Tekrar Dene Kapat
Atlas Global

Atlas Global şirketi 2001 yılında Atlas jet adı ile kurulmuştur. Şirket 2015 yılı ocak ayında ismini Atlas Global olarak değiştirdiğini açıklamıştır. Şirket iç ve dış hatlarda yolcu taşımacılığı yapmaktadır. Şirketin yönetim kurulu başkanı Ali Murat ERSOY, Şirketin genel müdürü Orhan ÇOŞKUN 'dur.

Atlas Global firmasından destek ve yardım almak için için 7 gün 24 saat hizmet veren 0850 360 32 58 nolu Biletall çağrı merkezini veya 0850 222 00 00 nolu Atlas Global çağrı merkezi aramanız yeterli olacaktır.

Atlasglobal iç hatlarda 13(Adana,Bodrum,Gaziantep,Kayseri) dış hatlarda 33(Cidde,Doha,Dubai,Londra) nokta olmak üzere toplamda 46 noktaya uçuş yapmaktadır.

 

Atlas Global şirketinin sınıf bilgileri;

  • Tarifeli uçuş saatinize 1 saatten fazla zaman varken Y,B,H,J,C sınıfı biletlerde yapılacak iptallerde hizmet bedeli kesintisi yapılarak biletinizin iadesi yapılır Tarifeli uçuş saatine 12 saatten fazla zaman varken T,V,X,K,L,M,D sınıfı biletlerde yapılacak iptallerde hizmet bedeli kesintisi yapılarak iade yapılır.
  • Tarifeli uçuş saatine 12 saatten az 1 saatten fazla zaman varsa K,L,M sınıfı biletlerde yapılacak iptal işlemlerinde %20 ceza bedeli ve hizmet bedeli kesilerek iade işlemi gerçekleştirilir.
  • Tarifeli uçuş saatine 12 saatten az 1 saatten fazla zaman varsa T,V,X,D sınıfı biletlerde yapılacak iptal işlemlerinde %30 ceza bedeli ve hizmet bedeli kesintisi yapılarak iade işlemi gerçekleştirilir.
  • Tarifeli uçuş saatine 1 saatten az zaman varsa ya da uçuş sonrası iade işlemi yapılamaz.
  • W,E,U sınıfı biletlerde iade işlemi yapılmaz.

 


Atlas Global şirketi filosunda toplam 26 adet yolcu uçağı bulunmaktadır. Bunlar aşağıdaki gibidir;

 

A319 / 1 ADET
Atlas Global A319

 

A320 / 9 ADET

Atlas Global A320

 

A321 / 16 ADET

AtlasGlobal A321Atlas Global yolcularına online check-in hizmeti vermektedir Online check-in ile çok kolay bir şekilde check-in yapabilirsiniz. Online check-in için linke tıklayınız; online.atlasglb.com/AtlasOnline/online-check-in/?lang=tr

Atlas Global yolcularına havalimanlarında check-in hizmetide sağlamaktadır. Havalimanında check-in işlemi yapmak için yurt içi uçuşlarında en az 1 yurt dışı uçuşlarınızdan en az 2 saat önce havalimanında olmanız gerekmektedir

 

İstanbul Atatürk havalimanı check-in noktası

Atatürk Havalimanı

 

Kayseri erkilet havalimanı check-in noktası

Kayseri Havalimanı


Atlas Global uçak içerisinde yolcularına her ay güncel sayısı çıkan GLOBER dergisini ücretsiz olarak vermektedir. Ayrıca glober dergisinin güncel sayılarını Atlas Global in internet sitesinden de inceleyebilirsiniz.

Atlas Global 3 saat ve üzeri uçuşlarda yolcularına UÇAN ŞEF hizmeti vermektedir. Uçan şef hizmeti ile yolcularına Türk ve dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini tattırmaktadır. Yurt içi ekonomi plus sınıfı uçuşlarında ise birbirinde leziz kekler , sandviçler ve 14 çeşit içecekten oluşan menüsü yolcularına sunar.

Atlas Global Menü  Atlasglobal ikramları

Atlas Global yolcularının ekonomi plus da ki bagaj hakkı 20 kg+8 kg el bagajı hakkı business class yolcuları için 30 kg+8 kg el bagajı imkanı sunar. Ekstra bagaj için kilogram başına iç hatlarda 6 TL yurt dışında ise 6 USD ile 10 USD arası değişen bir ücret ödemeniz gerekmektedir.

Glober Dergisi Atlasglobal Dergisi

Atlas Global yolcularına ATLASMİLES kartı imkanı sunar uçtukça kazandıran ATLASMİLES kartı ile seyahat lerinizde indirimli araç kiralaya bilir otel rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Atlasmiles kartı ile uçakta ön sıra koltuk seçimi,ekstra bagaj hakkı, ücretsiz business upgrade hakkı gibi birçok ayrıcalıktan yararlabilirsiniz.

Atlas Miles

Atlas Global yolcularına geniş koltuk imlanı sunar. Koltuklarının tamamı deri olan Atlas Global de iki koltuk arası mesafe 77cm 'dir.

Benzer Firmalar

Atlas Global
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
Atlas Global
Firma Ünvanı :
Atlasjet Havacılık Anonim Şirketi
Kuruluş Yılı :
2001
Firma Merkezi :
Şenlikköy mahallesi Yeşilköy caddesi no:9/A BAKIRKÖY/İSTANBUL
Çağrı Merkezi :
0850 222 00 00