1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!
"The New Wings of Europe"

Air Serbia Air Serbia Uçak Bileti

Kuruluş Tarihi
1927
Firma Kısaltması
ASL
Firma Merkezi
Belgrad
IATA Kodu
JU
Uçtuğu Şehir Sayısı
50
Çağrı Merkezi
+381 (69) 847 88 66
Uçak Sayısı
21
Ortalama Kullanıcı Puanı
4,6/5
Nasıl Oy Verilir? Oy Ver

Air Serbia Popüler Uçak Seferleri

İstanbul - Belgrad
Uçak Bileti
02 Ağu 2020
Prag - İstanbul
Uçak Bileti
22 Tem 2020
Belgrad - Saraybosna
Uçak Bileti
25 Tem 2020
Selanik - İstanbul
Uçak Bileti
09 Tem 2020
İstanbul - Podgorica
Uçak Bileti
27 Tem 2020
Selanik - Frankfurt
Uçak Bileti
23 Tem 2020
Bükreş - Milano
Uçak Bileti
28 Tem 2020
İstanbul - Selanik
Uçak Bileti
15 Tem 2020
Bükreş - Sofya
Uçak Bileti
30 Tem 2020
Atina - Frankfurt
Uçak Bileti
02 Ağu 2020
Stuttgart - İstanbul
Uçak Bileti
19 Tem 2020
Sofya - Dusseldorf
Uçak Bileti
19 Tem 2020
İstanbul - Larnaca
Uçak Bileti
12 Tem 2020
Atina - Belgrad
Uçak Bileti
12 Tem 2020
İstanbul - Banja Luka
Uçak Bileti
23 Tem 2020
Dusseldorf - Selanik
Uçak Bileti
16 Tem 2020
Berlin - Atina
Uçak Bileti
16 Tem 2020
Podgorica - Adana
Uçak Bileti
26 Tem 2020
Bükreş - Antalya
Uçak Bileti
16 Tem 2020
Podgorica - Bodrum
Uçak Bileti
25 Tem 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Air Serbia Hakkında

Air Serbia Havayolu firması 1927 tarihindeki kuruluşundan bu yana alanında lider olmayı başarmış bir firmadır. Dünyanın önemli şehirlerini içeren, 40 noktaya sefer düzenleyen firma, bu alanda gelişmeye devam etmektedir. Air Serbia havayolu firması 1961 yılından beri Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) üyesidir.

Firmanın Sırbistan havacılık endüstrisinin gelişmesinde önemli katkıları bulunur.

Air Serbia Online Check - in

Air Serbia Hava Yollarına ait uçuş biletlerinin kullanımı için firmanın belirlediği vakit içerisinde check-in işlemlerinin yapılması gereklidir. Bu işlem bulunulan havaalanındaki Air Serbia gişelerinden yapılabildiği gibi online bir şekilde de yapılmaktadır. Air Serbia firmasının sağlamış olduğu imkanlardan yararlanarak seyahatlerini gerçekleştirecek yolcular, sitedeki uygun alanlara gerekli bilgileri girerek online check-in işlemini yapabilirler. Bu işlem için ihtiyaç duyulan bilgiler bilet PNR kodu ve yolcu soy ismi olacaktır.

 • Online Check-in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

Air Serbia Hava Yolları yolcuları online check-in işlemlerini yerine getirirken, aynı zamanda istenilen koltuk seçimi ve seyahat sırasındaki tüketecekleri yemek siparişlerini verebilirler.

Air Serbia Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

 1. Air Serbia Hava Yolları 1927 tarihinde kurulmuştur. Özverili çalışma prensibi ile ön plana çıkmış olan kuruluş aynı zamanda Sırbistan havacılık sektörünün gelişmesine birçok katkıda bulunmuştur. Bu yönü ile köklü bir firmadır.
 2. 21 modern uçağı ile dünya üzerindeki, Avrupa, Akdeniz, Orta Doğu ve Kuzey Amerika bölgelerindeki önemli şehirlere aralıksız keyifli ve rahat uçuşlar düzenlemektedir.
 3. Air Serbia Havayolu firması kendisine öncelikle müşteri memnuniyetini yüksek seviyede tutmayı amaç edinmiştir. Bu kapsamda kaliteli bir hizmet sunmakta ve uçtukları sınıfa bakmaksızın, müşterilerin konfor ile rahatlığını düşünmektedir.
 4. Air Serbia Hava Yolları ile seyahat eden yolcular Etıhad konuk kart imkanlarından yararlanabilirler.
 5. Air Serbia Havayolu firması sınıf gözetmeksizin müşterilerine taze ve lezzetli ikramlar servis etmektedir.
 6. Air Serbia Hava Yolları ile seyahat etmeye karar veren yolcular, erken bilet alımı gerçekleştirerek ekonomik ve kaliteli bir uçuş deneyimi yaşayabilirler.
 7. Air Serbia Havayolu şirketi 1945 yılında kurulmuş Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliğinin 1961 yılından beri üyesidir. Air Serbia Havayolu firması evrensel saygınlık kazanmış bir firmadır.

