1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
- +
Akıllı Arama Teknolojisi İle Biletall Seyahat Arama Motoru Hizmetinizde!
"Uçmayan Kalmasın!"
Anadolu Jet

AnadoluJet AnadoluJet Uçak Bileti

Kuruluş Tarihi
2008
Firma Kısaltması
AnJet
Firma Merkezi
Ankara
IATA Kodu
AN
Uçtuğu Şehir Sayısı
50
Çağrı Merkezi
444 2 538
Uçak Sayısı
36
Ortalama Kullanıcı Puanı
4,7/5
Nasıl Oy Verilir? Oy Ver

AnadoluJet Popüler Uçak Seferleri

Hatay - İstanbul
Uçak Bileti
25 Eki 2020
Malatya - İstanbul
Uçak Bileti
23 Eki 2020
Erzurum - İstanbul
Uçak Bileti
28 Eki 2020
İstanbul - Adana
Uçak Bileti
24 Eki 2020
Ankara - Hatay
Uçak Bileti
24 Eki 2020
Adana - Ankara
Uçak Bileti
29 Eki 2020
Ankara - Adana
Uçak Bileti
26 Eki 2020
Kars - İstanbul
Uçak Bileti
28 Eki 2020
Hatay - Ankara
Uçak Bileti
22 Eki 2020
Gaziantep - Ankara
Uçak Bileti
02 Kas 2020
Diyarbakır - Ankara
Uçak Bileti
08 Kas 2020
Van - Ankara
Uçak Bileti
02 Kas 2020
Erzurum - Ankara
Uçak Bileti
22 Eki 2020
Trabzon - Ankara
Uçak Bileti
22 Eki 2020
Ankara - Gaziantep
Uçak Bileti
30 Eki 2020
Ankara - Diyarbakır
Uçak Bileti
30 Eki 2020
Ankara - Van
Uçak Bileti
04 Kas 2020
Ankara - Erzurum
Uçak Bileti
23 Eki 2020
Kayseri - Ankara
Uçak Bileti
25 Eki 2020
Şırnak - İstanbul
Uçak Bileti
12 Kas 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

AnadoluJet En Çok Sefer Yaptığı Ülkeler

AnadoluJet Hakkında

AnadoluJet firması 23 Nisan 2008 tarihi itibari ile gelişen teknoloji ve bireylerin taşımacılık hizmetlerini en geniş şekilde sağlayabilmek adına Türk Hava Yolları'nın yenilenmiş iş modeli olarak farklı bir marka adı altında kurulmuştur.

Türkiye'nin ve Dünya'nın pek çok bölgesine uçuş seferleri düzenleyen AnadoluJet firması Ankara'nın Anadolu şehirlerine bağlantı kurulması ile birlikte ucuz yollu uçak biletlerinin satışa çıkarılması amacı ile kurulmuş olan bir şirkettir. Normalden daha geniş bir kitleye hitap ederek, kişilerin uçak ile seyahat edebilmelerini sağlamak amacına hizmet eden AnadoluJet firması Ankara hattı üzerinde yer alan yolcu sayısını %65 oranında, doluluk oranını ise %85 oranında arttırmıştır.

Kuruluş döneminde 5 uçak ile hizmete başlayan AnadoluJet şirketi ilk yılında 8 uçak, 2010 senesinde 16 uçak ve daha sonrasında da toplamda 36 uçaklık bir filoya sahip olmuştur.

Ankara merkezli olarak kurulmuş olması Anadolu'ya daha rahat hizmet vermesine yol açmış ve cazip ücretler ile birlikte insanların daha rahat bir şekilde uçuş hizmetinden yararlanmalarına olanak tanınmıştır. Anadolu'nun 45 farklı noktasına uçan AnadoluJet firması ismini de bu konumdan dolayı almış ve Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı tarafından atanmış olan Bölgesel Uçuşlar Başkanı Said Şamil Karabaş tarafınca yönetimi gerçekleştirilmektedir.

AnadoluJet Online Check - in

AnadoluJet firmasına ait olan uçak biletlerinde kullanım yapabilmek için bilet alımından sonra hava yolu şirketinin belirtmiş olduğu süreler içerisinde check-in işleminin gerçekleştirilmesi gerekir. Uçak biletinin check-in işlemi havalimanında yer alan gişeler üzerinden yapılabildiği gibi aynı zamanda online olarak da firma sitesi üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. AnadoluJet firmasının sunmuş olduğu avantajlı uçuşlardan yararlanan kullanıcıların online check-in işlemini gerçekleştirebilmek için site üzerinde yer alan uygun alanlara satın almış oldukları biletin bilgilerini girmeleri gerekir. Yolcuların bilet kodlarını ve soy isimlerini sisteme girerek online check-in işlemlerini gerçekleştirebilmeleri mümkün olur.

