda, Endonezya ulusal hava yolu şirketinin adı olarak belirlenmiştir. 134 adet uçak filosu ile gökyüzünde hizmet veren Garuda Indonesia Airlines, 1950 yılında kurulmuştur. Şirketin genel merkezi Sorkarno Hatta Uluslararası Havalimanı'nda bulunuyor. Sky Team üyelerinden olan hava yolu şirketi, uluslararası hava yolu taşımacılığında yeni anlaşmalar yaparak 76 olan uçuş rotasını arttırmıştır. Skytrax'ın " Dünyanın en iyi kabinine sahip hava yolu şirketi" seçtiği Garuda Indonesia Airlines, kiralık uçaklar ile de artı uçuş rotaları oluşturmaktadır.

Garuda Indonesia Online Check - in

Garuda İndonesia Airlines check-in işlemleri, yurtdışı için uçuşa 1 saat kala, yurtiçi uçuşlar için ise en az 2 saat kala tamamlanmalıdır. Online check-in, web check in, mobil check-in ve kiosk makinalarında check in işlemleri yapılır. Havalimanlarında bulunan kiosk makineleri ile uçuş bilgileri ve bilet sahibinin adı ve soyadı ile hızlı bir şekilde check-in işlemi yapmak mümkündür.

 • Online Check-in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

Özel yemek siparişi vermek isteyen yolcular, uçuş saatinden 48 saat önce check-in yaparak siparişlerini vermelidir.

Garuda Indonesia Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

 1. Dünyanın en iyi kabin yapısına sahip hava yolu şirketi, economy class koltuklarının diz mesafesini, 65 cm olarak ayarlamıştır. Rahat donanımlı koltular ve ışıklandırması harika uçak kabinleri ile hizmet verir.
 2. Yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarında, yemekler ve içecekler ücretsiz olarak verilir. Asya mutfağının hakim olduğu catering şirketinde, lezzetli yemekler içecekleri ile birlikte yolculara sunulur.
 3. Uygun uçak biletleri ile 137 noktaya uçuş sağlayan hava yolu şirketi ile avantajlı bir seyahatin kapıları açılır.
 4. Her yolcusunu özel hissettiren Garuda İndonesia Airlines, seyahat sigortası ile yolcuların hayatını garantiye alır.
 5. Sky Team üyeliği sayesinde dünyadaki bütün noktaları bagaj aktarımı yapmadan uçağa binme fırsatı verir.
 6. Ödüllü havayolu şirketi Garuda İndonesia Airlines, profesyonel pilotları ve güler yüzlü kabin ekipleriyle hizmette sınır tanımamaktadır.
 7. Bagaj politikasına yeni bir soluk kazandıran Garuda Endonezya Hava Yolları, yolcularının memnuniyetine odaklanmıştır.

Garuda Indonesia Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Her havayolu şirketi bagaj politikası, gidilecek rotaya ve alınan bilet sınıfına göre bazı değişiklikler gösterir. Yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarda bagaj hakkı değişik olan Garuda İndonesia Airlines, el bagajı ve serbest bagajların kilogram kapasitesini arttırmıştır.

 • Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne kadar?

Bagaj: Kontrol edilmiş bagaj hakkı economy class yolcuları için 23 kg olarak, Business Class yolcular için 32 kg olarak belirlenmiştir.

Kabin/ El Bagajı: Kabin bagajları economy class için 7kg, business class için ise 10 kg olarak belirlenmiştir.

 • Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

Garuda Endonezya hava yolları bagaj konusunda 32 kilogramı geçmeyecek şekilde esnek bir yapıya sahiptir. Fazla bagaj durumlarında, önceden web sitesinden ya da havalimanındaki bankolardan ödeme yapılarak paketler şeklinde kg hakları alınabilir.

Yurtiçi: Yurtiçi fazla bagaj hakkı kg 10 $

Yurtdışı: Yurtdışı fazla bagaj hakkı kg 15 $

 • ABD Bagaj Kuralları

Amerika Amerika Birleşik Devletleri'ne seyahat edecek yolcuların, bütün elektronik cihazların şarj edilmiş olması gerekir. Havalimanlarındaki kontroller sırasında Bu cihazlar çalıştırılarak güvenlik güçleri de gösterilmek zorundadır. Amerika Birleşik Devletleri uçuşlarında elektronik cihazların serbest bagajda taşınması yasaklanmıştır. ABD bagaj uygulaması ise ekonomik sınıf için 23 kilogram 2 parça, Business Class için 32 kilogram 2 parça şeklinde ayarlanabilir.

 • Kayıp, Hasarlı, Eksik ve Geç Teslim Edilen Bagaj

Garuda İndonesia Airlines ile seyahat edecek yolcuların bagajları, hava yolu şirketi tarafından sigortalanmış. Kayıp bagajlarda, havalimanından ayrılmadan tutanak tutturmak gereklidir. Eksik ve hasarlı bagajlar mutlaka şirketin, kayıp eşya bürosuna bildirilmesi gerekir. Garuda İndonesia Airlines tarafından verilen bagaj takip numaraları ile kayıp bagajınızı web sitesi üzerinden izleme şansınız vardır.

 • Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

Sivil havacılık kurallarının geçerli olduğu, Garuda Endonezya hava yolu şirketinde, sıvı kısıtlaması bulunur. Ateşli silahlar; tabanca, tüfek gibi aletler uçağa kesinlikle alınmaz. Kesici ve delici aletler kabine alınmamaktadır. Silah ile yolculuk yapmak, belirli bir kaç işlemin ardından, gerekli belgeler ile yapılır.

Garuda Indonesia Yiyecek, İçecek ve İkram

Garuda Endonezya Hava Yollarında yemek servisi ücretsiz olarak servis edilir. Kısa menzilli uçuşlarda ikram, uzun menzilli uçuşlarda ise yemek ve içecekler ücretsiz olarak verilir. Kaliteli catreng şirketleri ile anlaşan, Garuda Endonezya Hava Yolları firması iddalı bir giriş yaparak, ödül kazanmayı hedeflemiştir.

 • Economy Class İkramlar

Yurt içi uçuşlarında, sandviç ve içecek ikram edilirken, yurtdışı uçuşlarında ise seyahat saatine göre sabah kahvaltı ve akşam yemeği ikram edilir. Uzun menzilli uçuşlarda içecek servisleri de yapılır.

 • Business Class İkramlar

Businnes Class yolcularına, uçak kalktıktan hemen sonra içecek servisi yapılır. Garuda İndonesia Airlines, mutfağı zengin menüler içerir. Lezzetli Asya yemekleri, business class yolcularına servis edilir.

 • Özel Yemek Servisi

Vejetaryen, vegan ve diyetli yolcular için her zaman uçakta hazır yemekler bulunur. Yolcuların isteklerine göre servis sırasında ikram edilir.

Garuda İndonesia Airlines Business Class

Garuda Endonezya Hava Yollarında seyahat ederek, özel hizmetler almak mümkündür. Business Class ile uçan yolcular, geniş diz mesafesi, full donanıma sahip koltuklar, uçuş öncesi ayrıcalıklar gibi birçok artı özellikler ile seyahat ederler.

 • Koltuk Diz Mesafesi

Garuda Endonezya hava yolu şirketi 85 cm diz mesafesine sahip koltukları ile rahat bir seyahat vaat eder. Uzayabilen koltuklar yatak olma özelliğine sahiptir. Elektirik girişi, kulaklık girişi ve koltuk arkası mini tvler ile seyahati eğlenceli bir hale getirmeyi başarmıştır.

 • Yiyecek, İçecek ve İkram

Uzun ya da kısa mesafeli uçuşlarda, uçak kalktıktan sonra içecek servisi yapılır. Özel İkramlar belirli aralıklar ile uçuş boyu business class yolcularına servis edilir.

 • CIP Salon / VIP Lounge

Garuda İndonesia Airlines yolcuları, havalimanlarındaki, özellikle Hatta İnternational Airport' da bulunan VIP Lounge kullanmaktadır. Uçuş öncesi dinlenme, yemek yeme ihtiyaçlarını karşılayabilir. Lovalty programına üye yolcular da özel salonları kullanma hakkına sahiptirler.

Garuda İndonesia Airlines: Lovalty Programı

Garudamiles uçuş milleri kazanıp, uçak bileti alırken kullanılabilir. Business Class bileti alan yolcular, daha fazla uçuş milleri kazanırlar.

Garuda Indonesia Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

Garuda İndonesia Airlines, 78 yıldan bu yana uluslararası uçuşları ile dikkat çeker. 9000 personeli ile hizmet kalitesini arttırmayı başarmıştır. Uçuş düzenlediği her şehirde satış ofisi açan havayolu şirketi, ayrıca web sitesinden ve online mobil uygulamadan bilet alma fırsatı verir.

Garuda İndonesia Airlines Seferi: 134 uçağı olan hava yolu şirketi, 40 yurtiçi uçuşu, 36 yurtdışı uçuşu ile hizmet verir.

Garuda İndonesia Airlines Rezervasyon: Garuda Endonezya Havayolları'nda Online rezervasyon yapılabilir. Bu işlemi Biletall.com web sitesinden ve çağrı merkezinden gerçekleştirebilirsiniz.

Garuda İndonesia Airlines Bilet Al: Garuda İndonesia Airlines uçak biletleri online bir şekilde alınabilmektedir. Ayrıca Biletal.com internet adresinden Garuda İndonesia Airlines firmasının uçuşunun bulunduğu her noktaya uçak bileti alınabilir. Ayrıca bilet iptal ve iade işlemlerinde, site ile iletişime geçilerek, iptal ya da iade işlemi gerçekleştirilir.

Garuda Indonesia Bilet İptal/İade Prosedürü

Garuda İndonesia Airlines, iade ve iptal işlemleri için çağrı merkezlerini aramak gerekir. Promosyon biletlerde, iade ve iptal işlemi yapılmamaktadır. Esnek biletlerde iade ve iptal işlemleri, uçuştan en az 12 saat önce yapılmalıdır.