Air Serbia Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Air Serbia bagaj hakkı konusunda da yolcularına birçok avantaj sunuyor.

 • Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

Air Serbia Hava Yollarının müşterilerine sağlamış olduğu 2 çeşit bagaj hakkı vardır.

Bagaj: Air Serbia Hava Yolları yolcularına seçtikleri bilet sınıfı ölçüsünde ücretsiz bagaj hakki seçenekleri sunmaktadır. Beyaz Economy sınıf yolcuları bu bagaj çeşidi ile alakalı ücretsiz bir hakka sahip değillerdir. Kırmızı ve Mavi Economy yolcuları ise 23 kg ağırlık sınırlı ücretsiz bagaj taşıma hakkına sahiptir. Business Gümüş sınıfı yolcuları ise her biri 32 kg ağırlığını geçmeyecek şekilde 2 tane ayrı ücretsiz bagaj hakkına sahiptir. Tüm sınıflarda geçerli olmak üzere, bagaj ölçüleri toplamı ( uzunluk+genişlik+yükseklik) 158 cm'i geçmemelidir.

Kabin/El Bagajı: Air Serbia Havayolu firması bu bagaj çeşidi ile alakalı Economy sınıf yolcularına 8 kg ağrılığı geçmeyecek 1 parça ücretsiz eşya hakkı tanırken, Business Class yolcuları için bu hak her biri 8 kg ağırlıkta ayrı 2 bagaj şeklindedir.

 • Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

Air Serbia Havayolu firması fazla bagaj taşıdıkları için, ücret ödemek durumunda olan yolcuları için bazı avantajlar yaratmıştır. Bu doğrultuda fazla bagaj miktarı uçuştan önce yetkililere iletilmesi halinde, fazla bagaj ücreti ödemesinde yüzde 70'e varan indirimler müşterilere sunulur. Uçuştan en az 4 saat önce bildirilen 23 kg ya kadar ilk parça 65 dolardır. Aynı şartlar altında erken bildirilen 2. parça eşya da 65 dolardır. Havaalanında uçuşa 4 saat kala bildirilen fazla eşyalar için ise 1.parça 100 Dolar, 2. parça ise 170 dolar şeklindedir.

 • Kayıp Hasarlı Eksik ve Geç Teslim Edilen Bagaj

Air Serbia Havayolu her gün güvenli ve planlı bir şekilde yolcu bagajlarını taşımaktadır. Bu dikkate rağmen bagaj konusunda olumsuzluk yaşayan yolcular için hemen geri dönüş sağlanmaktadır. Uçuş sonrası bagaj kayıp ise hemen bulunulan havaalanın kayıp eşya bürosu ile iletişime geçilmelidir. Burada konu ile ilgili bir rapor dolduracak ve raporun bir kaydını kayıp eşyanız teslim edilinceye kadar saklamanız gerekecektir. Air Serbia Havayolu yetkilileri bagajın bulunması konusunda en hızlı şekilde çalışacaklardır. Hasarlı bagajlar içinde aynı şekilde kayıp eşya ofisinde rapor doldurulmalı ve rapor kopyası saklanmalıdır. En kısa sürede müşterilere geri dönüş sağlanacaktır.

 • Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

Air Serbia Havayolu seyahatleri esnasında, silahlar, patlayıcı kapsüller, bıçak, makas, benzer kesici ürünler kabin içerisinde taşınmaz. Sıvı ürünler ve tıbbi malzemeler ile alakalı bazı şartlar bulunur. Çağrı merkez aracılığı ile bu ürünlerle alakalı bilgiler alabilirsiniz. Yukarıda sayılan maddeler kabin bagajı dışında taşınabilirler. Oksitleşen gaz ve katılar, zehirli bulaşıcı maddeler ve radyoaktif ürünlerin taşınması hiçbir şekilde yolcu uçaklarında gerçekleşemez.

