1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!
"Let's Take To The Sky."
Cebu Pacific

Cebu Pacific Cebu Pacific Uçak Bileti

Kuruluş Tarihi
1988
Firma Kısaltması
Cebu Pac
Firma Merkezi
Pasay
IATA Kodu
5J
Çağrı Merkezi
+63 (02) 802 70 00
Uçak Sayısı
67
Firma Yorum Sayısı
3
Ortalama Kullanıcı Puanı
4,5/5
Nasıl Oy Verilir? Oy Ver

Cebu Pacific Hakkında

Cebu Pacific, hem yurt içi hem de uluslararası destinasyonlara tarifeli uçuşlar gerçekleştiren bir havayolu firmasıdır. Düşük maliyet ile gerçekleştirilen seferlerin çoğu Ninoy Aquino Uluslararası Havaalanı merkezli olarak yapılmaktadır ve burada gidebileceğiniz rota sayısı 64'tür. Pasay, Filipinler, Manila gibi bölgelerin yanı sıra onlarca farklı rota imkanı daha bulunmaktadır.

Cebu Pacific uçak bileti ile farklı rotalara uçmak Biletall.com'un seçenekleriyle indirimli sağlanabilmektedir. Aramaların Cebu Pacific odaklı olarak gerçekleştirilmesi, size gidebileceğiniz destinasyonlara dair bilgi sağlar ve böylelikle tatil planlarınızı rotaları inceleyerek yapabilirsiniz.

Cebu Pacific uçak bileti fiyatları için rezervasyonlarınızı Biletall.com'un güncel içerikleriyle gerçekleştirebilirsiniz. Cebu Pacific'in düşük maliyetleriyle Biletall.com'un indirimli fiyatları bir araya geldiği zaman hesaplı uçuşlar yapabilirsiniz. Bu nedenle sistem üzerinde aramalarınızı Cebu Pacific firması odaklı yaparsanız, tatil planlarınızın maliyetleri bir hayli düşecektir.

Cebu Pacific firması, JG Summit Holdings'in bir yan kuruluşu olarak işlemler gerçekleştirmektedir. Bu nedenle firmanın güvenilirliği bu holding yapılanması tarafından güvence altına alınmaktadır. Cebu Pacific'te yapılan uçuşlar 2010 senesinden itibaren milyonlarca yolcuya ulaşabilmiş ve böylelikle Filipinler'deki en büyük havayolu firması Cebu Pacific olabilmiştir. Filipinler'in en iyi ve en büyük havayolu firmasını tercih ederek farklı 64 rotaya ulaşabilirsiniz.

Cebu Pacific, 2012 senesinde başlattığı uluslararası uçuşlarda Amerika, Avustralya, Avrupa ve Orta Doğu gibi bölgelere ulaşma imkanını tanımaktadır. Ayrıca 2013 senesinden itibaren Birleşik Arap Emirlikleri'ne de seferler yapılmaya başlanmıştır. Cebu Pacific'in seferleri günümüzde Yeni Zelanda'ya kadar uzanıyor ve bu geniş ağı sayesinde onlarca farklı noktaya ziyaret imkanı müşterilere tanınıyor.

Cebu Pacific uçak bileti rezervasyon ile yalnızca tarifeli uçuşlara yer verilmektedir. Bu nedenle seyahat acentesi kaynaklı düzenlenen carter uçuşlar Cebu Pacific bünyesinde yer almamaktadır. Tarifeli uçuşların birçoğunda aktarmasız uçuşlar bulunabilmektedir. Kore, Çin, Japonya, Avustralya ve Dubai gibi uçuşların neredeyse tamamı aktarmasız olarak gerçekleştiğinden, uçtuğunuz rotaya hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Aktarmalı olan uçuşları inceleyebilir ve ne kadar sürelik rötar gerçekleştiğini de görüntüleyebilirsiniz.

