Tekrar Dene Kapat
Egypt Air

Egypt Air şirketi 1932 yılında kurulmuştur. Egypt Air Mısır'ın ulusal havayolu şirketidir. Şirketin merkezi Kahire şehrindedir.

 

Egypt Air şirketindn bilet satın almak, iptal ettirmek ve değişiklik işlemleriniz için Biletall.com veya Egyptair.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca 08503603258 numaralı Biletall çağrı merkezini arayarak da işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Egypt Air şirketi yurtiçi ve yurt dışı olmak üzere toplamda 3 noktaya uçuşlar düzenlemektedir. Egypt Air şirketinin bu uçuşlarını düzenlediği filosunda 60 adet uçak bulunmaktadır.

 

 

 

egyptair fly

Egypt Air şirketi yolcularına birçok ücretsiz hizmet vermektedir. Bu hizmetlerOtel rez. araç kiralama gibi birçok hizmetten oluşmaktadır. Bu hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak için Egyptair.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Egypt Air şirketi yolcularına online check-in hizmeti vermektedir. Online check-in sayesinde kendi koltuğunuzu belirleyebilir ve havaalanında bekleme sürenizi kısaltabilirsiniz. Online check-in için alt tarafta bulunan link e tıklayınız: Egyptair.com/en/fly/check-in/Pages/web-check-in.aspx

Egypt air menu

Egypt Air şirketi yolcularının uçuşlarını daha keyifli hale getirmek için bir çok hizmet sunmaktadır. Bu hizmetlerin başında ise yemek hizmeti vardır. Uçuşun mesafesine ve yolcuların sınıflarına göre değişiklik gösteren menüleri ile eşsiz lezzetleri yolcularına ücretsiz olarak sunmaktadır.

 

Horus Dergisi

Uçak içinde verdiği bir diğer hizmet ise uçak içi dergisi olan Horus dergisidir. Her ay güncel sayısı çıkan horus dergisini uçuşlarda yolcularına ücretsiz olarak vermektedir. Horus dergisinin güncel sayısına Egypt Air internet sitesi üzerinden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Egypt Air şirketi yolcularına sunduğu bagaj limitini aşan yolculardan ek ücret talep etmektedir. Ekstra bagaj hakkında daha detaylı bilgi almak için Egyptair.com internet sitesini ziyaret ediniz.

 Plus cart

Egypt Air şirketi yolcularına uçtukları kadar kazandıran Egypt Air Plus mil programını uygulamaktadır. Dört farklı statüden oluşan kartı ücretsiz olarak satın alabilirsiniz . Egypt Air Plus  kart ile kazandığınız miller sayesinde ödül bilet alabilir ve havayolunun anlaşmalı olduğu firmalardan alışveriş yapabilirsiniz

Benzer Firmalar

Egypt Air
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
Egypt Air
Firma Ünvanı :
EgyptAir
Kuruluş Yılı :
1932
Firma Merkezi :
Kahire, Mısır
Çağrı Merkezi :
-