1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!
"We go the extra smile."
Brussels Airlines

Brussels Airlines Brussels Airlines Uçak Bileti

Kuruluş Tarihi
2006
Firma Kısaltması
BEL
Firma Merkezi
Belçika
IATA Kodu
SN
Uçtuğu Şehir Sayısı
14
Çağrı Merkezi
+32 (2) 723 23 62
Uçak Sayısı
48
Ortalama Kullanıcı Puanı
4,7/5
Nasıl Oy Verilir? Oy Ver

Brussels Airlines Popüler Uçak Seferleri

Brüksel - Berlin
Uçak Bileti
07 Ağu 2020
Hamburg - Brüksel
Uçak Bileti
08 Ağu 2020
Kopenhag - Stockholm
Uçak Bileti
13 Ağu 2020
Prag - Porto
Uçak Bileti
26 Ağu 2020
Kopenhag - Moskova
Uçak Bileti
28 Ağu 2020
Prag - Milano
Uçak Bileti
26 Ağu 2020
Londra - Frankfurt
Uçak Bileti
08 Ağu 2020
Kopenhag - Floransa
Uçak Bileti
27 Ağu 2020
Viyana - Lyon
Uçak Bileti
14 Ağu 2020
Münih - Viyana
Uçak Bileti
31 Ağu 2020
Douala - Frankfurt
Uçak Bileti
15 Ağu 2020
Dakar - Bilbao
Uçak Bileti
08 Ağu 2020
Entebbe - Ankara
Uçak Bileti
19 Ağu 2020
Dakar - İstanbul
Uçak Bileti
22 Ağu 2020
Kinshasa - İstanbul
Uçak Bileti
22 Ağu 2020
Abidjan - İstanbul
Uçak Bileti
11 Ağu 2020
Douala - İstanbul
Uçak Bileti
09 Ağu 2020
Marsilya - Diyarbakır
Uçak Bileti
16 Ağu 2020
Cotonou - İstanbul
Uçak Bileti
27 Ağu 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Brussels Airlines Hakkında

Brussels Airlines’in hizmet vermeye başladığı tarih 2002 senesine dayanmaktadır. Toplamda 40 şirketten oluşmakta olan grupların SN şirketleri üzerinden ortaklık kurulması ve SN Airholding’in ana şirketinin yaptığı bir havayolu şirketi olarak kurulmuştur. Brussels Airlines’in kurulma amaçlarının ise Sabena’nın görevden alınmasına bağlı olarak Avrupa’nın başkenti olan Brüksel’de güvenli bir hava sahasının oluşturulmasının sağlanmasıdır.

Brussels Airlines firması, 15 Eylül 2008 senesinde Lofthansa Group bünyesinde Belçikalı havayolu firmasının hisselerini satın aldığını açıklamıştır. Ayrıca 9 Aralık 2009 senesinden beridir Brussels Airlines firması, Star Alliance’nin resmi bir üyesi olarak faaliyetlerini kaliteli bir hizmet çatısı altında sürdürmektedir. Belçikalı havayolu şirketi olarak tanıtılan Brussels Airlines firması, 50 adet uçağı ve 3500’den fazla çalışanı ile etkin bir hizmeti sağlayarak müşterilerine hizmet vermediğini açıklar. Ayrıca 90 farklı ülke üzerinde etkinliğini sağlayarak uçuş hizmetlerini profesyonel olarak verdiği görülmektedir.

Brussels Airlines Online Check - in

Brussels Airlines, müşterilerine kalkıştan önce online check-in işlemlerini yapabilmeleri adına özel bir çaba harcar. Bilgisayarlarınız, cep telefonlarınız üzerinden kolay bir şekilde online check-in yapma imkanı verilmektedir. Kalkıştan 1 saat öncesine kadar check-in yapmanız tavsiye edilmektedir. Ayrıca kalkıştan 24 saat içerisinde başlayan bu işlemlerinizi son 1 saate kadar yaparak ihtiyacınız olan seçimleri yapabilirsiniz. Böylece pratik ve kolay bir şekilde sıra beklemeden online olarak ihtiyacınız olan uçuşa ilişkin online check-in işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca ülkelere göre yapılan uçuşlarda check-in süreleri değişmektedir. Avrupa Uçak Biletleri için kalkıştan 40 dakika öncesine kadar check-in işlemlerinin yapılması da gerekiyor. Farklı ülkelere göre süreler değişmektedir.

 • Online Check in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

Sizlere Brussels Airlines firması, koltuk seçimi yapmanızı online check-in hizmeti ile mümkün kılar. Bilgisayarlar ya da mobil cihazlarınız üzerinden her zaman kontrol etme imkanı da vermektedir. Uçaktaki koltuk seçimlerinizi yapabilir ve biniş kartlarınızı ise evde yazdırarak uçuş için son derece hazır olabilirsiniz.

