1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
Yeni bir şey deneyin!Tekrar Dene

Çek Cumhuriyeti
Uçak Bileti

Nüfus
11 Milyon
Başkent
Prag
Para Birimi
Çek Korunası (CZK)
Zaman Dilimi
GMT +1
Telefon Kodu
+420
Resmi Dil
Çekçe
Ort. Yemek Fiyatı
1500 CZK
Ort. İçecek Fiyatı
100 CZK
İstanbul - Prag Uçuş Süresi
1 Saat 40 Dk
İstanbul - Prag Uçuş Mesafesi
1.850 Km
Prag

En Ucuz Türkiye - Çek Cumhuriyeti Uçak Seferleri

03 Eki 2019
İzmir - Prag
Pegasus
13 Eki 2019
Ankara - Prag
Pegasus
23 Eyl 2019
Antalya - Prag
Pegasus
30 Eyl 2019
Adana - Prag
Pegasus
24 Eyl 2019
Samsun - Prag
Pegasus
25 Eyl 2019
Trabzon - Prag
Pegasus
25 Eyl 2019
Elazığ - Prag
Pegasus
22 Eyl 2019
07 Eki 2019
Kayseri - Prag
Pegasus
19 Eyl 2019
20 Eyl 2019
Sivas - Prag
Türk Hava Yolları
24 Eyl 2019
Konya - Prag
Türk Hava Yolları
01 Eki 2019
Malatya - Prag
Türk Hava Yolları
29 Eyl 2019

En Ucuz Çek Cumhuriyeti Kalkışlı Uçak Seferleri

04 Eki 2019
Prag - Roma
Vueling Airlines
11 Eki 2019
Prag - Antalya
Smart Wings
08 Eki 2019
Prag - Berlin
Eurowings
08 Eki 2019
Prag - Ankara
Pegasus
28 Eyl 2019
Prag - İzmir
Ukraine International Airline
26 Eyl 2019
Prag - Nuremberg
Air France
09 Eki 2019
28 Eyl 2019
Prag - Adana
Pegasus
17 Eki 2019
Prag - Samsun
Sun Express
20 Eyl 2019
20 Eyl 2019
Prag - Bingöl
Pegasus
20 Eyl 2019
Prag - Batman
Türk Hava Yolları
24 Eyl 2019
Prag - Şanlıurfa
Türk Hava Yolları
15 Eki 2019
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Çek Cumhuriyeti Kalkışlı Gidilebilecek Popüler Şehirler

Çek Cumhuriyeti Kalkışlı Gidilebilecek Popüler Ülkeler

Çek Cumhuriyeti'ne Nasıl Gidilir?

Çek Cumhuriyeti'nin dört ayrı şehrine Türkiye'den direkt uçuş imkânı mevcut. Ancak bu dört şehir arasında en sık tercih edilen ve elbette en sık sefer icra edilen şüphe yok ki başkent Prag. Buna ek olarak Çek Cumhuriyeti uçak bileti imkanları Ostrava, Brno ve Pardubice için de bulunuyor. Bunun yanı sıra Karlovy Vary şehrine de Türkiye'den aktarmalı olarak ulaşabilmek elbette mümkün. Çek Cumhuriyeti ucuz uçak bileti arayanların tercihleri ise genel olarak Prag oluyor. Zira hem en çok turist çeken şehir burası hem de low cost firmalar tarafından da bu şehre uçuşlar icra edildiğinden dolayı gezginlerin oldukça uygun fiyatlar üzerinden bilet temin etmesi mümkün olabiliyor.

Gezginler adına elbette en prestijli hava yollarından bir tanesi olan Türk Hava Yolları da bu güzergâh üzerinde son derece konforlu ve güvenli yolculuklar vaat ediyor. Nitekim en sık uçuş icra eden hava yolu da THY. Gezginlerin bu konforu tatmak için yapması gereken ise arama motorlarına Çek Cumhuriyeti uçak bileti THY yazmaktır. Bunun üzerinde çıkan sonuçlar üzerinden karşılaştırma yapılabilir ve en makul uçak bileti satın alınarak eşsiz bir tatile doğru yol alınabilir. Seyahat planlarınız arasına Schengen vizesini eklemeyi unutmayın. 

