1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!

Dniproavia Dniproavia Uçak Bileti

Kuruluş Tarihi
1996
Firma Kısaltması
UDN
Firma Merkezi
Ukrayna
IATA Kodu
Z6
Uçak Sayısı
2
Ortalama Kullanıcı Puanı
4,9/5
Nasıl Oy Verilir? Oy Ver

Dniproavia Hakkında

Dniproavia, müşterilerine kaliteli uçuş ilkelerini oluşturabilmek adına Ukrayna’da yer alan önemli bir havayolu firması olarak ön plana çıkmaktadır. 1996 senesinde kurularak günümüzde hizmetlerini geniş çaplı olarak sağlayan havayolu şirketi aynı zamanda Ukrainian Aviation Group bünyesine dahil olarak hizmet faaliyetlerini sağlamaktadır. Aktif bir çalışma sistemi olan havayolu firmasının aynı zamanda müşteri memnuiyetini takip eden bir hizmet anlayışı bulunuyor.

Dniproavia Ukrayna ve çeşitli ülkeler üzerinde yapmış olduğu uçuşlarıyla, müşterilerin en üstün hizmeti kaliteli uçak filosu ve profesyonel çalışanlarıyla gerçekleştirdiğini aktarmaktadır. İstanbul dahil olmak üzere, Bükreş ve çeşitli ülkelere uçuş güzergahına sahip olan Dniproavia havayolu şirketi, memnuiyet odaklı bir çalışma izlediklerini ifade ederek her zaman uçuş gerçekleştirdiğini de belirtmektedirler.

Dniproavia Online Check - in

Dniproavia, sizlere pratik bir şekilde güvenli bir check-in işlemlerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlar. Bunun için bir takım kuralların ön plana çıktığını ve değerlendirildiğini görmekteyiz. Check-in işlemlerinin belirlenmiş olan kalkıştan 23 saat öncesinde başladığı ve kalkıştan 1 saat öncesine kadar tamamlanması gerektiğini ifade etmektedirler. Mutlaka belirtilen zaman dilimi içerisinde online check-in işlemlerinizi yapmalı ve böylece uçuş öncesindeki hazırlıklarınızı da tamamlamalısınız. Aynı zamanda online check-in işlemlerinin gerçekleştirilirken mutlaka tarayıcının en son güncel halinin kullanılması, biniş kartının yazdırılması için Acrobat Reader’in en son sürümünün kullanılması tavsiye edilmektedir.

 • Online Check in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

Sizler için Dniproavia, online check-in sırasında koltuk seçme olanağını sizlere verir. Tabi ne kadar hızlı davranırsanız ona göre istediğiniz yerden koltuk ayırtma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda taleplerinize bağlı olarak yemek siparişlerini de gerçekleştirmeniz yine check-in işlemleriyle mümkün olmaktadır.

Dniproavia Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

 1. Dniproavia havayolu şirketi sizlere hizmet kalitesini her zaman arttırıcı eğilimlere sahip olduğunu aktarır. Bunun için ise kurumsal müşteri odaklı bir çalışmayı sağlayarak, geçmişten bugüne kadar profesyonel bir hizmeti aktardıklarını ifade etmektedirler.
 2. Dniproavia havayolu şirketi Ukrayna’da önemli olan ve tercih edilen şirket olarak kendini ön plana koyar. Çeşitli uçak filosu ile sizlere en iyi ve kaliteli bir uçuş deneyimini sağlayabilmek adına gerekli yatırımları yaptıklarını da ifade etmektedirler.
 3. Dniproavia havayolu şirketi aynı zamanda müşterilerinin halinden anlayan ve tüm uçuş öncesinden başlayarak uçuş sonuna kadar sizlere profesyonel bir personel ile hizmet vermektedir. İhtiyaçlarınız, sorunlarınız ve diğer şikayetlerinizin her biri güler yüzlü personeller tarafından dinlenilmekte ve çözüme ulaştırılmaktadır.
 4. Dniproavia sizler için pek çok yolcu sınıfı olanağını sunar ve bunları en iyi uçuş deneyimini yakalayabilmeniz adına gerçekleştirir..
 5. Dniproavia uçuşları için eğer ki erkenden bilet satın alım işlemleri yaparsanız, en uygun ve ekonomik bilet alım olanaklarından yararlanabilirsiniz.
 6. Dniproavia havayolu şirketi tüm müşterilerine yolcu sınıfları da baz alınarak yeme-içme konusunda çeşitli olanakları sağlar. Özellikle kaliteli olması adına yoğun bir çaba harcanmaktadır.
 7. Dniproavia havayolları, müşterilerine güvenli uçuş imkanlarını sağlamasının yanı sıra internet üzerinden çeşitli işlemlerin yapılabilmesi ve ihtiyacınız olan sorunların giderilmesi yönünde de ek hizmetleri vermektedir.