Brussels Airlines Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

 1. Brussels Airlines, dünya üzerinde geniş bir hizmeti sağlama ve müşterilerini memnun etme çabası içerisinde temel nitelikleri en üst düzeyde verdiğini açıklamaktadır. Ayrıca 80 yıllık Belçika havacılık deneyimi ile desteklendiği vurgulanan bir şirket olarak kaliteli uçuş konusunda neden tercih edilmesi gerektiğinin altı çizilmektedir.
 2. Brussels Airlines 50 adetten oluşan uçak filosu ve binlerce çalışanı ile profesyonel bir uçuş deneyiminin ne olduğunu ince ayrıntısına kadar göstermektedir.
 3. 3500’ü aşkın personelin Brussels Airlines şirketi üzerinden hizmeti sizler için sunması etkili bir deneyim olmaktadır. Uçuş öncesi ve sonrası aşamalarına kadar sizlerin en iyi şekilde memnuiyetiniz sağlamanız adına özel bir çaba yürütülmektedir.
 4. Brussels Airlines her zaman sahip olduğu uçuş deneyimini sizlere göstermek adına yoğun çaba harcamaktadır. Her bir yolcu sınıfı için sağladıkları avantajlar, size iyi ki Brussels Airlines firmasını tercih etmişim dedirten başka bir özelliği de ön plana koyuyor.
 5. Paranızı çok fazla harcamadan uygun fiyatlı bilet satışlarını, eğer ki uçuş tarihinden önce erken tarihli alırsanız, iyi bir kar elde edebilirsiniz. Çünkü satışı yapılan erken tarihli biletler sizlere indirilmiş fiyatlar üzerinden sunulmaktadır. Böylece Brussels Airlines ile hem Brüksel üzerinde hem de dünyanın çeşitli ülkelerine uçuş için biletlerinizi iyi fiyat ile satın alabilirsiniz.
 6. Brussels Airlines ayrıca müşterilerine kaliteli bir yiyecek ve içecek ikramlarını esirgemeden en iyi olanaklar ile sunar.
 7. Brüksel dahil olmak üzere, Avrupa ve Afrika destinasyonuna uçuş imkanlarına sahip olan firma, uzun mesafeli uçuşları sağlayan modern uçaklarıyla sizlere hizmet vermektedir.

Brussels Airlines Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

 • Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

 Airlines, bagajların taşıma konularını ve ücretsiz hakları üzerinde bir takım hususları ifade etmiştir.

Bagaj: Kontrol edilen bagajlar için bir takım sınırlamalar mevcuttur. Ücretsiz bagaj hakları bagajın cepleri, jantları ve sapları dahil olmak üzere 32 kg fazla olmamalıdır. Ayrıca 158 cm ölçeğinde olması gerekmektedir. Eğer ki bagajların 32 kg geçmesi durumunda bagaj olarak kabul edilmez ve kargo olarak kabul edilir.

Kabin/El Bagajı: Bu hususta kabin ve el bagajları için belirtilen 1 adet bagajların ağırlığı 12 kg olmalıdır. Ücretsiz bir biçimde bu kurallara dahil olmak üzere kabinlere bagajlarınızı koyma imkanı sağlanmaktadır. Ayrıca mutlaka check-in masaları üzerinde gerekli kontrolleri yapmayı da unutmamalısınız. Kişisel eşyalarınız varsa Brussels Airlines sizlere, el çantası, dizüstü bilgisayar çantası, evrak ya da kamera çantalarınızı yanınızda taşınabilme imkanını sağlamaktadır. Ayrıca bu tür çantaların önceki koltuğun altına mutlaka sığar şekilde olması talep edilir.

 • Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

Yurtiçi: Bagajlar için ödenen ek miktarlar tamamen gidilecek bölgelere göre değişmektedir. Genelde ek bagajlar için talep edilen miktarlar 15€ ile 30€ arasında değişmektedir.

Yurtdışı: İtalya, ABD, Fransa, Finlandiya, Avustralya ve diğer ülkelere göre fazla bagaj ücretleri talep edilmektedir. Yapılan uçuşlarda gidilecek ülkelere göre fazla bagaj için ödenecek miktarlar değişmektedir.

