1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!
"Where the journey begins"

Air Tahiti Nui Air Tahiti Nui Uçak Bileti

Kuruluş Tarihi
1996
Firma Kısaltması
THT
Firma Merkezi
Papeete
IATA Kodu
TN
Çağrı Merkezi
+1 (877) 824 48 46
Uçak Sayısı
5
Firma Yorum Sayısı
1
Ortalama Kullanıcı Puanı
4,8/5
Nasıl Oy Verilir? Oy Ver

Air Tahiti Nui Hakkında

1996 yılında, dünyayı Tahiti adalarına bağlamak için Air Tahiti Nui Airlines kuruldu. Beş Airbus A340-300s filosu ile Paris, Los Angeles, Auckland ve Tokyo'dan Tahiti'ye hizmet vermektedir. Air Tahiti Nui Airlines ortaklık ve kod paylaşımı sözleşmeleriyle, bu rota ağını Sydney ve New York dahil olmak üzere dünya çapında 39 büyük şehir içerecek şekilde genişletti.

Air Tahiti Nui hava yolları filosunun her detayında, ulusunun misafirperverliğini, güzelliğini ve rahat doğasını göstermek için büyük bir özen göstermektedir.

Sıcak bir gülümseme ve güzel beyaz-taçlı Tiare, şık şehir üniformalarından şık ve rahat Tahiti kıyafetlerine dönüşen bir kabin ekibi, kalkıştan kısa bir süre sonra, tüm personelinin özenli, alçak gönüllü ve heyecanlı hizmetleri ile yolcuları rahat ve memnun hissettirmek için ne gerekiyorsa yapmaktadırlar.

2015 yılında, Air Tahiti Nui Airlines, 4 Boeing Dreamliner 787-9'u sipariş ederek filosunun yenilenmesine başladı. Firma 2016 yılında, tüm Air Tahiti Nui müşterileri için hizmetlerini ve rezervasyon olanaklarını mükemmelleştiren Amadeus Altea BT yönetim sistemini hayata geçirdi. 2018 yılında ise firma Air Tahiti Nui helikopterlerini hizmete alarak ulaşım sistemine dahil etti.

Seyahatleri için Biletall.com’dan Air Tahiti Nui Airlines uçak bileti alan misafirler, firma personelinin içten yaklaşımları sayesinde oldukça zevkli bir yolculuk yapabilirler.

Biletall.com’dan Air Tahiti Nui Airlines uçak bileti fiyatları indirimleri ile öğrenilebilmektedir. Bu fiyatlara nelerin dahil olduğu da fiyat üstüne tıklanarak görülebilmektedir.

Kaliteli çalışmalarının sonucu olarak, Air Tahiti Nui seyahat endüstrisinin en yüksek onuruna sahip oldu. Global Traveller (2011-2012) okuyucuları tarafından Travel and Leisure Dergisi'nin "Dünyanın En İyi Uluslararası Havayolları" ve "Güney Pasifik'teki En İyi Havayolu" olarak seçildi.

Yolculuklarını daha avantajlı fiyatlarla yapmak isteyenler, uçuş tarihinden daha önceki zamanlarda Air Tahiti Nui Airlines uçak bileti rezervasyon işlemlerini yaparak, en uygun fiyatlara ulaşabilmektedirler.

790 adet çalışanı olan Air Tahiti Nui Airlines, yılda 396.178 yolcunun taşınmasını sağlamaktadır. Firmanın filosundaki uçaklarında, doğal güzelliği ve Tahiti kültürünün rahat doğasını temsil eden kabin iç mekanları, yolcuların tatiline huzurlu bir başlangıç veya yatıştırıcı bir son için mükemmel bir ortam sağlamaktadır.

Biletall.com’da özel olarak uygulanan kampanyalardan yararlanarak, Air Tahiti Nui Airlines en ucuz uçak bileti fırsatlarından faydalanan özellikle kalabalık olarak seyahat eden yolcular, tatilleri için daha fazla para tasarruf edebilmektedir.

