1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!
"Wir lieben fliegen."
Condor

Condor Condor Uçak Bileti

Kuruluş Tarihi
1955
Firma Kısaltması
Condor
Firma Merkezi
Frankfurt
IATA Kodu
DE
Uçtuğu Şehir Sayısı
4
Çağrı Merkezi
+49 (6171) 698 89 20
Uçak Sayısı
41
Ortalama Kullanıcı Puanı
4,9/5
Nasıl Oy Verilir? Oy Ver

Condor Popüler Uçak Seferleri

Antalya - Münih
Uçak Bileti
15 Ağu 2020
Vancouver - İstanbul
Uçak Bileti
03 Eyl 2020
Frankfurt - Billings
Uçak Bileti
29 Ağu 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Condor En Çok Sefer Yaptığı Ülkeler

Condor Hakkında

1955 yılında kurulan Almanya merkezli Condor havayolu firması, müşteri odaklı çalışma prensibini ve teknolojik gelişmeleri, baz alarak gelişmiş ve gelişmekte olan bir kuruluştur. Toplamda 41 uçaklık filosu ile dünya üzerindeki yaklaşık 80 noktaya seferler düzenleyen firma bu alanlarda da ilerlemesini sürdürmektedir. Condor Havayolu firmasının öne çıkan bir başka özelliği ise müşterilerine çeşitli olanak ve avantajlar sunmasıdır.

Condor Online Check - in

Condor Hava Yolları'na kayıtlı biletlerin kullanımı ile alakalı havayolu firmasının belirlediği süre ve şartlara dikkat edilmelidir. Check-in uygulamaları seyahatin başlayacağı havaalanının gişlerinden yapılabilir. Ayrıca bu işlemler İnternet aracılığı ile online olarak da yapılabilir. Bu işlemi yerine getirmek için Condor Hava Yolları'ndan alınan bilet bilgilerinin site üzerindeki konu ile alakalı uygulamalara girilmesi gereklidir. Bu işlemlerin gerçekleşmesi için bilet PNR kodu ve biletin kayıtlı olduğu yolcu soy ismine ihtiyaç duyulacaktır.

 • Online Check-in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

Condor Hava Yolları online check-in anında arzu eden yolcular, istedikleri koltukları seçebilir ve çeşitli yemek seçenekleri arasından sipariş verebilirler.

Condor Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

 1. 1955 yılında kurulmuş Condor Havayolu firması havacılık alanında önemli hizmetler gerçekleştirmiş ve dünyanın saygı değer havacılık şirketleri arasına girmiştir.
 2. 41 tanelik modern uçak filosu sahibi firma, dünya üzerinde bulunan Avrupa, Asya, Afrika ve Amerika bölgelerindeki 80 noktaya sefer düzenleyerek evrensel bir statü kazanmıştır.
 3. Müşteri isteklerine, özveri ve anlayış ile yaklaşan firma, müşteri şikayet ve eleştirilerine en hızlı şekilde geri dönüş yaparak, meydana gelen olumsuz durumun telafisi için çaba harcar.
 4. Küçük detaylardan, büyük farklar yaratmayı amaçlayan firma çözüm odaklı çalışarak, müşterilerine konfor ve güven vermeyi görev edinmiştir.
 5. Çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde önemli katkıları bulunan firma, bu alanda öncülük eden kurumlar arasındadır.
 6. Condor Havayolu firması bilet alım işlerini Miles&More kart aracılığı ile gerçekleştiren müşterilerine birçok avantaj ve puan kazandırır.
 7. Şeffaflık ve dürüstlüğü ön planda tutar Condor Havayolu firması, ayrıca çalışan memnuniyeti alanında birçok önemli ödüle sahiptir.

Condor Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Condor Havayolu firması bagaj hakkı alanında müşterilerine çeşitli ayrıcalıklar sunmaktadır.

 • Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

Condor Havayolu müşterilerine bagaj konusunda taşınabilir el bagajı ve havayolu firmasına ait bilet kontrol gişesine verilmesi gereken check-in bagajı olmak üzere 2 seçenek sunmuştur.

