1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
Yeni bir şey deneyin Tekrar Dene

Brussels Airlines Brussels Airlines
Uçak Bileti

"We go the extra smile."
Kuruluş Tarihi
2006
Firma Merkezi
Belçika
Firma Kısaltması
BEL
IATA Kodu
SN
Uçak Sayısı
48
Uçtuğu Şehir Sayısı
15
Çağrı Merkezi
Ort. Kullanıcı Puanı
4,8/5
Brussels Airlines

Brussels Airlines Popüler Uçak Seferleri

Marsilya - Berlin
Uçak Bileti
18 Kas 2019
Kiev - Münih
Uçak Bileti
11 Kas 2019
Londra - Frankfurt
Uçak Bileti
28 Eki 2019
Venedik - Marsilya
Uçak Bileti
14 Kas 2019
Budapeşte - Londra
Uçak Bileti
22 Eki 2019
Münih - Barselona
Uçak Bileti
31 Eki 2019
Prag - Krakow
Uçak Bileti
23 Eki 2019
Londra - Budapeşte
Uçak Bileti
27 Eki 2019
Milano - Berlin
Uçak Bileti
27 Eki 2019
Münih - Londra
Uçak Bileti
27 Eki 2019
Zürih - Berlin
Uçak Bileti
25 Eki 2019
Berlin - Napoli
Uçak Bileti
24 Eki 2019
Barselona - Amsterdam
Uçak Bileti
25 Eki 2019
Porto - Marsilya
Uçak Bileti
02 Kas 2019
Kiev - Dakar
Uçak Bileti
03 Kas 2019
Accra - Zürih
Uçak Bileti
01 Kas 2019
Banjul - Barselona
Uçak Bileti
31 Eki 2019
Douala - Amsterdam
Uçak Bileti
21 Eki 2019
Banjul - İstanbul
Uçak Bileti
21 Eki 2019
Douala - Ankara
Uçak Bileti
13 Kas 2019
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Brussels Airlines Hakkında

Brussels Airlines’in hizmet vermeye başladığı tarih 2002 senesine dayanmaktadır. Toplamda 40 şirketten oluşmakta olan grupların SN şirketleri üzerinden ortaklık kurulması ve SN Airholding’in ana şirketinin yaptığı bir havayolu şirketi olarak kurulmuştur. Brussels Airlines’in kurulma amaçlarının ise Sabena’nın görevden alınmasına bağlı olarak Avrupa’nın başkenti olan Brüksel’de güvenli bir hava sahasının oluşturulmasının sağlanmasıdır.

Brussels Airlines firması, 15 Eylül 2008 senesinde Lofthansa Group bünyesinde Belçikalı havayolu firmasının hisselerini satın aldığını açıklamıştır. Ayrıca 9 Aralık 2009 senesinden beridir Brussels Airlines firması, Star Alliance’nin resmi bir üyesi olarak faaliyetlerini kaliteli bir hizmet çatısı altında sürdürmektedir. Belçikalı havayolu şirketi olarak tanıtılan Brussels Airlines firması, 50 adet uçağı ve 3500’den fazla çalışanı ile etkin bir hizmeti sağlayarak müşterilerine hizmet vermediğini açıklar. Ayrıca 90 farklı ülke üzerinde etkinliğini sağlayarak uçuş hizmetlerini profesyonel olarak verdiği görülmektedir.

Brussels Airlines Online Check - in

Brussels Airlines, müşterilerine kalkıştan önce online check-in işlemlerini yapabilmeleri adına özel bir çaba harcar. Bilgisayarlarınız, cep telefonlarınız üzerinden kolay bir şekilde online check-in yapma imkanı verilmektedir. Kalkıştan 1 saat öncesine kadar check-in yapmanız tavsiye edilmektedir. Ayrıca kalkıştan 24 saat içerisinde başlayan bu işlemlerinizi son 1 saate kadar yaparak ihtiyacınız olan seçimleri yapabilirsiniz. Böylece pratik ve kolay bir şekilde sıra beklemeden online olarak ihtiyacınız olan uçuşa ilişkin online check-in işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca ülkelere göre yapılan uçuşlarda check-in süreleri değişmektedir. Avrupa Uçak Biletleri için kalkıştan 40 dakika öncesine kadar check-in işlemlerinin yapılması da gerekiyor. Farklı ülkelere göre süreler değişmektedir.

