1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!
"We don't just fly there, we live there"

Bahamasair Bahamasair Uçak Bileti

Kuruluş Tarihi
1973
Firma Kısaltması
BHS
Firma Merkezi
Nassau
IATA Kodu
UP
Çağrı Merkezi
+1 242 702 41 40
Uçak Sayısı
8
Firma Yorum Sayısı
3
Ortalama Kullanıcı Puanı
4,9/5
Nasıl Oy Verilir? Oy Ver

Bahamasair Hakkında

Bahamalar'ın Nassau adı verilen bölgesinde kurulan Bahamasair, yerli ve bölgesel hedeflere gerçekleştirdiği uçuşları ile tanınmaktadır. Karayipler ve ABD üzerine yapılan uçuşlar, Lynden Pindling Uluslararası Havalimanı merkezinden gerçekleştirilmektedir. Firmanın kuruluşu 1973 senesine dayanmaktadır ve aynı yıl içerisinde uçuş operasyonlarını başlatmıştır. Toplamda 32 rotayı kapsayan ortalama bir ağı bulunmaktadır.

Bahamasair uçak bileti ile yerli ya da bölgesel uçuşlar bulabilmeniz mümkün olabilmektedir. Küçük bir uçak filosuna sahip olmasına karşın, kapsadığı destinasyonların sayısı 32'dir. Bu da günlük olarak firmanın biletlerinin sürekli olarak satışa çıkabildiği anlamını taşımaktadır. Bahamasair'a bilet almak isteyen misafirler, bu nedenle hemen hemen her gün bilet bulabileceklerdir.

Yeni bir teknolojiyi kullanan Boeing ve ATR uçaklarının sayesinde, Bahamasair'la güven içerisinde uçarsınız. 14 yerel destinasyonun haricinde Dominik Cumhuriyeti, Küba, Tobago, Trinidad, Caicos ve Turks Adaları'nı içeren bir bölgesel ağı bulunmaktadır. Ayrıca ABD'de dört varış noktasına sahiptir. Uçakların tamamı Economy Class olarak yapılandırıldığından, eşitlik ilkesine yer verildiği gözlemlenmektedir. Bahamasair sizi eşsiz tatil beldelerine götürmektedir ve bunu yaparken de uygun fiyatlara yer vermektedir.

Bahamalar'a yapılacak eşsiz bir gezinin başlangıcını rahat bir seyahat ile sağlamak için Bahamasair'ı tercih edebilirsiniz. Bahamasair uçak bileti rezervasyon ile biletinizi, yaz dönemlerinde eğlence turizmi odaklı olan bu bölgelere yapmak için Biletall.com'dan şimdi biletinizi ayırtabilirsiniz. Erken ayırtılan biletlerin size hesaplı seçenekleri tanıması, biletinizi hesaplı fiyatlarla alabileceğiniz anlamını taşımaktadır.

Bahamasair en ucuz uçak bileti ile seferlere katıldığınız zaman tek bir Economy Class kabininin Bahamasair'da bulunduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle bilet ayırtma işlemleri sırasında sadece Economy Class bünyesinde yolculuk yapabileceğinizi görüntüleyebileceksiniz. Bahamasair'ın sağladığı biletler, 8 uçağın da Economy Class olarak tasarlanmasından ötürü tek bir mevkiye yer veriyor. Yani hiçbir müşterinin Bahamasair'da Business Class uçuşu bulamaması durumu bulunmaktadır. Fakat eşitlik ilkesiyle birlikte oldukça konforlu bir uçuşa sahip olabilmektesiniz.

Bahamasair Online Check - in

Bahamasair'da destinasyonlara göre check in saatleri farklılık göstermektedir. Bahamasair uçak bileti fiyatları ile eğer uçuşunuz Bahamalar'da ise, bu durumda kalkıştan en az 2 saat öncesine kadar check in yaptırmanız gerekecektir. Uluslararası uçuşlar için şartların düzenlenmesi adına 2 saat önceden havalimanında hazır bulunmanız önerilmektedir. Ayrılmadan 2 saat öncesinde yaptıracağınız check in işlemleriyle birlikte hem bagaj kontrolünüzü gerçekleştirmiş olursunuz hem de koltuk seçebilirsiniz. Online olarak da bu check in işlemlerinizi yaptırmanız mümkün olmaktadır.