 • Kayıp, Hasarlı, Eksik Ve Geç Teslim Edilen Bagaj

Brussels Airlines, geciken bagajlara ilişkin olarak özür dilediklerini açıklar. Mümkün olan en kısa süre içerisinde ise geri verebilmek adına ellerinden gelen her şeyi yaptıklarını da ifade etmektedirler. Bunun için mutlaka kayıp bagajlarını ya da geciken bagajları Kayıp Eşya bürosuna bildirmeniz talep edilmektedir. Gerekli talimatın yapılmasının ardından hızlı bir şekilde bagajlarınızın bulunması ya da diğer sıkıntıların giderilmesi adına çalışmaları gerçekleştirdiklerini de ifade ederler. Ayrıca çoğu bagajları ortalama 24 saat içerisinde genelde bulduklarını da açıklamaktadırlar.

 • Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

Bagajlarda taşınması kısıtlanmış olan bir takım maddeler bulunmaktadır. Bunlar, Korozivler, bulaşıcı maddeler, patlayıcılar, manyetize malzemeler, yanıcı ürünler, zehirli maddeler, oksitleyici maddeler, kendinden dengeleyici cihazlar, elektronik sigara, yedek lityum piller ve batarya güç paketi gibi ürünler dahil olmaktadır.

Brussels Airlines Yiyecek, İçecek ve İkram

 • Economy Sınıfı İkramlar

Brussels Airlines firması sizler için hem Brüksel içi dahil olmak üzere hem de dünyanın çeşitli ülkelerine yapılan uçuşlara ilişkin kapsamlı bir hizmet anlayışına sahiptir. Sizlere çeşitli ikramları sağlayarak uçuş deneyiminizi en iyi şekilde yerine getirmekte oldukları görülmektedir.

 • Business Sınıfı İkramlar

Brussels Airlines sizlere yine her biri farklı lezzette olan çeşitli ikramları sunar. Aperatif olarak çeşitli ikramlar yolculuk sırasında sizlere en iyi aşçılar tarafından daha önceden hazırlanarak sunulmaktadır.

 • Özel Yemek Servisi

Brussels Airlines şirketi, özel yemek siparişi alır ve size yolculuk öncesinde bunu belirtmenizi talep eder. Sağlığınıza, bebek ya da çocuklarınıza göre yemek siparişlerinizi verebilme olanağını kaliteli hizmet anlayışı ile sizlere sunmaktadır.

Brussels Airlines: Business Class

 • Koltuk Diz Mesafesi

Uçakta üstün konfor isteyenler için masaj fonksiyonu bulunan ve kolay entegre edilebilir koltuklar düzenlenir. Ayrıca ayarlanabilen lomber yastık ile düz yatak olabilen koltuklar, sizlere yumuşak polar bir battaniye ile desteklenerek sizler üst düzey bir rahatlık sağlanmaktadır.

 • Yiyecek, İçecek ve İkram

Business Class’a yakışır bir şekilde sizlere en iyi lezzetler sunulur. Bunun için işini gerçekten iyi yapan aşçılar bu konuda sizlere güzel bir şekilde damak tadınıza etki etmektedirler.

Brussels Airlines: Economy Max Filex – More Sonetor

Brussels Airlines üzerinde Economy Max Flex ve Miles More Senator ile Hon Circle üyeleri, biletlerini ücretsiz olarak seçebilme olanağına sahiptirler. Ekonomi kabinlerinde koltukların ayarlanabilmesi ve ergonomik olmasıyla da ön plana çıkmaktadır. Eğer ki bu üyelikleriniz yoksa ekonomi standart olan bu koltuk seçimleri için 25€ ödemeniz gerekmektedir.

Brussels Airlines Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

 • Brussels Airlines Seferleri: Dünya üzerinde pek çok ülkeye seferleri olan Brussels Airlines firması, kaliteli bir uçuş deneyimini her gün vererek, müşteri memnuiyeti adına çalışmaktadır.
 • Brussels Airlines Rezervasyon: Brussels Airlines için satın alınmak istenilen biletleri Biletall.com üzerinden kolay bir şekilde alarak uçuşlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.
 • Brussels Airlines Bilet Al: Online olarak bilet satın alma işlemlerinizi ekonomik fiyat alternatifleriyle gerçekleştirebilirsiniz.

Brussels Airlines Bilet İptal/İade Prosedürü

Brussels Airlines bilet iade ve iptalleri konusunda biletin satın alındığı aracı kurum ile irtibat kurulmasını talep eder. Yani Biletall.com sitesi üzerinden alınan biletlerin iade ve diğer işlemlerini yapmak için siteye giriş yapılması gerekiyor. Böylece gerekli iletişim kurulması halinde işlemler onaylanacaktır. Geri ödeme talep edildikten sonra bilet artık geçerli olmayacağı da aktarılır. Ayrıca eğer ki Brussels Airlines’in web formu kullanılarak geri ödeme talepleri için 20€, diğer tüm kanallar üzerinden talep edilen geri ödeme talepleri için 40€ bir ücretin kesildiği de aktarılmaktadır.