 • Online Check in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

Sizlere Brussels Airlines firması, koltuk seçimi yapmanızı online check-in hizmeti ile mümkün kılar. Bilgisayarlar ya da mobil cihazlarınız üzerinden her zaman kontrol etme imkanı da vermektedir. Uçaktaki koltuk seçimlerinizi yapabilir ve biniş kartlarınızı ise evde yazdırarak uçuş için son derece hazır olabilirsiniz.

Brussels Airlines Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

 1. Brussels Airlines, dünya üzerinde geniş bir hizmeti sağlama ve müşterilerini memnun etme çabası içerisinde temel nitelikleri en üst düzeyde verdiğini açıklamaktadır. Ayrıca 80 yıllık Belçika havacılık deneyimi ile desteklendiği vurgulanan bir şirket olarak kaliteli uçuş konusunda neden tercih edilmesi gerektiğinin altı çizilmektedir.
 2. Brussels Airlines 50 adetten oluşan uçak filosu ve binlerce çalışanı ile profesyonel bir uçuş deneyiminin ne olduğunu ince ayrıntısına kadar göstermektedir.
 3. 3500’ü aşkın personelin Brussels Airlines şirketi üzerinden hizmeti sizler için sunması etkili bir deneyim olmaktadır. Uçuş öncesi ve sonrası aşamalarına kadar sizlerin en iyi şekilde memnuiyetiniz sağlamanız adına özel bir çaba yürütülmektedir.
 4. Brussels Airlines her zaman sahip olduğu uçuş deneyimini sizlere göstermek adına yoğun çaba harcamaktadır. Her bir yolcu sınıfı için sağladıkları avantajlar, size iyi ki Brussels Airlines firmasını tercih etmişim dedirten başka bir özelliği de ön plana koyuyor.
 5. Paranızı çok fazla harcamadan uygun fiyatlı bilet satışlarını, eğer ki uçuş tarihinden önce erken tarihli alırsanız, iyi bir kar elde edebilirsiniz. Çünkü satışı yapılan erken tarihli biletler sizlere indirilmiş fiyatlar üzerinden sunulmaktadır. Böylece Brussels Airlines ile hem Brüksel üzerinde hem de dünyanın çeşitli ülkelerine uçuş için biletlerinizi iyi fiyat ile satın alabilirsiniz.
 6. Brussels Airlines ayrıca müşterilerine kaliteli bir yiyecek ve içecek ikramlarını esirgemeden en iyi olanaklar ile sunar.
 7. Brüksel dahil olmak üzere, Avrupa ve Afrika destinasyonuna uçuş imkanlarına sahip olan firma, uzun mesafeli uçuşları sağlayan modern uçaklarıyla sizlere hizmet vermektedir.

Brussels Airlines Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

 • Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

 Airlines, bagajların taşıma konularını ve ücretsiz hakları üzerinde bir takım hususları ifade etmiştir.

Bagaj: Kontrol edilen bagajlar için bir takım sınırlamalar mevcuttur. Ücretsiz bagaj hakları bagajın cepleri, jantları ve sapları dahil olmak üzere 32 kg fazla olmamalıdır. Ayrıca 158 cm ölçeğinde olması gerekmektedir. Eğer ki bagajların 32 kg geçmesi durumunda bagaj olarak kabul edilmez ve kargo olarak kabul edilir.

Kabin/El Bagajı: Bu hususta kabin ve el bagajları için belirtilen 1 adet bagajların ağırlığı 12 kg olmalıdır. Ücretsiz bir biçimde bu kurallara dahil olmak üzere kabinlere bagajlarınızı koyma imkanı sağlanmaktadır. Ayrıca mutlaka check-in masaları üzerinde gerekli kontrolleri yapmayı da unutmamalısınız. Kişisel eşyalarınız varsa Brussels Airlines sizlere, el çantası, dizüstü bilgisayar çantası, evrak ya da kamera çantalarınızı yanınızda taşınabilme imkanını sağlamaktadır. Ayrıca bu tür çantaların önceki koltuğun altına mutlaka sığar şekilde olması talep edilir.

 • Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

Yurtiçi: Bagajlar için ödenen ek miktarlar tamamen gidilecek bölgelere göre değişmektedir. Genelde ek bagajlar için talep edilen miktarlar 15€ ile 30€ arasında değişmektedir.