 

Air Tahiti Nui Online Check - in

Air Tahiti Nui Airlines ile seyahat edecek yolcular, biletlerini online olarak check in yaptırabilmektedir. Firma uçuşlardan 36 saat öncesinden, 5 saat kalana kadar check in işlemlerine imkan tanımaktadır. Bu işlemler yapılırken sadece yolcunun soyadı ve bilet numarası yeterli olmaktadır.

Online check in işlemleri yapılırken, Air Tahiti Nui Airlines uçak bileti fiyatları, uçağın kabin özellikleri ile verilen hizmetler ve online olarak yapılabilecek seçimler de görülebilmektedir. Air Tahiti Nui havayolu biletinde yazılı olan yolcu adı ile yolcunun pasaportundaki yazılışın aynı olması bu işlemler için ve daha sonraki işlemlerde önem arz etmektedir.

Online Check in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

Air Tahiti Nui Airlines’ın online check in yapılırken koltuk seçimi ve yemek sipariş etme imkanı bulunmamaktadır. Bu seçimler yapılırken en önemli konu, koltuk seçimlerin 72 saat, yemek siparişlerinin ise uçuş saatinden 48 saat önce telefonla yapılması olmaktadır.

Air Tahiti Nui Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

 1. Kabin ve yer hizmetlerinde görevlendirilen personelin samimi davranışları, yaklaşımları ve yardım etmek için gösterdiği çabalar diğer firmalarla kıyaslanamayacak düzeydedir.
 2. Firmanın uçuş güvenliği üst düzeydedir ve bu konuda birçok uluslararası ödül almıştır.
 3. Uçuş esnasında sunulan özellikle yerel yemekler oldukça lezzetlidir.
 4. Bekleme salonlarında her türlü konfor mevcuttur.
 5. Profesyonel ve çok deneyimli uçuş personeline sahiptir.
 6. Uçuş saatlerinde ve varış zamanlarında kayda değer bir gecikme olmamaktadır.
 7. Fiyatlarda yıl boyunca özel indirimler yapılmaktadır.

Air Tahiti Nui Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Air Tahiti Nui Airlines, yolcularının uçuşta yanlarında taşıyacakları bagaj hakkını, uluslararası standartlara uygun olarak belirlemektedir.

Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

BAGAJ: Air Tahiti Nui Airlines ekonomi sınıf yolcularına 1 adet, 23 kg. ağırlığında ve tüm ölçüleri 158 cm. olacak şekilde bagaj hakkı vermektedir. Firma Business Class yolcularına bu hakkı 2 parça olarak uygulamakta, Club Tiare Silver ve Gold kart sahiplerine ise birer parça ilave ile uygulamaktadır.

KABİN/EL BAGAJI: Air Tahiti Nui Airlines kabin bagajı olarak yolculara, uçuş sınıfı gözetmeksizin 115 cm. ölçülerinde ve 10 kg. ağırlığında bagaj hakkı tanımaktadır. 0 ile 23 ay arasında olan bebekli ailelere ise ilave olarak aynı ölçülerde ve 3 kg ağırlığında bagaj hakkı vermektedir. Ayrıca, hareket kabiliyetine yardım eden (bastonlar, koltuk değnekleri, katlanabilir tekerlekli sandalye, vb.) araç ve gereçler de ücretsiz olarak taşınabilmektedir. Bunların yanı sıra solunum cihazları (taşınabilir oksijen konsantratörü, destekli havalandırma cihazı, vb.) da ücretsiz bagaj hakkına ilave edilmektedir.

Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

Air Tahiti Nui Airlines, bagajlardaki müsaade edilen ağırlıktan sonraki her kilogram için 20 ile 25 Dolar (mesafeye göre değişen), ölçülerdeki aşımlarda ise 100 ile 120 Dolar arasında ücret almaktadır.