Air Serbia Yiyecek, İçecek ve İkram

 Air Serbia Havayolu firması uçuş süresince yolcularına yiyecek ve içecek konusunda çeşitli imkanlar sunmaktadır.

 • Economy Class İkramlar

Air Serbia Havayolu firması Economy sınıf yolcularına 80 dakika süreye kadar olan uçuş süreleri seyahatlerinde uygun fiyatlı, tuzlu ve tatlı atıştırmalık seçenekleri sunar. 80 dakika süreyi aşan yolculuklarda atıştırmalıklara ek taze yemek ve tatlı seçenekleri de mevcuttur. Ayrıca bu sınıf yolcular uygun fiyatlı içecek çeşitlerinden de yararlanabilir.

 • Business Class İkramlar

Business Class statü yolcular için 80 dakika süreyi aşmayan seyahatlerde ücretsiz tuzlu ve tatlı atıştırmalık ikramlar servis edilir. 80 dakikayı süreyi aşan seyahatlerde ise taze yemekler bu seçeneklere eklenir. Ayrıca bu statüdeki yolcular için ücretsiz içecek seçenekleri mevcuttur.

 • Özel Yemek Servisi

Air Serbia Hava Yolları özel yemek isteğinde bulunan yolcuları içinde seçenekler bulundurmaktadır. Bu seçenekler arasında dini ihtiyaçlara göre hazırlanan yemekler, vegan ve vejetaryen yemekler, diyabetik yemekler, bebek ve çocuklar için yapılan yemekler bulunur.

Air Serbia : Business Class

Air Serbia Havayolu firması Business Class yolcularına özel avantaj ve imkanlar sunmaktadır.

 • Koltuk Diz mesafesi

Air Serbia Business Class yolcuları ekstra geniş ve 161 cm uzatılabilen, deri koltuklar ile keyifli bir yolculuk deneyimi yaşayacaklardır.

 • Yiyecek ve İçecek İkram

Business Class yolcuları uçuş sürelerine göre değişlik gösterebilecek yemek ve içecek ikramları ile lezzetli bir yolculuk deneyimi yaşayacaklardır.

 • CIP Salonu / CIP Launge

Air Serbia Hava Yolları Business Class statüsü ile yolculuk eden müşterilerine, uçağın kalkış zamanını keyifli ve rahat bir ortamda beklemeleri için konuk salonlarını kullandırır.

 • Diğer Özellikler

Ayrıca Business Class yolcuları önünde koltuk ekranlarında çeşitli dizi ve filmleri izleyip, müzik dinleyebilirler. Ayrıca Etihad konuk kartı ile daha fazla mil kazanma şansına sahip olurlar.

Air Serbia Etihad Konuk Kart

Air Serbia Havayolu firması uçuşlarında Etihad Konuk Kart kullanan yolcuların mil kazanmalarını sağlar. Bilet sınıfına göre mil kazanımı artmaktadır.

Bu ödül miller daha sonra bilet alımına dönüşebilir.

Air Serbia Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

Sırbistan havacılığın öncü firmalarından olan Air Serbia her gün aralıksız dünyanın önemli şehirlerine uçuşlar düzenlemektedir.

 • Air Serbia Seferleri: 21 uçak filosu ile önemli 40 bölgeye direk seferler düzenleyen Air Serbia Havayolu firması bu alanda gelişmeye devam etmektedir.
 • Air Serbia Rezervasyon: Air Serbia Hava Yolları'na kayıtlı biletlere online rezervasyon yapılabilmektedir.
 • Air Serbia Bilet Al: Rezervasyon gibi Air Serbia havayolu firmasına ait biletlerde online bir şekilde temin edilebilir.

Air Serbia Bilet İptal/İade Prosedürü

Air Serbia Hava Yolları'na kayıtlı biletlerin, uçuşun yapıldığı bölge ve şartlara göre iptal ile iade prosedürleri değişmektedir. Bu sebep ile biletlerin iptal ya da iade edilmesi için, Air Serbia çağrı merkezi ya da Biletall.com sitesi ile irtibata geçilmesi önem taşır.

Air Serbia Diğer Önemli Bilgiler

 • Koltuk Özellikleri

Rahat ve uzatılabilen konforlu koltuklar ve koltuk ekranlarında bulunan seçkin videolar ile keyifli bir seyahat Air Serbia yolcularını bekliyor olacaktır.