 • Online Check-in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

AnadoluJet şirketini tercih etmiş olan yolcuların online check-in işlemi esnasında diledikleri koltuğu seçebilmeleri mümkün olur. Online olarak yapılacak olan koltuk seçimi yolcunun biletine işlenerek havalimanındaki gişelere gelmeden önce koltuk numarasını bilmesine ve uçağa rahat bir şekilde yerleşebilmesine olanak tanınır. Bunun yanı sıra yine online check-in işlemlerinde yolculuk esnasında tüketilebilecek olan yemek siparişlerinin de önceden verilmesine olanak tanınır.

AnadoluJet Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

 1. AnadoluJet firması Ankara ile Anadolu'nun birbirlerine bağlantılı olduğu ilk firmalardan bir tanesi olup uçuş tecrübelerine bakıldığı zaman hem güvenilir hem de uygun fiyatlar üzerinden tercih edilebilir bir şirket olduğunu kanıtlamıştır.
 2. Türkiye'deki en büyük uçuş filolarından bir tanesine sahip olan AnadoluJet firması yolcuları için sadece ülke içinde değil yurt dışında da geniş bir hizmet ağı sunar. Hava yolu firmasının günün her saati, yolcuların dilediği her yere bilet alabilmeleri için geniş çaplı bir çalışma göstermektedir.
 3. AnadoluJet firmasının bütün personeli aynı hizmet anlayışını ve hizmet kalitesini belirleyerek bütün uçuşlarda yolculara özverili bir şekilde yaklaşmaktadır. Uçuş esnasında personel tarafından yolcuya en kaliteli şekilde hizmet verilmektedir.
 4. AnadoluJet firmasını tercih eden yolcular için Miles&Smiles kartlarından ve avantajlarından yararlanmak mümkün olur. Biriktirilen para puanlar ile birlikte katalogtan seçilecek olan ürünler ücretsiz bir şekilde satın alınabilir.
 5. AnadoluJet firması özellikle erken tarihli yolcu biletlerinde hali hazırda uygun olan ücretlerini daha da uygun hale getirmektedir. Gerek yurt dışı uçuşlarında gerekse de yurt içi uçuşlarında aynı hizmeti veren firma erken tarihli uçak bileti alan yolcularının ekonomik bir şekilde uçuş yapmasına olanak tanır.
 6. AnadoluJet şirketi uçuş esnasında gerek kısa süreli uçuşlar gerekse de uzun süreli uçuşlar olsun yolcuların gıda ve yiyecek ihtiyaçlarını en kaliteli malzemelerden üretilmiş olan yiyecekler ile birlikte karşılaşmaktadır.
 7. AnadoluJet şirketinin mevcutta uygun olan uçak biletlerine kimi zaman kampanyalar düzenleyerek daha da düşürdüğü görülmektedir. Ayrıca engelli olan yolcular için de gerekli özeni gösteren firmanın Miles&Smiles kartı ile birlikte yolcularını indirimlerden yararlandırdığı bilinir.

AnadoluJet Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

AnadoluJet şirketi bagaj hakkı fırsatları ile yolcularına avantajlı uçuş seçenekleri sunmaktadır.

 • Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

AnadoluJet firması yolcularına iki farklı bagaj hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetler içerisinde;

 Bagaj: Anadolu jet firmasını tercih edecek olan yolcuların uçağın kargo bölümünde yer alacak olan bagajları için sunduğu ücretsiz bagaj hakları arasında yurt içi uçuşlarında yetişkinler ve çocuklar için 15 kg değerinde, bebekler için ise 10 kg değerinde ücretsiz bagaj hakkı, yurt dışı uçuşlarında ise yetişkinler ve çocuklar için 20 kg değerinde, bebekler için ise 10 kg değerinde ücretsiz bagaj hakkı bulunur.

 Kabin / El Bagajı: AnadoluJet şirketinin kabin el bagajı konusunda verdiği ücretsiz hizmetler yetişkin ve çocuklar için 1 adet maksimum 8 kg ağırlığında, bebekler için ise yine 1 adet ve maksimum 8 kg ağırlığında olarak belirlenmiştir.

 • Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

 Yurtiçi: AnadoluJet firmasında iç hatlarda yapılacak olan yolculuğun bagaj hakkının aşılması durumunda tahsil edilecek tutar, her bir kilo için 8 TL, aktarmalı uçuşlarda ise 10 TL olarak belirlenmiştir.