 Online Check in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

Bahamasair'da online check in işlemlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca havalimanlarındaki kontuarlarda check in işlemlerinizi yaptırmanız için 2 saat önceden hazır bulunmanız önerilmektedir. Koltuk seçiminizi kalkıştan hem online hem de kontuarlarda 45 dakika önce yapabilmenizden dolayı, mutlaka belirtilen zamanlar çerçevesinde işlemlerinizi yapmanız tavsiye edilmektedir. Kalkıştan 2 saat önce havalimanında hazır bulunursanız, bagaj kontrolünüz ve koltuk seçim işlemleriniz hızlı bir şekilde tamamlanacaktır. Check in işlemlerinin kontuarlarda yapılması uzun kuyruklara neden olmamaktadır, bu nedenle kısa süre içerisinde işlemleriniz yapılacaktır. ABD'den uluslararası yapılan çıkışlarda bagaj kabul süresi uçuştan 60 dakika öncesine kadardır.

Bahamasair Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

 1. Bahamalar'da ve uluslararası destinasyonlarda rotaları bulunmaktadır.
 2. Günlük 50'yi aşan seferi bulmak oldukça mümkündür.
 3. Erken dönem rezervasyonlarının daha düşük fiyatlarla yapıldığı görülmektedir.
 4. Güvenli uçaklara sahiptir.
 5. Uçuşlar kısa ve orta mesafede aktarmasızdır.
 6. Economy Class uçuşlarıyla eşitlik ilkesine sahiptir.
 7. Planlamalar sayesinde uçuşlarda çoğu zaman iptal veya gecikme yaşanmamaktadır.

Bahamasair Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Bahamasair'da tek bir kabin ile Economy Class uçtuğunuzdan, standart bagaj politikaları uygulanacaktır.

 Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

BAGAJ: Uluslararası veya yerel uçuşlar fark etmeksizin, 50 pound ağırlıkta ve 62 inç boyutlarında bir çanta taşıyabilirsiniz.

KABİN/EL BAGAJI: Bütün uluslararası ve yerel uçuşlarda bir adet bagajı ücretsiz taşıyabilmektesiniz. Boyutlar maksimum 22x14x9 inç ve 20 pound ağırlıkta olmalıdır.

 Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

Bagaj fazlasında toplamda 4 ekstra bagaj almanıza izin verilmektedir. İlk çanta boyut ve ağırlık kapsamları aşılmadığı sürece ücretsizdir. Diğer ekstra çantalarda sırayla parça başına 35 USD, 70 USD ve 125 USD ücret ödenmesi gerekecektir.

 Kayıp, Hasarlı, Eksik Ve Geç Teslim Edilen Bagaj

Kayıp ya da hasarlı bagajlara dair bildirimlerinizde, havalimanına ulaştığınız zaman Bahamasair'a bilgilendirme yapmalısınız. Eğer havalimanındayken böyle bir şansınız bulunmuyor ise, bu durumda internetten dolduracağınız bir formu Bahamasair'a teslim etmelisiniz. İletilen bildirimlerde 48 saat içerisinde size dönüş yapılmaktadır ve uygun bir personel ile bağlantıya geçerek şikayetinizi iletebilme imkanına sahip olursunuz.

 Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

Bahamasair'ın uçuş kapsamlarında birçok ekipmanı ve ürünü taşıyabilme şansınız kargo bölümüyle mümkün olabilmektedir. Daha detaylı bilgi almak isteyen misafirlerin firmadan taşınamayacak ekipman ve ürünler için destek talep etmeleri gerekecektir.

 

Bahamasair Yiyecek, İçecek ve İkram

Bahamasair'da uçuşlarınızda genellikle satın alabileceğiniz ücretli yiyecekler bulunabilmektedir, bunun haricinde bazı uçuşlarda ikramlıklar bulabilmeniz mümkün olacaktır.