Bagaj: Condor Havayolu ile seyahat eden yolcular için ücretsiz bagaj hakları, alınan bilet statüsüne göre değişmektedir. Hafif Economy sınıf yolcular için kontrol bagaj seçeneğinde ücretsiz bagaj hakkı bulunmamaktadır. Bu durumdaki yolcular kontrol bagajı ile yolculuk edecekler ise ücret ödemelidirler. Bir diğer sınıf olan Klasik Economy yolcuları ise 20 kg ağrılığı geçmeyecek ücretsiz bagaj hakkına sahiptir. Business Class statü yolcuları içinse 25 kg ağırlığa kadar ücretsiz bagaj taşımı yapılır.

Tüm sınıf şartlarında bagaj ölçüler toplamı (genişlik+uzunluk+yükseklik) 158 cm'i geçmemelidir. Aksi takdirde müşteriler ek bir ücret ödeme durumunda kalabilirler.

Kabin/El Bagajı: Condor Havayolu firması ücretsiz kabin bagajı konusunda Economy sınıf yolcular için 6 kg ağırlık hakkı tanır. Bu hak Premium sınıf yolcular içim 10 kg şeklindedir. Son olarak ücretsiz kabin bagaj hakkı Business sınıfı yolcular için toplam 12 kg ağırlık olup, bu ağırlık iki çanta şekline ayrılabilir. Tüm sınıf kabin bagajı ölçüleri 55*40*20 boyutları üzerine çıkmamalıdır.

 • Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim

Condor Havayolu fazla bagaj ücretleri, bulunan havaalanı bölgesine göre değişlik gösterebilir. Kullanılan yolcu sınıfı kategorisine göre verilen ücretsiz bagaj hakkı dışındaki fazla bagajlar için alınacak ücretler, Türkiye bölgesinde 5 kg ağırlık için 50 Euro 'dan, 10 kg ağırlık için 90 Euro'dan, 15 kg ağırlık için 130 Euro'dan ve 20 kg ağırlık için 150 Euro'dan başlayan fiyatlar şeklindedir.

 • Kayıp, Hasarlı, Eksik ve Geç Teslim Edilen Bagaj

Condor Havayolu firması bagaj konusunda müşterilerinin yaşayabileceği olumsuz durumlara karşı hızlı çözümlere üretmeye çalışır. Tüm bagaj çeşitlerinin üzerindeki isim, adres ve bilet bilgilerinin doğru şekilde yazıldığına emin olmalıdır.

Eksik görünen bir bagaj bulunan havaalanındaki Condor Havayolu ofislerine iletildiğinde, yetkililer bagajı bulma konusunda hemen çalışmalar başlatır. Bagajın yolcuya teslim süresi 5 günü aşarsa yolcu ile irtibata geçerek bagajdaki eşyaların listesi istenir ve daha geniş bir arama çalışması başlatılır. Condor Havayolu şirketinin sağladığı yolculuk sonrası bagajlar ile alakalı bir hasar durumu var ise hemen havaalanındaki Condor firması yetkililerine bilgi verilmelidir. İncelemeler sonucu hasar oluşan bölge tamir edilecek gibiyse tamir edilir. Aksi durumda hasarlı bagaj değerinde bir ürün olumsuzluk yaşayan yolcuya verilir. Bagaj içeriğinde bir eksiklik varsa, hemen Condor ofisleri ile bağlantı kurulmalı ve gereken prosedürler uygulanmalıdır.

 • Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

Condor Havayolu seyahatlerinde kabin içerisinde bıçak ve makas gibi sivri cisimlerin taşınmasında izin verilmez. Elektronik sigara kullanımı da bu yasaklar arasındadır. Ayrıca yanıcı sıvılar, yanıcı katılar, kibrit, oksitleyici maddeler, havai fişekler ve fenerler benzeri ürünlerde yasak listesindedir. Daha kapsamlı bilgi için Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) uçuş sırasında taşınması yasak maddeler listesine bakılabilir.

Condor Yiyecek, İçecek ve İkram

Condor Havayolu firması uçuş seyahatleri için kendisini tercih eden yolcularına seyahatleri süresince birçok içecek ve yiyecek ikramı sunmaktadır.