 Yurtdışı: AnadoluJet firmasında dış hatlarda yapılacak olan yolculuğun bagaj hakkının aşılması durumunda yolculuğun süresine göre ve destinasyon etmenlerine göre ücret değişiklik göstermektedir.

 • Kayıp, Hasarlı, Eksik ve Geç Teslim Edilen Bagaj

AnadoluJet şirketi yolcularının bagajlarını herhangi bir aksaklık olmaması açısından en iyi şekilde taşımaya özen göstermektedir. Ancak kayıp, hasarlı ya da eksik teslim edilen bagajlar için firmanın Kayıp ve Buluntu Eşya Ofis'leri ziyaret edilerek bagaj konusundaki sorun çözülebilir.

 • Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

AnadoluJet firmasının bagaj kısıtlamaları içerisinde; silahlar ve ateşli silahlar, sivri / keskin uçlu silah ya da eşyalar, patlayıcı ve parlayıcı maddeler, keskin ve sivri uçlu olmayan kalın sopalar vb. malzemeler, kimyasal biyolojik nükleer ve zehirli maddeler, uçak altı bagajlarda taşınması yasak olan maddeler bulunmaktadır.

AnadoluJet Yiyecek, İçecek ve İkram

 • AnadoluJet Yiyecek, İçecek ve İkram

AnadoluJet şirketini tercih edecen olan yolcular uçuş sırasında firma tarafından verilen yiyecek ve içecek ikramları ile birlikte ayrıcalıklı fırsatlardan yararlanabilmektedir.

 • Economy Class İkramlar

AnadoluJet firması Economy Class yolcularına uçuş esnasında sandviç ve kek gibi ikramlarda bulunmaktadır. Bunun dışında uçuş seferlerindeki saatlere göre kahvaltı ya da yemek ikramları da sunulur.

 • Bunisess Class İkramlar

AnadoluJet firmasında Business Class ile uçacak olan yolcular iç hatlar alanında içeçekler ile birlikte karşılanmaktadır. Uçağın sefer süresi baz alınarak yolculara köfte, sarma ve mantı gibi aperatifler de sunulmaktadır.

 • Özel Yemek Servisi

AnadoluJet firmasının bütün uçuşlarında geçerli olan bu hizmet verilen menü üzerinden yolcuların dilediği yemeği sipariş verebilmesine olanak tanır. Host ya da hostesler tarafından alınan sipariş yolcunun uçuş koltuğu önündeki alana servis edilir.

Anadolujet: Business Class

AnadoluJet firmasının uçuşlarında farklı koltuk sınıflandırması ile seyahat edebilmek mümkün olurken Business Class ile uçuş yapacak olan yolculara avantajlı fırsatlar sunulmaktadır.

 • Koltuk Diz Mesafesi

 Business Class yolcularının AnadoluJet uçuşlarında koltuk diz mesafesi açısından Economy Class yolcularına göre daha fazla mesafe üzerinden hizmet alımı sağlanmaktadır. Aynı zamanda koltuklar yatar pozisyona da getirilebilir.

 • Yiyecek, İçecek ve İkram

AnadoluJet Business Class yolcuları uçuş esnasında aşçılar tarafından yapılmış yemekleri sıcak olarak tadabilme imkanına sahip olurlar.

 • CIP Salonu / CIP Lounge

AnadoluJet firmasında Business Class üzerinden bilet almış olan yolcular CIP Salonlarında diledikleri şekilde uçuş öncesinde, uçuş sonrasında ya da aktarma beklerken vakit geçirebilmektedir.

 • Diğer Özellikler

 Verilen bu hizmetlerin yanı sıra Business Class yolcularının daha geniş bagaj hizmetleri haklarından ve Miles&Smiles bonuslarından yararlanabilme imkanları bulunmaktadır.

AnadoluJet : Miles and Smiles

AnadoluJet ile uçuş yapacak olan yolcuların Miles and Smiles kartları sayesinde avantajlı uçuş fırsatlarından ve içeride biriken puanları ile beraber birçok ürüne ücretsiz olarak ulaşabilme firsatlarından yararlanabilmeleri sağlanmaktadır.

AnadoluJet Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

Günün her saati farklı bölgelere uçuş seferleri düzenleyen AnadoluJet üzerinden bilet alımı yapmak, rezervasyon yaptırmak ve seferleri takip edebilmek mümkündür.

 • AnadoluJet Seferleri: 45 farklı uçuş noktası ile birlikte AnadoluJet firmasının uçuş seferleri üzerinden tercih yapılabilir.
 • AnadoluJet Rezervasyon: AnadoluJet firmasına ait olan uçuş seferlerine online olarak Biletall.com'dan rezervasyon yapılabilir.
 • AnadoluJet Bilet Al: Şirketin uçuşlarına ait dilenen seferlerden herhangi biri için Biletall.com'dan online bilet satın alınabilir.

