Tekrar Dene Kapat
Ethiopian Airlines

Ethiopian Airlines şirketi 1945 yılında kurulmuştur. Şirket Etiyopyanın ulusal hava yolu olma özelliği taşımaktadır. Şirketin merkezi Addis Ababa’dır.

Ethiopian Airlines şirketinden bilet satın almak ,iptal ettirmek ve değişiklik işlemleriniz için Biletall.com veya  Ethiopianairlines.com internet sitesini ziyaret ediniz. Ayrıca 0(850)3603258 numaralı biletall çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Ethiopian Airlines şirketi toplamda 101 noktaya uçuş gerçekleştirmektedir. Şirketin bu uçuşlarını gerçekleştirdiği filosunda toplam 78 adet uçak bulunmaktadır.

ethiopianairlines ucak

 

Ethiopian Airlines şirketi yolcularına birçok ücretsiz hizmet sunmaktadır. Bu hizmetlerden biride online check-in işlemidir. Online check-in hizmetinden yararlanmak için alt tarafta bulunan link e tıklayınız: Ethiopianairlines.com/AA/EN/information/check-in/online-check-in

 

 Selemta

 Ethiopian Airlines şirketi yolcularının uçuşlarını daha keyifli hale getirmek için uçak içerisinde ücretsiz olarak dergi vermektedir. Ethiopian Airlines şirketi tarafından her ay güncellenen SELAMTA dergisinin güncel sayısına Ethiopianairlines.com adresinden ücretsiz olarak erişebilirsiz.

 ethiopianairlines menu

Ethiopian Airlines yolcularının uçuşlarını daha keyifli hale getirmek için mesafeye ve sınıflara göre değişen dünya mutfağındaki birbirinden eşsiz ve lezzetli menülerini yolcularına ücretsiz olarak tattırmaktadır. Ethiopian Airlines menüleri belirli sıklıklarla güncellenmektedir.

 

Ethiopian Airlines şirketi yolcularına sunduğu ücretsiz bağaj hakkı limitini aşan yolcularından ek ücret telep etmektedir. Ek ücretler bagajın kilosuna göre değişiklik gösterip 20USD den başlayan fiyatlar uygulamaktadır. Ekstra bagaj hakkından daha fazla bilgi almak için Ethiopianairlines.com  

shebamiles 

Ethiopian Airlines şirketi yolcularına uçtukça kazandıran Sheba Miles programını ücretsiz olarak sunmaktadır. Sheba Miles kart sayesinde ödül biletler kazanabilir, kazandığınız miller ile alışveriş yapabilirsiniz.

 

Ethiopian Airlines
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
Ethiopian Airlines
Firma Ünvanı :
Ethiopian
Kuruluş Yılı :
21 Aralık 1945
Firma Merkezi :
-
Çağrı Merkezi :
-