Uygun fiyatlı bilet bulmak isteyen gezginlerin en popüler araması ise şüphe yok ki Çek Cumhuriyeti uçak bileti Pegasus olarak biliniyor. Zira bu hatta daha uygun fiyatlı bir firma genel olarak yok. Elbette bu yalnızca İstanbul Prag hattı için söz konusu olabiliyor. Bunun haricinde kalan şehirler için ise daha farklı firmalardan yana tercihi kullanmak icap ediyor.

Çek Cumhuriyeti Vize Şartları Neler?

Çek Cumhuriyeti Vize İstiyor mu?
Evet
Çek Cumhuriyeti Vize Ücreti
130 EUR
Çek Cumhuriyeti Vize Şartları

Çek Cumhuriyeti tatilinin güzel geçmesi adına gezginleri her şeyden önce vize şartlarını eksiksiz bir biçimde öğrenmesi icap ediyor. Aksi halde ülkeye giriş yapılamaması dahi mümkün olabiliyor. Vize şartları öğrenildikten sonra ise Çek Cumhuriyeti uçak bileti alınmasının önünde hiçbir engel kalmıyor.

Çek Cumhuriyeti'nin vize şartları ziyaret eden kimsenin pasaportuna göre değişkenlik arz ediyor. Umuma mahsus pasaport için Schengen vizesi istenirken, resmi pasaport hamillerinin herhangi bir vize başvurusunda bulunması doksan güne kadar olan ziyaretler için gerekmiyor.

Çek Cumhuriyeti'ne giriş yapabilmek için gerekli olan vizenin ücreti 130 Euro. Bu fiyatın içerisinde zorunlu sağlık sigortası da yer alıyor. Zira bu sigorta olmadan Avrupa ülkeleri vize vermeye çoğu zaman yanaşmıyor.

Çek Cumhuriyeti’ne Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Kış
En Ucuz Ay
Ocak
En Ucuz Gün
Pazar
En İyi Mevsim
İlkbahar
En İyi Ay
Nisan

Çek Cumhuriyeti'nde hem sıcaktan zarar görmemek hem de kış mevsiminin dondurucu soğuğundan ve kar yağışından uzak durmak adına en makul ziyaret dönemi şüphe yok ki ilkbahar mevsiminin en güzel aylarından olan Nisan ayıdır. Ancak gezginler bu güzel ülkeyi kar altında görmeyi arzu ederse pek tabii kış mevsiminde de Prag ziyaret edilebilir.

Çek Cumhuriyeti Hakkında Bilgiler

Çek Cumhuriyeti'nin en önemli geçim kaynaklarının başında turizm gelir. Buna ek olarak ülkede sanayi ve ulaşım sektörleri de yeteri kadar gelişkin durumdadır. Nihayetinde bu ülkenin bir Orta Avrupa ülkesi olduğu da gezginler tarafından bilinmelidir.

Çek Cumhuriyeti'nin Başkenti

Çek Cumhuriyeti'nin başkenti, pek çok kişi tarafından dünyanın en romantik şehirlerinden bir tanesi olarak da görülen Prag'dır. Prag, ülkenin pek çok yerine de kara yolu ve demir yolu ile ulaşılması konusunda hayli elverişlidir.

Çek Cumhuriyeti Nüfusu - Çek Cumhuriyeti Resmi Dili

Çek Cumhuriyeti'nin nüfusu yaklaşık olarak 11 milyondur. Bu nüfusun büyük bir kısmı ise başkent Prag ve başkentten sonra ülkenin en büyük ikinci şehri olan Brno'da toplanmıştır. Ülkenin resmi dili ise Çekçe'dir. Ancak Çekler arasında İngilizce bilen birilerini bulmak da çok zor olmayacaktır.

Çek Cumhuriyeti Para Birimi

Çek Cumhuriyeti'nde Çek Korunası kullanılmaktadır. Çek Korunası her ne kadar Euro ve Türk Lirası karşısında değersiz gibi görünse dahi alım gücü açısından çok bariz bir gelir söz konusu değildir.

Çek Cumhuriyeti'nde Saat Kaç?

Çek Cumhuriyeti, Türkiye'ye çok da uzak bir ülke olmadığından dolayı yalnızca bir saat geridir. Gerçekten Çek Cumhuriyeti Türkiye arası uçakla kaç saat sorusuna verilecek yanıt sadece bir saat kırk dakika olacaktır. Başka bir deyiş ile Çek Cumhuriyeti Türkiye saat farkı +1 olarak da ifade edilebilir.

Çek Cumhuriyeti'nde Ne Ucuz? Gelirken Ne Getirilir?