 Economy Class İkramlar

Bahamasair, konforlu Economy Class koltuklar sunmaktadır. Tüm uçuşlar, hafif içecekler ve atıştırmalıklar eşliğinde yapılmaktadır. Bazı uçuşlarda alabileceğiniz atıştırmalara da yer verildiği görülebilmektedir. Bu nedenle uçuşunuzun yerleşik bir menü barındırıp barındırmadığını online check in işlemlerinde incelemeniz gerekecektir.

 Business Class İkramlar

Business Class olarak Bahamasair'da uçuş yapılmamaktadır. Yalnızca Economy Class ile tasarlanan 8 uçak firmanın filosunda yer almaktadır.

 Özel Yemek Servisi

Yerleşik menü ya da ikramlık servisi sebebiyle, özel yemek siparişi verebilmeniz Bahamasair'da söz konusu olmayacaktır.

 

Bahamasair: Business Class

Bahamasair'ın uluslararası veya yerel uçuşlarının hiçbiri Business Class ile seyahat etmenize imkan tanımayacaktır. Çünkü 8 uçaktan oluşan filonun bütün uçaklarında Economy Class yapılanması oluşturulmuştur.

 Koltuk Diz Mesafesi

Uçuşlarda her yolcunun standart koltukları bulunmaktadır, bu nedenle ekstra alanlı koltuklar veya Business Class koltuklar firmanın uçuşlarında yer almamaktadır. Standart olan koltuklarla sağlayacağınız mesafe 29-31 inç aralıkta olacaktır.

 Yiyecek, İçecek ve İkram

Bütün müşterilerin yiyecek ve içeceklerde alabilecekleri ikramlıklar aynıdır. Hafif ücretsiz atıştırmalık veya içecekler servis edilebilmektedir. Ayrıca uçuşunuzun yerleşik menü içerip içermediğini kontrol ederek ücretli atıştırmalıklardan alabilirsiniz.

 CIP Salonu / CIP Lounge

Bahamasair'da düşük maliyetli seferlerin kısa ve uzun mesafede yalnızca Economy Class kabinlerine yer vermesinden ötürü, herhangi bir Business Class kabini veya özelliği bulunmamaktadır. Bu nedenle firmanın bünyesinde özel salon özellikleri bulmanız söz konusu olamayacaktır. Her uçuş yalnızca Economy Class ile ve standart özellikler ile gerçekleştirilmektedir.

Bahamasair Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

Bahamasair'la Bahamalar'ı veya farklı bölgeleri ziyaret etme şansınız vardır. Ayrıca bunu yaparken firmanın ekonomik uçuşlarından da yararlanmış olursunuz. Firma; Dominik Cumhuriyeti, Trinidad, Küba, Turks ve Caicos Adaları, Tobago'yu içeren bir bölgesel ağa sahiptir. Ayrıca ABD'de dört varış noktasına uluslararası olarak uçuşlar yapılabilmektedir.

 Bahamasair Seferleri

Toplamda 32 rotayı kapsayan uçuş ağlarıyla birlikte, Bahamasair'da günlük onlarca sefer yapılabilmektedir. Yani, Bahamasair uçak seferleri ile 50'den fazla bileti her gün bulabilmeniz mümkündür. İstediğiniz bileti erken dönemli ayırtın ve indirimlerden yararlanın.

 Bahamasair Rezervasyon

Bahamasair'ın 32 rotasına biletinizi Biletall.com'da arayabilirsiniz. Her rotaya dair ve her gün firmanın bütün biletlerini bulabilme imkanı size sağlanmaktadır. Ayrıca erken dönem yapılacak rezervasyonların kampanyalarla birlikte size indirimli fiyatları tanıması söz konusu olabilmektedir. Böylece Bahamasair'ın yerel, bölgesel ve uluslararası uçuşlarına hesaplı fiyatlarla katılabilirsiniz.

 Bahamasair Bilet Al

Bahamasair'ın kapsadığı rotaların neredeyse tamamı eğlence turizmi odaklı yerlerdir. Bu nedenle biletler yaz dönemlerinde daha yüksek fiyatlara satışa çıkabilmektedir. Erken olarak Biletall.com'dan biletinizi şimdi ayırtırsanız, yaz dönemlerindeki bilet fiyatlarına kıyasla çok daha ekonomik fiyatları sağlayabilirsiniz.