Kayıp, Hasarlı, Eksik Ve Geç Teslim Edilen Bagaj

Air Tahiti Nui Airlines bagajlarda oluşacak hasar, eksik, kayıp ve geç teslim olaylarında uluslararası standartları uygulamaktadır. Bagaj takip sistemi ile 21 gün içinde bulunamayan bagajlar, içindekilerle birlikte ödenmekte, geç teslim edilen bagajlarda ise; geç teslim süresi kadar tazminat ödenmektedir. Bu ödemelerin gerçekleşmesi için ise mutlaka yer hizmetlerinde görevli personele, hava limanı terk edilmeden başvurularak, gerekli form doldurulmalıdır. Hasarlı bagaj tesliminde ise, Air Tahiti Nui Airlines onarım yaparak teslim etmektedir.

Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

Air Tahiti Nui Airlines kabinde taşınacak malzemelerde sıvılara 100 ml’ye kadar müsaade etmektedir. Bagaj kısmında; kendiliğinden yanan ve yakıcı malzemeler, tüm patlayıcı maddeler ve mühimmatlar, her çeşit gaz, zehirli maddeler ve silahlar ile aşındırıcı maddeler taşınamamaktadır.

Air Tahiti Nui Yiyecek, İçecek ve İkram

Air Tahiti Nui Airlines, yolcularına uçuş mesafelerine uygun olarak ikramlarda bulunmaktadır.

 

Economy Class İkramlar

Ekonomi sınıfı yolcular için kısa mesafelerde atıştırmalıklar, uzun mesafelerde ise öğün olarak yemek ikram edilmektedir.

 

Business Class İkramlar

Air Tahiti Nui Airlines, Business Class yolcularına daha zengin fast food çeşitleri ile uzun mesafeli uçuşlarda sıcak yemekler ikram etmektedir.

 

Özel Yemek Servisi

Air Tahiti Nui Airlines tarafından işletilen uçuşlarda 11 farklı özel yemek menüsü (çocuk ve diyet yemekleri dahil) bulunmaktadır.

Air Tahiti Nui Airlines: Business Class

Air Tahiti Nui Airlines Business Class yolcularına bagaj hakkından, yemek çeşitlerine kadar daha avantajlı uygulamalar yapmaktadır.

Koltuk Diz Mesafesi

Air Tahiti Nui Airlines, Business Class yolcuları için tamamen yatabilen koltuklar hazırlamıştır. İki kişinin yan yana veya tek olarak kullanabileceği koltuklar mevcuttur.

Yiyecek, İçecek ve İkram

Firma Business Class olarak uçuş yapan yolcularına içeceklerin yanı sıra özel yemek takımları ile değişik ülke ve yerel yemeklerini sıcak olarak sunmaktadır.

CIP Salonu / CIP Lounge

Air Tahiti Nui Airlines'ın birçok hava limanında Business Class yolcular için hazırlanmış, üst düzey konfora sahip VIP lounge hizmetleri mevcuttur.

 

Air Tahiti Nui Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

Air Tahiti Nui Airlines ile yolculuk yapmayı tercih edenler, biletleri ile ilgili rezervasyon ve alım işlemlerini online olarak yapabilmektedir.

Air Tahiti Nui Airlines Seferleri

Air Tahiti Nui Airlines uçak seferleri Amerika kıtası ve Asya kıtasında 8 bölgeye yapılmakta, ortak olduğu gruplarla ise bu uçuş rotaları ve sayıları artmaktadır.

 Air Tahiti Nui Airlines Rezervasyon

Air Tahiti Nui Airlines firmasının bilet rezervasyonları, Biletall.com’dan online olarak gerçekleştirilmektedir.

 Air Tahiti Nui Airlines Bilet Al

Biletall.com’un uyguladığı indirimli Air Tahiti Nui Airlines biletleri için rezervasyon yapanlar, online olarak uçuş biletlerine sahip te olabilmektedir.