Cebu Pacific en ucuz uçak bileti ile dünyanın en iyi Business Class havayollarından birisiyle uçmuş olursunuz. Amerika'dan yapılan seferlerde, ucuz Business Class uçuşları gerçekleştirebilir ve dünyanın dört bir yanındaki en popüler bölgelere inebilirsiniz. Pekin, Manila, Dubai, Londra, Singapur, Frankfurt, Bangkok, Seul, Yeni Delhi gibi dünyanın önde gelen şehirlerine Business Class uçuşlar yapmanız son derece geniş olan oturma alanlarıyla oldukça rahat olacaktır. Ayrıca Economy Class uçuşlar da rahat ve konforlu bir uçuşu misafirlere sunan özelliklere sahiptir.

Cebu Pacific Online Check - in

Cebu Pacific, internet ve mobil platformlarda check in yapma ayrıcalıklarına sahiptir.

Cebu Pacific uçak bileti fiyatları araştırmaları size online olarak iki farklı check in yapma avantajı sağlayacaktır. İnternetten ve mobil platformlardan gerçekleştirilebilen check in işlemlerinde yurtiçi uçuşlar için 7 günden 1 saate kadar işlem hakkı tanınmaktadır. Uluslararası uçuşlar için ise 7 günden 4 saate kadar işlem yapabilmektesiniz. Check in işlemlerinde taşınabilecek bagajlar, refakatsiz yolcular, bebek yolcular gibi konular hakkında Cebu Pacific'e bilgilendirme yapabilirsiniz. Ayrıca kabin bilgileri, koltuğunuzu ayırtma gibi seçenekleri de check in işlemleri bünyesinde bulabileceksiniz.

 Online Check in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

Ön sipariş sistemi check in hizmetleri arasında yer almaktadır. Check in işlemlerinde 24 saat öncesine kadar ön sipariş sistemiyle yemek ısmarlayabilmektesiniz. CEB Meals adını alan bu ön sipariş sisteminde, uzun mesafeli uçuşlarda 4 öğüne kadar yemek siparişi alınabilmektedir. Check in işlemleri sırasında koltuğunuzu da ayırtabilirsiniz.

Cebu Pacific Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

 1. Uçuşların 64 rotayı kapsaması söz konusudur.
 2. Business Class uçuşları dünyanın en konforlu ve en ayrıcalıklı uçuşlarına yer vermektedir.
 3. Her gün uçuş bulunabilmektedir.
 4. CEB Meals adı verilen ön sipariş sistemiyle uçuş mesafesine göre sipariş oluşturabilirsiniz.
 5. En popüler rotalara uçma ayrıcalığınız olmaktadır.
 6. Yalnızca tarifeli uçuşlar gerçekleştirildiği için, bütçenize uygun bir bilet bulma özgürlüğünüz olur.
 7. Konforlu ve emniyetli uçuşların gerçekleştirildiği uçaklara yer verilmektedir.

Cebu Pacific Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Cebu Pacific, standart uygulanan bagaj prosedürlerini müşterilerine sağlamaktadır.

 Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

BAGAJ: Kargo bölümünde taşınabilecek bagajlarda 32 kg'ı aşmayan bagajlar taşınabilmektedir. Ayrıca bebek arabası ve tekerlekli sandalye gibi ürünler ücretsiz bagaj kapsamına ağırlığı aşmadığı sürece dahil edilmektedir.

KABİN/EL BAGAJI: Kabinde taşınabilecek bagajlar iki türde olabilmektedir. Küçük model el çantaları 35x20x20 santim ölçülere, tekerlekli çantalarda ise 23x56x36 santim ölçülere kadar kabin içi bagaj taşıma hakkı sunulmaktadır.

 Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

YURTİÇİ: Yurt içi çıkışlarla gerçekleştirilen seferleri yoktur.

YURTDIŞI: Uçuşlarda taşıyabileceğiniz ekstra bagajlar 20-40 kg aralıkta olabilir. Ekstra parçaların uluslararası uçuşlardaki ücretleri kg başına 800 Filipin Pesosu'dur.

 Kayıp, Hasarlı, Eksik Ve Geç Teslim Edilen Bagaj

Bagajınız iniş yapacağınız terminalde bulunamadığı zaman Cebu Pacific yetkilerine durumu iletmelisiniz. 7 günde bulunamayan bagajlar Cebu Pacific'in bagaj politikalarına göre kayıp sayılmaktadır. Bu durumda tazminat alabilme hakkınız olacaktır. Ayrıca hasarlı bagajlar konusunda Varşova Sözleşmesi veya Filipinler Hava Yolcu Hakları Bildirgesi kapsamında hasar teminatı yapılabilmektedir.

 Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

Yanıcı gazlar, oksitleyici maddeler, radyoaktif ürünler, bulaşıcı maddeler, patlayıcılar, organik peroksitler, zehirli maddeler, manyetik ürünler Cebu Pacific ile taşınmaz.

Cebu Pacific Yiyecek, İçecek ve İkram

Cebu Pacific'in ön sipariş sistemiyle yapılan yemek ikramları CEB Meals adı altında gerçekleştirilmektedir.

Economy Class İkramlar

CEB Meals ile alabileceğiniz yemeklerin haricinde cips, içecek, fincan erişte gibi atıştırmalıkları satın alabilirsiniz. Ayrıca hafif atıştırmalıklar uçak personeli tarafından size servis edilecektir.

Business Class İkramlar

Business Class yolcularının da CEB Meals'ten yararlanma hakları bulunmaktadır. Ayrıca ücretsiz içeceklerin servisi yapılabilmektedir. Satın alınabilen atıştırmalıklar fincan erişte, cips ve bazı içecekleri kapsamaktadır.

Özel Yemek Servisi

Özel yemek servisinden yararlanmanız için, uçuştan önce ön sipariş oluşturmalısınız. Sığır etli pilav, tavuklu kebap, soslu karides, kruvasan gibi yemekler ön sipariş sistemiyle alınabilmektedir. Uzun mesafeli uçuşlarınız için 4 öğüne kadar sipariş etme hakkı Cebu Pacific'te size sunulacaktır.

Cebu Pacific: Premium

Business Class yolcular Premium uçuşlarla birlikte Cebu Pacific'te uçabilmektedirler.

Koltuk Diz Mesafesi

Cebu Pacific'te Premium yolcu olarak uçtuğunuz zaman kullanılan uçağın kapsamında farklı mesafelere sahip olabilmektesiniz. Bu mesafe bazı uçaklarda 36 inç ölçüdeyken bazı uçaklarda 40 inç olarak belirlenmektedir.

Yiyecek, İçecek ve İkram

İkramlıklar farklı kategorilerde size sunulacaktır. Fincan erişte, cips ve bazı ikramlıklar ücretsizdir. Ayrıca içecek listelerinden ücretli olarak alabileceğiniz farklı içecek çeşitlerine yer verilmektedir.

 CIP Salonu / CIP Lounge

Cebu Pacific'in Premium uçuş yapan misafirleri için Plaza Premium Lounge seçeneğine yer verdiği görülmektedir. Bu salonlar ile gazete, dergi, Premium sınıf yemekler, çocuk alanı, internet gibi özelliklere sahip olabilmektesiniz.

Cebu Pacific Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

Yurt dışındaki 64 farklı rotanın seferlerini gerçekleştiren Cebu Pacific, uçtuğunuz mevki ne olursa olsun güvenli bir yolculuk yapmanızı sağlayacaktır. Bu nedenle Cebu Pacific'in uçuş seferlerini seçerek farklı rotalara gerçekleştireceğiniz tatillerinizde düşük maliyetli işlemler yapmış olursunuz.

Cebu Pacific Seferleri

Günlük gerçekleştirilen onlarca uçuş sayesinde, Cebu Pacific uçak seferleri haftanın her günü bulunabilmektedir. Seferlerin birçok popüler rotayı kapsaması, yurt dışı ve uluslararası uçuşlar gerçekleştirebileceğiniz anlamını taşımaktadır. Rotaları inceleyebilir ve tatil planlarınızı bu rotaların imkan tanıdığı bölgeler kapsamında yapabilirsiniz.

Cebu Pacific Rezervasyon

Biletall.com'un hesaplı fiyatlarıyla birlikte Cebu Pacific'in uçak biletleri oldukça uygun fiyatlara alınabilmektedir. Cebu Pacific firmasının kendisi düşük maliyetli bir havayolu olmasından ötürü, rezervasyonlarınız bütçenizi zorlamayacak bilet fiyatlarını içerecektir. Bu sayede yurt dışı gezilerinizi düşük maliyetler çerçevesinde gerçekleştirme imkanınız olacaktır.