Dniproavia Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

 • Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

Bagaj: Dniproavia havayolu müşterilerine ücretsiz bagaj taşınması konusunda bir takım açıklamalarda bulunmuştur. Economy sınıfında uçuşlarını gerçekleştirenler için bagaj sınırı 20 kg’dır. Prim Economy sınıfında uçanlar için ise maksimum kabul edilen sınır 30 kg olmaktadır. Ayrıca For Sailors için 40 kg iken for INF için ise 10 kg olarak belirtilen ücretsiz bagaj taşıma kurallarından söz edilmektedir.

Kabin/El Bagajı: Kabinlerde ve el bagajlarında geçerli olan taşıma kapasitesi 1 adet bagaj için 7 kg olarak aktarılmaktadır.

 • Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

Yurtiçi: Ukrayna iç hat uçuşlarında geçerli olan ve ücrete tabi olan bagaj limitleri vardır. Eğer ki belirtilen sınırlar aşılıyorsa 1 kg için 3 USD talep edilmektedir.

Yurtdışı: Her ülkeye göre farklı ücretlendirme listeleri bulunmaktadır. Talep edilen 1 kg aşımlarından sonra Ukrayna’dan kalkarak ile varış noktası Yunanistan, Montenegro, Albanya için 8 USD, İtalya Hırvatistan Slovenya’dan kalkışlarda Ukrayna’ya varışlar 9€ gibi ücretler talep edilir. Varış ve kalkış yapılan ülkelere göre ek bagaj ücretlerinde fiyat farklılıkları bulunmaktadır.

 • Kayıp, Hasarlı, Eksik Ve Geç Teslim Edilen Bagaj

Dniproavia her zaman için bagajlar konusunda dikkatli olduğunu aktarmış olsa da yaşanan sıkıntılardan dolayı üzüntü duyduklarını ifade etmektedirler. O nedenle bagajların kaybolması, hasarlı çıkması ya da geç teslim edilmesine bağlı olarak gereken işlemlerin yapıldığı aktarılır. Fakat bagajlara ait bir sıkıntı olduğunda mutlaka havaalanlarında Dniproavia personellerine ulaşılmalıdır başvurabilmektedir.

 • Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

Dniproavia havayolları, tüm yolcuların güvenliğinin sağlanması adına bagajlara bir takım sınırlamalar getirmiştir. Bu sınırlamalarda, yanıcı ve patlayıcı maddeler dahil olmak üzere, biber gazları, sivri uçlu ve keskin nesneler, bulaşıcı ve zehirli maddeler ve bunun gibi zarar teşkil eden ateşli silahların bagajlarda taşınmasının yasak olduğu belirtilir.

Dniproavia Yiyecek, İçecek ve İkram

 • Economy Sınıfı İkramlar

Dniproavia havayolu şirketi sizlere en uygun ve beklentilerinizi karşılayan ikramları ekonomi sınıf yolculuğu sırasında vermektedir. Çeşitli ikram ürünlerini bu safhada bularak uçuş sırasında tüketebilirsiniz.