Yurtdışı: İtalya, ABD, Fransa, Finlandiya, Avustralya ve diğer ülkelere göre fazla bagaj ücretleri talep edilmektedir. Yapılan uçuşlarda gidilecek ülkelere göre fazla bagaj için ödenecek miktarlar değişmektedir.

 • Kayıp, Hasarlı, Eksik Ve Geç Teslim Edilen Bagaj

Brussels Airlines, geciken bagajlara ilişkin olarak özür dilediklerini açıklar. Mümkün olan en kısa süre içerisinde ise geri verebilmek adına ellerinden gelen her şeyi yaptıklarını da ifade etmektedirler. Bunun için mutlaka kayıp bagajlarını ya da geciken bagajları Kayıp Eşya bürosuna bildirmeniz talep edilmektedir. Gerekli talimatın yapılmasının ardından hızlı bir şekilde bagajlarınızın bulunması ya da diğer sıkıntıların giderilmesi adına çalışmaları gerçekleştirdiklerini de ifade ederler. Ayrıca çoğu bagajları ortalama 24 saat içerisinde genelde bulduklarını da açıklamaktadırlar.

 • Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

Bagajlarda taşınması kısıtlanmış olan bir takım maddeler bulunmaktadır. Bunlar, Korozivler, bulaşıcı maddeler, patlayıcılar, manyetize malzemeler, yanıcı ürünler, zehirli maddeler, oksitleyici maddeler, kendinden dengeleyici cihazlar, elektronik sigara, yedek lityum piller ve batarya güç paketi gibi ürünler dahil olmaktadır.

Brussels Airlines Yiyecek, İçecek ve İkram

 • Economy Sınıfı İkramlar

Brussels Airlines firması sizler için hem Brüksel içi dahil olmak üzere hem de dünyanın çeşitli ülkelerine yapılan uçuşlara ilişkin kapsamlı bir hizmet anlayışına sahiptir. Sizlere çeşitli ikramları sağlayarak uçuş deneyiminizi en iyi şekilde yerine getirmekte oldukları görülmektedir.

 • Business Sınıfı İkramlar

Brussels Airlines sizlere yine her biri farklı lezzette olan çeşitli ikramları sunar. Aperatif olarak çeşitli ikramlar yolculuk sırasında sizlere en iyi aşçılar tarafından daha önceden hazırlanarak sunulmaktadır.

 • Özel Yemek Servisi

Brussels Airlines şirketi, özel yemek siparişi alır ve size yolculuk öncesinde bunu belirtmenizi talep eder. Sağlığınıza, bebek ya da çocuklarınıza göre yemek siparişlerinizi verebilme olanağını kaliteli hizmet anlayışı ile sizlere sunmaktadır.

Brussels Airlines: Business Class

 • Koltuk Diz Mesafesi

Uçakta üstün konfor isteyenler için masaj fonksiyonu bulunan ve kolay entegre edilebilir koltuklar düzenlenir. Ayrıca ayarlanabilen lomber yastık ile düz yatak olabilen koltuklar, sizlere yumuşak polar bir battaniye ile desteklenerek sizler üst düzey bir rahatlık sağlanmaktadır.

 • Yiyecek, İçecek ve İkram

Business Class’a yakışır bir şekilde sizlere en iyi lezzetler sunulur. Bunun için işini gerçekten iyi yapan aşçılar bu konuda sizlere güzel bir şekilde damak tadınıza etki etmektedirler.

Brussels Airlines: Economy Max Filex – More Sonetor

Brussels Airlines üzerinde Economy Max Flex ve Miles More Senator ile Hon Circle üyeleri, biletlerini ücretsiz olarak seçebilme olanağına sahiptirler. Ekonomi kabinlerinde koltukların ayarlanabilmesi ve ergonomik olmasıyla da ön plana çıkmaktadır. Eğer ki bu üyelikleriniz yoksa ekonomi standart olan bu koltuk seçimleri için 25€ ödemeniz gerekmektedir.

Brussels Airlines Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

 • Brussels Airlines Seferleri: Dünya üzerinde pek çok ülkeye seferleri olan Brussels Airlines firması, kaliteli bir uçuş deneyimini her gün vererek, müşteri memnuiyeti adına çalışmaktadır.
 • Brussels Airlines Rezervasyon: Brussels Airlines için satın alınmak istenilen biletleri Biletall.com üzerinden kolay bir şekilde alarak uçuşlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.
 • Brussels Airlines Bilet Al: Online olarak bilet satın alma işlemlerinizi ekonomik fiyat alternatifleriyle gerçekleştirebilirsiniz.