Çek Cumhuriyeti esas olarak ucuz bir ülke değildir. Buna karşın bazı bölgelerinde elektronik eşya fiyatlarının son derece düşük olduğuna rastlamak da mümkündür. Ancak bu elektronik eşyalar genelde ithaldir.

 

Çek Cumhuriyeti Nerede?

Çek Cumhuriyeti’ne Uçmak İçin 5 Sebep

• Temiz Sokaklar
• Uygun Fiyatlar
• Tarihi Merkez Keşfi
• Eğlenceli İnsanlar
• Doğal Güzellik
  1. Çek Cumhuriyeti'nin başta başkent Prag olmak üzere pek çok şehrinde sokaklar son derece temizdir. Buna ek olarak bu sokakların pek çoğunda tarihi doku da korunmuş ve eski taşlardan istifade edilmiştir.
  2. Çek Cumhuriyeti'nde Çek Korunası kullanılmakta olduğundan dolayı Euro kullanılan ülkelere göre fiyatlar çok daha uygundur. Buna ek olarak gezginlerin pek çok ülkeden ucuza yemek yemesi ve ulaşım sağlaması da mümkündür. Ancak bu durum Prag'ın genel anlamda ucuz bir şehir olduğu manasını da taşımaz.
  3. Çek Cumhuriyeti'nin başta Brno ve Prag gibi büyük kentleri olmak üzere pek çok yerinde çok sayıda tarihi yapı mevcuttur. İşte bu tarihi yapılar arasında en çok dikkat çekenler de Katedrallerdir. Öte yandan Avrupa'daki pek çok şeyin de en eskisi bu ülkededir.
  4. Bu ülkede insanlar eğlenmeyi de gerçekten çok iyi bilirler. Söz misali başkent Prag'ın sokaklarında yürürken çok kişilik bir bisiklete binmiş ve bir yandan da bağırarak şarkı söyleyip eğlenen, öbür yandan şehir turu yapan insanları görmek son derece keyifli olacaktır.
  5. Çek Cumhuriyeti'nden geçen nehirler de bu ülkeye bambaşka bir hava katmıştır. Üzerine kurulu olan köprüler ise doğal güzelliği çok daha yukarılara taşımak adına yeterli olmuştur. Özellikle başkent Prag'dan geçen Vltava nehri görülmeye değerdir.

Çek Cumhuriyeti’nin En Güzel Şehirleri

Biletall.com üzerinden oldukça rahat bir şekilde en ucuz Çek Cumhuriyeti uçak bileti satın almış olan gezginlerin görmesi gereken şehirlerarasında bazılarına öncelik tanınması gerekir.

Brno

Brno, başkent Prag'dan sonra Çek Cumhuriyeti'nin en büyük ikinci kentidir. Buna ek olarak Brno'da çok sayıda tarihi yapıya ek olarak hemen her türlü imkân da vardır. Öyle ki son dönemlerde gezginlerin popüler rotaları arasında yerini almaya başlamıştır. Sadece şehrin içerisinden araçla geçmek dahi ne denli büyüleyici bir yer olduğunu anlamak adına yeterli gelecektir.

Prag

Başkent Prag da pek çok insanın en popüler seyahat rotaları arasında yer alır. Bundan dolayı da hayli geniş bir turist potansiyeline sahiptir. Aynı zamanda Prag, tarihi dokusu ve simgesel yapıları ile de her köşesinde bambaşka tatlar barındırır. Örnek olarak Avrupa'nın en eski Yahudi mezarlığı da bu şehirde yer alır. Üstelik bu şehrin büyüsüne kapılmak adına pek çok zaman para ödemek gerekmez. Zira müzeler olmadan da görülmeye değer bir kenttir.

Karlovy Vary

Bu şehir de Çek Cumhuriyeti gezi notlarında yerini alması gereken şehirlerarasındadır. Özellikle dar sokakları ve kartpostalları andıran manzaraları ile fotoğraf çekmeyi seven gezginler için adeta bir şölen havasında geçen tatil ortamı yaratacaktır.

Çek Cumhuriyeti’nde Gezilecek Yerler

Gezginler Çek Cumhuriyeti Türkiye uçak bileti satın aldıktan sonra bu gezilerinde bazı yerlere öncelik vermek isteyecektir. İşte bu yerlerin özeti şu şekildedir.

Çek Cumhuriyeti'nde Deniz Turizmi İçin Nereye Gidilir?