Garuda İndonesia Airlines, esnek biletlerin iptal işleminde %20 kesinti uygulamaktadır. Biletlerde rota değişikliği yapmak mümkündür.

Garuda Indonesia Diğer Önemli Bilgiler

 • Koltuk Özellikleri

Geniş oturumlu, rahat koltuk özelliği olan Garuda İndonesia Airlines, koltuk arkası ekranlarda, film, müzik dinleme ve belgesel kanalları bulunur. Kitap okuma ışığı ve elektirik girişli donanımlı kırıkları sayesinde keyifli bir seyahat yapılır.

 • Bebek ve Çocuk Yolcular

Bebek ve çocuk yolcuların, rahat bir şekilde yolculuk yapmalarını sağlayan hava yolu firması, çocuklu ebeveynler için özel kemerler verilir. Koltuk talep etme hakkınız da bulunur.

 • Hamile Yolcular

Gebelik haftası, 28 ve 34 arası olan yolcuların, seyahat edebilmesi için doktor raporu almaları gerekir. 34. Hafta ve üzeri hamile yolcuların uçak seyahati yapmaları yasaktır.

 • Hasta ve Engelli Yolcular

Hasta ve engelli yolcular, Garuda Endonezya hava yolları ekiplerince yardım edilir. Refakat gerektiren hasta ve engelli yolcuların, uçağa bindirilmeleri, profosyonel yer ekiplerinin yardımı ile gerçekleşir.

 • Evcil Hayvanlar

Evcil hayvanları ile yolculuk yapacak olanların bilet alırken ya da rezervasyon sırasında bildirmeleri gerekir. Kedi ve köpeklerin kabinde yolculuğuna izin verilir. Evcil hayvanların kabin dışında bazı durumlarda kargo bölümünde taşınır.

 • Seyahat Sigortası

Travel Guard sigorta ile anlaşmalı olan hava yolu şirketi, uçuş boyunca yolcuları ve bagajları sigortalanır. Sky Team üyesi olan diğer hava yolu şirketleri ile olan aktarmalı uçuşlarda, sigorta devam eder.

Garuda Indonesia Ucuz Uçak Bileti İçin Seferler ve Bilet Fiyatları

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Jakarta - Surabaya 716,06 TL 1 Saat 30 Dakika
Jakarta - Denpasar Bali 852,32 TL 2 Saat 50 Dakika
Kuala Lumpur - Denpasar Bali 1.104,62 TL 8 Saat 45 Dakika
Ho Chi Minh City - Denpasar Bali 1.929,62 TL 10 Saat 35 Dakika
Denpasar Bali - Phuket 2.746,57 TL 28 Saat 25 Dakika
Denpasar Bali - Hanoi 3.864,85 TL 26 Saat 5 Dakika
Surabaya - İstanbul 4.229,99 TL 17 Saat 30 Dakika
Merauke - İstanbul 7.665,51 TL 31 Saat 5 Dakika
Surabaya - Ankara 8.052,60 TL 19 Saat 15 Dakika
Jakarta - Adana 23.566,49 TL 33 Saat 15 Dakika

Garuda Indonesia Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Garuda Indonesia uçak bileti ne kadar?

  Garuda Indonesia firmasının popüler seferlerinden en ucuzu Jakarta - Surabaya olup, bilet fiyatı 716,06 TL'dir.
 • Garuda Indonesia kaç yılında kuruldu?

  1950 yılında kurulmuştur.
 • Garuda Indonesia firma merkezi neresidir?

  Firma merkezi Jakarta şehrindedir.
 • Garuda Indonesia IATA kodu nedir?

  GA uluslar arası IATA kodudur.
 • Garuda Indonesia çağrı merkezi numarası kaçtır?

  Çağrı merkezi numarası +62 215 591 56 71

Garuda Indonesia Firması Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (73)
İyi (22)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%77
%23
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,8
95 Değerlendirme
S*** K***
28 Kasım Çarşamba
Personel ilgisiz biz bir şey anlamadık ödediğimiz paraya üzüldük açıkçası
K*** T*** U***
19 Temmuz Perşembe
Fiyatları hizmetleri falan hepsi on numara benden tam puan aldılar.
N*** G***
10 Temmuz Salı
Kaliteli hizmet uygun fiyat garantisi veriyorlar benim için yeterli iki gerekçe
U*** E*** B***
18 Haziran Pazartesi
Balayı için bu firmayı seçmiştik ama pişman olduk uçaktan inince her yerimiz ağırdı
N*** A***
15 Haziran Cuma
Gerçekten hizmetleri çok güzel ama uçak beklediğimizden geç geldi.
2
26
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com Garuda Indonesia sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. Garuda Indonesia Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 14.08.2020 02:40:19 )

Jakarta, (Tümü)
JKTT
ID
Denpasar Bali, (DPS)
DPS
ID

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=73531
/ True
73531