Tekrar Dene Kapat
Air France

Air France havayolu şirketi 1933 yılında kurulmuştur. Fransa’nın milli havayolu olma özelliği taşıyan Air France’nin şirket merkezi Paris’de dir.

Air France şirketinden bilet satın almak, iptal ettirmek ve değişiklik işlemleriniz için 0(850) 360 32 58 numaralı Biletall çağrı merkezini aramanız yeterli olacaktır. Ayrıca Airfrance.com ve Biletall.com internet sitelerinden de işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Air France şirketi 95 ülkede toplam 204 noktaya uçuş gerçekleştirmektedir. Bu uçuşları gerçekleştiren filosunda toplamda 235 uçak bulunmaktadır.

 

 

Air France Uçak

 

Air France şirketi yolcularına ücretsiz olarak bir çok hizmet sunmaktadır. Bu hizmetlerden biride online check-in hizmetinden yararlanmak için alt tarafta bulunan link’e tıklayınız: airfrance.com/TR/tr/local/core/engine/echeckin/IciFormAction.do

 

Air France Menu

Air France yolcularına uçuşlarında mesafeye ve sınıflara göre değişen fransa ve dünya mutfağındaki birbirinden lezzetli lezzetleri  ücretsiz olarak tattırmaktadır. Air France menüleri belirli sıklıklarla güncellenmektedir.

 

Flying Blue

Air France şirketi yolcularına uçtukça kazandırıyor. Uçtukça mil kazandıran flying blue kartını ücretsiz olarak alabilirsiniz. 4 sınıftan oluşan flying blue kartı sayesinde ödül biletler kazanabilirsiniz. Uçuşlarınızda kazandığınız miller ile alışverişler yapabilirsiniz. Kart hakkında daha detaylı bilgi için Airfrance.com internet sitesini inceleyiniz.

 

Air France Dergisi

Air France şirketi yolcularının uçuşunu daha keyifli hale getirmek için bir çok ücretsiz hizmet sunmaktadır. Bu hizmetlerden biri de uçak içi dergisidir. Air France Magazine dergisini ücretsiz olarak vermektedir. Her ay güncel sayısı çıkan bu dergiye Air France internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Air France şirketi yolcularına araç kiralama, otel rezarvasyonu gibi bir çok ayrıcalıklı hizmet vermektedir.Bu hizmetler hakkında daha detaylı bilgiye Airfrance.com internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

Benzer Firmalar

Air France
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
Air France
Firma Ünvanı :
Société Air France, S.A.
Kuruluş Yılı :
7 Ekim 1933
Firma Merkezi :
-
Çağrı Merkezi :
0212 375 5777