 • Economy Class İkramlar

Condor Havayolu Economy Class statüsü yolcuları için geniş yelpazeli içecek çeşitlerini 2.5 Euro'dan başlayan fiyatlar ile bu sınıftaki yolcularına sunuyor. Ayrıca özenle hazırlanmış menüler uygun fiyatlar ile bu sınıf yolcuları bekliyor olacaktır.

  • Premium Class İkramlar

Bu sınıftaki yolcular için Condor Havayolu firması tarafından eşsiz lezzette ücretsiz menüler hazırlanmıştır. Ayrıca çeşitli ücretsiz içecek seçenekleri mevcuttur. Arzu edilmesi halinde uygun fiyatlı farklı menü seçimleri de yapılabilir.

 • Business Class İkramlar

Condor Havayolu Business Class yolcularına çeşitli ayrıcalıklar sunar. Bunlar arasında farklı meze seçenekleri ile porselen tabaklarda servis edilen lezzetli özel menüler vardır. Ayrıca seyahat süresince sıcak ve soğuk atıştırmalık ürünlerde bu sınıf yolcuları için ikram ayrıcalıkları arasında gösterilebilir.

Condor : Business Class

Condor Hava Yolları firması Business Class yolcuları için birçok imkan ve avantaj sağlar.

 • Koltuk Diz Mesafesi

170° eğime sahip tam otomatik yatma özelliği bulunan koltuklar, ekstra genişliği ile birlikte Condor Havayolu Business Class yolcularına rahat bir yolculuk deneyimi yaşatacaktır. Ayrıca bu sınıf yolcuların kullandığı koltuklar, dikey ve yatay ayarlanabilen başlıklara sahiptir. Bu statü yolcuların kullandığı koltukların diğer sahip olduğu özellikler için her koltukta bulunan elektrik prizi, kişisel 15 inçlik monitör ve bireysel ayarlanabilen okuma lambaları gösterilebilir.

 • Yiyecek, İçecek ve İkram

Condor Hava Yolları Business Class yolcularını içecek ikramı ile karşılar. Yemek öncesi çeşitli atıştırmalıklar bu sınıf yolcuları bekliyor olacaktır. Daha sonra çeşitli dünya mutfaklarından oluşturulmuş menüler yolcuların beğenisine sunulur.

Ayrıca bu statü yolcular için tatlı servisi ve kaliteli içecek servisi vardır.

 • CIP Salonu / CIP Launge

Condor Havayolu firması Business Class yolcuları, uçaklarının kalkış zamanlarını beklerken rahat ve konforlu CIP salonu avantajlarından yararlanabilirler.

 • Diğer Özellikler

Condor Havayolu firması Business Class yolcularının seyahatlerinin daha eğlenceli geçmesi için bazı olanaklar sağlamıştır. Bu olanaklardan biri 30'dan fazla film ve 50'den fazla dizi seçenekleri arasından seçim yaparak, 15 inçlik ekranda bu videoları izleme imkanıdır. Ayrıca birçok müzik dinleme seçeneği de bulunur.

Condor : Miles and More

Condor Hava Yolları'na özel olan yolcu sadakat programı Miles&More kart bazı avantajlar sunmaktadır. Condor firması ile seyahat eden yolcular bu kartı kullandıkları takdirde, değerli miller kazanır ve bu mil ödüllerini bir sonraki uçak bilet alımında kullanabilirler.

Condor Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

Condor Havayolu firması 41 uçağı ile dünya üzerindeki 80 noktaya aralıksız uçuşlar gerçekleştirir.

 • Condor Hava Yolları Seferleri: Avrupa, Asya, Afrika ve Amerika bölgelerinin önemli şehirlerine seferler düzenleyen Condor Havayolu firması bu alanda gelişimini sürdürmektedir.
 • Condor Rezervasyon: Condor Hava Yolları'na ait uçuş seferlerinin biletlerine Biletall.com ile online bir şekilde rezervasyon yapılabilir.
 • Condor Bilet Al: Havayolu firması aracılığı ile düzenlenen seferlere ait biletler Biletall.com'dan satın alınabilir.