Cebu Pacific Bilet Al

Cebu Pacific'in rotaları 64 farklı noktayı içermektedir. Biletall.com'da Cebu Pacific biletinizi erken dönem alırsanız, hesaplı bilet fiyatlarıyla her bütçeye uyan bir tatil planlayabilirsiniz. Ayrıca iş amaçlı yapılacak seferlerde de Cebu Pacific'i tercih edebilir ve Business Class uçuşların premium avantajlarıyla tanışabilirsiniz.

Cebu Pacific Bilet İptal/İade Prosedürü

Uçuş ücretinin tamamını Cebu Pacific'teki bilet iptalleri ile alabilmeniz söz konusu olmamaktadır. Bilet iptalinizi uçuştan 4 saat öncesine kadar gerçekleştirme hakkınız vardır, ancak yakın tarihli yapacağınız bilet iadelerinde tam ücreti alamazsınız. Bilet iadelerinizi en az 10 gün önceden yaptığınız zaman tam bir ödeme talebi oluşturabilmeniz mümkün olacaktır.

Cebu Pacific Diğer Önemli Bilgiler

Koltuk Özellikleri

Koltuk özellikleri hemen hemen her Cebu Pacific uçağında farklılık gösterebilmektedir. Ancak genişlikler 16.5-17 inç arasında bir ölçüye sahiptirler.

Bebek ve Çocuk Yolcular

8 günlükten küçük olan bebekler Cebu Pacific'te yolculuk için kabul edilmemektedir. Ayrıca 12 yaşından küçük yolcuların Cebu Pacific'te seyahatleri, Refakatçisiz Çocuk Yardım hizmetiyle ulaşım sağlayabileceklerdir. Bu hizmet Filipinler'de gerçekleşen uçuşlar için geçerlidir ve uluslararası uçuşlar konusunda refakatçisiz küçük yolcu kabulü yapılmamaktadır.

Hamile Yolcular

Bütün uçuşlarda anne adayları 34 hafta veya daha ileri hamilelikler için doktor sertifikası almalıdırlar. Seyahatten 10 gün öncesine kadar bu sertifika Cebu Pacific'e ulaştırılmalıdır. Ayrıca 1-33 haftalık hamileliklerde doktor sertifikasına gerek görülmemektedir.

Hasta ve Engelli Yolcular

Hasta veya engelli yolcular, doktorları tarafından yolculuk etmeye müsait olduklarına dair rapor sunarak Cebu Pacific'te uçabilmektedirler. Bu nedenle herhangi acil bir tıbbi müdahale gerektirmeyen yolcuların doktor sertifikası aracılığıyla seyahat etmeleri mümkündür.

Evcil Hayvanlar

Cebu Pacific'te evcil hayvan taşıyıcı kafesleri ekstra bagaj olarak değerlendirildiği için ekstra ücret ödemek durumundasınızdır. Aşıların tam olduğuna dair bir belge ve veteriner lisansı Cebu Pacific'e 10 gün önceden temin edilmelidir.

Seyahat Sigortası

Cebu Pacific'in uçuşlarında daha emniyetli bir seyahat tercih ederseniz, seyahat sigortası yaptırabilirsiniz. Ancak bu seyahat sigortasını yaptırmak zorunlu değildir.

Cebu Pacific Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Cebu Pacific kaç yılında kuruldu?

  1988 yılında kurulmuştur.
 • Cebu Pacific firma merkezi neresidir?

  Firma merkezi Pasay şehrindedir.
 • Cebu Pacific IATA kodu nedir?

  5J uluslar arası IATA kodudur.
 • Cebu Pacific çağrı merkezi numarası kaçtır?

  Çağrı merkezi numarası +63 (02) 802 70 00

Cebu Pacific Firması Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (49)
İyi (46)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%52
%48
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,5
95 Değerlendirme
H*** Ç***
20 Mart Çarşamba
herkes mutlaka denemeli bu firmayı
O*** U***
5 Haziran Çarşamba
ikramları çok güzeldi
C*** B***
18 Temmuz Perşembe
bu firma çok iyi
2
3
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com Cebu Pacific sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. Cebu Pacific Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 14.08.2020 04:32:52 )

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=73531
/ True
73531