Çek Cumhuriyeti bir Orta Avrupa ülkesidir ve bu ülkede deniz bulunmaz. Ancak denizin eksikliğini akarsu çok güzel kapatır. Öyle ki bu akarsular üzerinde gemi turu yapmak dahi mümkündür. Bu şekilde bir tur yapılmasa dahi sadece manzarası dahi yeterli gelecektir.

Çek Cumhuriyeti'nden Ne Alınır? Alışveriş Yapılacak Yerler

Çek Cumhuriyeti'nden alışveriş yapmak isteyenler rotalarının son duraklarına muhakkak Prag ve Brno'yu eklemelidirler. Ne de olsa bu iki şehir kadar geniş alışveriş imkânı ülkenin başka şehirlerinde yoktur. Elbette bu şehirlerde de Old Town adı verilen eski kent bölgesinden uzak durmak lazımdır. Ne de olsa bu bölgelerde gıda ürünleri dahil pek çok şey daha pahalı olacaktır. Çek Cumhuriyeti'nden hatıra olarak ise ünlü porselen ve kristal işlerine bakılabilir. Aynı zamanda klasik hale gelmiş olan hediye gelenekleri, yani kupa ve magnetler de oldukça geniş bir seçenek ile gezginlerin karşısına çıkar. Ancak alışveriş konusunda en çok dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise Çek Cumhuriyeti Türkiye uçak seferleri arasında bazı firmaların bagaj hakkı sunmadığıdır. Bundan dolayı ek bagaj ücretleri ödenmesi gerekecektir.

Çek Cumhuriyeti'nin Doğal Güzellikleri

Çek Cumhuriyetinin doğal güzellikleri dendiği zaman akla ilk gelen şüphe yok ki ülkenin içinden geçen nehir olacaktır. Bu nehir, her mevsim bambaşka deneyimler yaşatmaya adaydır. Öte yandan bu şehirde yukarılarda yer alan sur benzeri yerlere çıkılarak yeşillik ile akarsuyun eşsiz birleşimi de seyredilebilir. Unutulmamalıdır ki en güzel gün batımı izlenebilecek şehirlerden bir tanesi de romantik Prag'dır. Bu da doğal güzelliği taçlandırmak adına fazlasıyla yeterli olacaktır.

Çek Cumhuriyeti'nde Gezilecek Tarihi Yerler

Çek Cumhuriyeti'nde her şeyden önce Prag gezilmelidir. Prag'ın neredeyse her yeri tarih olmak ile beraber bu şehirdeki Old Town ya da eski kent bölgesi oldukça büyüleyici manzaralar sunar. Gerçekten şehrin hemen her yerinde simgesel yapılar vardır ve bunların her biri kendisini dakikalarca izletebilir. Brno'da ise eski sokaklar ile katedral benzeri simgesel yapılar hem gece hem de gündüz görülmeye değerdir. Nihayetinde gezginlerin mutlaka Karlovy Vary'deki eşsiz tarihi mimariye de göz atması lazımdır. Bunların her biri Çek Cumhuriyeti Türkiye uçuş süresi olan bir saat kırk dakikalık yolu çekmeye fazlasıyla değecektir.

Çek Cumhuriyeti Gezi Rehberi

 Başarılı bir Çek Cumhuriyeti gezisi ilk olarak Çek Cumhuriyeti Türkiye uçak saatleri de dikkate alınmak suretiyle Çek Cumhuriyeti'nin başkenti olan Prag'a akşam saatlerinde iniş yapılması ile başlar. Bunun ardından gezginlerin ilk günü otellerinde geçirmesi yerinde olacaktır. Zira ertesi günün neredeyse tamamı hareket halinde geçecektir. Ertesi gün ise lezzetli bir Prag çöreği ile kahvaltı yapıldıktan sonra sokaklar gezilmeye başlanabilir. İlk olarak nehir kıyısından yürünmesi suretiyle dans eden evler görülmeye değer yerler arasındadır. Bu evlerin önünde pek tabii eğlenceli pozlar da verilebilir. Bunun ardından kıyıda yürünmeye devam edildiği sırada kısa mesafeli aralıklar ile dizili olan köprüler görülerek geziye devam edilir. Esas olarak her köprünün bambaşka bir hikayesi vardır.