Brussels Airlines Diğer Önemli Bilgiler

 • Koltuk Özellikleri

Koltuklar ayarlanabilen ergonomik bir yapıya sahiptir. Ayrıca yastık ve battaniyelerin verilmesinin yanı sıra yatak haline getirilmesine kadar, konforlu bir yolculuk tüm müşteriler adına en iyi kalitede verilir.

 • Bebek ve Çocuk Yolcular

Bebekler (2 yaşından küçük çocuk) ebeveynlerinin kucağında seyahat edebilmektedirler. Bu yüzden bebek için ayrıca bir koltuk seçilmesine gerek yoktur. Her yetişkin adına 1 bebek kabul edilmektedir. Ayrıca bebek durumu yaşı geçiyorsa o zaman bebek için ayrıca bir koltuk satın alınması gerektiği ifade edilir.

 • Hamile Yolcular

Hamile bayanlar için bebeğin ve annenin risk durumları ve doğumun ne denli tetiklenebileceği ihtimallerine karşı doktor raporu talep edilmektedir.

 • Hasta ve Engelli Yolcular

Engelli yolcular ya da hastalar için uçuştan önce ve sonrasında gerekli refakat hizmetleri Brussels Airlines personelleri tarafından sağlanır. Fakat gerekli durumlarda refakatçi talep edilebilmektedir. Mutlaka hasta ve engelli yolcular için uçuştan önce Brussels Airlines temsilcilerine gerekli bildirimler yapılmalıdır.

 • Evcil Hayvanlar

Kabinlerde evcil hayvanlar ile seyahat edilmesi durumu müsaittik durumuna bağlıdır. Bu yüzden rezervasyon sırasında ön bildirim yapılması talep edilir. Ayrıca satın alma işlemlerinin de olduğu aktarılır. Küçük evcil hayvanların 8 kg hafif kedi ile köpek olması durumu vardır. Ayrıca yolcu önündeki koltuk altına mutlaka sığacak bir şekilde hayvan çantasının kullanılması da istenen koşullar arasındadır.

Brussels Airlines Ucuz Uçak Bileti İçin Seferler ve Bilet Fiyatları

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Brüksel - Berlin 842,28 TL 1 Saat 20 Dakika
Hamburg - Brüksel 910,64 TL 1 Saat 10 Dakika
Kopenhag - Stockholm 924,33 TL 4 Saat 50 Dakika
Prag - Porto 970,57 TL 21 Saat 35 Dakika
Kopenhag - Moskova 974,02 TL 16 Saat 5 Dakika
Prag - Milano 990,57 TL 16 Saat 25 Dakika
Kopenhag - Floransa 1.040,26 TL 20 Saat 30 Dakika
Viyana - Lyon 1.072,21 TL 16 Saat 40 Dakika
Münih - Viyana 1.365,67 TL 5 Saat 5 Dakika
Douala - Frankfurt 3.185,65 TL 12 Saat 30 Dakika

Brussels Airlines Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Brussels Airlines uçak bileti ne kadar?

  Brussels Airlines firmasının popüler seferlerinden en ucuzu Brüksel - Berlin olup, bilet fiyatı 842,28 TL'dir.
 • Brussels Airlines kaç yılında kuruldu?

  2006 yılında kurulmuştur.
 • Brussels Airlines firma merkezi neresidir?

  Firma merkezi Belçika şehrindedir.
 • Brussels Airlines IATA kodu nedir?

  SN uluslar arası IATA kodudur.
 • Brussels Airlines çağrı merkezi numarası kaçtır?

  Çağrı merkezi numarası +32 (2) 723 23 62

Brussels Airlines Firması Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (61)
İyi (30)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%67
%33
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,7
91 Değerlendirme
S*** B***
6 Ekim Cumartesi
Ben şahsen koridorlar dışında başka bir rahatsızlık göremedim.
Ş*** Ö***
30 Eylül Pazar
Yolculukları severim fakat koltuklar biraz daha rahat olabilirdi
M*** A***
14 Eylül Cuma
Firma gerçekten kaliteli hizmet sağlıyor içecekleri düzenleseler daha güzel olacak
A*** F*** Y***
26 Ağustos Pazar
Ben şahsen memnun kaldım aradığımı buldum diyebilirim, neden memnun kalmıyor insanlar anlamıyorum
A*** B*** T***
12 Ağustos Pazar
İlk defa sevgilimin yanına giderken kullandım gayet güzeldi klima biraz düşük gibiydi.
2
26
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com Brussels Airlines sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. Brussels Airlines Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 7.08.2020 10:11:00 )

Entebbe, (EBB)
EBB
UG
Ankara, (ESB)
ESB
TR

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=57800
/ True
57800