 • Premium Economy Sınıfı İkramlar

Premium Economy yüksek bagaj kg sınırına sahip olmasının yanı sıra lezzetli pek çok ikrama da sahip olarak, uçuş sırasında güzel lezzetleri deneyimleyebilmektedir.

 • Özel Yemek Servisi

Müşteriler yolculuk öncesinde sağlıklarını tehdit etmeyen, hastalık durumlarına göre, çocukları ya da bebekleri için özel yemek servisleri sipariş edebilirler. Bunun için gerekli bildirimlerin Dniproavia havayolu firmasında yapılması gerekmektedir.

Dniproavia: Premium Economy Class

 • Koltuk Diz Mesafesi

Sizi tüm yolculuk sırasında rahat hissettiren ve keyfinizi her an korumanızı sağlayan rahat ve konforlu koltuklar yer alır.

 • Yiyecek, İçecek ve İkram

Tecrübeli aşçıların her biri sizlere daha iyi hizmet sunabilmek ve damak tadınıza etki edebilmek için çeşitli yiyecekler, içecekler ve ikramları hazırlamaktadırlar.

Dniproavia Havayolu: Yolcu Sınıfları

Sizlere Dniproavia havayolu firması tarafından, en yüksek seviyede kalite standartlarının oluşturulması için özel bir çaba harcanmaktadır. Geçerli olan sınırların her biri özel ücretlere sahip olmasının yanı sıra koltukların rahatlığından ve ikramlara kadar her ayrıntı düşünülmüştür. Ayrıca ayrıcalıklı fiyatlandırmaların da yapılması Dniproavia’nın yolcu sınıflarının müşteri memnuiyetine odaklı yapıldığı görülebilmektedir.

Dniproavia Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

 • Dniproavia Seferleri: İstanbul dahil olmak üzere pek çok ülkeye uçuş imkanı Dniproavia tarafından sağlanarak düzenlenmektedir. Son modern yapılı filo ve profesyonel bir ekip ile yapılmakta olan tüm bu yolculuklar, dünyanın çeşitli ülkelerine yapılan seyahatleri da önemli kılmaktadır. Almanya, Yunanistan, İtalya, Türkiye ve daha fazla çeşitli ülkelerin her birine Dniproavia havayolu şirketi ile uçabilirsiniz.
 • Dniproavia Rezervasyon: Dniproavia tarafından düzenlenmekte olan her bir uçuş destinasyonlarına online olarak kolay bir şekilde bilet satın alım işlemleri yaparak rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.
 • Dniproavia Bilet Al: Uygun olan yolcu sınıfını belirledikten sonra bilet satın alım işlemlerinizi ihtiyaç duydunuz gün için alabilirsiniz. Sizlere pratik ve kolay bir olanak ile sorun yaşamadan internet üzerinden bilet alabilmenize imkan sağlanır.

Dniproavia Bilet İptal/İade Prosedürü

Dniproavia için satın almış olduğunuz biletlerin iptalleri ve iadesi konusundaki işlemler adına bir takım kurallar geçerli olmaktadır. İptallerin normal şartlar altına belirlenen kalkış gününden ne kadar önce yapılırsa, ona uygun olarak kesinti uygulanarak bilet iadesi işlemlerinin yapıldığı ifade edilmektedir. Fakat kalkıştan 1 hafta önce yapılan uçuşlar için satın alınan bilet fiyatı üzerinden bir takım kesintilerin, firmanın o dönemki hizmet koşullarına göre kesilebildiğinin de unutulmaması gerekiyor.