AnadoluJet Bilet İptal/İade Prosedürü

AnadoluJet üzerinden uçak bileti almış olan kişilerin bileti iptal ettirme ya da iade etme prosedürü kapsamında Business Class bileti ise %10 kesinti ile iade edilmesi durumu söz konusudur.

Economy Class biletlerinin ise %20 kesinti ile, uçuşa 2 saatlik bir süre kala iptal edilmesi durumunda ise %40 kesinti ile iptal ve iade işlemlerinin yapıldığı bilinmektedir.

AnadoluJet Diğer Önemli Bilgiler

 • Koltuk Özellikleri

 Uçaklarda yer alan koltuklar maksimum konfor ile birlikte masaj özelliğini de yolculara sunmaktadır.

 • Bebek ve Çocuk Yolcular

 Ebeveynlerin çocukları ya da bebekleri için özel kemer kullanımı ya da ayrı koltuk talep etmeleri mümkün olur.

 • Hamile Yolcular

 28 ve 35. haftalar arasında yer alan hamile yolcuların doktor raporu ile uçuşu gerçekleştirebilmeleri mümkündür.

 • Hasta ve Engelli Yolcular

 Engelli ve hasta olan yolcuların hastalık raporlarına göre bir doktor eşliğinde ya da kendi başlarına rapora göre seyahat edebilmeleri sağlanır.

 • Evcil Hayvanlar

 Taşınması yasak olmayan evcil hayvanların kargo bölümünde ek ücret ödenerek uçakta seyahat etmesi sağlanır.

 • Seyahat Sigortası

AnadoluJet uçuşlarında yolcuların seyahat sigortaları Gulf Sigorta A.Ş şirketi tarafından sağlanmaktadır.

AnadoluJet Ucuz Uçak Bileti İçin Seferler ve Bilet Fiyatları

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Hatay - İstanbul 126,02 TL 1 Saat 35 Dakika
Malatya - İstanbul 126,02 TL 1 Saat 40 Dakika
Erzurum - İstanbul 126,29 TL 2 Saat
İstanbul - Adana 128,49 TL 1 Saat 25 Dakika
Ankara - Hatay 143,49 TL 1 Saat 15 Dakika
Alanya - Ankara 156,49 TL 1 Saat 10 Dakika
Bursa - Ankara 157,02 TL 50 Dakika
Adana - Ankara 157,29 TL 1 Saat 5 Dakika
Ankara - Bursa 161,49 TL 55 Dakika
Ankara - Alanya 163,49 TL 1 Saat 10 Dakika

AnadoluJet Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • AnadoluJet uçak bileti ne kadar?

  AnadoluJet firmasının popüler seferlerinden en ucuzu Hatay - İstanbul olup, bilet fiyatı 126,02 TL'dir.
 • AnadoluJet kaç yılında kuruldu?

  2008 yılında kurulmuştur.
 • AnadoluJet firma merkezi neresidir?

  Firma merkezi Ankara şehrindedir.
 • AnadoluJet IATA kodu nedir?

  AN uluslar arası IATA kodudur.
 • AnadoluJet çağrı merkezi numarası kaçtır?

  Çağrı merkezi numarası 444 2 538

AnadoluJet Firması Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (74)
İyi (25)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%75
%25
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,7
99 Değerlendirme
D*** K***
1 Ekim Perşembe
çok iyi hizmet anlayışı engelli bir vatandaş olarak çok menmun kaldım tüm görme engelli vatandaşlara kesinlikle kullanmalarını tavsiye ediyorum her yönüyle mükenmel
O*** S***
3 Temmuz Cuma
Benimle ilgilenen Anadolu jet grubundan bir arkadaş vardı harika bir insandı kendisi her açıdan süper bi insandı
E*** C***
25 Mart Çarşamba
Tercih ettiğim tek şirket çok memnun kaldım Anadolu Jet ile uçmaktan kısa zamanda tekrar görüşmek üzere. Bilet fiyatı çok uygundu umarım aynı şekilde devam eder...
A*** E***
19 Mart Perşembe
Anadolu jet çalışan yer ve uçuş ekibi profesyonel ve çok kibar
M*** A***
4 Mart Çarşamba
Diğer firmaya oranla müşteri memnuniyetine daha çok önem verdiğiniz için çok teşekkür ederim
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com AnadoluJet sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. AnadoluJet Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 22.10.2020 02:22:59 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Adana, (ADA)
ADA
TR

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=54961
/ True
54961