 

Air Tahiti Nui Bilet İptal/İade Prosedürü

Firma, bilet iptal ve iade prosedürü olarak uluslararası standartları uygulamakta, firmadan kaynaklanan uçuş iptallerinde ücret kesintisi yapmadan iade işlemi gerçekleşmektedir.

Air Tahiti Nui Diğer Önemli Bilgiler

Koltuk Özellikleri

Air Tahiti Nui Airlines tüm uçaklarında yolcularının konforlu ve yorulmadan seyahat etmeleri için, teknolojik özelliklere sahip ve özel imal edilmiş koltuklara sahiptir.

Bebek ve Çocuk Yolcular

Air Tahiti Nui Airlines, bir bebek veya çocuğun taşınması için yanında 18 yaşından büyük birinin (ebeveyni veya vasisi) olmasını şart koşmaktadır. Ayrıca bu şartlardaki bir kişi yanında en fazla 6 çocuğun olmasına izin vermektedir. Uçuş esnasında bebek ve çocuklar için yemeklerden eğlenceye kadar her şey düşünülmüştür. Bebeklerin ise özel koltuklarla yolculuk yapması gerekmektedir. Ayrıca bebeklerin doğum belgeleri, refakat edenin mutlaka yanında bulunması gerekmektedir.

Hamile Yolcular

Air Tahiti Nui Airlines, hamileliğin 6. ayına kadar hamile kadınları kısıtlama olmaksızın kabul etmektedir. Hamileliğin 30 ila 35. haftasından itibaren, seyahat tarihinden 7 gün önce verilen bir sağlık sertifikasını zorunlu olarak istemektedir. Gebeliğin 35. haftasının ötesinde, hamile bir kadın ise uçuşa kabul edilmemektedir.

 Hasta ve Engelli Yolcular

Air Tahiti Nui Airlines, tekerlekli sandalye ya da kişisel hareketlilik cihazının (manuel ya da elektrikli) taşınmasına hiçbir ücret ödenmeden izin vermektedir. Boyut veya ağırlık sınırı yoktur, ancak belirli hava alanlarının uçağa binmek veya uçaktan çıkmak için gerekli araçlardan yoksun olma ihtimali yolcular tarafından öğrenilerek bilet alınmalıdır. Yolcu, güvenlik talimatlarını anlama ve uygulamalarını engelleyen ciddi bir zihinsel engele sahipse, yolcu hem kör hem de sağırsa ve fiziksel olarak uçağı acil tahliye esnasında tahliye edemeyecek durumda ise, Air Tahiti Nui Airlines mutlaka bir refakatçi talep etmektedir.

 Evcil Hayvanlar

Air Tahiti Nui Airlines, kabin bölümünde özel muhafazasında olan ve geçerli sertifikalara sahip küçük köpek ve kedilere izin vermektedir. Asistan ve rehber köpeklerde ise bu boyutlar aranmamaktadır. Bagaj bölümünde taşınacak evcil hayvanlar ise uluslararası standartlara uygun ebat ve özelliklere sahip taşıma araçlarında taşınmak zorundadır.

 Seyahat Sigortası

Air Tahiti Nui Airlines, biletli tüm yolcularını standart kaza sigortası kapsamında zorunlu olarak sigortalamaktadır.

Air Tahiti Nui Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Air Tahiti Nui kaç yılında kuruldu?

  1996 yılında kurulmuştur.
 • Air Tahiti Nui firma merkezi neresidir?

  Firma merkezi Papeete şehrindedir.
 • Air Tahiti Nui IATA kodu nedir?

  TN uluslar arası IATA kodudur.
 • Air Tahiti Nui çağrı merkezi numarası kaçtır?

  Çağrı merkezi numarası +1 (877) 824 48 46

Air Tahiti Nui Firması Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (83)
İyi (15)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%85
%15
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,8
98 Değerlendirme
M*** T***
1 Temmuz Pazartesi
uçağın içi çok moderndi
2
1
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com Air Tahiti Nui sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. Air Tahiti Nui Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 14.08.2020 04:56:18 )

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=73531
/ True
73531