Nehir kıyısındaki keyifli tur sona erdikten sonra gezginlerin uğraması gereken yer Old Town bölgesidir. Burada astronomik saatten Powder Tower'a kadar çok sayıda ünlü simgesel yapı vardır. Öte yandan eski kent meydanındaki sokak sanatçıları da bu şehre bambaşka bir hava katmıştır. Nihayetinde Eski Yahudi Mahallesi'ne geçilir. İşte burada adı her ne kadar eski de olsa halen daha Yahudi yaşamı devam etmektedir. Aynı zamanda Avrupa'daki en eski Yahudi mezarlığı da burada yer alır. Bu mahalle turu da sona erdikten sona Karl Köprüsünden geçme zamanı gelmiş demektir. Gotik tarzda inşa edilmiş olan ve her yanındaki heykelleri ile keyif veren Karl Köprüsü de hayli keyifli bir nehir manzarası sunacaktır. Çek Cumhuriyeti Türkiye uçak biletleri sadece bu köprü için dahi satın alınmaya değerdir. Akabinde şehrin karşı tarafından da kısa bir gezinti yapılır ve ünlü John Lennon duvarı ile akşam saatlerinde gezi sona erer. Şüphesiz ki bu programın birkaç güne yayılması da mümkündür.

Prag'da ulaşım da son derece kolaydır. Şehrin adeta bir ucundan diğer ucuna tramvay ile ulaşım sağlanır. Aynı zamanda oldukça geniş bir otobüs ağı, trenler ve Uber araçları ile de ulaşım rahat bir nefes aldıracaktır. Gerçekten Uber fiyatları pek çok Avrupa ülkesi ile kıyaslanamayacak kadar uygundur. Elbette taksilerin kullanılması da mümkündür. Ancak araç kiralanması tavsiye edilen bir yöntem değildir. Zira şehrin araç giremeyen noktalarında uzun zaman geçirmek gerekecektir. Ayrıca araç ile şehirde yürümenin keyfi de çıkmayacaktır.

Akabinde Karlovy Vary şehrine geçilerek bu şehirdeki eşsiz manzaralar fotoğraflanabilir. Karlovy Vary küçük bir şehir olduğundan gezi de fazla uzun sürmeyecektir. Nihayetinde Brno şehrine gidilir ve bir günlük Brno gezisinin ardından ülke tanınmış olur.

Çek Cumhuriyeti’nde Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Gulaş
Şinitzel
Svickova
Smazak

Bu denli lezzetli yemeklerin mevcut olduğu bir ülkeye Çek Cumhuriyeti uçak bileti fiyatları çok daha fazla konu edilmeden gelinmesi gerekir. Kaldı ki biletler pek çok şehre kıyasla çok daha ucuzdur.

Macarlara mı, Yoksa Çeklere mi Ait?

Gulaş her ne kadar bir Macar yemeği olarak tanınsa dahi Çek Cumhuriyeti'nde de bu yemeğe sahip çıkan çok sayıda kişi vardır. Pek çok yerde ise lezzeti Macaristan'ı aratmayacaktır.

Bir Başka Tartışma da Şinitzel Üzerine...

Çekler, Viyana'ya ait olduğu söylenen Şinitzel'e de kimi zaman sahip çıkarlar. Bu yemek, yanında patates ile servis edilir. Aynı zamanda Çek Cumhuriyeti'nde yapılanın bir miktar daha küçük parçalar halinde servis edildiğini de bilmekte yarar vardır.

Tatlı ve Tuzlunun Eşsiz Uyumu

Bu yemek de et yemeği olarak tanımlanabilecek bir ana yemektir. Dana bifteğinin yanında kremalı sos ve reçel ile servis edilir. Ancak tadına bakmadan da yargılanmaması gereken bir kombinasyondur.

Peynirin En Güzel Hali

Smazak da Türkçeye peynir pane olarak tercüme edilebilir. Daha ziyade Çek Cumhuriyeti'ndeki yöresel peynirlerden imal edilmektedir. Kaldı ki pek çok ülkenin peynir kültürü de birbirinden farklıdır.

Dolma mı, Değil mi?

Plnene Papriky, aynen Türk mutfağında yer alan yeşil biber dolmasına benzer. Ancak elbette yeşil biber dolması ile aynı tada sahip olduğu ve onun kadar lezzetli olup olmadığı şaibelidir.