Brussels Airlines Bilet İptal/İade Prosedürü

Brussels Airlines bilet iade ve iptalleri konusunda biletin satın alındığı aracı kurum ile irtibat kurulmasını talep eder. Yani Biletall.com sitesi üzerinden alınan biletlerin iade ve diğer işlemlerini yapmak için siteye giriş yapılması gerekiyor. Böylece gerekli iletişim kurulması halinde işlemler onaylanacaktır. Geri ödeme talep edildikten sonra bilet artık geçerli olmayacağı da aktarılır. Ayrıca eğer ki Brussels Airlines’in web formu kullanılarak geri ödeme talepleri için 20€, diğer tüm kanallar üzerinden talep edilen geri ödeme talepleri için 40€ bir ücretin kesildiği de aktarılmaktadır.

Brussels Airlines Diğer Önemli Bilgiler

 • Koltuk Özellikleri

Koltuklar ayarlanabilen ergonomik bir yapıya sahiptir. Ayrıca yastık ve battaniyelerin verilmesinin yanı sıra yatak haline getirilmesine kadar, konforlu bir yolculuk tüm müşteriler adına en iyi kalitede verilir.

 • Bebek ve Çocuk Yolcular

Bebekler (2 yaşından küçük çocuk) ebeveynlerinin kucağında seyahat edebilmektedirler. Bu yüzden bebek için ayrıca bir koltuk seçilmesine gerek yoktur. Her yetişkin adına 1 bebek kabul edilmektedir. Ayrıca bebek durumu yaşı geçiyorsa o zaman bebek için ayrıca bir koltuk satın alınması gerektiği ifade edilir.

 • Hamile Yolcular

Hamile bayanlar için bebeğin ve annenin risk durumları ve doğumun ne denli tetiklenebileceği ihtimallerine karşı doktor raporu talep edilmektedir.

 • Hasta ve Engelli Yolcular

Engelli yolcular ya da hastalar için uçuştan önce ve sonrasında gerekli refakat hizmetleri Brussels Airlines personelleri tarafından sağlanır. Fakat gerekli durumlarda refakatçi talep edilebilmektedir. Mutlaka hasta ve engelli yolcular için uçuştan önce Brussels Airlines temsilcilerine gerekli bildirimler yapılmalıdır.

 • Evcil Hayvanlar

Kabinlerde evcil hayvanlar ile seyahat edilmesi durumu müsaittik durumuna bağlıdır. Bu yüzden rezervasyon sırasında ön bildirim yapılması talep edilir. Ayrıca satın alma işlemlerinin de olduğu aktarılır. Küçük evcil hayvanların 8 kg hafif kedi ile köpek olması durumu vardır. Ayrıca yolcu önündeki koltuk altına mutlaka sığacak bir şekilde hayvan çantasının kullanılması da istenen koşullar arasındadır.

Brussels Airlines Ucuz Uçak Bileti İçin Seferler ve Bilet Fiyatları

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Marsilya - Berlin 706,02 TL 5 Saat 20 Dakika
Kiev - Münih 724,93 TL 5 Saat 15 Dakika
Venedik - Marsilya 761,74 TL 5 Saat 5 Dakika
Münih - Barselona 832,14 TL 4 Saat 15 Dakika
Prag - Krakow 850,23 TL 6 Saat 50 Dakika
Milano - Berlin 908,17 TL 25 Saat 10 Dakika
Münih - Londra 947,12 TL 10 Saat 55 Dakika
Zürih - Berlin 970,13 TL 25 Saat 10 Dakika
Porto - Marsilya 1.823,38 TL 28 Saat 45 Dakika
Kiev - Dakar 2.013,25 TL 24 Saat 10 Dakika

Brussels Airlines İle Seyahat Eden Yolcularımızın Yorumları

Çok İyi (19)
İyi (4)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%83
%17
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,8
23 Değerlendirme
B*** Ö***
1 Aralık Cumartesi
Hizmetler güzel fiyatlar gereksiz pahalı
B*** K***
28 Kasım Çarşamba
Güzel bir yolculuk oldu biz memnun kaldık
2
23
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com Brussels Airlines sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. Brussels Airlines Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 21.10.2019 14:18:46 )

Kiev, (Tümü)
IEVT
UA
Dakar, (Tümü)
DKRT
SN

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=25249
/
25249