 • Bebek ve Çocuk Yolcular

Air Serbia Havayolu firmasında 5 yaşından küçük çocuklar yasal bir varisi ya da ebeveyni yoksa uçuş gerçekleştiremez. 5 yaşından büyük çocuklar için refakatçi hizmeti mevcuttur ve 45 Euro ücreti vardır. Bebekler için yemek seçenekleri mevcuttur.

 • Hamile yolcular

Bu durumdaki yolcular hamileliklerinin 28. ile 36. haftaları arasında süreçte iseler doktorlarından uçuş yönünden bir sakınca teşkil etmediği ile alakalı bir rapor getirmelidirler.

 • Hasta ve Engelli Yolcular

Bu kategorideki yolcular rahatsızlıklarına göre gerekli raporları ve isteklerini çağrı merkezi aracılı ile Air Serbia Havayolu firmasına bildirmelidirler.

 • Evcil Hayvanlar

Air Serbia Hava Yolları evcil hayvan taşıma konusunda bazı şartların yerine getirilmesini talep etmektedir. Taşınacak evcil hayvan köpek ve kedi olabilir. Kalkış ve giriş ülkelerine girmesi bakımından istenilen belgelere sahip olması gereklidir. Taşınan hayvanlar agresif olmamalıdır. Hayvanlar geçerli sağlık koşullarını taşımalıdır. Evcil hayvan ve kap ağırlığı toplamı 8 kg ağırlığı geçmemelidir. Kaplar açılmaya karşı emniyetli ve 40*30*24 ölçüleri dışına çıkmamalıdır.

 • Seyahat Sigortası

Air Serbia Hava Yolları anlaşmalı olduğu sigorta şirketi ile müşterilerine avantaj ve ayrıcalıklar sağlamaktadır.

Air Serbia Ucuz Uçak Bileti İçin Seferler ve Bilet Fiyatları

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Belgrad - Berlin 402,39 TL 1 Saat 50 Dakika
İstanbul - Belgrad 421,08 TL 40 Dakika
Belgrad - Zürih 484,31 TL 1 Saat 50 Dakika
Podgorica - Belgrad 529,72 TL 1 Saat
Belgrad - Bükreş 564,18 TL 2 Saat 25 Dakika
Prag - İstanbul 564,40 TL 18 Saat 10 Dakika
Barselona - Viyana 590,31 TL 10 Saat 5 Dakika
Prag - Paris 592,76 TL 10 Saat 5 Dakika
Belgrad - Saraybosna 619,73 TL 55 Dakika
Selanik - İstanbul 627,32 TL 9 Saat 45 Dakika

Air Serbia Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Air Serbia uçak bileti ne kadar?

  Air Serbia firmasının popüler seferlerinden en ucuzu İstanbul - Belgrad olup, bilet fiyatı 421,08 TL'dir.
 • Air Serbia kaç yılında kuruldu?

  1927 yılında kurulmuştur.
 • Air Serbia firma merkezi neresidir?

  Firma merkezi Belgrad şehrindedir.
 • Air Serbia IATA kodu nedir?

  JU uluslar arası IATA kodudur.
 • Air Serbia çağrı merkezi numarası kaçtır?

  Çağrı merkezi numarası +381 (69) 847 88 66

Air Serbia Firması Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (51)
İyi (32)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%61
%39
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,6
83 Değerlendirme
Y*** Ö***
12 Nisan Cuma
Nasıl daha iyi bir firma oluruz diye kafa yorup duruyorlar resmen.
C*** Ç***
27 Kasım Salı
Güvenilir bir firma ama fiyatları bazen gereksiz yüksek olabiliyor.
Z*** Ö***
25 Kasım Pazar
Ben ilk defa bu firmayı denedim ve çok memnun kaldım şahsen.
İ*** K***
25 Kasım Pazar
Firmanın hizmet ve müşteri ilişkileri çok iyi güvenilir, keyifle yolculuk yapabilirsiniz.
M*** B***
24 Kasım Cumartesi
Güvenilir firma olabilir, fiyatlar da uygun olabilir ama hizmet sıfır
2
26
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com Air Serbia sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. Air Serbia Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 7.07.2020 02:32:43 )

Stuttgart, (STR)
STR
DE
İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=27715
/ True
27715