Çek Cumhuriyeti'nde Yenilecek En Güzel Yemekler

Çek Cumhuriyeti mutfağında et yemekleri ağırlıktadır. En sık kullanılan et çeşitlerinden bir tanesi de Türk mutfağına da yakın olan dana etidir. Gulaş, Şinitzel, Svickova Smazak ve Plnene Papriky muhakkak denenmesi gerekenler arasındadır. Çek Cumhuriyeti Türkiye uçak bileti fiyatları bu denli lezzetli bir mutfağa muhakkak değecektir.

Çek Cumhuriyeti Ucuz Uçak Bileti İçin Seferler ve Bilet Fiyatları

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Brüksel - Prag 247,87 TL 1 Saat 30 Dakika
Milano - Prag 287,30 TL 1 Saat 30 Dakika
Budapeşte - Prag 318,48 TL 1 Saat 15 Dakika
Gothenburg - Prag 382,47 TL 2 Saat 50 Dakika
Amsterdam - Prag 402,54 TL 1 Saat 30 Dakika
Varşova - Prag 406,37 TL 1 Saat 35 Dakika
İstanbul - Prag 416,00 TL 2 Saat 40 Dakika
Roma - Prag 430,00 TL 1 Saat 50 Dakika
Paris - Prag 491,75 TL 1 Saat 45 Dakika
Valencia - Prag 542,90 TL 2 Saat 40 Dakika
İzmir - Prag 579,00 TL 6 Saat
Bükreş - Prag 600,60 TL 5 Saat 25 Dakika
Berlin - Prag 602,79 TL 7 Saat 50 Dakika
Krakow - Prag 627,89 TL 9 Saat

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Çek Cumhuriyeti ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

Transit Vize Nedir? Nasıl Alınır? Transit Vize İstemeyen Ülkeler
Transit Vize Nedir? Nasıl Alınır? Transit Vize İstemeyen Ülkeler
20 Haziran 2019
Yurtdışı seyahatlerinde karşımıza çıkan transit vize hakkında hazırladığımız yazıda; Transit Vize Nedir?, Transit Vize Nasıl Alınır?, Transit Vize Almak Zor mu?, Transit Vize Nereden Alınır? Gibi soru
En Görkemli Yılbaşı Kutlamalarının Olduğu Yerler
En Görkemli Yılbaşı Kutlamalarının Olduğu Yerler
18 Aralık 2018
Yeni yıla yavaş yavaş yaklaşırken, kutlama hazırlıklarına birçok yerde başlandı. Her sene dünyanın dört bir yanında yeni yıl, büyük kutlamalarla karşılanıyor. Bu kutlamaların en görkemli olanlarını si
Avrupa Şehirlerinin Kendine Has Mutlaka Denenmesi Gereken Ünlü Lezzetleri
Avrupa Şehirlerinin Kendine Has Mutlaka Denenmesi Gereken Ünlü Lezzetleri
27 Eylül 2018
Avrupa eşsiz mimarisi ve birbirinden güzel seyahat noktalarıyla her yıl pek çok turisti ağırlıyor. Avrupa seyahatlerinden önce gidilecek mekanlar ve kalınacak yerler detaylıca araştırılıyor. Tüm bunla
Euro’nun Yükselişi Sizi Korkutmasın! İşte Euro Kullanmadan Gezebileceğiniz 5 Ülke
Euro’nun Yükselişi Sizi Korkutmasın! İşte Euro Kullanmadan Gezebileceğiniz 5 Ülke
27 Haziran 2018
Son dönemlerde Euro para birimindeki yükseliş yurtdışı seyahati yapmak isteyen kişiler için sıkıntı yaratan bir durum. Özellikle para birimi olarak Euro’nun kullanılmadığı ülkelere yapılacak olan seya

Çek Cumhuriyeti Uçak Seyahati Hakkında Kullanıcılarımızın Yorumları

Prag
Farklı yaşam tarzları dikkatinizi çekiyorsa buraası tam size göre
Prag
Karıma sürpriz yapmak adına gitmiştik keyif aldı. Biz de keyif aldık.
Prag
Biz çok keyif aldık, şiddetle öneriyoruz, kesinlikle ilk fırsatta gidin
Prag
Bir daha gider miyim bilmiyorum ama güzeldi biz keyif aldık.
Prag
Herşey çok güzeldi çokgüzel bir hafta geçirdik, biz memnun kaldık
Prag
Biz bu kadar güzel olacağını bilmiyorduk, maç için gitmiştik.
2
6
Devamını Göster
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Çek Cumhuriyeti Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 18.09.2019 06:43:07 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Prag, (PRG)
PRG
CZ

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=66350
/
66350