Dniproavia havayolu firması için eğer ki biletlerinizi Biletall.com üzerinden almışsanız, bunun için yapmanız gereken Biletall.com adresine girerek bilet iptal ve iade işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekiyor. Dniproavia havayolu şirketi aracı olan satış kanalları üzerinden de gereken iade prosedürlerini uyguladığını ve bu konuda müşterilerine en iyi seçenekleri sağladığını da açıklar. Size geri ödenecek olan miktarlar Dniproavia’nın uyguladığı hizmet koşullarına ve kalkış günü baz alınarak gerçekleştirilmektedir.

Dniproavia Diğer Önemli Bilgiler

 • Koltuk Özellikleri

Keyfinizi her daim koruma amacıyla sizlere en iyi konfor Dniproavia uçakları ile sağlanır. Bunun için ihtiyacınız olan rahatlığı Dniproavia havayolu şirketinden bilet satın alımlarında bulabilirsiniz.

 • Bebek ve Çocuk Yolcular

Çocukların 12 yaşından küçük olması durumunda tek başına yolculuk yapılmasına izin verilmez. Fakat 12 yaşından büyük çocuklar için yalnız seyahat etme kuralları vardır. Ayrıca bir bebek yeni doğumdan 2 yaşına kadar olan süreçte ebeveyn kucağında seyahat edebilmektedir. Bu yaşı aşması durumunda ailenin özel bir bebek koltuğu satın alması gerekiyor.

 • Hamile Yolcular

Hamilelik dönemlerine göre bir takım önlemlerin alınması gerekiyor. Eğer ki hamilelik dönemi en az 28. Haftadan başlıyorsa ve 35. Hafta arasında seyrediyorsa mutlaka doktordan bir bildiri yapılması gerekiyor. İkiz ya da üçüz gibi gebelik durumlarında da mutlaka doktor raporu alınmalı ve uçuştan önce gerekli bildirimler Dniproavia havayolu şirketine belirtilmelidir.

 • Hasta ve Engelli Yolcular

Engeliler için refakat istenebilmektedir. Ayrıca hasta olan kişinin hastalık durumuna göre doktor raporu alması tercih edilebilir. Yine de hastalar ve diğer engelliler için Dniproavia ekipleri uçuş öncesi ve sonrasında gereken yardımı sizler için sağlamaktadır.

 • Evcil Hayvanlar

Evcil hayvanlar için kediler ve köpekler adına EXB’ye ödenmesi gereken tutarlardan bahsedilmektedir. Her yolcu başına 1 kafes olanağı vardır. Ayrıca geçerli taşıma çantası ya da kafeslerin 8 kg olması da gerekiyor. Tek bir kafes içerisinde aynı cinsin ikiden fazla hayvanının taşınması durumu da yoktur. Bir hayvanın bir adet kafeste taşınması 30USD iken, bir kafeste iki hayvanın taşınması 60USD olarak ücretlendirmeye tabiidir.

Dniproavia Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Dniproavia kaç yılında kuruldu?

  1996 yılında kurulmuştur.
 • Dniproavia firma merkezi neresidir?

  Firma merkezi Ukrayna şehrindedir.
 • Dniproavia IATA kodu nedir?

  Z6 uluslar arası IATA kodudur.

Dniproavia Firması Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (82)
İyi (13)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%86
%14
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,9
95 Değerlendirme
D*** A***
20 Kasım Salı
İmkanlarda ve ikramlarda hiçbir sıkıntı yok biraz geç geldi o kadar
H*** Y***
15 Kasım Perşembe
Yemekler bana uygun değildi ama firma çok iyi deneyebilirsiniz.
A*** E***
30 Ekim Salı
Ben çok keyif alarak yolculuk yaptım benim için herşey güzeldi
E*** A***
20 Ekim Cumartesi
Firma herşeyi ile çok güzel imkan sağlıyor biz memnun kaldık
E*** G***
4 Ekim Perşembe
Firma hiç beklediğim gibi bir hizmet sağlamadı anlamadım gitti memnun kalamadım.
2
24
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com Dniproavia sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. Dniproavia Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 14.08.2020 04:37:56 )

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=73531
/ True
73531