Bahamasair Bilet İptal/İade Prosedürü

Biletinizi iade etmeniz veya iptal etmeniz Bahamasair'ın sadakat programında değilseniz mümkün olmayacaktır. Yalnızca biletinizde kısmi değişiklikler yapılmasına izin verilebilmektedir. Bu nedenle Bahamasair'ın rezervasyon iptalini yalnızca Bahamasair Flyer müşterilerine uyguladığını göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Bahamasair Diğer Önemli Bilgiler

Koltuk Özellikleri

Koltuk özellikleri bütün yolcular içi standarttır. Bu sebeple ayırtacağınız bir koltuk 29-31 inç mesafeye, 15-16 inç genişliğe sahip olabilecektir. Ekstra alan ya da Business Class koltuklarının firmada yer alması söz konusu olmamaktadır.

 Bebek ve Çocuk Yolcular

5-14 yaş arasındaki çocuklarda refakatçisiz küçük hizmetinden yararlanılabilmektedir ve dolduracağınız form ile çocuğunuzu bu hizmete teslim edebilirsiniz. İç hat seferlerinde tek yöne 25 USD ve uluslararası seferlerde tek yöne 50 USD ödeme yapılmalıdır. Günün son uçuşlarında refakatçisiz küçük hizmetinden yararlanamazsınız.

 Hamile Yolcular

Seyahatten 7 gün ile 48 saat öncesine kadar mutlaka bir doktor raporu anne adayları tarafından Bahamasair'a teslim edilmelidir. Ayrıca doğuma bir hafta kala seyahat etmenize izin verilmeyecektir. Doğumdan sonraki bir hafta içerisinde seyahat etmeniz gerekiyor ise, doktor raporu almanız gerekmektedir.

 Hasta ve Engelli Yolcular

Hasta ya da engelli yolcular için profesyonel ve saygın bir hizmet sunmaya özen gösteren Bahamasair, bu hizmetleri sağlayabilmek için önceden bilgilendirme talep etmektedir. Bazı koltuklar engelli müşterilerin daha rahat koşullarda seyahat etmesi için tasarlanmışlardır, ancak bu koltukları mutlaka önceden ayırtmanız gerekmektedir. Çünkü koltuklar her uçakta sınırlı sayıda bulunmaktadır.

 Evcil Hayvanlar

Bütün yolcuların bagaj olarak bir evcil hayvan taşıma hakkı bulunmaktadır. Evcil hayvan taşıyıcısında 10x15x14 inç boyutlar olmalıdır ve hayvan 8 haftalıktan küçük olmamalıdır. Evcil hayvan taşımak ekstra bagaj politikalarına dahil olduğundan, tek yönde 75 USD ödemelisiniz. Ayrıca taşıcıyla evcil hayvanın toplamdaki ağırlığı maksimum 20 kg olmalıdır.

 Seyahat Sigortası

Seyahat sigortasının kapsamları, bu hizmetten yararlanmak isteyen müşterileri kapsamaktadır. Çağrı merkezlerinden seyahat sigortasına dair daha ayrıntılı bilgi alınabilmektedir.

Bahamasair Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Bahamasair kaç yılında kuruldu?

  1973 yılında kurulmuştur.
 • Bahamasair firma merkezi neresidir?

  Firma merkezi Nassau şehrindedir.
 • Bahamasair IATA kodu nedir?

  UP uluslar arası IATA kodudur.
 • Bahamasair çağrı merkezi numarası kaçtır?

  Çağrı merkezi numarası +1 242 702 41 40

Bahamasair Firması Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (78)
İyi (11)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%88
%12
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,9
89 Değerlendirme
S*** B***
8 Ağustos Perşembe
hangi firmaya bindiysem bunun gibi olmaz
S*** Ö***
18 Mart Pazartesi
çok severerk yolculuk ettik
D*** A***
1 Ağustos Perşembe
bu yemekler çok güzeldi
2
3
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com Bahamasair sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. Bahamasair Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 14.08.2020 03:20:07 )

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=73531
/ True
73531