Condor Bilet İptal/İade Prosedürü

Firma iade ve iptal prosedürü, kullanılan havaalanı bölgesine göre değişlik gösterebilir. Bu sebep ile Condor Hava Yolları'na kayıtlı biletlerin iptali için firma çağrı merkezi ya da sitesi ile bağlantı kurulması gereklidir.

Condor Diğer Önemli Bilgiler

 • Koltuk Özellikleri

Havayolu firması Rahat bir yolculuk deneyimi sağlayan, çeşitli özellikli deri koltuklara sahiptir. Ayrıca kişisel koltuk ekranlarında bulunan video seçenekleri koltuk keyfini daha da artıracaktır.

 • Bebek ve Çocuk Yolcular

Condor Havayolları bebek ve çocukları ile seyahat edecek ebeveynlerin istek ve ihtiyaçlarına çözüm konusunda yardımcı olurlar. Bilgi almak için Condor ofisleri ya da çağrı merkezleri ile iletişime geçilebilir.

 • Hamile Yolcular

29. ile 36. hafta arasındaki süreçte bulunan hamile yolcular doktor tarafından onaylanmış bir rapor ile seyahat edebilirler. Ayrıca bu rapor uçuş tarihinden en fazla 10 gün önce alınış olması gereklidir.

 • Hasta ve Engelli Yolcular

Bu durumdaki yolcular uçuştan 48 saat önce doktor raporlarını varsa isteklerini çağrı merkezlerine iletmelidirler.

 • Evcil Hayvanlar

Havayolu firmasında, bölgeye göre değişen ücretler karşılığında, uygun kafesler içinde yolculuk edebilecek kedi ve köpek hayvanlarının taşınmasına izin verilir. Business Class bölümünde evcil hayvan taşınması yasaktır.

 • Seyahat Sigortası

Condor Havayolu firmasını kullanan yolcular ERV sigortası kapsamındaki fayda ve avantajlardan yararlanabilir. Farklı fiyat seçenekli iki sigorta kapsamı bulunur.

Condor Ucuz Uçak Bileti İçin Seferler ve Bilet Fiyatları

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Antalya - Münih 1.036,64 TL 2 Saat 20 Dakika
Palma De Mallorca - Antalya 1.922,83 TL 23 Saat 50 Dakika
Vancouver - İstanbul 4.632,44 TL 32 Saat
Frankfurt - Billings 4.743,11 TL 9 Saat 34 Dakika

Condor Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Condor uçak bileti ne kadar?

  Condor firmasının popüler seferlerinden en ucuzu Antalya - Münih olup, bilet fiyatı 1.036,64 TL'dir.
 • Condor kaç yılında kuruldu?

  1955 yılında kurulmuştur.
 • Condor firma merkezi neresidir?

  Firma merkezi Frankfurt şehrindedir.
 • Condor IATA kodu nedir?

  DE uluslar arası IATA kodudur.
 • Condor çağrı merkezi numarası kaçtır?

  Çağrı merkezi numarası +49 (6171) 698 89 20

Condor Firması Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (85)
İyi (7)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%92
%8
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,9
92 Değerlendirme
B*** K***
10 Kasım Cumartesi
Personel güler yüzlü, taze sıkılmış meyve suyu çok iyi deneyin derim
M*** G*** K***
7 Kasım Çarşamba
Yeni tip uçaklara bindik personel biraz daha güler yüzlü olabilirdi hepsi o
A*** N*** A***
24 Ekim Çarşamba
Geç gelmeleri dışında hizmet çok kaliteli personel güler yüzlü
M*** T*** G*** A***
28 Ağustos Salı
Firma fiyat konusun da çok uygun fakat personel biraz daha güzel yüzlü olabilir
İ*** A***
28 Ağustos Salı
Hizmetleri çok iyi fakat personel biraz daha ilgili olabilir.
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com Condor sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. Condor Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 14.08.2020 04:27:52 )

Palma, (PMI)
PMI
ES
Antalya, (AYT)
AYT
TR

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=73531
/ True
73531